Enfold v4.7.5.1 - en to nl_NL translation catalogue (5953 entries)

en:  *** Error:  Term %d missing
nl_NL: *** Fout: term %d ontbreekt

en:  *** Error: Post %d missing
nl_NL: *** Fout: bericht %d ontbreekt

en:  - Customize Item: %s
nl_NL: - Element aanpassen: %s

en:  - Customize: %s
nl_NL: - aanpassen: %s

en:  - in use
nl_NL: - in gebruik

en:  - unused
nl_NL: - ongebruikt

en:  Check API Key
nl_NL: Controleer API sleutel

en:  Check reCAPTCHA API Keys V3
nl_NL: Controleer reCAPTCHA API sleutels V3

en:  Check reCAPTCHA API Keys Version 2
nl_NL: Controleer reCAPTCHA API sleutels V2

en:  Elements
nl_NL: Elementen

en:  This is currently a beta feature (added 4.8.7)
nl_NL: Dit is momenteel een beta functionaliteit (toegevoegd 4.8.7)

en:  Unknown
nl_NL: Onbekend

en:  adds a button that opens the privacy modal popup window - you have to enable cookie consent message bar
nl_NL: voegt een knop toe waarmee het modale privacy pop-upvenster wordt geopend - u moet de berichtenbalk voor toestemming voor cookies inschakelen

en:  adds a do not accept cookies button
nl_NL: voegt een 'Cookies niet accepteren'-knop toe

en:  adds a list about used and accessable cookies in domain with value and additional info about the cookie
nl_NL: voegt een lijst toe met gebruikte en toegankelijke cookies in het domein met waarde en aanvullende informatie over het cookie

en:  adds an accept all cookies and services button
nl_NL: voegt een 'Alle cookies en diensten accepteren'-knop toe

en:  adds an accept cookies button
nl_NL: voegt een 'Cookies accepteren'-knop toe

en:  allows a user to disable Google tracking in his or her browser
nl_NL: sta een gebruiker toe om Google tracking uit te schakelen in diens browser

en:  allows a user to disable custom cookies (see options below) in his or her browser
nl_NL: stelt een gebruiker in staat om aangepaste cookies (zie onderstaande opties) in zijn of haar browser uit te schakelen

en:  allows a user to disable the use of Google Maps in his or her browser
nl_NL: stelt een gebruiker in staat het gebruik van Google Maps in zijn of haar browser uit te schakelen

en:  allows a user to disable the use of Google reCaptcha in his or her browser
nl_NL: stelt een gebruiker in staat het gebruik van Google Maps in zijn of haar browser uit te schakelen

en:  allows a user to disable the use of Google webfonts in his or her browser
nl_NL: stelt een gebruiker in staat het gebruik van Google lettertypen in zijn of haar browser uit te schakelen

en:  allows a user to disable video embeds in his or her browser
nl_NL: stelt een gebruiker in staat het gebruik van ingebedde video in zijn of haar browser uit te schakelen

en:  allows a user to opt out from essential theme and all other cookies (except 2 from av_privacy_allow_cookies)
nl_NL: sta een gebruiker toe zich af te melden voor het essentiële thema en alle andere cookies (behalve 2 voor av_privacy_allow_cookies)

en:  allows a user to refuse cookies and hides message bar (needs 2 cookies for that, others are removed)
nl_NL: sta een gebruiker toe om zich af te melden voor het essentiële thema en alle andere cookies (behalve 2 voor av_privacy_allow_cookies)

en:  displays a link to the privacy policy page set in your WordPress admin panel or to a custom page
nl_NL: geeft een link weer naar de pagina met het privacybeleid die is ingesteld in uw WordPress-beheerderspaneel of naar een aangepaste pagina

en:  just in case controls are necessary.
nl_NL: voor het geval besturingselementen nodig zijn.

en:  this site
nl_NL: deze site

en: %1$s at %2$s
nl_NL: %1$s op %2$s

en: %d comment(s) need to be approved.
nl_NL: %d reactie(s) moet(en) worden goedgekeurd.

en: %d error(s)
nl_NL: %d fout(en)

en: %d error(s) detected
nl_NL: %d fout(en) ontdekt

en: %d fatal error(s)
nl_NL: %d fatale fout(en)

en: %d fatal error(s), %d error(s) and %d warning(s) detected parsing the shortcodes.
nl_NL: %d fatale fout(en), %d fout(en) en %d waarschuwing(en) ontdekt tijdens het parsen van de shortcodes

en: %d warning(s)
nl_NL: %d waarschuwing(en)

en: %s (Invalid)
nl_NL: %s (Ongeldig)

en: %s (Pending)
nl_NL: %s (Wachtend)

en: %s - unknown error code
nl_NL: %s - onbekende foutcode

en: %s Comment
nl_NL: %s Commentaar

en: %s Comments
nl_NL: %s Commentaren

en: %s revision
nl_NL: %s revisie

en: %s revisions
nl_NL: %s revisies

en: &laquo; All Events
nl_NL: &laquo; Alle evenementen

en: &laquo; Older Comments
nl_NL: &laquo; Oudere reacties

en: &percnt; is based on the closest surrounding layout container (e.g. Color Section, Grid Row Cell, ...) or browser window height. Setting of first row column is used for all columns when using &quot;Equal Height Columns&quot;.
nl_NL: &percnt; is gebaseerd op de dichtstbijzijnde omliggende layout container (b.v. Color Section, Grid Rij Cel, ...) of browser venster hoogte. De instelling van de eerste rij kolom wordt gebruikt voor alle kolommen bij gebruik van &quot;Equal Height Columns&quot;.

en: &quot;Additional information&quot; tab with product attributes
nl_NL: &quot;Additionele informatie&quot; tab met product attributen

en: &quot;Follow on Instagram&quot; Button
nl_NL: &quot;Volg op Instagram&quot; knop

en: &quot;Load More&quot; Button
nl_NL: &quot;Laad meer&quot; knop

en: &quot;Reviews&quot; tab (Needs to enable reviews in WC -&gt; Settings -&gt; Product -&gt; Product -&gt; Enable reviews)
nl_NL: &quot;Beoordelingen&quot; tabblad (Beoordelingen dienen ingeschakeld te zijn in WC -&gt; Instellingen -&gt; Product -&gt; Product -&gt; Beoordelingen inschakelen)

en: ( %d templates found )
nl_NL: ( %d sjablonen gevonden )

en: (Classic)
nl_NL: (Klassiek)

en: (Copy)
nl_NL: (Kopie)

en: (Custom SVG)
nl_NL: (Aangepast SVG)

en: (Edit)
nl_NL: (Wijzig)

en: (Fixed)
nl_NL: (Vastgezet)

en: (If you are running a caching plugin that is not detected or your webhost has built in caching ignore this message)
nl_NL: (Als u een caching plugin gebruikt die niet wordt gedetecteerd of als uw webhost een ingebouwde cache heeft, negeer dan dit bericht)

en: (If you are running an image optimization plugin that is not detected just ignore this message)
nl_NL: (Als u een plugin voor beeldoptimalisatie gebruikt die niet wordt gedetecteerd, negeer dan dit bericht)

en: (It is recommended to only activate this if you receive spam from your contact form, since an invisible spam protection is also implemented that should filter most spam messages by robots anyway)
nl_NL: (Het wordt aanbevolen om dit alleen te activeren als u spam ontvangt van uw contactformulier, omdat er ook een onzichtbare bescherming tegen spam is geïmplementeerd die de meeste spamberichten toch door robots zou moeten filteren)

en: (Note: Images will be scaled to fit for the amount of columns chosen above)
nl_NL: (Noot: Afbeeldingen worden geschaald gegeven het gekozen aantal kolommen)

en: (Show Styling Page)
nl_NL: (Toon Styling Pagina)

en: (Show example Screenshot)
nl_NL: (Toon voorbeeld screenshot)

en: (Unnamed Slider - #%d)
nl_NL: (Naamloze diavoorstelling - #%d)

en: (Visible to admins only.)
nl_NL: (Enkel zichtbaar voor beheerders)

en: (cropped)
nl_NL: (bijgesneden)

en: (disabled)
nl_NL: (uitgeschakeld)

en: (for forum functionality)
nl_NL: (voor forum functionaliteit)

en: (for shop functionality)
nl_NL: (voor winkel functionaliteit)

en: (if you want to provide online ordering and delivery)
nl_NL: (als u online wilt bestellen en leveren)

en: (if you want to sell photos online)
nl_NL: (als u foto's online wilt verkopen)

en: (needs to be active to allow date based bookings)
nl_NL: (moet actief zijn om datum-gebaseerde boekingen toe te staan)

en: (needs to be active to install the demo)
nl_NL: (moet actief zijn om de demo te installeren)

en: - Box shadow does not work when you select to zoom the image.
nl_NL: - De kaderschaduw werkt niet wanneer u kiest om de afbeelding te zoomen.

en: - Image fading does not work when image caption overlay or a link is used.
nl_NL: - Het vervagen van afbeeldingen werkt niet wanneer een onderschrift over een afbeelding of een link wordt gebruikt.

en: -- Bubble Chart datapoint structure: x/y/r  (e.g. 5/20/3;15/30/2 )
nl_NL: -- Bubbel grafiek datapuntenstructuur: x/y/r (bijv. 5/20/3;15/30/2 )

en: -- Scatter Chart datapoint structure: x/y  (e.g. 5/20;10/15 )
nl_NL: -- Scatter grafiek datapuntenstructuur: x/y/r (bijv. 5/20/3;15/30/2 )

en: .... possible 3rd party tabs
nl_NL: .... mogelijke tabs van 3e partij

en: 1 Column
nl_NL: 1 kolom

en: 1 Column layout
nl_NL: 1-koloms lay-out

en: 1 Columns
nl_NL: 1 kolom

en: 1 Milestone
nl_NL: 1 mijlpaal

en: 1 Pixel Gap
nl_NL: Een 1-pixel ruimte

en: 1 cell
nl_NL: 1 cel

en: 1 column
nl_NL: 1 kolom

en: 10% of viewport height
nl_NL: 10% van kijkvenster hoogte

en: 2 Columns
nl_NL: 2 kolommen

en: 2 Milestones
nl_NL: 2 mijlpalen

en: 2 cells
nl_NL: 2 cellen

en: 2 colums
nl_NL: 2 kolommen

en: 20% of viewport height
nl_NL: 20% van kijkvenster hoogte

en: 2nd Opacity
nl_NL: 2e ondoorzichtigheid

en: 3 Columns
nl_NL: 3 kolommen

en: 3 Milestones
nl_NL: 3 mijlpalen

en: 3 cells
nl_NL: 3 cellen

en: 3 colums
nl_NL: 3 kolommen

en: 30% of viewport height
nl_NL: 30% van kijkvenster hoogte

en: 3rd Opacity
nl_NL: 3e ondoorzichtigheid

en: 3rd Party Accessibility Support
nl_NL: 3rd party toegankelijkheidsondersteuning

en: 4 Columns
nl_NL: 4 kolommen

en: 4 Milestones
nl_NL: 4 mijlpalen

en: 4 cells
nl_NL: 4 cellen

en: 4 colums
nl_NL: 4 kolommen

en: 40% of viewport height
nl_NL: 40% van kijkvenster hoogte

en: 404 Not Found
nl_NL: 404 Niet gevonden

en: 5 Columns
nl_NL: 5 kolommen

en: 5 Milestones
nl_NL: 5 mijlpalen

en: 5 cells
nl_NL: 5 cellen

en: 5 colums
nl_NL: 5 kolommen

en: 50% of viewport height
nl_NL: 50% van kijkvenster hoogte

en: 500px Link
nl_NL: 500px link

en: 500px Profile Link
nl_NL: 500px profiellink

en: 6 colums
nl_NL: 6 kolommen

en: 60% of viewport height
nl_NL: 60% van kijkvenster hoogte

en: 70% of viewport height
nl_NL: 70% van kijkvenster hoogte

en: 80% of viewport height (default)
nl_NL: 80% van kijkvenster hoogte (standaard)

en: 90% of viewport height
nl_NL: 90% van kijkvenster hoogte

en: <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Frontend Customizer</a>
nl_NL: <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Voorkant aanpasprogramma</a>

en: <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Frontend Toolbar Settings</a>
nl_NL: <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Voorkant knoppenbalk instellingen</a>

en: <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">General Settings</a>
nl_NL: <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Algemene instellingen</a>

en: <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Settings</a>
nl_NL: <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Instellingen</a>

en: <br/><br/>The script returned the following message: <br/>
nl_NL: <br/><br/>Het script retourneerde de volgende melding: <br/>

en: <span class="av-screen-reader-only"> on %s</span>
nl_NL: <span class="av-screen-reader-only"> op %s</span>

en: <span style="color: #ff33ff; font-weight: bold;">Maintenance Mode Enabled</span>
nl_NL: Onderhoudsmodus actief

en: <strong>A superflexible and responsive Business Theme by Kriesi</strong> -  Update notifications available on Facebook and via newsletter: - <a href='http://www.facebook.com/pages/Kriesi/333648177216'>Join the Facebook Group</a> - <a href='http://www.kriesi.at/newsletter'>Subscribe to our Newsletter</a>
nl_NL: <strong>Een superflexibel en responsief zakelijk thema van Kriesi</strong> -  Kennisgevingen van updates beschikbaar op Facebook en via nieuwsbrief: - <a href='http://www.facebook.com/pages/Kriesi/333648177216'>Word lid van de Facebook-groep</a> - <a href='http://www.kriesi.at/newsletter'>Abonneer u op onze nieuwsbrief</a>

en: A (Lowest)
nl_NL: A (laagste)

en: A Button Row Button Element
nl_NL: Een knop-rij knop element

en: A Catalogue Element Item
nl_NL: Een prijslijst element

en: A Chart Dataset Item
nl_NL: Een grafiek dataset item

en: A Contact Form Element Item
nl_NL: Een contactformulier element

en: A Content Slider Element Item
nl_NL: Een Inhouds-diavoorstelling element

en: A Fullscreen Slider image or video item
nl_NL: Een volledig scherm diavoorstelling afbeeldings- of video-item

en: A Fullwidth Easy Slider image or video item
nl_NL: Een volledige breedte diavoorstelling afbeeldings- of video-element

en: A Headline Rotator Headline Element
nl_NL: Een roulerende koptekst element

en: A OSM Map Marker
nl_NL: Een OSM kaart markering

en: A Partner/Logo Element Item
nl_NL: Een partner/logo element

en: A Progress Bars Element Item
nl_NL: Een voortgangsbalken element

en: A Sidebar widget to display latest portfolio entries in your sidebar
nl_NL: Een zijbalk-widget om de nieuwste portfolio-items in uw zijbalk weer te geven

en: A Sidebar widget to display latest post entries in your sidebar
nl_NL: Een zijbalk-widget om de laatste berichten in uw zijbalk weer te geven

en: A Sidebar widget to display latest post entries in your sidebar.
nl_NL: Een zijbalkwidget om de laatste berichten in je zijbalk weer te geven.

en: A Team Member Element Item
nl_NL: Een teamlid element

en: A Testimonial Element Item
nl_NL: Een beoordeling element

en: A Timeline Element Item
nl_NL: Een tijdlijn element

en: A connection error occured last time we tried verify your key with your Mailchimp account - please revalidate the key.
nl_NL: De laatste keer dat we probeerden uw sleutel te verifiëren met uw Mailchimp-account, is er een verbindingsfout opgetreden - valideer de sleutel nogmaals.

en: A connection error occurred last time we tried verify your key with Google Maps - please revalidate the key.
nl_NL: De laatste keer dat we uw sleutel probeerden te verifiëren met Google Maps is er een verbindingsfout opgetreden - gelieve de sleutel opnieuw te valideren.

en: A connection error occurred last time we tried verify your keys with Google reCAPTCHA - please revalidate the keys.
nl_NL: De laatste keer dat we probeerden uw sleutels te controleren met Google reCAPTCHA is er een verbindingsfout opgetreden - gelieve de sleutels opnieuw te valideren.

en: A custom element is a new element with predefined option values based on an existing element.
nl_NL: Een aangepast element is een nieuw element met voorgedefinieerde optiewaarden, gebaseerd op een bestaand element.

en: A dataset consists of a series of datapoints. You may use multiple datasets.
nl_NL: Een dataset bestaat uit een serie datapunten. U kunt meerdere datasets gebruiken.

en: A detailed description for generating this token can be found %s here %s
nl_NL: Een gedetailleerde beschrijving voor het genereren van dit token kan %shier%s worden gevonden

en: A few
nl_NL: Een paar

en: A list of all supported Video Services can be found on
nl_NL: Een lijst van alle video diensten kan gevonden worden op

en: A network timeout problem occurred. Could be caused by an invalid V3 sitekey. Please recheck the key and try again.
nl_NL: Er deed zich een probleem voor met de time-out van het netwerk. Kan worden veroorzaakt door een ongeldige V3-sitesleutel. Controleer de sleutel en probeer het opnieuw.

en: A new Version (%s) of your %s is available! You are using Version %s. <br/>See what's new in <a href='https://kriesi.at/documentation/enfold/enfold-changelog/' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>change log</a>. Do you want to update?<br/><br/>
nl_NL: Een nieuwe versie (%s) van uw %s is beschikbaar! U gebruikt versie %s. <br/>Bekijk hier wat er nieuw is: <a href='https://kriesi.at/documentation/enfold/enfold-changelog/' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>release notes</a>. Wilt u updaten?<br/><br/>

en: A non functional image only preview for checkbox of Google reCAPTCHA
nl_NL: Een voorbeeld van een niet-functionele afbeelding voor het selectievakje van Google reCAPTCHA

en: A personal token is required to get access to the Envato API
nl_NL: Een persoonlijk token is vereist om toegang te krijgen tot de Envato API

en: A rough layout preview of the header area
nl_NL: Een globale voorbeeldweergave van de header

en: A rough layout preview of the main menu
nl_NL: Een globale voorbeeldweergave van het hoofdmenu

en: A rough preview of the frontend.
nl_NL: Een globale voorbeeldweergave van de frontend

en: A score of 1.0 is very likely a good interaction, 0.0 is very likely a bot. Google recommends a threshold of 0.5 by default. In case we encounter a non human we ask user to verify with Version 2 chckbox.
nl_NL: Een score van 1.0 is zeer waarschijnlijk een goede interactie, 0.0 is zeer waarschijnlijk een bot. Google beveelt standaard een drempel van 0.5 aan. Ingeval we een niet-menselijke interactie detecteren, vragen we de gebruiker om te verifiëren met versie 2 checkbox.

en: A short message that can be displayed below forms, along with a checkbox, that lets the user know that he has to agree to your privacy policy in order to send the form. See default text above if you leave empty.
nl_NL: Een kort bericht dat onder formulieren kan worden weergegeven, samen met een selectievakje, dat de gebruiker laat weten dat hij akkoord moet gaan met uw privacybeleid om het formulier te verzenden. Zie standaardtekst hierboven als u leeg laat.

en: A single tabs item
nl_NL: Een enkel tabkaarten elementen

en: A small caption below the icon
nl_NL: Kort bijschrift onder icoon

en: A small title above the buttons.
nl_NL: Een kleine titel boven de knoppen.

en: A widget that displays a Facebook Likebox to a Facebook page of your choice
nl_NL: Een widget dat een Facebook 'Vind ik leuk'-kader weergeeft van een Facebook-pagina naar keuze

en: A widget that displays a Mailchimp newsletter signup form
nl_NL: Creëert een Mailchimp aanmeldformulier

en: A widget that displays your popular posts, recent posts, recent comments and a tagcloud
nl_NL: Een widget die uw populaire berichten, recente berichten, recente opmerkingen en een tagcloud weergeeft

en: A widget to display a link to your Twitter profile and rss feed
nl_NL: Een widget om een link naar uw Twitter-profiel en RSS-feed weer te geven

en: AA (Midrange)
nl_NL: AA (middelmatig)

en: AAA (Highest)
nl_NL: AAA (hoogste)

en: ALB Custom Element
nl_NL: ALB aangepast element

en: ALB Custom Element Template Categories
nl_NL: ALB aangepast elementsjabloon categorieën

en: ALB Custom Element Template Category
nl_NL: ALB aangepast elementsjabloon categorie

en: ALB Custom Elements
nl_NL: ALB aangepaste elementen

en: ALB Element
nl_NL: ALB element

en: ALB Elements:
nl_NL: ALB elementen:

en: API check returned false.
nl_NL: API controle retourneerde onwaar

en: ATTENTION with position: absolute. This might break the layout (esp. when used for first column in a row). Consider to put each row in an own Color Section and check frontend carefully - also different screen sizes.
nl_NL: ATTENTIE met position: absolute. Dit kan de layout breken (vooral wanneer het gebruikt wordt voor de eerste kolom in een rij). Overweeg om elke rij in een eigen kleursectie te zetten en controleer frontend zorgvuldig - ook verschillende schermformaten.

en: About
nl_NL: Over

en: Absolute
nl_NL: Absoluut

en: Accept all cookies and services, dismiss notification
nl_NL: Accepteer alle cookies en diensten, sluit de melding

en: Accept settings
nl_NL: Accepteer instellingen

en: Accept settings and dismiss notification
nl_NL: Accepteer instellingen en sluit de melding

en: Accept use of all cookies and services
nl_NL: Accepteer het gebruik van alle cookies en diensten

en: Accept use of cookies
nl_NL: Accepteer het gebruik van cookies

en: Accepted formats: .ico, .png, .gif
nl_NL: Toegestane bestandsformaten: .png, .ico, .gif

en: Accessibility
nl_NL: Toegankelijkheid

en: Accessibility Conformance Level
nl_NL: Toegankelijkheidsniveau

en: Accessibility Plugin
nl_NL: Toegankelijkheids plugin

en: Accessibility Support
nl_NL: Toegankelijkheidsondersteuning

en: Accordion
nl_NL: Accordeon

en: Accordion Image Size
nl_NL: Accordeon afbeeldingsformaat

en: Accordion Item
nl_NL: Accordeon element

en: Accordion Slider
nl_NL: Accordeon diavoorstelling

en: Accordion Slider Item
nl_NL: Accordeon diavoorstelling element

en: Account Page Link
nl_NL: Link naar accountpagina

en: Action with codeblock
nl_NL: Gedrag van codeblok

en: Activate Multiline?
nl_NL: Meerdere regels activeren?

en: Activate Plugin
nl_NL: Activeer plugin

en: Activate and select who is allowed to create and edit custom elements. See documentation if you need a more specific handling.
nl_NL: Activeer en selecteer wie aangepaste elementen mag maken en bewerken. Zie documentatie als u een meer specifieke werkwijze nodig hebt.

en: Activate animation on page load (might be preferable on large galleries)
nl_NL: Nuttig bij grote galerijen - activeer animatie al bij het laden van de pagina

en: Activate bundled plugin
nl_NL: Activeer gebundelde plugin

en: Activate double opt-in?
nl_NL: Activeer dubbele opt-in?

en: Activate for Smartphones and Tablets (browser width below 990px)
nl_NL: Activeer voor mobiele telefoons en tablets (browser breedte minder dan 990px)

en: Activate if you want to use this feature.
nl_NL: Activeer als u deze functie wilt gebruiken.

en: Activate only for Smartphones (browser width below 768px)
nl_NL: Activeer enkel op mobiele telefoons (browser breedte kleiner dan 768px)

en: Activate reset all options button
nl_NL: Activeer de knop 'Alle opties terugzetten'

en: Activate to hide the developer options for template builder elements. (Usually located in the "advanced" tab of the element and containing options like custom IDs and CSS classes). More details can be found in our documentation:
nl_NL: Activeer om de ontwikkelaarsopties voor template builder-elementen te verbergen. (Normaal gesproken bevindt het zich in het "geavanceerde" tabblad van het element en bevat het opties zoals aangepaste ID's en CSS-klassen). Meer details kunt u vinden in onze documentatie:

en: Activate to replace predefined selectboxes with font sizes with text fields to use custom units. Only recommended for experienced users who know, what they are doing. This is in active beta (since 5.0.1).
nl_NL: Activeer om voorgedefinieerde selectievakjes met lettergroottes te vervangen door tekstvelden om aangepaste eenheden te gebruiken. Alleen aanbevolen voor ervaren gebruikers die weten wat ze doen. Dit is in actieve beta (sinds 5.0.1).

en: Activated
nl_NL: Geactiveerd

en: Active Custom 404 Page
nl_NL: Actieve aangepaste 404 pagina

en: Active Custom Footer Page
nl_NL: Actieve aangepaste voettekst pagina

en: Active Image Style
nl_NL: Actieve afbeelding stijl

en: Active Maintenance Mode Page
nl_NL: Actieve pagina voor onderhoudsmodus

en: Active Navigation Dot Color
nl_NL: Actieve navigatie stipkleur

en: Active Tab Font Color
nl_NL: Actieve tab tekstkleur

en: Active Tab Font Color On Hover
nl_NL: Actief tabblad letterkleur bij muis-over

en: Add
nl_NL: Voeg toe

en: Add Cell
nl_NL: Cel toevoegen

en: Add Description
nl_NL: Beschrijving toevoegen

en: Add FAQ markup
nl_NL: FAQ opmaak toevoegen

en: Add Google reCAPTCHA widget functionality to the theme to verify if user is a human. Currently only enfold contact forms are supported and you can choose for each form individually if you want to use a reCAPTCHA.
nl_NL: Voeg Google reCAPTCHA-functionaliteit toe aan het thema om te controleren of de gebruiker een mens is. Momenteel worden alleen Enfold contactformulieren ondersteund en u kunt voor elk formulier afzonderlijk kiezen of u een reCAPTCHA wilt gebruiken.

en: Add Hotspot
nl_NL: Hotspot toevoegen

en: Add Icon
nl_NL: Icoon toevoegen

en: Add Image
nl_NL: Afbeelding toevoegen

en: Add Images
nl_NL: Voeg afbeeldingen toe

en: Add New ALB Custom Element Template
nl_NL: Nieuw ALB aangepast elementsjabloon toevoegen

en: Add New Custom Element
nl_NL: Nieuw aangepast element toevoegen

en: Add New Portfolio Entry
nl_NL: Nieuw portfolio-item toevoegen

en: Add Preview Images
nl_NL: Voorvertoningsbeelden Toevoegen

en: Add Preview Text
nl_NL: Voeg een Preview Tekst toe

en: Add Tab
nl_NL: Tab toevoegen

en: Add Table Column
nl_NL: Kolom toevoegen

en: Add Table Row
nl_NL: Rij toevoegen

en: Add Widget Area
nl_NL: Voeg widget gebied toe

en: Add a CSS class to the feed container
nl_NL: Voeg een CSS-klasse toe aan de feed container

en: Add a CSS class to the feed container.
nl_NL: Voeg een CSS-klasse toe aan de feed container.

en: Add a box-shadow to the column
nl_NL: Voeg een schaduweffect toe aan de kolom

en: Add a box-shadow to the row
nl_NL: Voeg een schaduweffect toe aan de rij

en: Add a color for each datapoint, seperate by ; (e.g. #fefefe;#efefef;green). Missing colors will loop from the beginning again.
nl_NL: Voeg een kleur toe voor elk datapunt, gescheiden door ; (bijv. #fefefe;#efefef;groen). Ontbrekende kleuren worden vanaf het begin opnieuw doorlopen.

en: Add a comment form and comments list to the template
nl_NL: Voeg een reactielijst en -formulier toe

en: Add a custom alt attribute limited to this instance, replaces media gallery settings.
nl_NL: Voeg een aangepast alt-attribuut toe dat beperkt is tot deze instance en dat de instellingen van de mediagalerij vervangt.

en: Add a custom copyright text at the bottom of your site. eg:
nl_NL: Voeg een aangepaste auteursrecht-tekst toe onderaan uw site, bijv.:

en: Add a custom css class for the element here. Make sure to only use allowed characters (latin characters, underscores, dashes and numbers, no special characters can be used)
nl_NL: Voeg hier een aangepaste CSS-klasse voor het element toe. Zorg ervoor dat u alleen toegestane tekens gebruikt (Latijnse tekens, onderstrepingstekens, streepjes en cijfers, er kunnen geen speciale tekens worden gebruikt)

en: Add a custom css class for the heading here. Make sure to only use allowed characters (latin characters, underscores, dashes and numbers).
nl_NL: Voeg hier een aangepaste CSS-klasse toe. Zorg ervoor dat u alleen toegestane tekens gebruikt (Latijnse tekens, onderstrepingstekens, streepjes en cijfers, er kunnen geen speciale tekens worden gebruikt)

en: Add a custom text for the element here. This text will be added to the aria-label attribute and can be used by accessibility tree and screen readers. Leave empty if not needed.
nl_NL: Voeg hier een aangepaste tekst voor het element toe. Deze tekst wordt toegevoegd aan het kenmerk aria-label en kan worden gebruikt door de toegankelijkheidsstructuur en schermlezers. Leeg laten indien niet nodig.

en: Add a custom title attribute limited to this instance, replaces media gallery settings.
nl_NL: Voeg een aangepast titelattribuut toe dat beperkt is tot deze instance en dat de instellingen van de mediagalerij vervangt.

en: Add a fullwidth section with tabs that can contain columns and other elements
nl_NL: Voeg een volledige-breedte sectie toe met tabkaarten die kolommen en andere elementen kunnen bevatten

en: Add a google map to your blog or site
nl_NL: Voeg Google Maps toe aan uw blog of website

en: Add a link
nl_NL: Een link toevoegen

en: Add a mouse hover effect to the image.
nl_NL: Voeg een muis-over effect toe aan de afbeelding.

en: Add a number here to start the animation. Leave blank to start from 0. Only use numerical characters for a valid integer number.
nl_NL: Vul hier een getal in waarmee de animatie moet starten. Laat leeg om vanaf 0 te starten. Gebruik enkel numerieke karakters voor een geldig getal.

en: Add a number here. It will be animated. You can also add non numerical characters. Valid examples: 24/7, 50.45, 99.9$, 90&percnt;, 35k, 200mm etc. Leading 0 will be kept, separated numbers will be animated individually.
nl_NL: Voeg hier een nummer toe. Het wordt geanimeerd. U kunt ook niet-cijfermatige tekens toevoegen. Geldige voorbeelden: 24/7, 50.45, 99.9$, 90&percnt;, 35k, 200mm etc. Voorloopnul wordt bewaard, gescheiden nummers worden individueel geanimeerd.

en: Add a page split to the template. A pagination helps the user to navigate to the previous/next content part. Do not use together with other pagination on this page.
nl_NL: Voeg een paginasplitter toe aan het sjabloon. Paginering helpt de gebruiker om naar het vorige/volgende inhoudsdeel te navigeren. Niet gebruiken in combinatie met andere paginering op deze pagina.

en: Add a short caption to the table so visitors know what the data is about
nl_NL: Kort bijschrift aan tabel toevoegen, opdat gebruikers weten waarover het gaat

en: Add a short content description to identify the element in backend when editing ALB content
nl_NL: Voeg een korte inhoudsbeschrijving toe om het element in de backend te identificeren bij het bewerken van ALB-inhoud

en: Add a small animation to the button when the user first scrolls to the button position. This is only to add some &quot;spice&quot; to the site and only works in modern browsers and only on desktop computers to keep page rendering as fast as possible.
nl_NL: Voeg een kleine animatie toe aan de knop wanneer de gebruiker voor het eerst naar de knoppositie scrollt. Dit is alleen om de site wat meer pit te geven en werkt alleen in moderne browsers en alleen op desktop computers om het renderen van de pagina zo snel mogelijk te houden.

en: Add a small animation to the column when the user first scrolls to the column position. This is only to add some &quot;spice&quot; to the site.
nl_NL: Voeg een kleine animatie toe aan de kolom wanneer de gebruiker voor het eerst naar de kolompositie scrollt. Dit is alleen om de site wat meer pit te geven.

en: Add a small animation to the image when the user first scrolls to the image position. This is only to add some &quot;spice&quot; to the site.
nl_NL: Voeg een kleine animatie toe aan het beeld wanneer de gebruiker voor het eerst naar de beeldpositie scrollt. Dit is alleen om de site wat meer pit te geven.

en: Add a small animation to the image when the user first scrolls to the image position. This is only to add some 'spice' to the site and only works in modern browsers
nl_NL: Voeg een subtiele animatie/effect toe aan de afbeelding wanneer gebruiker naar het plaatje scrollt. Dit geeft wat extra pit aan de site, maar werkt niet in alle browsers.

en: Add a small animation to the image when the user first scrolls to the image position. This is to add some &quot;spice&quot; to the site.
nl_NL: Voeg een kleine animatie toe aan de afbeelding wanneer de gebruiker voor het eerst naar de afbeeldingspositie scrolt. Dit is om wat &quot;pit&quot; aan de site toe te voegen.

en: Add a small animation to the lottie image when the user first scrolls to the lottie image position. This is only to add some &quot;spice&quot; to the site.
nl_NL: Voeg een kleine animatie toe aan de Lottie afbeelding wanneer de gebruiker voor het eerst naar de Lottie afbeelding scrollt. Dit is alleen om wat &quot;pit&quot; aan de site toe te voegen.

en: Add a small animation to the masonry items when the user first scrolls to the masonry element. This is only to add some &quot;spice&quot; to the site and only works in modern browsers.
nl_NL: Voeg een kleine animatie toe aan de metselwerk gallerij-items wanneer de gebruiker voor het eerst naar het metselwerk element scrollt. Dit is alleen om de site wat meer pit te geven en werkt alleen in moderne browsers.

en: Add a title attribut for screen reader
nl_NL: Voeg een titelattribuut toe voor screenreaders

en: Add a title attribute for this button.
nl_NL: Voeg een titelattribuut toe voor deze knop

en: Add a tooltip for this Icon. The tooltip will appear on mouse over
nl_NL: Tekstkader aan icoon toevoegen. Deze tooltip verschijnt bij muis-over

en: Add additional custom css classes for the element here. This field can be locked in template elements. Make sure to only use allowed characters (latin characters, underscores, dashes and numbers, no special characters can be used)
nl_NL: Voeg hier extra aangepaste css-klassen voor het element toe. Dit veld kan vergrendeld worden in sjabloon elementen. Gebruik alleen toegestane tekens (Latijnse karakters, underscores, streepjes en nummers, geen speciale tekens)

en: Add an IconBox title here
nl_NL: Voeg hier een icoon-box titel toe

en: Add an alt attribut for screen reader
nl_NL: Voeg een alt attribuut toe voor screenreader

en: Add an audio player element
nl_NL: Voeg een audiospeler element toe

en: Add an extra descriptive subheading above or below the actual heading
nl_NL: Voeg boven of onder de kop nog een beschrijvende subkop toe

en: Add an icon to the element?
nl_NL: Een icoon aan het element toevoegen?

en: Add codeblock to content
nl_NL: Codeblok uitvoeren

en: Add custom css class
nl_NL: Aangepaste CSS-klasse toevoegen

en: Add item to cart (if item has variations the single product page will be opened)
nl_NL: Aan winkelwagen toevoegen (indien productvariaties: productpagina wordt geopend)

en: Add links to open the CPT screens
nl_NL: Links toevoegen om de CPT-schermen te openen

en: Add multiple Grid Rows below each other to create advanced grid layouts. Cells can be styled individually
nl_NL: Plaats meerdere rijen onder elkaar om een geavanceerde lay-out te creëren. Cellen zijn individueel te stylen.

en: Add multiple Images
nl_NL: Voeg afbeelding(en) toe

en: Add selected page/post metadata in a textline
nl_NL: Specifieke metagegevens toevoegen in een tekstregel

en: Add single audio
nl_NL: Voeg enkel audio toe

en: Add single image
nl_NL: Een afbeelding toevoegen

en: Add single image or video
nl_NL: Enkele afbeelding of video toevoegen

en: Add some content for this IconBox
nl_NL: Voeg wat inhoud toe voor deze icoon-box

en: Add some content to be displayed below the number
nl_NL: Een stukje tekst toevoegen om onder het getal te tonen

en: Add text, shortcodes, HTML, CSS, JavaScript and non executeable codesnippets to your website (without any formatting or text optimization).
nl_NL: Voeg tekst, shortcodes, HTML, CSS, JavaScript en niet-uitvoerbare codefragmenten toe aan uw website (zonder opmaak of tekstoptimalisatie).

en: Add the background colors.
nl_NL: Voeg de achtergrondkleuren toe.

en: Add the border or line colors.
nl_NL: Voeg de rand- of lijnkleuren toe.

en: Add the dataset datapoints. Seperate with ;. Use numeric values for a point (e.g. 5, 5.20)
nl_NL: Voeg de datapunten van de dataset toe. Gebruik ; als scheidingsteken. Gebruik numerieke waarden voor een punt (bijv. 5, 5,20)

en: Add the descriptive x-axis lables for your data points. Seperate with ;. Number of labels should correspond with number of datapoints. Default labels are created if needed.
nl_NL: Voeg de beschrijvende x-as tabellen toe voor uw datapunten. Scheiden met ;. Het aantal labels moet overeenkomen met het aantal datapunten. Standaard labels worden aangemaakt indien nodig.

en: Add the text that should be displayed in your header here
nl_NL: Vul hier de tekst in die u in de header wilt tonen

en: Add the width of the animation, e.g. 180px, 50&percnt;. Leave empty for default. Both CSS units are allowed, px is default.
nl_NL: Voeg de breedte van de animatie toe, bijv. 180px, 50&percnt;. Laat leeg voor standaard. Beide CSS eenheden zijn toegestaan, px is standaard.

en: Add title
nl_NL: Titel toevoegen

en: Add to Gallery
nl_NL: Toepassen op galerij

en: Add unique timestamps (= default)
nl_NL: Voeg unieke tijdstempels toe (= standaard)

en: Add your Custom Element Name
nl_NL: Voeg uw aangepaste elementnaam toe

en: Add your caption text
nl_NL: Voeg uw titeltekst toe

en: Add your own text
nl_NL: Voeg uw eigen tekst toe

en: Add your subheading here
nl_NL: Voeg hier de subkop toe

en: Add/Edit Audio Files
nl_NL: Toevoegen/bewerken audiobestanden

en: Add/Edit Buttons
nl_NL: Toevoegen/bewerken knoppen

en: Add/Edit Contact Form Elements
nl_NL: Toevoegen/wijzigen elementen contactformulier

en: Add/Edit Datasets
nl_NL: Toevoegen/bewerken datasets

en: Add/Edit Gallery
nl_NL: Voeg afbeelding(en) toe

en: Add/Edit Grid items
nl_NL: Toevoegen/bewerken rasteritems

en: Add/Edit Icon items
nl_NL: Icoon-items toevoegen/bewerken

en: Add/Edit List items
nl_NL: Toevoegen/wijzigen lijst items

en: Add/Edit Map Locations
nl_NL: Locaties toevoegen/verwijderen

en: Add/Edit Marker Locations
nl_NL: Markeringslocaties toevoegen/bewerken

en: Add/Edit Metadata
nl_NL: Metagegevens toevoegen/bewerken

en: Add/Edit Milestones
nl_NL: Mijlpalen toevoegen/bewerken

en: Add/Edit Progress Bars
nl_NL: Toevoegen/wijzigen voortgangsbalken

en: Add/Edit Slides
nl_NL: Dia's toevoegen/wijzigen

en: Add/Edit Social Service or Icon Links
nl_NL: Toevoegen/wijzigen sociale diensten of Icoon links

en: Add/Edit Tabs
nl_NL: Toevoegen/wijzigen tabkaarten

en: Add/Edit Testimonial
nl_NL: Toevoegen/wijzigen beoordeling

en: Add/Edit Toggles
nl_NL: Toevoegen/wijzigen toggles

en: Add/Edit rotating text
nl_NL: Toevoegen/bewerken roulerende tekst

en: Add/Edit submenu item text
nl_NL: Toevoegen/bewerken submenu item tekst

en: Add/Edit your hotspots.
nl_NL: Hotspots toevoegen/bewerken

en: Adding possible file caching on server might need a longer period of time to invalidate cache.
nl_NL: Het toevoegen van bestandscaching op de server heeft mogelijk een langere tijd nodig om de cache ongeldig te maken.

en: Additional Attributes
nl_NL: Extra attributen

en: Additional Custom Cookies
nl_NL: Extra aangepaste cookies

en: Additional Description
nl_NL: Aanvullende omschrijving

en: Additional Description Position
nl_NL: Positie van aanvullende beschrijving

en: Additional Functionality
nl_NL: Extra functionaliteit

en: Additional Information:
nl_NL: Additionele informatie:

en: Additional Map Attributes
nl_NL: Extra kaartattributen

en: Additional Marker Attributes
nl_NL: Extra markeringsattributen

en: Additional Portfolio Settings
nl_NL: Extra portfolio-instellingen

en: Additional Shortcode Attributes
nl_NL: Extra snelkoppeling attributen

en: Additional Translate Icon
nl_NL: Extra vertaal pictogram

en: Address
nl_NL: Adres

en: Address couldn't be found by Google, please add it manually
nl_NL: Google kan het adres niet vinden. Voeg a.u.b. handmatig toe

en: Address:
nl_NL: Adres:

en: Adjust table to screen size
nl_NL: Tabel aanpassen aan schermgrootte

en: Adjust to content width
nl_NL: Aan breedte content-sectie of kolom aanpassen

en: Admin notice for:
nl_NL: Admin bericht voor:

en: Administrators may upload svg files to media library. We also support a paths to local filesystem or urls that are not in the media library (not recommended for security reasons, must start with http:// or https://). If we cannot read the content of this url on pageload we render the url in an img tag as fallback.
nl_NL: Beheerders kunnen svg bestanden uploaden naar de media bibliotheek. We ondersteunen ook paden naar het lokale bestandssysteem of url's die niet in de mediabibliotheek staan (niet aanbevolen om veiligheidsredenen, moet beginnen met http:// of https://). Als we de inhoud van deze url niet kunnen lezen op de pageload renderen we de url in een img tag als fallback.

en: Admins only
nl_NL: Alleen beheerders

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Advanced Color And Styling Options
nl_NL: Geavanceerde opties voor kleuren en stijl

en: Advanced Fade Animations
nl_NL: Geavanceerde fade-animaties

en: Advanced Layerslider
nl_NL: Geavanceerde Layerslider

en: Advanced Layout Builder
nl_NL: Geavanceerde Layout Builder

en: Advanced Layout Editor
nl_NL: Geavanceerde lay-out bewerker

en: Advanced Options
nl_NL: Geavanceerde opties

en: Advanced Options: Customize Typography Settings
nl_NL: Geavanceerde opties: Typografie-instellingen aanpassen

en: Advanced Styling
nl_NL: Geavanceerde stijl

en: Advanced Users can have <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/custom-element-templates/#custom-elements-advanced-options" target="_blank" rel="noopener noreferrer"> more options.</a>
nl_NL: Geavanceerde gebruikers kunnen <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/custom-element-templates/#custom-elements-advanced-options" target="_blank" rel="noopener noreferrer"> meer opties krijgen.</a>

en: Advanced options
nl_NL: Geavanceerde opties

en: Advertise here
nl_NL: Adverteer hier

en: Advertising Area
nl_NL: Advertentie gebied

en: After
nl_NL: Na

en: After Button Text
nl_NL: Na button tekst

en: After Image
nl_NL: Na-afbeelding

en: After activating this feature you must reload backend to load the necssary menus to work with the CPT screens.
nl_NL: Na het activeren van deze functie moet u de backend opnieuw laden om de nodige menu's te laden om met de CPT-schermen te kunnen werken.

en: After changing the custom element template the new visual appearance is not recognized in the base element. Please save and reopen the base element to load visual support for this template.
nl_NL: Na het wijzigen van de sjabloon van het aangepaste element wordt de nieuwe visuele weergave niet herkend in het basiselement. Sla het basiselement op en open het opnieuw om visuele ondersteuning voor dit sjabloon te laden.

en: Ajax Portfolio Preview Settings
nl_NL: Ajax-Portfolio Preview Instellingen

en: Alert (Orange)
nl_NL: Alarm (oranje)

en: Align Buttons
nl_NL: Knoppen uitlijnen

en: Align Center
nl_NL: Lijn uit in het midden

en: Align Fold Button
nl_NL: Vouwknop uitlijnen

en: Align Left
nl_NL: Lijn links uit

en: Align Right
nl_NL: Lijn rechts uit

en: Align to closest corner
nl_NL: Uitlijnen naar dichtstbijzijnde hoek

en: Align to closest side
nl_NL: Uitlijnen naar dichtstbijzijnde rand

en: Align to farthest corner
nl_NL: Uitlijnen naar verste hoek

en: Align to farthest side
nl_NL: Uitlijnen naar verste rand

en: Alignment
nl_NL: Uitlijning

en: Alignment of the metadata content
nl_NL: Uitlijning van de inhoud van de metagegevens

en: Alignment of the text
nl_NL: Uitlijning van de tekst

en: Aligns the menu either to the left, the right or centers it
nl_NL: Bepaal de uitlijning van het menu

en: All
nl_NL: Alle

en: All ALB Elements
nl_NL: Alle ALB elementen

en: All Headings
nl_NL: Alle titels

en: All buttons in a single tab
nl_NL: Alle knoppen in een enkele tab

en: All cookies and services are accepted on first page load, user can opt out
nl_NL: Alle cookies en diensten worden geaccepteerd bij het laden van de eerste pagina, de gebruiker kan zich afmelden

en: All fonts could be installed successfully.<br /><br />To show them in the option fields we will save your option settings and reload the page.
nl_NL: Alle lettertypen werden succesvol geïnstalleerd.<br /><br />Om ze in de optievelden weer te geven, slaan we uw optie-instellingen op en laden we de pagina opnieuw.

en: All other options have to be set for each language separately.
nl_NL: Alle andere opties moeten voor elke taal apart worden ingesteld.

en: All right!
nl_NL: Lekker bezig!

en: All subitems use the same custom element template
nl_NL: Alle subitems gebruiken hetzelfde aangepaste elementsjabloon

en: All theme options are available and can be changed
nl_NL: Alle thema-opties zijn beschikbaar en kunnen worden gewijzigd

en: All users
nl_NL: Alle gebruikers

en: Allow block editor for all possible post types (= default)...
nl_NL: Sta blok-editor toe voor alle mogelijke berichttypes (= standaard) ...

en: Allow dragging
nl_NL: Slepen toestaan

en: Allow storage of site essential cookies and other cookies and use of features if not opt out
nl_NL: Sta opslag van essentiële cookies van de site en andere cookies toe en het gebruik van functies indien niet opt-out

en: Allow to filter products for this element using the 3 WooCommerce sidebar filters: Filter Products by Price, Rating, Attribute. These filters are only shown on the selected WooCommerce Shop page (WooCommerce -&gt; Settings -&gt; Products -&gt; General -&gt; Shop Page) or on product category pages. You may also use a custom widget area for the sidebar.
nl_NL: Toestaan om producten voor dit element te filteren met behulp van de 3 WooCommerce zijbalk filters: Producten filteren op prijs, beoordeling, kenmerk. Deze filters worden alleen weergegeven op de geselecteerde WooCommerce Shop-pagina (WooCommerce -&gt; Settings -&gt; Products -&gt; General -&gt; Shop Page) of op pagina's met productcategorieën. U kunt ook een aangepast widgetgebied voor de zijbalk gebruiken.

en: Allow to use cookies, you always can modify used cookies and services
nl_NL: Sta toe om cookies te gebruiken, u kunt altijd gebruikte cookies en diensten wijzigen

en: Allow to use cookies, you can modify used cookies in settings
nl_NL: Sta toe om cookies te gebruiken, u kunt gebruikte cookies wijzigen in instellingen

en: Allow use of hierarchical custom elements
nl_NL: Gebruik van hiërarchische aangepaste elementen toestaan

en: Allowed Characters: Whitespace
nl_NL: Toegestane karakters: witruimte

en: Allowed color formats are string in hexadecimal, RGB, named colors or HSL (e.g. #fefefe, rgba(214,87,153,0.58), green).
nl_NL: Toegestane kleurformaten zijn string in hexadecimaal, RGB, benoemde kleuren of HSL (bijv. #fefefe, rgba(214,87,153,0.58), groen).

en: Allows stack modifications
nl_NL: Sta wijzigingen aan stack toe

en: Allows you to display the content of a different entry
nl_NL: Hiermee kunt u de inhoud van een ander item weergeven

en: Already existing template %1$s is overwritten (%2$s). Make sure this is intended.
nl_NL: Reeds bestaande sjabloon %1$s wordt overschreven (%2$s). Let op of dit ook echt de bedoeling is.

en: Alright!<br/>Download worked for demo %s. <br/>You can import the demo content now.
nl_NL: Goed! <br/>Downloaden werkte voor demo %s. <br/>U kunt de demo inhoud nu importeren.

en: Alright!<br/>Downloaded files for demo %s deleted
nl_NL: Goed! <br/>Gedownloade bestanden voor demo %s verwijderd

en: Alright!<br/>Import worked out for demo %s, no problems whatsoever. <br/>The page will now be reloaded to reflect the changes
nl_NL: Goed! <br/>Het importeren is gelukt voor demo %s, tot dusver geen problemen. <br/>De pagina wordt nu opnieuw geladen om de veranderingen weer te geven

en: Also close when user clicks outside icongrid
nl_NL: Ook sluiten wanneer gebruiker buiten icoonraster klikt

en: Also close when visitor clicks outside icongrid
nl_NL: Sluit ook wanneer bezoeker buiten icongrid klikt

en: Alt Attribut
nl_NL: Alt Attribuut

en: Alternate
nl_NL: Afwisselend

en: Alternate Background Color
nl_NL: Alternatieve achtergrondkleur

en: Alternate Background for menu hover, tables etc
nl_NL: Alternatieve achtergrond voor menu hover, tabellen etc...

en: Alternate Fade Image
nl_NL: Alternatief vervaag-afbeelding

en: Alternate Menu For Mobile
nl_NL: Alternatief menu voor mobiele apparaten

en: Always
nl_NL: Altijd

en: Always Display
nl_NL: Toon altijd

en: Always Display attached to the main menu
nl_NL: Toon altijd vastgemaakt aan het hoofdmenu

en: Always Display floating on the side
nl_NL: Toon altijd zwevend aan de zijkant

en: Always Sticky
nl_NL: Altijd vastgeplakt

en: Always display
nl_NL: Altijd tonen

en: Always display buttons
nl_NL: Toon knoppen altijd

en: Always display caption
nl_NL: Bijschrift altijd tonen

en: Always display message box
nl_NL: Altijd berichtvenster tonen

en: Always display submenu items
nl_NL: Altijd submenu-items tonen

en: Always display the element
nl_NL: Toon altijd het element

en: Always double check your spelling.
nl_NL: Dubbel-check altijd uw spelling.

en: Always load all elements
nl_NL: Altijd alle elementen laden

en: Always load media features (= WP default behaviour)
nl_NL: Media-functies altijd laden (= WP standaardgedrag)

en: Always load videos
nl_NL: Video's altijd laden

en: Always show
nl_NL: Altijd tonen

en: Always visible
nl_NL: Altijd zichtbaar

en: An Accordion Item (toggle, accordions, FAQ)
nl_NL: Een accordeon element (toggle, accordeons, FAQ)

en: An Accordion Slider image or video item
nl_NL: Een accordeon diavoorstelling afbeeldings- of video-element

en: An Easy Slider image or video item
nl_NL: Een diavoorstelling afbeeldings- of video-element

en: An Icon Circles Element Item
nl_NL: Een icoon cirkels element item

en: An Icon Grid Element Item
nl_NL: Een icoon raster element

en: An Icon List Element Item
nl_NL: Een icoon lijst element

en: An advertising widget that displays 1 big image
nl_NL: Een reclamewidget die 1 grote afbeelding laat zien

en: An advertising widget that displays 2 images with 125 x 125 px in size
nl_NL: Een reclamewidget die 2 afbeeldingen toont met een afmeting van 125 x 125 px.

en: An error occurred
nl_NL: Er is een fout opgetreden

en: An error occurred creating the folder for the font %s in uploads directory. We are not able to integrate the font
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de map voor het lettertype %s in de uploadmap. We zijn niet in staat om het lettertype te integreren.

en: An error occurred with the font %s and we are not able to integrate the font
nl_NL: Er is een fout opgetreden met het lettertype %s en we zijn niet in staat om het lettertype te integreren.

en: An item for %s
nl_NL: Een element voor %s

en: An item for %s %s
nl_NL: Een element voor %s %s

en: Animated Countdown
nl_NL: Aftel-effect

en: Animated Numbers
nl_NL: Getallen met effecten

en: Animation
nl_NL: Animatie

en: Animation Alignment
nl_NL: Animatie uitlijning

en: Animation Duration
nl_NL: Duur van de animatie

en: Animation Height
nl_NL: Animatie hoogte

en: Animation Position
nl_NL: Animatie positie

en: Animation Width
nl_NL: Animatie breedte

en: Animation activated
nl_NL: Animatie geactiveerd

en: Animation deactivated
nl_NL: Animatie gedeactiveerd

en: Any hashtag. Separate multiple hashtags by commas (e.g. #awesome,#mytag)
nl_NL: Elke hashtag. Gebruik komma's om meerdere hashtags te scheiden (bijv. #awesome,#mytag)

en: Appearance
nl_NL: Uiterlijk

en: Appearance -> Menus
nl_NL: Weergave -> Menu's

en: Appearance of toggles on mouse hover
nl_NL: Uiterlijk van toggles bij muis-over

en: Append Search Icon To Main Menu
nl_NL: Voeg een zoek-icoon toe aan het hoofdmenu

en: Append a privacy policy message to mailchimp contact forms?
nl_NL: Een privacybeleid-bericht toevoegen aan Mailchimp contactformulieren?

en: Append a privacy policy message to template builder contact forms?
nl_NL: Een privacybeleid-bericht toevoegen aan de Enfold contactformulieren?

en: Append a privacy policy message to your comment form?
nl_NL: Een privacybeleid-bericht toevoegen aan uw reactieformulieren?

en: Append a privacy policy message to your login forms?
nl_NL: Een privacybeleid-bericht toevoegen aan uw inlogformulieren?

en: Append a privacy policy message to your registration forms?
nl_NL: Een privacybeleid-bericht toevoegen aan uw registratieformulieren?

en: Append a text
nl_NL: Een tekst achteraan toevoegen

en: Appended static text
nl_NL: Statische tekst achteraf

en: Applies only for the vertical timeline.
nl_NL: Enkel van toepassing op de verticale tijdlijn.

en: Apply A Link Or Buttons To The Slide
nl_NL: Link of knoppen op deze slide toepassen?

en: Apply A Link To The Slide
nl_NL: Wilt u een link toepassen op deze dia?

en: Apply Link to Image
nl_NL: Pas Link toe op deze dia

en: Apply a custom id attribute to this element. Useful to apply individual styling via CSS or if you want to use anchor links to scroll to the element when a link is clicked.
nl_NL: Pas een aangepast ID attribuut toe op dit element. Handig om een individuele stijl toe te passen via CSS of als u ankerlinks wilt gebruiken om naar het element te scrollen wanneer op een link wordt geklikt.

en: Apply a link to the grid item. On touch screens this will show the animation and then follow the link when touched again.
nl_NL: Breng een link aan naar het rasteritem. Op aanraakschermen zal dit de animatie tonen en vervolgens de link volgen wanneer deze opnieuw wordt aangeraakt.

en: Apply a link to the menu text?
nl_NL: Wilt u een link maken van de menutekst?

en: Apply a link to the text?
nl_NL: Wilt u een link maken van de tekst?

en: Apply link
nl_NL: Link gebruiken

en: Apply link to date and headline
nl_NL: Link toepassen op datum en kop

en: Apply link to icon
nl_NL: Link via het icoon

en: Apply link to icon and headline
nl_NL: Link toepassen op icoon en kop

en: Apply link to icon only
nl_NL: Link enkel toepassen op icoon

en: Apply link to image
nl_NL: Link toepassen op afbeelding

en: Apply link to the date, icon and headline
nl_NL: Link toepassen op datum, icoon en kop

en: Apply link to the icon and date
nl_NL: Link toepassen op icoon en datum

en: Apply link?
nl_NL: Link toepassen?

en: Apply only to active state
nl_NL: Alleen toepassen op actieve status

en: Apply only to mouse hover state
nl_NL: Alleen toepassen bij muis-over

en: Apply the same value to all?
nl_NL: Overal dezelfde waarde toepassen?

en: Apply to Section:
nl_NL: Toepassen op sectie:

en: Archive
nl_NL: Archief

en: Archive for category:
nl_NL: Archief voor categorie:

en: Archive for date:
nl_NL: Archief voor datum:

en: Archive for month:
nl_NL: Archief van de maand:

en: Archive for year:
nl_NL: Archief van jaar:

en: Archive for:
nl_NL: Archief van:

en: Archives
nl_NL: Archieven

en: Archives by Month:
nl_NL: Archieven op maand:

en: Archives by Subject:
nl_NL: Archieven op onderwerp:

en: Aria Label Text
nl_NL: Aria Label Tekst

en: Arrow
nl_NL: Pijl

en: Arrow Shaped
nl_NL: Pijlvormig

en: Arrow control buttons
nl_NL: Pijltjestoetsen

en: Arrow shaped bullet
nl_NL: Pijlvormig opsommingsteken

en: Arrows Color
nl_NL: Kleur van pijlen

en: Arrows only
nl_NL: Alleen pijlen

en: Artists Name
nl_NL: Artiesten naam

en: As already mentioned above we bundle the necessary Leaflet Javascript Library files to access OSM and load them from your server. You can change this here, if you want to load the files from another location or have problems because plugin was updated and our theme contains an incompatible version of the library:
nl_NL: Zoals hierboven reeds vermeld bundelen we de nodige Leaflet Javascript bibliotheek bestanden om toegang te krijgen tot OSM en deze te laden van je server. U kunt dit hier veranderen, als u de bestanden van een andere locatie wilt laden of problemen hebt omdat de plugin werd bijgewerkt en ons thema een niet-compatibele versie van de bibliotheek bevat:

en: As long as you do not change the theme version number all changes to content of js or css files will result in the same hash extension - this means browsers will not recognize these changes until the browser cache expires. To fix this Enfold adds an additional unique timestamp (since 4.7).
nl_NL: Zolang u het versienummer van het thema niet wijzigt, zullen alle wijzigingen in de inhoud van js of css-bestanden resulteren in dezelfde hash-extensie - dit betekent dat browsers deze wijzigingen niet zullen herkennen totdat de cache van de browser afloopt. Om dit te verhelpen voegt Enfold een extra unieke tijdstempel toe (sinds 4.7).

en: Ascending
nl_NL: Oplopend

en: Ascending Order
nl_NL: Oplopend

en: At least 100&percnt; of browser window height
nl_NL: Tenminste 100&percnt; van hoogte browservenster

en: At least 25&percnt; of browser window height
nl_NL: Tenminste 25&percnt; van hoogte browservenster

en: At least 50&percnt; of browser window height
nl_NL: Tenminste 50&percnt; van hoogte browservenster

en: At least 75&percnt; of browser window height
nl_NL: Tenminste 75&percnt; van hoogte browservenster

en: Attach one button
nl_NL: Koppel 1 knop

en: Attach two buttons
nl_NL: Twee knoppen erbij

en: Attachment
nl_NL: Bijlage

en: Attachment ID: %d
nl_NL: Bijlage ID: %d

en: Attachment image for:
nl_NL: Bijlage afbeelding voor:

en: Attention
nl_NL: Let op

en: Attention when using caching plugins: Whenever you make changes to a custom element template please clear your server cache to show the changes.
nl_NL: Let op bij gebruik van caching plugins: wanneer u wijzigingen aanbrengt in een aangepast element sjabloon, leeg dan uw server cache om de wijzigingen te tonen.

en: Attention when using self hosted HTML 5 Videos
nl_NL: Let op bij zelfgehoste HTML5 Video's

en: Attention!
nl_NL: Opgelet!

en: Attention! Pages built with the Enfold Advanced Template Builder will not be displayed at the bottom of the checkout page but only with a link.
nl_NL: Let op! Pagina's die zijn gebouwd met de Enfold Advanced Template Builder worden niet onder aan de betaalpagina weergegeven, maar alleen met een link.

en: Attention! Please update WooCommerce to the latest version to properly display your products
nl_NL: Let op! Update WooCommerce naar de laatste versie om onze producten correct weer te geven

en: Attention: It is not recommended to edit custom element templates here !
nl_NL: Let op: Het is niet aangeraden om hier aangepaste elementsjablonen te bewerken !

en: Attention: The old Envato API is deprecated and will be shut down soon. In order to be able to use automated theme updates please generate a new valid API token and enter it above. Your themeforest username and your old API key will then be removed from your installation since they are no longer required.
nl_NL: Let op: de oude Envato API is verouderd en wordt binnenkort afgesloten. Om geautomatiseerde thema-updates te kunnen gebruiken, moet u een nieuw geldig API-token genereren en dit hierboven invoeren. Uw Themeforest gebruikersnaam en uw oude API-sleutel worden dan uit uw installatie verwijderd omdat ze niet langer nodig zijn.

en: Attention: You need WordPress version 4.9.6 or higher to use these features
nl_NL: Let op: U heeft WordPress versie 4.9.6 of hoger nodig voor deze functies

en: Attention: You need to set a Privacy Policy page here to activate these features:
nl_NL: Let op: u moet hier een pagina Privacybeleid instellen om deze functies te activeren:

en: Audio File
nl_NL: Audiobestand

en: Audio Player
nl_NL: Audiospeler

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Author Archive
nl_NL: Auteursarchief

en: Auto
nl_NL: Automatisch

en: Auto - defined by svg viewport
nl_NL: Automatisch - bepaald door svg kijkvenster

en: Auto Load More on Scroll
nl_NL: Automatisch meer laden bij scrollen

en: Auto Numbering
nl_NL: Autonummering

en: Auto Reload Page
nl_NL: Pagina automatisch herladen

en: Auto Repair
nl_NL: Automatisch Repareren

en: Auto Repair Function enabled - Repairs errors in shortcode structure during update
nl_NL: Functie voor automatisch repareren ingeschakeld - Deze herstelt fouten in de shortcodestructuur tijdens update

en: Auto adjust to content
nl_NL: Automatisch aanpassen aan inhoud

en: Auto reload on &quot;Accept Settings ...&quot; only
nl_NL: Automatisch herladen enkel bij "Accepteer instellingen ..."

en: Auto reload on &quot;Do not accept ...&quot; only
nl_NL: Automatisch herladen enkel bij "Niet accepteren ..."

en: Auto reload on both buttons
nl_NL: Automatisch herladen bij beide knoppen

en: Automated Schema.org HTML Markup
nl_NL: Geautomatiseerde Schema.org HTML opmaak

en: Automatic, based on screen width
nl_NL: Automatisch, gebaseerd op schermbreedte

en: Autoplay
nl_NL: Automatisch afspelen

en: Autoplay Animation
nl_NL: Animatie automatisch afspelen

en: Autorespond Text
nl_NL: Tekst automatisch antwoord

en: Autorespond Text After Form Labels
nl_NL: Automatisch-antwoordtekst na formulier labels

en: Autoresponder From E-Mail Address
nl_NL: Autoresponder 'Van' e-mailadres

en: Autoresponder Reply To E-Mail Address
nl_NL: E-mailadres van de autoresponder 'Antwoord naar'

en: Autoresponder Subject
nl_NL: Onderwerp van automatisch antwoord

en: Autorotation
nl_NL: Autoroulatie

en: Autorotation duration
nl_NL: Duur van autoroulatie

en: Autoscroll
nl_NL: Automatisch scrollen

en: Autoscroll distance
nl_NL: Afstand bij automatisch scrollen

en: Available Lists
nl_NL: Beschikbare lijsten

en: Available Pages
nl_NL: Beschikbare pagina's

en: Available Template Builder Elements:
nl_NL: Beschikbare sjabloonbouwer elementen:

en: Available form elements are: single line Input elements, Textareas, Checkboxes and Select-Dropdown menus.
nl_NL: Deze elementen zijn beschikbaar: ruimte voor tekstregel, groter tekstblok, vinkvakjes en keuze-menu's.

en: Average
nl_NL: Gemiddeld

en: Average rating
nl_NL: Gemiddelde beoordeling

en: Avia Layout Builder
nl_NL: Geavanceerde lay-out bewerker

en: Backend
nl_NL: Achterkant

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Background Attachment
nl_NL: Achtergrond vastzetten of scrollen

en: Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Background Color Setting
nl_NL: Instelling achtergrondkleur

en: Background Colors
nl_NL: Achtergrondkleuren

en: Background Current Toggle
nl_NL: Achtergrond huidige toggle

en: Background Gradient
nl_NL: Achtergrond kleurverloop

en: Background Gradient Direction
nl_NL: Achtergrond kleurverloop richting

en: Background Gradient Direction Bottom Card
nl_NL: Achtergrond kleurverloop richting onderkant kaart

en: Background Gradient Direction Top Card
nl_NL: Achtergrond kleurverloop richting bovenkant kaart

en: Background Image
nl_NL: Achtergrondafbeelding

en: Background Image For Backside Flip Box - IGNORED When &quot;Content Appears In Tooltip&quot; Selected
nl_NL: Achtergrondafbeelding voor Achterkant Flip Box - GENEGEERD wanneer &quot;Inhoud verschijnt in Tooltip&quot; is geselecteerd

en: Background Image For Front Side
nl_NL: Achtergrondafbeelding voor voorkant

en: Background Image Position
nl_NL: Positie van achtergrondafbeelding

en: Background Images
nl_NL: Achtergrondafbeeldingen

en: Background Overlay
nl_NL: Achtergrond overlay

en: Background Repeat
nl_NL: Achtergrond herhaling

en: Background Video
nl_NL: Achtergrondvideo

en: Background can either scroll with the page or be fixed
nl_NL: De achtergrond kan met de pagina mee scrollen of worden vastgezet.

en: Background can either scroll with the page, be fixed or scroll with a parallax motion
nl_NL: De achtergrond kan met pagina mee scrollen, parallax scrollen, of worden vastgezet

en: Background color for your site
nl_NL: Achtergrondkleur voor uw website

en: Background color of the button
nl_NL: Achtergrondkleur van de knop

en: Background color of the button:
nl_NL: Achtergrondkleur van de knop:

en: Background color of the feed
nl_NL: Achtergrondkleur van de feed

en: Background color when hovering over a photo
nl_NL: Achtergrondkleur van een foto bij muis-over

en: Background color when hovering over a photo:
nl_NL: Achtergrondkleur van een foto bij muis-over:

en: Background image parallax and delayed CSS animations when an element comes in viewport had been restricted on mobile devices prior to Enfold 5.0 due to limited resources on these devices. This has changed with modern devices. Activate this option if you still want to disable background image parallax and start most animations immediately when page has finished loading.
nl_NL: Achtergrondafbeelding parallax en vertraagde CSS animaties wanneer een element in de viewport komt waren beperkt op mobiele apparaten vóór Enfold 5.0 als gevolg van beperkte middelen op deze apparaten. Dit is veranderd met moderne apparaten. Activeer deze optie als u nog steeds achtergrondafbeelding parallax wilt uitschakelen en de meeste animaties onmiddellijk wilt starten wanneer de pagina klaar is met laden.

en: Background information
nl_NL: Achtergrondinformatie

en: Backwards
nl_NL: Achteruit

en: Banner Color Overlay (leave empty for no overlay)
nl_NL: Banner kleur overlay (leeg laten voor geen overlay)

en: Banner Options
nl_NL: Banner opties

en: Banner image
nl_NL: Banner afbeelding

en: Bar Chart
nl_NL: Staafdiagram

en: Base
nl_NL: Basis

en: Base element template
nl_NL: Basis elementsjabloon

en: Base elements only
nl_NL: Alleen basis elementen

en: Based on the CSS Flexible Box Layout Model
nl_NL: Gebaseerd op het CSS flexibele box lay-outmodel

en: Baseline (Default)
nl_NL: Baseline (standaard)

en: Basic Custom Element Information
nl_NL: Basisinformatie over aangepaste elementen

en: Basic options only
nl_NL: Enkel basisopties

en: Be aware that the result of position is very much depending on the CSS rules of the surrounding containers. Check the CSS and HTML layout if it is not as expected.
nl_NL: Merk op dat het resultaat van de positie sterk afhangt van de CSS regels van de omliggende containers. Controleer de CSS en HTML opmaak als het niet is zoals verwacht.

en: Be sure you added a link, otherwise your selection will be ignored.
nl_NL: Zorg ervoor dat je een link hebt toegevoegd, anders wordt je selectie genegeerd.

en: Because these cookies are strictly necessary to deliver the website, refusing them will have impact how our site functions. You always can block or delete cookies by changing your browser settings and force blocking all cookies on this website. But this will always prompt you to accept/refuse cookies when revisiting our site.
nl_NL: Omdat deze cookies strikt noodzakelijk zijn om de website te leveren, heeft het weigeren ervan invloed op het functioneren van onze site. U kunt cookies altijd blokkeren of verwijderen door uw browserinstellingen te wijzigen en alle cookies op deze website geforceerd te blokkeren. Maar dit zal u altijd vragen om cookies te accepteren/weigeren wanneer u onze site opnieuw bezoekt.

en: Before
nl_NL: Voor

en: Before Button Text
nl_NL: Voor knop tekst

en: Before Image
nl_NL: Voor-afbeelding

en: Before submitting we validate that you are a human first.
nl_NL: Voor verzending controleren we eerst of u een mens bent.

en: Before-After Images
nl_NL: Voor-na afbeeldingen

en: Behance Profile Link
nl_NL: Behance profiellink

en: Behavior
nl_NL: Gedrag

en: Behaviour
nl_NL: Gedrag

en: Below 479px (Smartphone Portrait)
nl_NL: Onder 479px (mobiele telefoon rechtopstaand)

en: Below 767px (Tablet Portrait)
nl_NL: Onder 767px (tablet rechtopstaand)

en: Below 989px (Tablet Landscape)
nl_NL: Onder 989px (tablet liggend)

en: Below each Team Member you can add Icons that link to destinations like Facebook page, Twitter account etc.
nl_NL: Onder elk teamlid kunt u iconen toevoegen die linken naar sociale media zoals Facebook, Twitter, etc.

en: Better keep it short for tooltip due to square layout and check responsive behaviour.
nl_NL: Houd het kort voor de tooltip vanwege de vierkante lay-out en controleer het responsieve gedrag.

en: Big Advertising Area
nl_NL: Grote advertentie gebied

en: Big Image Size
nl_NL: Afmetingen grote afbeelding

en: Big Top and Bottom Margins
nl_NL: Grote boven- en ondermarges

en: Big image only, other images can be accessed via lightbox
nl_NL: Enkel grote afbeelding, andere afbeeldingen kunnen via lightbox benaderd worden

en: Big image with thumbnails below
nl_NL: Grote afbeelding met daaronder miniaturen

en: Big without border
nl_NL: Groot zonder rand

en: Black
nl_NL: Zwart

en: Blank - No Header, no Footer
nl_NL: Blanco - Geen koptekst, geen voettekst

en: Blank Hotspot
nl_NL: Blanco hotspot

en: Block
nl_NL: Blok

en: Block Editor
nl_NL: Blok-editor

en: Block and hide reset all options button
nl_NL: Blokkeer en verberg de knop 'Alle opties terugzetten'

en: Block square
nl_NL: Blok vierkant

en: Blog - Latest News
nl_NL: Blog - laatste nieuws

en: Blog Content Length
nl_NL: Lengte blog inhoud

en: Blog Grid Columns
nl_NL: Blog Grid Kolommen

en: Blog Layout
nl_NL: Blog lay-out

en: Blog List Width
nl_NL: Blog lijst breedte

en: Blog Meta Elements
nl_NL: Blog meta elementen

en: Blog Post Allowed HTML Tags
nl_NL: Blogbericht toegestane HTML tags

en: Blog Post Author
nl_NL: Auteur van blogbericht

en: Blog Post Category
nl_NL: Categorie van blogbericht

en: Blog Post Comment Count
nl_NL: Blogbericht reactieteller

en: Blog Post Date
nl_NL: Datum van blogbericht

en: Blog Post Tags
nl_NL: Tags van blogbericht

en: Blog Posts
nl_NL: Berichten

en: Blog Style
nl_NL: Blogstijl

en: Blog Styling
nl_NL: Blog stijl

en: Blog Usage - which elements are used in the blog
nl_NL: Blog gebruik - welke elementen worden gebruikt in het blog

en: Blog status of elements is currently not available
nl_NL: Blog status van elementen is momenteel niet beschikbaar

en: Blue
nl_NL: Blauw

en: Blur on hover effect
nl_NL: Vervagen bij muis-over effect

en: Blur-Radius
nl_NL: Vervagingsradius

en: Body Background Color
nl_NL: Body achtergrondkleur

en: Body Text Color
nl_NL: Inhoud tekstkleur

en: Body background
nl_NL: Body achtergrond

en: Bold
nl_NL: Vetgedrukt

en: Book
nl_NL: Boek

en: Bookmarks
nl_NL: Bladwijzers

en: Border
nl_NL: Rand

en: Border Color
nl_NL: Kleur van kader/rand

en: Border Color Flipbox (= Backside)
nl_NL: Randkleur flipbox (= achterkant)

en: Border Color Item
nl_NL: Randkleur item

en: Border Color Tooltip
nl_NL: Randkleur tooltip

en: Border Colors
nl_NL: Randkleuren

en: Border Radius
nl_NL: Ronde hoeken

en: Border Radius (Front And Flipbox Backside)
nl_NL: Ronde hoek (voorkant en flipbox achterkant)

en: Border Radius Tooltip
nl_NL: Ronde hoek tooltip

en: Border Style
nl_NL: Stijl van de rand

en: Border Style Flipbox (= Backside)
nl_NL: Randstijl flipbox (= achterkant)

en: Border Style Item
nl_NL: Randstijl item

en: Border Style Tooltip
nl_NL: Randstijl tooltip

en: Border Width
nl_NL: Rand Breedte

en: Border Width Flipbox (= Backside)
nl_NL: Randbreedte flipbox (= achterkant)

en: Border Width Item
nl_NL: Randbreedte item

en: Border Width Tooltip
nl_NL: Randbreedte tooltip

en: Border Width/Line Width
nl_NL: Randbreedte/lijnbreedte

en: Border around the widget title
nl_NL: Rand rondom de widget titel

en: Border on top and bottom
nl_NL: Rand boven en onder

en: Border width
nl_NL: Rand breedte

en: Border/Line Colors
nl_NL: Rand-/lijnkleuren

en: Borders
nl_NL: Randen

en: Borders between cells
nl_NL: Randen tussen cellen

en: Borders on top and bottom
nl_NL: Randen onder en boven

en: Borders on top and bottom and between cells
nl_NL: Randen boven- en onderaan, en tussen de cellen

en: Bottom
nl_NL: Onder

en: Bottom Card Background Color
nl_NL: Onderkant kaart achtergrondkleur

en: Bottom Card Numbers Color
nl_NL: Onderkant kaart kleur van nummers

en: Bottom Center
nl_NL: Onderaan midden

en: Bottom Centered
nl_NL: Onderaan midden

en: Bottom Framed
nl_NL: Onderkant met kader

en: Bottom Left
nl_NL: Onderaan links

en: Bottom Left Corner
nl_NL: Hoek linksonder

en: Bottom Margin
nl_NL: Benedenmarge

en: Bottom Margin in px
nl_NL: Benedenmarge in px

en: Bottom Padding
nl_NL: Beneden padding

en: Bottom Right
nl_NL: Onderaan rechts

en: Bottom Right Corner
nl_NL: Hoek rechtsonder

en: Bottom SVG Divider
nl_NL: Onderkant SVG verdeler

en: Bottom To Top
nl_NL: Beneden naar boven

en: Bottom left rotation
nl_NL: Rotatie onderkant links

en: Bottom right rotation
nl_NL: Rotatie onderkant rechts

en: Bottom to Top
nl_NL: Beneden naar boven

en: Bottom to top
nl_NL: Van onder naar boven

en: Bottom without Frame
nl_NL: Onderkant zonder kader

en: Bottom-Left-Radius
nl_NL: Beneden-Links-Radiaal

en: Bottom-Right-Radius
nl_NL: Beneden-Rechts-Radiaal

en: Bounce
nl_NL: Stuiteren

en: Box Shadow
nl_NL: Schaduweffect

en: Box Shadow Animation
nl_NL: Box schaduwanimatie

en: Box Shadow Color
nl_NL: Schaduwkleur

en: Box Shadow Color Flipbox (= Backside)
nl_NL: Kader schaduwkleur flipbox (= achterkant)

en: Box Shadow Color Tooltip
nl_NL: Kader schaduwkleur tooltip

en: Box Shadow Flipbox (= Backside)
nl_NL: Kader schaduw flipbox (= achterkant)

en: Box Shadow Styling
nl_NL: Schaduw stijl

en: Box Shadow Styling Flipbox (= Backside)
nl_NL: Kader schaduwstijl flipbox (= achterkant)

en: Box Shadow Styling Tooltip
nl_NL: Kader schaduwstijl tooltip

en: Box Shadow Tooltip
nl_NL: Kader schaduw tooltip

en: Box Shadow Width
nl_NL: Box schaduwbreedte

en: Box Shadow with Arrow
nl_NL: Schaduweffect met pijl

en: Box Size
nl_NL: Venstergrootte

en: Box shadow
nl_NL: Schaduweffect

en: Boxed
nl_NL: Ingekaderd

en: Boxed Grid
nl_NL: Raster in Kader

en: Boxed Layout
nl_NL: Gekaderde lay-out

en: Boxed Tabs
nl_NL: Omkaderde tabkaarten

en: Boxed content block with borders
nl_NL: Content-blok met kader eromheen

en: Breadcrumb Hierarchy
nl_NL: Breadcrumb-Hiërarchie

en: Breadcrumb parent page
nl_NL: Breadcrumb overkoepelende pagina

en: Breadcrumbs
nl_NL: Broodkruimelpad

en: Bring To Front
nl_NL: Naar voorgrond brengen

en: Bubble Chart
nl_NL: Bubbelgrafiek

en: Build simple custom menu
nl_NL: Maak eenvoudig aangepast menu

en: Bullet Content
nl_NL: Opsommingsteken Inhoud

en: Bullet Shape
nl_NL: Vorm van opsommingsteken

en: Bundled is js version 3.9.1 - so there is no access to any external ressources.
nl_NL: Gebundeld is js versie 3.9.1 - dus er is geen toegang tot externe bronnen.

en: Burger/Mobile Menu
nl_NL: Mobiel (hamburger-) menu

en: Burger/Mobile Menu Styling
nl_NL: Stijl van mobiel (hamburger-) menu

en: But we are proud to say that %s contributed %s entries already.
nl_NL: Maar we zijn trots te kunnen melden dat %s al %s heeft bijgedragen.

en: Button
nl_NL: Knop

en: Button 1 Color
nl_NL: Kleur knop 1

en: Button 1 Label
nl_NL: Label knop 1

en: Button 1 Link
nl_NL: Knop 1 link

en: Button 1 Link Target
nl_NL: Knop 1 linkdoel

en: Button 2 Color
nl_NL: Kleur knop 2

en: Button 2 Label
nl_NL: Label knop 2

en: Button 2 Link
nl_NL: Knop 2 link

en: Button 2 Link Target
nl_NL: Knop 2 linkdoel

en: Button Action
nl_NL: Knop actie

en: Button Animation
nl_NL: Knop animatie

en: Button Appearance
nl_NL: Verschijning van knop

en: Button Background Color
nl_NL: Knop achtergrondkleur

en: Button Background Color On Hover
nl_NL: Knop achtergrondkleur bij muis-over

en: Button Bar Alignment
nl_NL: Knoppenbalk uitlijning

en: Button Bar Style
nl_NL: Knoppenbalk stijl

en: Button Color
nl_NL: Knopkleur

en: Button Colors Selection
nl_NL: Knopkleuren selectie

en: Button Font Color
nl_NL: Knop tekstkleur

en: Button Font Color On Hover
nl_NL: Knop tekstkleur bij muis-over

en: Button Font Size
nl_NL: Knop tekstgrootte

en: Button Font/Icon Color
nl_NL: Knop tekst/icoon kleur

en: Button Icon
nl_NL: Knop icoon

en: Button Label
nl_NL: Knoptekst

en: Button Label Display
nl_NL: Knoptekst weergave

en: Button Label display
nl_NL: Knoptekst weergave

en: Button Link
nl_NL: Knop link

en: Button Link?
nl_NL: Knop link?

en: Button Margin And Padding
nl_NL: Knop marge en padding

en: Button Opacity On Hover
nl_NL: Knop ondoorzichtigheid bij muis-over

en: Button Padding
nl_NL: Knop padding

en: Button Position
nl_NL: Positie van knop

en: Button Row
nl_NL: Rij knop

en: Button Row Item
nl_NL: Rij knop element

en: Button Size
nl_NL: Knopgrootte

en: Button Style
nl_NL: Knopstijl

en: Button Style (Bordered)
nl_NL: Knop-stijl (omkaderd)

en: Button Style (Colored)
nl_NL: Knop-stijl (gekleurd)

en: Button Text Font Sizes
nl_NL: Knop tekst lettergroottes

en: Button Text Padding
nl_NL: Knop tekst padding

en: Button Title
nl_NL: Titel van knop

en: Button Title Attribute
nl_NL: Knop titelattribuut

en: Button Tooltip
nl_NL: Knop tooltip

en: Button text
nl_NL: Knop tekst

en: Button text confirm link to Facebook:
nl_NL: Knoptekst bevestig link naar Facebook:

en: Button text confirm to load Google Maps
nl_NL: Knoptekst bevestig om Google Maps te laden

en: Button text confirm to load Google Maps:
nl_NL: Knoptekst bevestig laden van Google Maps:

en: Buttons
nl_NL: Knoppen

en: By default WPML allows translating Custom Elements from &quot;WPML-&gt; Translation Management&quot; dashboard. Check to add a translate icon to the shortcode buttons, which allows to skip use of the dashboard. Visible when using &quot;Edit Custom Elements&quot; button
nl_NL: Standaard staat WPML het vertalen van aangepaste elementen toe vanuit &quot;WPML-&gt; Translation Management&quot; dashboard. Vink aan om een vertaal icoon toe te voegen aan de shortcode knoppen, die het gebruik van het dashboard overslaat. Zichtbaar bij gebruik van &quot;Aangepaste elementen bewerken&quot; knop

en: By default all menu items of the mobile menu are visible. If you activate this option they will be hidden and a user needs to click on the parent menu item to display the submenus
nl_NL: Standaard ziet de gebruiker alle menu- en submenu-items. Kies deze optie om de submenu's standaard juist niet te tonen, maar pas bij klikken op het bovenliggende menu-item

en: By default all options are copied to a new added language
nl_NL: Standaard worden alle opties gekopieerd naar een nieuw toegevoegde taal

en: By default compression is enabled. It is recommended to only disable the feature when you encounter errors (some server environments might cause trouble with active compression) or while you are actively developing your website and are adding new CSS rules or Javascript functions.
nl_NL: Standaard is compressie ingeschakeld. Het wordt aanbevolen om de functie alleen uit te schakelen wanneer u fouten tegenkomt (sommige serveromgevingen kunnen problemen met actieve compressie veroorzaken) of terwijl u actief uw website ontwikkelt en nieuwe CSS-regels of Javascript-functies toevoegt.

en: By default images link to a larger image version in a lightbox. You can change this here. A custom link can be added when editing the images in the gallery.
nl_NL: De standaardafbeeldingen linken naar een grotere versie van de afbeelding in een lightbox. U kunt dit hier wijzigen. Een aangepaste link kan worden toegevoegd bij het bewerken van de afbeeldingen in de galerij.

en: By default navigation elements are always visible. You can change this behaviour here for your selected navigation element.
nl_NL: Standaard zijn navigatie-elementen altijd zichtbaar. U kunt dit gedrag hier wijzigen voor uw geselecteerde navigatie-element.

en: By default navigation elements are only visible on hover. You can change this behaviour here for your selected navigation elements.
nl_NL: Standaard zijn navigatie-elementen alleen zichtbaar bij muis-over. U kunt dit gedrag hier wijzigen voor uw geselecteerde navigatie-elementen.

en: By default the image stretches across the full width of the screen. You can deactivate this behavior and simply align it in the center of the slider
nl_NL: Standaard rekt de afbeelding uit tot de zijkanten van het scherm. U kunt dit uitschakelen door de afbeelding uit te lijnen in het midden van de slider

en: By default the linear gradient is bottom to top (0 deg). Here you can rotate the gradient.
nl_NL: Standaard is de lineaire gradiënt van onder naar boven (0 graden). Hier kunt u het kleurverloop roteren.

en: By default the theme will load wp-mediaelement scripts only if needed on your posts and pages. You can disable the feature or force loading these elements if you run into troubles - some plugins require these elements and rely on the WP default behaviour loading these scripts.
nl_NL: Standaard laadt het thema alleen wp-mediaelement-scripts indien nodig op uw berichten en pagina's. U kunt de functie uitschakelen of het laden van deze elementen forceren als u problemen ondervindt - sommige plug-ins hebben deze elementen nodig en vertrouwen op het standaardgedrag van WP bij het laden van deze scripts.

en: By default the theme will only load elements that are used on your posts and pages. You can disable the feature or manually manage loaded elements if you run into trouble
nl_NL: Standaard laadt het thema alleen elementen die worden gebruikt op uw berichten en pagina's. U kunt de functie uitschakelen of geladen elementen handmatig beheren als u problemen ondervindt.

en: By default the video will try to match the default slideshow size that was selected in the slider settings at 'Slideshow Image and Video Size'
nl_NL: Standaard neemt de video de grootte van de diavoorstelling aan, gekozen bij 'Afmetingen Video en Beeld Diavoorstelling' in de slider-instellingen

en: By default values of locked options are hidden to clean up the modal window. Check to show the options and values
nl_NL: Standaard worden de waarden van vergrendelde opties verborgen om het modale venster op te schonen. Vink aan om de opties en waarden te tonen.

en: By default we use the built in lightbox to show the popup. If you want to use your own lightbox you can assign a js wrapper function to avia_cookie_consent_modal_callback (see file enfold\js\avia-snippet-cookieconsent.js) to activate yours.
nl_NL: Standaard gebruiken we de ingebouwde lightbox om de pop-up te tonen. Als u uw eigen lightbox wilt gebruiken, kunt u een js wrapperfunctie toewijzen aan avia_cookie_consent_modal_callback (zie bestand enfold\js\avia-snippet-cookieconsent.js) om die van u te activeren.

en: By name (ascending)
nl_NL: Op naam (oplopend)

en: By name (descending)
nl_NL: Op naam (aflopend)

en: By usage
nl_NL: Door gebruik

en: CSS File Merging And Compression
nl_NL: CSS bestanden samenvoegen en comprimeren

en: Cache Information
nl_NL: Cache informatie

en: Cache on your server - no instagram connection needed on pageload
nl_NL: Cache op uw server - geen instagramverbinding nodig bij het laden van de pagina

en: Cache used
nl_NL: Cache gebruikt

en: Caching Plugins
nl_NL: Plugins t.b.v. caching

en: Calendar of Events
nl_NL: Evenementenkalender

en: Call to Action
nl_NL: Actieknop

en: Can be used for a job description
nl_NL: Kan worden gebruikt voor een functieomschrijving

en: Caption
nl_NL: Bijschrift

en: Caption Appearance
nl_NL: Verschijning bijschrift

en: Caption Content Font Size
nl_NL: Lettergrootte inhoud bijschrift

en: Caption Content Font Sizes
nl_NL: Bijschrift inhoud lettergroottes

en: Caption Font Color
nl_NL: Bijschrift tekstkleur

en: Caption Font Sizes
nl_NL: Titel lettergroottes

en: Caption Links
nl_NL: Bijschrift links

en: Caption Links:
nl_NL: Bijschrift links:

en: Caption Overlay Background Color
nl_NL: Bijschrift overlay achtergrondkleur

en: Caption Overlay Opacity
nl_NL: Ondoorzichtigheid van bijschrift overlay

en: Caption Positioning
nl_NL: Positie van bijschrift

en: Caption Text
nl_NL: Tekst bijschrift

en: Caption Title
nl_NL: Titel bijschrift

en: Caption Title Font Size
nl_NL: Lettergrootte titel bijschrift

en: Caption Title Font Sizes
nl_NL: Bijschrift titel lettergroottes

en: Caption custom font size?
nl_NL: Aangepaste lettergrootte bijschrift

en: Captions
nl_NL: Bijschriften

en: Carousel Interval Time
nl_NL: Carrousel intervaltijd

en: Carousel Interval Time:
nl_NL: Carrousel intervaltijd:

en: Carousel Loop Type
nl_NL: Carrousel lustype

en: Carousel Loop Type:
nl_NL: Carrousel lustype:

en: Carousel Slider
nl_NL: Carrousel diavoorstelling

en: Carousel Slider Settings
nl_NL: Carrousel diavoorstelling instellingen

en: Catalogue
nl_NL: Prijslijst

en: Catalogue Item
nl_NL: Prijslijst element

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Category Styling
nl_NL: Stijl van de categorie

en: Cell Alignment
nl_NL: Cel uitlijning

en: Cell Link
nl_NL: Cel link

en: Cell Padding
nl_NL: Cel Padding

en: Cells appear beside each other, just like on large screens
nl_NL: Net als op grote schermen moeten de cellen naast elkaar staan

en: Center
nl_NL: Midden

en: Center Center
nl_NL: Midden midden

en: Center Content
nl_NL: Centreer inhoud

en: Center Framed
nl_NL: Gecentreerd met kader

en: Center Left
nl_NL: Midden links

en: Center Left
nl_NL: Midden links

en: Center Logo/Image
nl_NL: Midden logo/afbeelding

en: Center Right
nl_NL: Midden rechts

en: Center Text Column
nl_NL: Tekst in midden-kolom

en: Center without Frame
nl_NL: Gecentreerd zonder Kader

en: Centered
nl_NL: Gecentreerd

en: Change
nl_NL: Aanpassen

en: Change Image
nl_NL: Wijzig afbeelding

en: Change Leaflet Library Files Location
nl_NL: Wijzig locatie van de Leaflet bibliotheekbestanden

en: Change Password
nl_NL: Verander wachtwoord

en: Change WordPress Defaults
nl_NL: Wijzig WordPress standaarden

en: Change big preview image on hover (= default behaviour)
nl_NL: Grote voorbeeldafbeelding bij zweven veranderen (= standaard gedrag)

en: Change layout
nl_NL: Pas de lay-out aan

en: Change layout on mobile devices
nl_NL: Wijzig de lay-out op mobiele apparaten

en: Change the alignment of title and excerpt here
nl_NL: Wijzig hier de uitlijning van de titel en samenvatting

en: Change the appearance of your icon grid
nl_NL: Wijzig de weergave van uw icoon raster

en: Change the styling for a button menu item
nl_NL: Wijzig de stijl voor een knop menu-item

en: Change the styling for a button menu item with border
nl_NL: Wijzig de stijl voor een knop menu-item met rand

en: Change the styling for all &lt;blockquote&gt; tags
nl_NL: De stijl aanpassen van alle &lt;blockquote&gt; tags

en: Change the styling for all &lt;mark&gt; tags
nl_NL: Wijzig de stijl voor alle &lt;mark&gt; tags

en: Change the styling for all &lt;p&gt; tags
nl_NL: Wijzig de stijl voor alle &lt;p&gt; tags

en: Change the styling for all &lt;strong&gt; tags
nl_NL: De stijl aanpassen van alle &lt;strong&gt; tags

en: Change the styling for all &lt;u&gt; (underline) tags
nl_NL: Wijzig de stijl vor alle &lt;u&gt; (onderstrepen) tags

en: Change the styling for all Heading tags
nl_NL: De stijl aanpassen van alle titel tags

en: Change the styling for all your cookie consent extra buttons (not accept buttons )
nl_NL: Wijzig de styling voor al uw cookie toestemming extra knoppen (niet accepteren-knoppen)

en: Change the styling for the &lt;body&gt; tag.
nl_NL: Wijzig de stijl voor de &lt;body&gt; tag.

en: Change the styling for the overlay that appears when you place your mouse cursor above a linked image
nl_NL: De stijl aanpassen van de overlay die verschijnt bij muis-over van de gelinkte afbeelding

en: Change the styling for the small bar above the main menu which can contain social icons, a second menu and a phone number
nl_NL: De stijl aanpassen van de balk boven het hoofdmenu, waarin tel.nr., een secundair menu, of social media icoontjes kunnen staan

en: Change the styling for your H1 Tag
nl_NL: De stijl aanpassen van de H1 Tag

en: Change the styling for your H2 Tag
nl_NL: De stijl aanpassen van de H2 Tag

en: Change the styling for your H3 Tag
nl_NL: De stijl aanpassen van de H3 Tag

en: Change the styling for your H4 Tag
nl_NL: De stijl aanpassen van de H4 Tag

en: Change the styling for your H5 Tag
nl_NL: De stijl aanpassen van de H5 Tag

en: Change the styling for your H6 Tag
nl_NL: De stijl aanpassen van de H6 Tag

en: Change the styling for your cookie consent Link to another page button
nl_NL: Wijzig de stijl voor uw cookietoestemmingsknop om naar een andere pagina te linken

en: Change the styling for your cookie consent accept all cookies and settings and dismiss notification button
nl_NL: Wijzig de stijl voor uw cookietoestemming accepteer alle cookies en instellingen en verwijder de meldingsknop

en: Change the styling for your cookie consent accept settings and dismiss notification button
nl_NL: Wijzig de stijl voor uw cookietoestemming accepteer de instellingen en sluit de meldingsknop

en: Change the styling for your cookie consent do not accept and hide notification button
nl_NL: Wijzig de stijl voor uw cookietoestemming accepteer niet en verberg de meldingsknop

en: Change the styling for your cookie consent message bar
nl_NL: Wijzig de stijl voor uw cookie toestemming berichtbalk

en: Change the styling for your cookie consent open info modal on privacy and cookies button
nl_NL: Wijzig de stijl voor uw cookietoestemming informatiepaneel over privacy en cookies-knop

en: Change the styling for your current menu item/hover indicator
nl_NL: Wijzig de stijl voor uw huidige menu-item/hover indicator

en: Change the styling for your fullscreen, fullwidth and easy slider buttons
nl_NL: Wijzig de stijl voor uw volledig-scherm, volledige-breedte en diavoorstelling knoppen

en: Change the styling for your fullscreen, fullwidth and easy slider caption
nl_NL: Wijzig de stijl voor uw volledig-scherm, volledige-breedte en diavoorstelling bijschrift

en: Change the styling for your fullscreen, fullwidth and easy slider title
nl_NL: Wijzig de stijl voor uw volledig-scherm, volledige-breedte en diavoorstelling titel

en: Change the styling for your main menu dropdown links
nl_NL: De stijl aanpassen van de hoofdmenu-dropdown links

en: Change the styling for your main menu links
nl_NL: De stijl aanpassen van de hoofdmenu-links

en: Change the styling for your main menu links once they are displayed in the page overlay/slide out
nl_NL: Wijzig de stijl voor uw hoofdmenulinks zodra deze worden weergegeven in de pagina-overlay/uitschuiven

en: Change the styling of the breadcrumb menu
nl_NL: Wijzig de stijl van het broodkruimel menu

en: Change the styling of your buttons
nl_NL: Wijzig de stijl van uw knoppen

en: Change the styling of your iconlist
nl_NL: Wijzig de stijl van uw icoon lijst

en: Change the styling of your widget
nl_NL: Wijzig de stijl van uw widget

en: Change the styling of your widget links
nl_NL: Wijzig de stijl van uw widget links

en: Change the styling of your widget title
nl_NL: Wijzig de stijl van uw widget titel

en: Change the width of your elements and let them appear beside each other instead of underneath
nl_NL: Pas de breedte van de elementen aan en laat ze naast elkaar tonen in plaats van onder elkaar

en: Changes to these custom element templates will be used in the elements based on these templates. Please check our <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/custom-element-templates/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">documentation</a> for more details.
nl_NL: Wijzigingen in deze aangepaste elementsjablonen zullen worden gebruikt in de elementen die op deze sjablonen zijn gebaseerd. Bekijk onze <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/custom-element-templates/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">documentatie</a> voor meer details.

en: Changes will take effect once you reload the page.
nl_NL: Wijzigingen zijn pas effectief zodra u de pagina herlaadt

en: Chart
nl_NL: Grafiek

en: Chart Background Color
nl_NL: Grafiek achtergrondkleur

en: Chart Data
nl_NL: Grafiekdata

en: Chart Dataset Item
nl_NL: Grafiek dataset item

en: Chart Padding
nl_NL: Grafiek padding

en: Chart Subtitle
nl_NL: Grafiek subtitel

en: Chart Title
nl_NL: Grafiek titel

en: Chart Title, Subtitle, Position
nl_NL: Grafiek titel, subtitel, positie

en: Chart Type
nl_NL: Grafiektype

en: Check <a href="https://leafletjs.com/index.html" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Leaflet Javascript Library Homepage</a> for more information about this library.
nl_NL: Kijk op <a href="https://leafletjs.com/index.html" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Leaflet Javascript Library Homepage</a> voor meer informatie over deze bibliotheek.

en: Check API Key
nl_NL: Controleer API sleutel

en: Check API key here
nl_NL: Verifieer hier de API sleutel

en: Check Key again & renew Lists
nl_NL: Controleer sleutel opnieuw & vernieuw de lijsten

en: Check Manually
nl_NL: Controleer handmatig

en: Check Only
nl_NL: Controleer Enkel

en: Check State - shows, which elements are recognised or new or in update
nl_NL: Status controleren - laat zien welke elementen herkend worden of nieuw zijn of in update zitten

en: Check enabled on update - checks the structure only
nl_NL: Controle ingeschakeld bij update - controleert enkel de structuur

en: Check if excerpt/caption of the slide should also be displayed
nl_NL: Vink aan om ook samenvatting/bijschrift van de dia te tonen

en: Check if prepended, rotating and appended text should each be displayed on its own line
nl_NL: Vink aan als de voorafgaande tekst, roulerende en achteraf tekst elk op een eigen regel getoond moeten worden.

en: Check if you always want to show the tooltips on mobile phones below the image. Recommended if your tooltips contain a lot of text
nl_NL: Vink aan als u op mobiele telefoons het tekstkadertje direct al onder de afbeelding wenst. Nuttig bij veel tekst, te veel voor een pop-up kadertje

en: Check if you do not use Youtube or Vimeo video features.
nl_NL: Vink aan als u geen Youtube of Vimeo video's gebruikt op uw website.

en: Check if you do not use the blog. This will disable the blog page as well as the blog template builder element, the comments template builder element and category pages that are based on the default categories (if any plugin post types use these overview styles please keep this feature enabled)
nl_NL: Vink aan als je het blog niet gebruikt. Hierdoor worden zowel de blogpagina als het blog sjabloonbouwer-element, het commentaar sjabloonbouwer-element en categoriepagina's uitgeschakeld die zijn gebaseerd op de standaardcategorieën (als er een plugin-berichttype deze overzichtsstijlen gebruikt, houd deze functie dan ingeschakeld)

en: Check if you do not want to import all settings from an exported theme settings file. Please read the <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/backup-theme-settings" target="_blank" rel="noopener noreferrer">documentation</a> for more information how to customize import.
nl_NL: Vink aan als u niet alle instellingen uit een geëxporteerd bestand met thema-instellingen wilt importeren. Lees de <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/backup-theme-settings" target="_blank" rel="noopener noreferrer">documentatie</a> voor meer informatie over hoe u de import kunt aanpassen.

en: Check if you do not want to reset all options. Please read the <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/backup-theme-settings" target="_blank" rel="noopener noreferrer">documentation</a> for more information how to customize resetting theme options.
nl_NL: Vink aan als u niet alle opties wilt resetten. Lees de <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/backup-theme-settings" target="_blank" rel="noopener noreferrer">documentatie</a> voor meer informatie over het aanpassen van het resetten van thema-opties.

en: Check if you need to create a textblock shortcode around a plain text content to keep it editable: %s
nl_NL: Controleer of u een tekstblok-shortcode rondom een normale tekst moet maken om deze bewerkbaar te houden: %s

en: Check if you typed the key correctly.
nl_NL: Controleer of je de sleutel correct hebt ingetypt.

en: Check if you typed the keys correctly.
nl_NL: Controleer of je de sleutels correct hebt ingetypt.

en: Check if you want an inverted divider image.
nl_NL: Vink aan als u een omgekeerde verdeel-afbeelding wilt.

en: Check if you want people to confirm their email address before being subscribed (highly recommended)
nl_NL: Controleer of u wilt dat mensen hun e-mailadres bevestigen voordat ze zich abonneren (sterk aanbevolen)

en: Check if you want to bring the divider to front.
nl_NL: Vink aan als u de verdeler naar de voorgrond wilt brengen.

en: Check if you want to change front and backside. This will show the backside initially.
nl_NL: Controleer of u de voor- en achterkant wilt veranderen. Dit zal eerst de achterkant tonen.

en: Check if you want to define your custom color palette for the color selection popup in modal popup window options
nl_NL: Vink aan als u uw eigen kleurenpalet wilt definiëren voor de kleurselectie popup in modale popup venster opties

en: Check if you want to delete expired CSS and JS files generated by the theme. Only recommended if you are NOT using a caching plugin (since a cached page might still use those files)
nl_NL: Vink aan als u verlopen CSS- en JS-bestanden die door het thema zijn gegenereerd, wilt verwijderen. Alleen aanbevolen als u GEEN caching plug-in gebruikt (aangezien een gecachte pagina deze bestanden mogelijk nog steeds gebruikt)

en: Check if you want to disable autorotation when the last slide/image is displayed
nl_NL: Vink aan als de autoroulatie moet stoppen na het tonen van de laatste dia

en: Check if you want to disable the shortcode processing for this code block
nl_NL: Vink aan als u het verwerken van shortcodes wilt uitschakelen voor dit codeblok

en: Check if you want to disable video autoplay when this slide shows. Autoplayed videos will be muted by default.
nl_NL: Vink aan als u het automatisch afspelen van video's wilt uitschakelen wanneer deze dia wordt weergegeven. Automatisch afgespeelde video's worden standaard gedempt.

en: Check if you want to display a transparent color and/or pattern overlay above your section background image/video
nl_NL: Controleer of u een transparante kleur- en/of patroon-overlay wilt weergeven boven de achtergrondafbeelding/-video van uw sectie

en: Check if you want to display a transparent color and/or pattern overlay above your slideshow image/video. Video player controls will not be accessible when this option is enabled.
nl_NL: Vink aan of je een transparante kleur en/of patroon overlay wil tonen boven je slideshow afbeelding/video. De bediening van de videospeler is niet toegankelijk wanneer deze optie is ingeschakeld.

en: Check if you want to enable multiple answers
nl_NL: Selecteer als u meerdere antwoorden wilt toestaan

en: Check if you want to enable video autoplay when page is loaded. Videos will be muted by default.
nl_NL: Vink aan als u het automatisch afspelen van video's wilt inschakelen wanneer de pagina is geladen. Video's worden standaard gedempt.

en: Check if you want to have additional options to qualify rel attribute of links (nofollow, sponsored, ugc) in ALB elements (since 4.8.6.3 this option replaces theme support &quot;avia_rel_nofollow_for_links&quot;)
nl_NL: Vink aan als u extra opties wilt om het rel attribuut van links te specificeren (nofollow, gesponsord, ugc) in ALB-elementen (sinds 4.8.6.3 vervangt deze optie thema-ondersteuning &quot;avia_rel_nofollow_for_links&quot;)

en: Check if you want to hide form labels above the form elements. The form will instead try to use an inline label (not supported on old browsers)
nl_NL: Vink aan als u formulierlabels boven de formulierelementen wilt verbergen. Het formulier probeert in plaats daarvan een inline-label te gebruiken

en: Check if you want to hide the controls (works for youtube and self hosted videos)
nl_NL: Vink aan om de bediening te verbergen (werkt bij Youtube en zelfgehoste video's)

en: Check if you want to hide the excerpt and date in search results
nl_NL: Vink aan om de samenvatting en datum te verbergen in zoekresultaten

en: Check if you want to hide the post type titles in search results
nl_NL: Controleer of u de titels van berichttypes wilt verbergen in zoekresultaten

en: Check if you want to hide the preview image or icon in search results
nl_NL: Controleer of u de voorbeeldafbeelding of het icoon in de zoekresultaten wilt verbergen

en: Check if you want to hide this form element
nl_NL: Vink aan als u dit formulier element wilt verbergen

en: Check if you want to horizontal flip the divider.
nl_NL: Vink aan als u de verdeler horizontaal wilt spiegelen.

en: Check if you want to keep your added CSS stylings in &quot;General Styling -> Quick CSS&quot;. In case you select single tabs to import below your Quick CSS settings will be kept by default except you select the tab containing the Quick CSS field. In this case you must check here to keep them.
nl_NL: Controleer of u uw toegevoegde CSS-stijlen in &quot;Algemene stijl -> Snelle CSS&quot; wilt behouden. Ingeval u afzonderlijke tabbladen selecteert om te importeren worden uw Snelle CSS-instellingen standaard bewaard, behalve als u het tabblad met het Quick CSS-veld selecteert. In dit geval moet u hier aanvinken om ze te bewaren.

en: Check if you want to keep your added CSS stylings in &quot;General Styling -> Quick CSS&quot;. In case you select single tabs to reset below your Quick CSS settings will be kept by default except you select the tab containing the Quick CSS field. In this case you must check here to keep them.
nl_NL: Controleer of u uw toegevoegde CSS-stijlen in &quot;Algemene stijl -> Snelle CSS&quot; wilt behouden. Ingeval u afzonderlijke tabbladen selecteert om te resetten worden uw Snelle CSS-instellingen standaard bewaard, behalve als u het tabblad met het Snelle CSS-veld selecteert. In dit geval moet u hier aanvinken om ze te bewaren.

en: Check if you want to loop the video (instead of showing the next slide the video will play from the beginning again)
nl_NL: Vink aan om het afspelen en herhalen van de video voorkeur te geven boven het overgaan naar een volgende slide

en: Check if you want to loop the video and play it from the beginning again
nl_NL: Vink aan als u de video na afloop opnieuw vanaf het begin wilt laten spelen

en: Check if you want to mute the video
nl_NL: Vink aan als u de video wilt dempen

en: Check if you want to mute the video.
nl_NL: Vink aan als u de video wilt dempen.

en: Check if you want to preselect the checkbox
nl_NL: Vink aan als het vinkvakje standaard aangevinkt moet zijn

en: Check if you want to reverse the order of items when switching to mobile.
nl_NL: Controleer of u de volgorde van de items wilt omkeren bij het overschakelen naar mobiel.

en: Check if you want to show a button at the bottom of the section that takes the user to the next section by scrolling down
nl_NL: Vink aan als u onderaan de sectie een scroll-omlaag pijl wilt weergeven die de gebruiker naar de volgende sectie brengt

en: Check if you want to show a button at the bottom of the slider that takes the user to the next section by scrolling down
nl_NL: Vink aan om onderaan de slider een knop te tonen die gebruiker naar een volgende sectie leidt zonder zelf te scrollen

en: Check if you want to show the fullscreen button for HTML5 videos (setting is ignored for other type of videos)
nl_NL: Vink aan als u de volledig scherm knop wilt tonen voor HTML5 video's (instelling wordt genegeerd voor andere type video's)

en: Check if you want to stop when the last or first slide/image is displayed when user navigates manually and autorotation is not active. This also hides the corresponding navigation arrow.
nl_NL: Vink aan of u wilt stoppen wanneer de laatste of eerste dia/afbeelding wordt getoond wanneer de gebruiker handmatig navigeert en autorotatie niet actief is. Dit verbergt ook de corresponderende navigatiepijl.

en: Check missing shortcode tags - auto repair is not possible for %s at index %d.
nl_NL: Controleer ontbrekende shortcode-tags - automatische reparatie is niet mogelijk voor %s bij index %d.

en: Check of shortcodes was disabled.
nl_NL: Controle van shortcodes werd uitgeschakeld.

en: Check out the
nl_NL: Bekijk de

en: Check reCAPTCHA API Keys V3
nl_NL: Controleer reCAPTCHA API sleutels V3

en: Check reCAPTCHA API Keys Version 2
nl_NL: Controleer reCAPTCHA API sleutels V2

en: Check the private token
nl_NL: Controleer het persoonlijke token

en: Check to append a message to all of your contact forms.
nl_NL: Vink deze optie aan om een bericht aan al uw contactformulieren toe te voegen.

en: Check to append a message to all of your mailchimp forms.
nl_NL: Vink deze optie aan om een bericht aan al uw Mailchimp-formulieren toe te voegen.

en: Check to append a message to the comment form for unregistered users. Commenting without consent is no longer possible
nl_NL: Vink deze optie aan om een bericht aan reactieformulieren van niet-geregistreerde gebruikers. Het toevoegen van een reactie zonder instemming is niet langer mogelijk

en: Check to append a message to the default login forms.
nl_NL: Vink deze optie aan om een bericht aan al uw inlogformulieren toe te voegen.

en: Check to append a message to the default registrations forms.
nl_NL: Vink deze optie aan om een bericht aan het standaard registratieformulier toe te voegen.

en: Check to create a textblock shortcode at index %d around a text content to keep it editable: %s
nl_NL: Vink aan om een tekstblok shortcode te maken bij index %d rondom een tekstinhoud om deze bewerkbaar te houden: %s

en: Check to disable
nl_NL: Aanvinken om uit te schakelen

en: Check to disable &quot;jQuery Migrate&quot;. It is an old backward compatibility library for jQuery that is required by some plugins. Make sure that none of your active plugins require it before disabling it!
nl_NL: Vink aan om &quot;jQuery Migrate&quot; uit te schakelen. Het is een verouderde bibliotheek voor jQuery die door sommige plug-ins vereist is. Zorg ervoor dat geen van uw actieve plug-ins deze nodig heeft voordat u deze uitschakelt!

en: Check to disable Emoji/Smiley Support. (Emojis are used by WordPress by default but most websites do not use them)
nl_NL: Vink deze optie aan om Emoji/Smiley-ondersteuning uit te schakelen. (Emoji's worden standaard door WordPress gebruikt, maar de meeste websites gebruiken ze niet)

en: Check to disable the live preview of your advanced layout builder elements
nl_NL: Vink aan om de live voorbeeldweergave van uw geavanceerde lay-out bewerker elementen uit te schakelen

en: Check to display
nl_NL: Vink aan om te tonen

en: Check to display the control to activate streetview at the right side of the map
nl_NL: Vink aan om Street View aan de rechterkant van de kaart te activeren

en: Check to display the controls at the right side of the map
nl_NL: Vink aan om de bedieningselementen aan de rechterkant van de kaart weer te geven

en: Check to display the social icons defined in
nl_NL: Vink aan om sociale media-iconen te tonen zoals hier gedefinieerd:

en: Check to display the tooltip by default. If unchecked user must click the marker to show the tooltip
nl_NL: Vink aan om direct het tekstkader te tonen. Anders wordt het pas zichtbaar na klikken op de markering

en: Check to display. You can set your social icons at
nl_NL: Controleer om weer te geven. U kunt uw sociale pictogrammen instellen op

en: Check to enable maintenance mode and show or redirect all page requests to a maintenance page of your choice. This page will not be accessable and will be excluded from page lists and search results. You must deselect the page to make it accessible for public again.
nl_NL: Selecteer deze optie om de onderhoudsmodus in te schakelen en alle paginaverzoeken om te leiden naar een onderhoudspagina naar keuze. Deze pagina is niet toegankelijk en wordt uitgesloten van paginalijsten en zoekresultaten. Schakel de optie uit om de site weer toegankelijk te maken voor het publiek.

en: Check to enable permanent hiding of message bar and refuse all cookies if you do not opt in. We need 2 cookies to store this setting. Otherwise you will be prompted again when opening a new browser window or new a tab.
nl_NL: Vink aan om de berichtenbalk permanent te verbergen en alle cookies te weigeren als u zich niet aanmeldt. We hebben 2 cookies nodig om deze instelling op te slaan. Anders wordt u opnieuw gevraagd wanneer u een nieuw browservenster of een nieuw tabblad opent.

en: Check to enable the default lightbox that opens once you click a link to an image. Uncheck only if you want to use your own modal window plugin
nl_NL: Vink aan om de standaard lightbox te gebruiken om afbeeldingen in weer te geven wanneer men op een afbeeldingslink klikt. Vink alleen uit wanneer u een eigen plugin hiervoor gebruikt.

en: Check to enable theme support for responsive images for theme lightbox. This feature starts with version 4.8.2.
nl_NL: Vink aan als u thema-ondersteuning voor responsieve afbeeldingen voor lightbox wilt gebruiken. Deze functionlaiteit begint vanaf versie 4.8.2.

en: Check to enable theme support for responsive images using the standard WP implementation for this feature.
nl_NL: Vink aan als u thema-ondersteuning voor responsieve afbeeldingen wilt inschakelen met behulp van de standaard WP-implementatie voor deze functie.

en: Check to hide the rough preview of the svg divider.
nl_NL: Vink aan om de ruwe voorvertoning van de svg verdeler te verbergen.

en: Check to only display icon on hover
nl_NL: Toon icoon alleen bij muis-over

en: Check your spelling.
nl_NL: Controleer uw spelling.

en: Checkbox To Show Locked Options
nl_NL: Vinkvakje om vergrendelde opties te tonen

en: Checkbox for Google reCAPTCHA
nl_NL: Vinkvakje voor Google reCAPTCHA

en: Checked for all users
nl_NL: Aangevinkt voor alle gebruikers

en: Choose A Lottie Animation
nl_NL: Kies een Lottie animatie

en: Choose A Preview/Fallback Image
nl_NL: Een voorbeeld-/reserve-afbeelding kiezen

en: Choose Another Image
nl_NL: Kies nog een afbeelding

en: Choose Another Video (HTML5 Only)
nl_NL: Kies een andere video (HTML5 Only)

en: Choose Icon Image
nl_NL: Kies icoon afbeelding

en: Choose Image
nl_NL: Kies afbeelding

en: Choose Template Name
nl_NL: Kies sjabloonnaam

en: Choose Video
nl_NL: Kies video

en: Choose a Cover Image
nl_NL: Selecteer een Cover afbeelding

en: Choose a border styling for the bottom of your section
nl_NL: Kies een randstijl voor de onderkant van de sectie

en: Choose a border styling for the top of your section
nl_NL: Kies een randstijl voor de bovenkant van de sectie

en: Choose a color for your button bar here
nl_NL: Selecteer hier een kleur voor uw knoppenbalk

en: Choose a color for your button here
nl_NL: Kies de kleur van uw knop

en: Choose a color for your heading area here
nl_NL: Kies hier een kleur voor de Heading-ruimte

en: Choose a color for your progress bar here
nl_NL: Kies hier een kleur voor uw voortgangsbalk

en: Choose a color for your second button here
nl_NL: Kies hier de kleur van uw tweede knop

en: Choose a custom height in pixels (wont be reflected in the preview above, only on your actual page)
nl_NL: Selecteer een aangepaste hoogte in pixels (dit heeft geen effect op de voorvertoning, enkel op uw actuele pagina)

en: Choose a custom sidebar for this entry
nl_NL: Kies een specifieke sidebar bij dit artikel

en: Choose a default border styling for your box here
nl_NL: Kies hier een standaard randstijl voor uw kader

en: Choose a font for your body text. Upload your own fonts, use web safe fonts (faster rendering, but not mandatory installed on all devices) or %s (more unique).
nl_NL: Kies een lettertype voor je bodytekst. Upload uw eigen lettertypen, gebruik web safe fonts (snellere rendering, maar niet verplicht geïnstalleerd op alle toestellen) of %s (unieker).

en: Choose a predefined color scheme here. You can edit the settings of the scheme below then.
nl_NL: Kies hier een voorgedefinieerd kleurenschema. U kunt de instellingen van het onderstaande schema dan bewerken.

en: Choose a predefined header size. You can also apply a custom height to the header
nl_NL: Selecteer een voorgedefinieerde hoogte of kies een aangepaste hoogte

en: Choose a preview/fallback image
nl_NL: Selecteer een voorbeeld/reserve afbeelding

en: Choose a styling variaton
nl_NL: Selecteer een stijl variatie

en: Choose another Image
nl_NL: Kies een andere afbeelding

en: Choose here, how to align your image
nl_NL: Kies hier hoe uw afbeelding moet worden uitgelijnd

en: Choose here, how to align your text
nl_NL: Kies hier hoe u de tekst wilt uitlijnen

en: Choose here, if you want to display the event title
nl_NL: Kies hier of u de titel van het evenement wilt weergeven

en: Choose how the cells inside the grid should behave on mobile devices and small screens
nl_NL: Bepaal wat er met de rastercellen moet gebeuren op mobiele apparaten en kleine schermen

en: Choose how to align your animation
nl_NL: Selecteer hoe u de animatie wilt uitlijnen

en: Choose how to display the submenu items of the icon menu
nl_NL: Selecteer hoe u de submenu-items van het 'hamburger'-menu wilt weergeven

en: Choose how you want to display the menu items on desktop computers. If you choose to display the &quot;burger&quot; icon on desktop computers it will also be used on tablets and mobile devices
nl_NL: Selecteer hoe u de menu-items wilt weergeven op desktop computers. Als u kiest om deze als 'hamburger'-icoon weer te geven wordt dit ook op tablets en mobiele apparaten gebruikt

en: Choose if and how you want to display the Title and Breadcrumb of your page. This option can be overwritten when writing/editing a page
nl_NL: Kies of en hoe u de titel en broodkruimelpad van uw pagina wilt weergeven. Deze optie kan overschreven worden bij het maken/bewerken van een pagina

en: Choose if and how you want to display your related entries. (Related entries are based on tags. If a post does not have any tags then no related entries will be shown)
nl_NL: Kies of en hoe u uw gerelateerde items wilt weergeven. (Gerelateerde items zijn gebaseerd op tags. Als een bericht geen tags heeft, worden er geen gerelateerde items weergegeven)

en: Choose if and where to display social icons. You can define the icons at
nl_NL: Kies of en waar u sociale media-iconen wilt tonen. Definieer de iconen bij

en: Choose if the map can be zoomed by using the mouse wheel.
nl_NL: Kies of de kaart kan worden ingezoomd met behulp van het muiswiel.

en: Choose if the map should support zoom by touch and drag
nl_NL: Kies of de kaart zoom door aanraken en slepen moet ondersteunen

en: Choose if the marker is draggable or fixed
nl_NL: Kies of de markering versleepbaar of vast is

en: Choose if the marker popup is visible on pageload or marker needs to be clicked to open it
nl_NL: Kies of de markering popup zichtbaar is op de pageload of dat er op de markering geklikt moet worden om hem te openen

en: Choose if the player starts on pageload or has to be started manually
nl_NL: Kies of de speler bij het laden van de pagina start of handmatig moet worden gestart

en: Choose if the table should be used to display tabular data or to display pricing options. (Difference: Pricing tables are flashier and try to stand out)
nl_NL: Kies of de tabel wordt gebruikt om tabelgegevens of prijsstellingen weer te geven. (Verschil: prijstabellen zijn opvallender, ze springen eruit)

en: Choose if you want keyboard support for interacting with the map
nl_NL: Kies of u toetsenbordondersteuning wilt voor interactie met de kaart

en: Choose if you want popups of the markers to close when user clicks the map
nl_NL: Kies of u popups van de markeringen wilt laten sluiten wanneer de gebruiker op de kaart klikt

en: Choose if you want to display a border between menu items
nl_NL: Selecteer of u een rand wilt tonen tussen menu-items

en: Choose if you want to display a modern 16:9 or classic 4:3 Video, or use a custom ratio
nl_NL: Kies of u de verhouding 16:9 (modern) of 4:3 (klassiek) voor uw video's wilt gebruiken. Of kies een willekeurig ratio

en: Choose if you want to display a secondary menu and where to display it
nl_NL: Kies of en waar u een secundair menu wilt tonen

en: Choose if you want to display an additional phone number or some extra info in your header
nl_NL: Selecteer of u additionele informatie zoals bijv. een telefoonnummer in uw header wilt tonen

en: Choose if you want to display the alternate menu on mobile devices.
nl_NL: Selecteer of u een alternatief menu wilt tonen op mobiele apparaten.

en: Choose if you want to enable and use the built in classic editor - no plugin is needed.
nl_NL: Kies of u de ingebouwde klassieke editor wilt inschakelen en gebruiken - er is geen plug-in nodig.

en: Choose if you want to enable the continuous animation of the progress bar
nl_NL: Kies of je de continue animatie van de voortgangsbalk wilt inschakelen

en: Choose if you want to have a hover effect on the column
nl_NL: Kies of u een muis-over effect op de kolom wilt hebben

en: Choose if you want to hide the language flags that are added by default to the header menus.
nl_NL: Kies of u de taalvlaggen wilt verbergen die standaard aan de headermenu's zijn toegevoegd.

en: Choose if you want to show the numeric percentage of the progress bar
nl_NL: Kies of u het numerieke percentage van de voortgangsbalk wilt weergeven

en: Choose if you want to stop after playing the list once or if you want to continue from beginning again. <strong>Since WP 5.2 Firefox does not stop when Enfold javascript file merging and compression is enabled. Other browsers work as expected.</strong>
nl_NL: Kies of u wilt stoppen nadat u de lijst eenmaal hebt afgespeeld of dat u opnieuw wilt beginnen vanaf het begin. <strong>Omdat WP 5.2 Firefox niet stopt wanneer het samenvoegen en comprimeren van Enfold javascript-bestanden is ingeschakeld. Andere browsers werken zoals verwacht.</strong>

en: Choose if your layout grid should display any border
nl_NL: Kies of u randen wenst in deze raster lay-out

en: Choose image and Video size for your slideshow.
nl_NL: Kies afbeeldings-/video-afmetingen voor uw diavoorstelling

en: Choose image size for Portfolio Grid Images
nl_NL: Kies de omvang van portfolio-raster afbeeldingen

en: Choose image size for Preview Image
nl_NL: Kies grootte van voorbeeldafbeelding

en: Choose image size for the Big Preview Image
nl_NL: Kies grootte afbeelding voor de Grote Voorvertoning van  Afbeelding

en: Choose image size for the small preview thumbnails
nl_NL: Stel de grootte van de kleine voorbeeldweergave miniaturen in

en: Choose image size for your slideshow.
nl_NL: Kies een afbeeldingsgrootte voor uw diavoorstelling

en: Choose initial map view
nl_NL: Selecteer initiële kaart weergave

en: Choose size for each image
nl_NL: Kies de grootte van iedere afbeelding

en: Choose the 1 column layout. This will ignore all responsive settings you make.
nl_NL: Kies de 1-kolom layout. Dit zal alle responsieve instellingen die je maakt negeren.

en: Choose the Portfolio Grid image size manually (select thumbnail size)
nl_NL: Afbeeldingsformaat in raster handmatig bepalen (kies grootte thumbnail)

en: Choose the alignment of your button here
nl_NL: Kies de uitlijning van uw knop

en: Choose the alignment of your buttons here
nl_NL: Kies hier de uitlijning van uw knoppen

en: Choose the alignment of your icon here
nl_NL: Kies hier de uitlijning van het icoon

en: Choose the archive sidebar position here. This setting will be applied to all archive pages
nl_NL: Kies hier de positie van de archief zijbalk. Deze instelling wordt toegepast op alle archiefpagina's

en: Choose the behaviour of the slideshow image when scrolling up or down on the page.
nl_NL: Kies het gedrag van de afbeelding van de diavoorstelling bij het omhoog of omlaag scrollen op de pagina

en: Choose the blog post sidebar position here. This setting will be applied to single blog posts
nl_NL: Kies hier de positie van de zijbalk van het blogbericht. Deze instelling wordt toegepast op afzonderlijke blogberichten

en: Choose the blog sidebar position here. This setting will be applied to the blog page
nl_NL: Kies hier de positie van de blogzijbalk. Deze instelling wordt toegepast op de blogpagina

en: Choose the blog styling here.
nl_NL: Kies hier de stijl van het blog

en: Choose the border style for your circle here
nl_NL: Kies hier een randstijl voor uw cirkel

en: Choose the border style for your element here
nl_NL: Kies hier de randstijl voor uw element

en: Choose the categories you want to display (multiple selection possible):
nl_NL: Kies de categorieën die u wilt weergeven (u kunt meerdere selecteren):

en: Choose the color for your box here
nl_NL: Kies hier de kleur voor uw kader

en: Choose the coloring of the progress bar here
nl_NL: Selecteer hier de inkleuring van de voortgangsbalk

en: Choose the column count of your Gallery
nl_NL: Kies het aantal kolommen voor uw galerij

en: Choose the content you want to display. Please keep in mind that excerpt will be hidden on mobile devices below 767px if you do not select a responsive &quot;Caption Content Font Size&quot;
nl_NL: Kies de inhoud die u wilt weergeven. Houd er rekening mee dat samenvattingen verborgen worden op mobiele apparaten onder 767px als u geen responsieve &quot;Hoofdletter Inhoud lettergrootte&quot selecteert;

en: Choose the default blog layout here.
nl_NL: Kies hier de standaard blog-weergave.

en: Choose the default page layout here. You can change the setting of each individual page when editing that page
nl_NL: Kies hier de standaard pagina lay-out. U kunt de instelling van elke afzonderlijke pagina wijzigen wanneer u die pagina bewerkt

en: Choose the image size. When using svg images you must select an image size. If &quot;No scaling&quot; is used we make a fallback to WP default &quot;Medium&quot;.
nl_NL: Kies de afbeeldingsgrootte. Bij het gebruik van svg afbeeldingen moet u een afbeeldingsgrootte kiezen. Als &quot;No scaling&quot; is gebruikt maken we een fallback naar WP standaard &quot;Medium&quot;.

en: Choose the initial map view after loading the map
nl_NL: Kies de initiële kaartweergave na het laden van de kaart

en: Choose the largest possible zoom level. This setting limits &quot;Initial Zoom Level&quot;.
nl_NL: Kies het grootst mogelijke zoomniveau. Deze instelling beperkt het &quot;Initiële zoomlevel&quot;.

en: Choose the layout of your Gallery
nl_NL: Kies de indeling van uw galerij

en: Choose the maximum number of products to display
nl_NL: Selecteer het maximum aantal producten om weer te geven

en: Choose the preview image size manually (select thumbnail size)
nl_NL: Afmeting voorbeeldafbeelding zelf bepalen (kies formaat thumbnail)

en: Choose the saturation of your map
nl_NL: Kies de verzadiging van de landkaart

en: Choose the single post style here.
nl_NL: Kies hier de stijl van het enkele-bericht.

en: Choose the size of the image that loads into the slideshow.
nl_NL: Kies de afbeeldingsgrootte voor in de diavoorstelling.

en: Choose the size of your box here
nl_NL: Kies hier de grootte van uw kader

en: Choose the size of your button here
nl_NL: Kies de grootte van uw knop

en: Choose the size of your button here.
nl_NL: Kies hier de grootte van uw knop

en: Choose the smallest possible zoom level. This setting limits &quot;Initial Zoom Level&quot;.
nl_NL: Kies het kleinst mogelijke zoomniveau. Deze instelling beperkt &quot;Initial Zoom Level&quot;.

en: Choose the style of your tooltip
nl_NL: Kies de stijl van uw tooltip

en: Choose the styling of the progress bar here
nl_NL: Selecteer hier de stijl van de voortgangsbalk

en: Choose the vertical alignment of your cells content.
nl_NL: Kies de verticale uitlijning voor de celinhoud.

en: Choose the vertical alignment of your tab content. (only applies if tabs are set to fixed height)
nl_NL: Selecteer de verticale uitlijning van uw tab inhoud. (alleen van toepassing bij tabs met vaste hoogte)

en: Choose the way the map is loaded
nl_NL: Selecteer de manier waarop de kaart wordt geladen

en: Choose the zoom of the map on a scale from 1 (very far away) to 19 (very close)
nl_NL: Kies het standaard zoomniveau op een schaal van 1 (ver weg) tot 19 (dichtbij)

en: Choose theme accessibility conformance level. Please note that your layout may look a bit different depending on your choice.
nl_NL: Kies het toegankelijkheidsniveau van het thema. Houd er rekening mee dat uw lay-out er iets anders uit kan zien, afhankelijk van uw keuze.

en: Choose to add a zoom control to the map
nl_NL: Kies om een zoomknop aan de kaart toe te voegen

en: Choose to autodetect a retina screen
nl_NL: Kies voor automatische detectie van een retina scherm

en: Choose to display all markers on pageload or set the zoom level when map is loaded on a scale from 0 (very far away) to 20 (very close). High scales might not be available. You should set an initial map position when not showing all markers automatically to have them in viewport on pagelod.
nl_NL: Kies om alle markeringen weer te geven bij het laden van de pagina of stel het zoomniveau in bij het laden van de kaart op een schaal van 0 (heel ver weg) tot 20 (heel dichtbij). Hoge schalen zijn mogelijk niet beschikbaar. U zou een initiële kaartpositie moeten instellen als niet alle markers automatisch worden getoond binnen het kijkvensterhoogte bij het laden van de pagina.

en: Choose to display the map type selector dropdown at the left of your map
nl_NL: Geef aan of u de vervolgkeuzelijst van het kaarttype wilt weergeven aan de linkerkant van uw kaart

en: Choose to show scale information on the map
nl_NL: Kies om schaalinformatie op de kaart te tonen

en: Choose to use a svg divider here
nl_NL: Kies hier om een svg verdeler te gebruiken

en: Choose to use default plugin marker icon or upload a custom icon (png or jpg)
nl_NL: Kies om het standaard plugin markeringsicoon te gebruiken of upload een aangepast icoon (png of jpg)

en: Choose whether the map can be draggable with mouse/touch or not
nl_NL: Kies of de kaart versleept kan worden met muis/aanraking of niet

en: Choose which header style you want to use
nl_NL: Selecteer welke stijl voor de header u wilt gebruiken

en: Choose which products you want to display
nl_NL: Geef aan welke producten u wilt weergeven

en: Circle
nl_NL: Cirkel

en: Circle (image height and width must be equal)
nl_NL: Cirkel (hoogte en breedte moeten gelijk zijn)

en: Circle Appearance
nl_NL: Cirkel uiterlijk

en: Circle Backgound Color
nl_NL: Cirkel achtergrondkleur

en: Circle Border Color
nl_NL: Cirkel randkleur

en: Circle Border Style
nl_NL: Cirkel randstijl

en: Circle Color
nl_NL: Cirkel kleur

en: Circle Icon
nl_NL: Cirkel icoon

en: Circle Shadow
nl_NL: Cirkel schaduw

en: Circle Shadow Color
nl_NL: Cirkel shaduwkleur

en: Circle Shadow Styling
nl_NL: Cirkel schaduwstijl

en: Circle Size
nl_NL: Cirkel omvang

en: Circle border only
nl_NL: Enkel cirkel rand

en: Circle filled
nl_NL: Cirkel gevuld

en: City
nl_NL: Stad

en: City:
nl_NL: Plaats:

en: Classic (boxed)
nl_NL: Klassiek (in kader)

en: Classic Editor
nl_NL: Klassieke Editor

en: Classic Editor/Advanced Layout Builder
nl_NL: Klassieke bewerker/geavanceerde lay-out bewerker

en: Click button to create a new custom element template with the settings of this element and lock the options you like.
nl_NL: Klik op de knop om een nieuw aangepast elementsjabloon te maken met de instellingen van dit element en de opties die u wilt vergrendelen.

en: Click button to edit custom element name and tooltip.
nl_NL: Klik op de knop om de aangepaste elementnaam en tooltip te bewerken.

en: Click button to fetch the coordinates for the address above to speed up loading of map in frontend.
nl_NL: Klik op de knop om de coördinaten van het bovenstaande adres op te halen om het laden van de kaart in de frontend te versnellen.

en: Click button, then hover over the elements to show edit action buttons for each element
nl_NL: Klik op de knop en beweeg dan met de muis over de elementen om de actieknoppen voor elk element te tonen

en: Click here to add your own text
nl_NL: Klik hier om uw eigen tekst toe te voegen

en: Click here to enter an address.
nl_NL: Klik hier om een adres in te voeren.

en: Click me
nl_NL: Klik hier

en: Click the button to generate and download a config file which contains the theme settings. You can use the config file to import the theme settings on another sever.
nl_NL: Klik op de knop om een configuratiebestand te genereren en te downloaden dat de thema-instellingen bevat. U kunt het configuratiebestand gebruiken om de thema-instellingen te importeren op een andere pagina.

en: Click the button to generate and download a file which contains the Layout Builder saved templates. You can use this file to import the templates on another server.
nl_NL: Klik op de knop om een bestand te genereren en te downloaden dat de in de Geavanceerde Indeling Bewerker opgeslagen sjablonen bevat. U kunt dit bestand gebruiken om de sjablonen op een andere server te importeren.

en: Click the button to reset selected options to theme factory default values. Note that this will overwrite your current configuration and you cannot restore the current configuration afterwards.
nl_NL: Klik op de knop om de geselecteerde opties terug te zetten naar de standaardwaarden van het thema. Merk op dat dit uw huidige configuratie overschrijft en dat u de huidige configuratie achteraf niet meer kunt herstellen.

en: Click to add your own text here
nl_NL: Klik om hier uw eigen tekst toe te voegen

en: Click to download
nl_NL: Klik om te downloaden

en: Click to download and import
nl_NL: Klik om te downloaden en te importeren

en: Click to enable/disable %s.
nl_NL: Klik om %s in/uit te schakelen.

en: Click to enable/disable Google Analytics tracking.
nl_NL: Klik om Google Analytics in- of uit te schakelen.

en: Click to enable/disable Google Maps.
nl_NL: Klik om Google Maps in- of uit te schakelen.

en: Click to enable/disable Google Webfonts.
nl_NL: Klik om Google Webfonts in- of uit te schakelen.

en: Click to enable/disable Google reCaptcha.
nl_NL: Klik om Google reCaptcha in- of uit te schakelen.

en: Click to enable/disable essential site cookies.
nl_NL: Klik om essentiële site cookies in- of uit te schakelen.

en: Click to enable/disable video embeds.
nl_NL: Klik om video embeds toe te staan/te blokkeren.

en: Click to import
nl_NL: Klik om te importeren

en: Click to load Google Maps
nl_NL: Klik om Google Maps te laden

en: Click to load facebook widget
nl_NL: Klik om Facebook-widget te laden

en: Click to open popup
nl_NL: Klik om popup te openen

en: Click to order products ascending
nl_NL: Producten oplopend sorteren

en: Click to order products descending
nl_NL: Producten aflopend sorteren

en: Click to show details
nl_NL: Klik om de details te tonen

en: Click to view content
nl_NL: Klik om de inhoud te zien

en: Clone Cell
nl_NL: Dupliceer cel

en: Clone Column
nl_NL: Dupliceer kolom

en: Clone Custom Element
nl_NL: Aangepast element klonen

en: Clone Element
nl_NL: Dupliceer element

en: Clone Row
nl_NL: Dupliceer rij

en: Clone Section
nl_NL: Dupliceer gedeelte

en: Clone Tab
nl_NL: Dupliceer tabkaart

en: Clone Tab Section
nl_NL: Dupliceer tabkaarten

en: Clone Title Menu Items To Submenu
nl_NL: Titelmenu-items klonen naar submenu

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Close Button
nl_NL: Sluiten knop

en: Close only when visitor clicks in icongrid
nl_NL: Alleen sluiten als bezoeker in icoonraster klikt

en: Close with click on map
nl_NL: Sluiten met klik op kaart

en: Clouds
nl_NL: Wolken

en: Code Block
nl_NL: Codeblok

en: Code Block Content. Add your own HTML/CSS/Javascript here
nl_NL: Codeblok inhoud. Voeg hier uw eigen HTML/CSS/Javascript in

en: Code Wrapper Element
nl_NL: Code wrapper element

en: Code Wrapper Element Attributes
nl_NL: Code wrapper element attributen

en: Codeblock Behaviour
nl_NL: Codeblok gedrag

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Color Boxes
nl_NL: Kleur kaders

en: Color Information
nl_NL: Kleur informatie

en: Color Picker Helper
nl_NL: Kleurkiezer helper

en: Color Saturation
nl_NL: Kleurverzadiging

en: Color Section
nl_NL: Content-sectie

en: Color and Display
nl_NL: Kleur en Weergave

en: Color of the Likes & Comments
nl_NL: Kleur van de 'Vind-ik-leuk's & commentaren

en: Colored Buttons
nl_NL: Gekleurde knoppen

en: Colors
nl_NL: Kleuren

en: Column
nl_NL: Kolom

en: Column Animation
nl_NL: Kolom animatie

en: Column Behaviour When Fullwidth
nl_NL: Kolomgedrag indien volledige breedte

en: Column Box Shadow Animation
nl_NL: Kolom box schaduw animatie

en: Column Box-Shadow
nl_NL: Kolom schaduweffect

en: Column Box-Shadow Color
nl_NL: Kolom schaduweffect kleur

en: Column Box-Shadow Style
nl_NL: Kolom box schaduw stijl

en: Column Box-Shadow Width
nl_NL: Kolom schaduweffect breedte

en: Column Link
nl_NL: Kolom link

en: Column Position
nl_NL: Kolom positie

en: Column Template
nl_NL: Kolom sjabloon

en: Column count - default, used for all screen sizes(no media query)
nl_NL: Aantal kolommen - standaard, gebruikt voor alle schermformaten (geen media query)

en: Column count for large screens (wider than 990px - eg: Desktop)
nl_NL: Aantal kolommen voor grote schermen (breder dan 990px - bv: Desktop)

en: Column count for medium sized screens (between 768px and 989px - eg: Tablet Landscape)
nl_NL: Aantal kolommen voor middelgrote schermen (tussen 768px en 989px - bijv.: Tablet liggend)

en: Column count for small screens (between 480px and 767px - eg: Tablet Portrait)
nl_NL: Aantal kolommen voor kleine schermen (tussen 480px en 767px - bijv. tablet rechtopstaand)

en: Column count for very small screens (smaller than 479px - eg: Smartphone Portrait)
nl_NL: Aantal kolommen voor zeer kleine schermen (kleiner dan 479px - bijv. mobiele telefoon rechtopstaand)

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Columns in this row can either have a height based on their content or all be of equal height based on the largest column
nl_NL: Kolommen in deze rij kunnen een hoogte hebben op basis van hun inhoud of allemaal dezelfde hoogte hebben op basis van de grootste kolom

en: Combo Widget
nl_NL: Combo widget

en: Comment
nl_NL: Reactie

en: Comment Count
nl_NL: Aantal reacties

en: Comments
nl_NL: Reacties

en: Comments Count
nl_NL: Aantal commentaren

en: Comments Disabled
nl_NL: Reageren is uitgeschakeld

en: Comments Off
nl_NL: Commentaren uitgeschakeld

en: Comments are closed.
nl_NL: Reacties zijn gesloten.

en: Compare Action
nl_NL: Vergelijkingsactie

en: Conditional CSS Class
nl_NL: Voorwaardelijke CSS Class

en: Conditional Load
nl_NL: Laden van Google Maps

en: Conditional display
nl_NL: Voorwaardelijke weergave

en: Consider this when using SVG dividers to avoid overlapping.
nl_NL: Houd hier rekening mee bij het gebruik van SVG-verdelers om overlapping te voorkomen.

en: Contact Form
nl_NL: Contactformulier

en: Contact Form Captcha
nl_NL: Contactformulier Captcha

en: Contact Form Item
nl_NL: Contactformulier element

en: Container Background Color
nl_NL: Container achtergrondkleur

en: Container Padding
nl_NL: Container padding

en: Container Width
nl_NL: Containerbreedte

en: Contains options for special use cases like using the message bar just for simple notifications
nl_NL: Bevat opties voor speciale use-cases, zoals het gebruik van de berichtenbalk alleen voor eenvoudige meldingen

en: Contains options for special use cases when problems occur using compression
nl_NL: Bevat opties voor speciale gebruikssituaties bij problemen met compressie

en: Contains options to extend the functionality - recommended for advanced users.
nl_NL: Bevat opties om de functionaliteit uit te breiden - aanbevolen voor gevorderde gebruikers.

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Content + Sidebar Width
nl_NL: Breedte van inhoud en zijbalk

en: Content Alignment
nl_NL: Uitlijning van inhoud

en: Content Appearance
nl_NL: Inhoud weergave

en: Content Box Background Color
nl_NL: Inhoud kader achtergrondkleur

en: Content Color
nl_NL: Inhoud kleur

en: Content Elements
nl_NL: Inhoudselementen

en: Content Font Color
nl_NL: Inhoud tekstkleur

en: Content Font Size
nl_NL: Inhoud lettergrootte

en: Content Font Sizes
nl_NL: Inhoud lettergroottes

en: Content Padding
nl_NL: Inhoud padding

en: Content Slider
nl_NL: Diavoorstelling van inhoud

en: Content Slider Item
nl_NL: Inhoud diavoorstelling element

en: Content appears in Flip Box
nl_NL: Inhoud verschijnt in een flipbox

en: Content appears in Tooltip
nl_NL: Inhoud verschijnt in Tooltip

en: Content block
nl_NL: Content-blok

en: Content height
nl_NL: Hoogte tabkaarten

en: Content is only rendered in frontend.
nl_NL: Inhoud wordt alleen aan de voorkant weergegeven.

en: Content of first tab
nl_NL: Inhoud van eerste tabkaart

en: Content of next tab
nl_NL: Inhoud van volgende tabkaart

en: Content transition
nl_NL: Inhoud overgang

en: Content | Sidebar Ratio
nl_NL: Verhouding inhoud - zijbalk

en: Controlling Font Performance with font-display
nl_NL: Controle van de lettertype prestaties met lettertype-weergave

en: Cookie Consent Accept All Cookies Button
nl_NL: Toestemming voor cookies Accepteer alle cookies knop

en: Cookie Consent Accept Settings Button
nl_NL: Toestemming voor Cookie Accepteer Instellingen Knop

en: Cookie Consent Bar
nl_NL: Cookie toestemmingsbalk

en: Cookie Consent Do Not Accept Cookies Button
nl_NL: Toestemming voor het gebruik van cookies Niet accepteren knop

en: Cookie Consent Extra Button
nl_NL: Cookie toestemming extra knop

en: Cookie Consent Link Button
nl_NL: Cookie toestemming link knop

en: Cookie Consent Message Bar
nl_NL: Cookie-toestemming berichtenbalk

en: Cookie Consent Open Modal Window Button
nl_NL: Cookie toestemming Open modaal venster knop

en: Cookie Handling
nl_NL: Cookie afhandeling

en: Cookie Handling and Cookie Consent Messages
nl_NL: Cookie afhandeling en Cookie-instemmingsberichten

en: Cookie Lifetime
nl_NL: Cookie levensduur

en: Cookie Name
nl_NL: Cookie naam

en: Cookie Path
nl_NL: Cookie pad

en: Cookie and Privacy Settings
nl_NL: Cookie en privacy instellingen

en: Cookie contains cookie name
nl_NL: Cookie bevat cookie naam

en: Cookie equals cookie name
nl_NL: Cookie is gelijk aan cookie naam

en: Cookie starts with cookie name
nl_NL: Cookie begint met cookie naam

en: Cookies must be in the same domain and you need to specify the name and the path (case sensitive) that is shown in the developer tools of your browser. Please see <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/privacy-cookies/#additional-custom-cookies">Additional Custom Cookies</a> on our documentation.
nl_NL: Cookies moeten zich in hetzelfde domein bevinden en u moet de naam en het pad (hoofdlettergevoelig) dat in de ontwikkelaarshulpmiddelen van uw browser wordt getoond, specificeren. Zie <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/privacy-cookies/#additional-custom-cookies">Additional Custom Cookies</a> op onze documentatie.

en: Copy
nl_NL: Kopieer

en: Copy and add last entry
nl_NL: Kopieer laatste item en voeg toe

en: Copy to a new draft
nl_NL: Kopieer naar een nieuw concept

en: Copyright Background Color
nl_NL: Copyright achtergrondkleur

en: Copyright Info
nl_NL: Auteursrechtinformatie

en: Copyright Text Color
nl_NL: Copyright tekstkleur

en: Copyright Text Font Sizes
nl_NL: Copyright tekst lettergroottes

en: Could not change user rights of file %s to 777 - file might not be visible in frontend.
nl_NL: Kon de gebruikersrechten van het bestand %s niet wijzigen in 777 - het bestand is mogelijk niet zichtbaar in frontend.

en: Could not connect and verify these API Keys with Google reCAPTCHA.
nl_NL: Kon niet met Google reCAPTCHA verbinden en deze API-sleutels verifiëren.

en: Could not connect to Google Maps with this API Key.
nl_NL: Kon niet verbinden met Google Maps met deze API sleutel

en: Could not connect to Mailchimp with this API Key. Please try again with a different key
nl_NL: Kon geen verbinding maken met Mailchimp met deze API-sleutel. Probeer het opnieuw met een andere sleutel

en: Could not connect to the internet. Please reload the page and try again.
nl_NL: Kon geen verbinding maken met internet. Laad de pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: Could not create directory [%s] to store downloaded thumbnails.
nl_NL: Kon map [%s] niet aanmaken om gedownloade miniaturen op te slaan.

en: Could not load the template. You might want to try and reload the page
nl_NL: Kon de template niet laden. Probeer de pagina te verversen en probeer het opnieuw

en: Couldn't add/remove the font.<br/>The script returned the following error: <br/><br/>
nl_NL: Kon het lettertype niet toevoegen/verwijderen.<br/>Het script heeft de volgende fout geretourneerd: <br/><br/>

en: Countdown
nl_NL: Aftellen

en: Countdown Appearance
nl_NL: Verschijning van aftellen

en: Country
nl_NL: Land

en: Country:
nl_NL: Land:

en: Create A New Custom Element Template
nl_NL: Een nieuw sjabloon voor aangepaste elementen maken

en: Create Element
nl_NL: Maak element

en: Create New Element Template
nl_NL: Maak nieuw elementsjabloon

en: Create New Sidebar Widget Areas
nl_NL: Creëer nieuwe zijbalk widget-gebieden

en: Create a clone for the title menu item
nl_NL: Maak een kloon voor het titelmenu-item

en: Create a new Gallery by selecting existing or uploading new images
nl_NL: Creëert een nieuw galerij door bestaande of nieuwe afbeeldingen te uploaden

en: Create a new Preview Gallery or Slideshow by selecting existing or uploading new images
nl_NL: Creëer nieuwe Preview-Galerij of diavoorstelling met bestaande of nieuwe afbeeldingen

en: Create a new element
nl_NL: Maak een nieuw element

en: Create an editable template
nl_NL: Maak een bewerkbaar sjabloon

en: Create and Edit Audio Playlist
nl_NL: Creëer en bewerk audio afspeellijst

en: Create one or more social buttons to share a post or to link to your social profile
nl_NL: Maak een of meer sociale mediaknoppen om een bericht te delen of om te linken naar uw sociale profiel

en: Create some progress bars
nl_NL: Creëert een aantal voortgangsbalken

en: Create your custom ALB elements from existing ALB elements with fixed styling and content. You can use these custom elements as a base for your elements when creating your pages.
nl_NL: Maak uw aangepaste ALB elementen van bestaande ALB elementen met vaste styling en inhoud. U kunt deze aangepaste elementen gebruiken als basis voor uw elementen bij het maken van uw pagina's.

en: Creates a Testimonial Grid
nl_NL: Creëert een raster van beoordelingen

en: Creates a colored button
nl_NL: Creëert een gekleurde knop

en: Creates a colored button that stretches across the full width
nl_NL: Creëert een gekleurde knop over de volledige breedte

en: Creates a content block with icon to the left or above
nl_NL: Creëert een content-blok met een icoon aan de linker of bovenkant

en: Creates a custom gallery
nl_NL: Creëert een aangepaste galerij

en: Creates a customizable contact form
nl_NL: Creëert een contactformulier naar wens

en: Creates a data or pricing table
nl_NL: Creëert een tabel of prijstabel

en: Creates a delimiter/whitespace to separate elements
nl_NL: Creëert een lijn of witruimte om elementen te scheiden of in hoogte te schuiven

en: Creates a grid of portfolio excerpts
nl_NL: Creëert een raster van portfolio samenvattingen

en: Creates a grid with optional icon, text and background images for tooltips or flipbox
nl_NL: Creëert een raster met optionele pictogrammen, tekst en achtergrondafbeeldingen voor tooltips of flipbox

en: Creates a horizontal scrollable gallery
nl_NL: Creëert een horizontaal schuifbare galerij

en: Creates a list with nice icons beside
nl_NL: Creëert een lijst met mooie iconen aan de zijkant

en: Creates a mailschimp signup form
nl_NL: Creëert een Mailchimp aanmeldformulier

en: Creates a notification box to inform visitors
nl_NL: Creëert een notificatie venster om de bezoeker te informeren

en: Creates a notification box with call to action button
nl_NL: Creëert een notificatievenster met call-to-action knop

en: Creates a pricing list
nl_NL: Creëert een prijstabel

en: Creates a section with unique background image and colors
nl_NL: Creëert een gedeelte met een uniek achtergrondafbeelding en kleuren

en: Creates a simple text block with collapse support
nl_NL: Maakt een eenvoudig tekstblok met ondersteuning voor samenvouwen

en: Creates a single column with 20&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 20&percnt; breedte

en: Creates a single column with 25&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 25&percnt; breedte

en: Creates a single column with 33&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 33&percnt; breedte

en: Creates a single column with 40&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 40&percnt; breedte

en: Creates a single column with 50&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 50&percnt; breedte

en: Creates a single column with 60&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 60&percnt; breedte

en: Creates a single column with 67&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 67&percnt; breedte

en: Creates a single column with 75&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 75&percnt; breedte

en: Creates a single column with 80&percnt; width
nl_NL: Creëert een enkele kolom van 80&percnt; breedte

en: Creates a single full width column
nl_NL: Creëert een enkele kolom over de gehele breedte

en: Creates a single tab for the tab section element
nl_NL: Creëert een enkel tabblad voor het tabkaart element

en: Creates a special Heading
nl_NL: Creëert een speciale Kop

en: Creates a tabbed content area
nl_NL: Creëert een element voor inhoud met tabkaarten

en: Creates a text rotator for dynamic headings
nl_NL: Maakt een tekst roulatie voor dynamische kopteksten

en: Creates a timeline
nl_NL: Creëert een tijdlijn

en: Creates an icon grid with toolips or flip content
nl_NL: Creëert een iconenraster met tooltips of flip-inhoud

en: Creates toggles or accordions (can be used for FAQ)
nl_NL: Creëer toggles of accordeons (kunnen gebruikt worden als FAQ)

en: Creating a copy of element template has failed. Please try again
nl_NL: Het aanmaken van een kopie van element sjabloon is mislukt. Probeer het opnieuw

en: Current Toggle Appearance
nl_NL: Huidig toggle uiterlijk

en: Current post
nl_NL: Huidig bericht of pagina

en: Current window (_self)
nl_NL: Huidig venster (_self)

en: Currently active:
nl_NL: Momenteel actief:

en: Currently only Youtube and Vimeo are supported.
nl_NL: Momenteel worden alleen Youtube en Vimeo ondersteund.

en: Currently only personal_token requests supported
nl_NL: Momenteel worden alleen personal_token verzoeken ondersteund

en: Currently only text and dropdown elements are supported properly
nl_NL: Momenteel worden alleen tekst- en dropdown-elementen correct ondersteund

en: Currently:
nl_NL: Huidig:&nbsp;

en: Curtain Background Color
nl_NL: Gordijn achtergrondkleur

en: Curtain Reveal Animations
nl_NL: Gordijn animaties bij openen

en: Curtain Reveal Background Colors List
nl_NL: Gordijn achtergrond kleurenlijst bij openen

en: Curve Asymmetrical
nl_NL: Curve asymmetrisch

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom +/- Icon Color
nl_NL: Aangepaste +/- pictogramkleur

en: Custom +/- Icon Color Current Toggle
nl_NL: Aangepaste +/- pictogramkleur huidige toggle

en: Custom Alt Attribute
nl_NL: Aangepaste Alt-attribuut

en: Custom Alt Attribute After Image
nl_NL: Aangepast alt attribuut na-afbeelding

en: Custom Alt Attribute Before Image
nl_NL: Aangepast alt attribuut vantevoren-afbeelding

en: Custom Arrow Color
nl_NL: Aangepaste pijlkleur

en: Custom Background Back / Tooltip
nl_NL: Aangepaste achtergrond achterkant / Tooltip

en: Custom Background Color
nl_NL: Aangepaste achtergrondkleur

en: Custom Background Color Back / Tooltip
nl_NL: Aangepaste achtergrondkleur achterkant / Tooltip

en: Custom Background Color Front
nl_NL: Aangepaste achtergrondkleur voorkant

en: Custom Background Front
nl_NL: Aangepaste achtergrond voorkant

en: Custom Background Image
nl_NL: Aangepaste achtergrondafbeelding

en: Custom Border Color
nl_NL: Aangepaste randkleur

en: Custom Button Background Color
nl_NL: Aangepaste knop achtergrondkleur

en: Custom Button Background Color On Hover
nl_NL: Aangepaste knop Achtergrondkleur bij muis-over

en: Custom Button Behaviour
nl_NL: Gedrag van aangepaste knop

en: Custom Button Font Color
nl_NL: Aangepaste knop tekstkleur

en: Custom Button Font Color On Hover
nl_NL: Aangepaste knop tekstkleur bij muis-over

en: Custom Button Font/Icon Color
nl_NL: Aangepaste knop tekst-/icoonkleur

en: Custom CSS Class
nl_NL: Aangepaste CSS-klasse

en: Custom CSS Class For Heading Tag
nl_NL: Aangepaste CSS-klasse voor titel tag

en: Custom CSS Class:
nl_NL: Aangepaste CSS-klasse:

en: Custom Caption Content Font Color
nl_NL: Tekstkleur aangepaste tekst bijschrift

en: Custom Caption Title Font Color
nl_NL: Tekstkleur aangepaste titel bijschrift

en: Custom Color
nl_NL: Aangepaste kleur

en: Custom Color Palette
nl_NL: Aangepast kleurenpalet

en: Custom Colors
nl_NL: Aangepaste kleuren

en: Custom Content Box Background Color
nl_NL: Aangepaste Inhoud Kader achtergrondkleur

en: Custom Content Font Color
nl_NL: Aangepaste tekstkleur inhoud

en: Custom Date Font Color
nl_NL: Aangepaste datum tekstkleur

en: Custom Element &quot;%s&quot; could not be deleted.
nl_NL: Aangepast element &quot;%s&quot; kon niet worden verwijderd.

en: Custom Element &quot;%s&quot; was deleted.
nl_NL: Aangepast element &quot;%s&quot; is verwijderd.

en: Custom Element &quot;%s&quot; was updated.
nl_NL: Aangepast element &quot;%s&quot; werd bijgewerkt.

en: Custom Element Shortcode (only used when editing a CET in modal popup):
nl_NL: Aangepast element shortcode (alleen gebruikt bij het bewerken van een aangepast elementsjabloon in modaal popup venster):

en: Custom Element Shortcode Buttons
nl_NL: Aangepast element shortcode knoppen

en: Custom Element and stored Custom Element do not match.
nl_NL: Aangepast element en opgeslagen aangepast element komen niet overeen.

en: Custom Element could not be created/updated.
nl_NL: Aangepast element kon niet worden gemaakt/bijgewerkt.

en: Custom Element could not be updated.
nl_NL: Aangepast element kon niet worden bijgewerkt.

en: Custom Element shortcode edited and stored shortcode do not match.
nl_NL: Bijgewerkte shortcode van aangepast element komt niet overeen met opgeslagen shortcode

en: Custom Element shortcode to delete and stored shortcode do not match.
nl_NL: Aangepaste element shortcode die verwijderd moet worden komt niet overeen met de opgeslagen shortcode.

en: Custom Elements
nl_NL: Aangepaste elementen

en: Custom Elements (Custom Element Templates - CET)
nl_NL: Aangepaste elementen (Aangepaste elementsjablonen)

en: Custom Elements For Subitems
nl_NL: Aangepaste elementen voor subitems

en: Custom Elements Locked Options
nl_NL: Aangepaste elementen vergrendelde opties

en: Custom Elements Management
nl_NL: Gebruik van aangepaste elementen

en: Custom Elements will be disabled.
nl_NL: Aangepaste elementen zullen uitgeschakeld worden.

en: Custom Elements:
nl_NL: Aangepaste elementen:

en: Custom Error 404 Page
nl_NL: Aangepaste 404 foutmeldingspagina

en: Custom Font Color
nl_NL: Aangepaste tekstkleur

en: Custom Font Color Current Toggle
nl_NL: Aangepaste tekstkleur huidige toggle

en: Custom Font Display Behaviour
nl_NL: Aangepast lettertype weergavegedrag

en: Custom Font Loading Source
nl_NL: Aangepaste lettertype laden bron

en: Custom Font Manager
nl_NL: Beheer van aangepaste lettertypen

en: Custom HTML: Add a Description
nl_NL: Aangepaste HTML: Beschrijving

en: Custom Hover +/- Icon Color
nl_NL: Aangepaste +/- pictogramkleur bij muis-over

en: Custom Hover Background Color
nl_NL: Aangepaste hover achtergrondkleur

en: Custom Hover Font Color
nl_NL: Aangepaste hover tekstkleur

en: Custom ID Attribute
nl_NL: Aangepaste ID Attribuut

en: Custom Icon Color
nl_NL: Aangepaste icoonkleur

en: Custom Icon Font Color
nl_NL: Aangepast icoon tekstkleur

en: Custom Input Background Color
nl_NL: Aangepaste invoer achtergrondkleur

en: Custom Input Font Color
nl_NL: Aangepaste invoer tekstkleur

en: Custom Link
nl_NL: Aangepaste link

en: Custom Logo for preloader
nl_NL: Aangepaste afbeelding voor preloader

en: Custom Map Marker Image
nl_NL: Aangepaste markering-afbeelding

en: Custom Map Marker Image Size
nl_NL: Aangepaste grootte markering-afbeelding

en: Custom Margins
nl_NL: Aangepaste marges

en: Custom Marker Icon
nl_NL: Aangepast markeringsicoon

en: Custom Milestone Icon Background Color
nl_NL: Aangepaste mijlpaal icoon achtergrondkleur

en: Custom Overlay Color
nl_NL: Aangepaste overlay Kleur

en: Custom Padding
nl_NL: Aangepaste padding

en: Custom Pattern
nl_NL: Aangepast patroon

en: Custom Post Type Screen (Developers Only)
nl_NL: Aangepast berichttype venster (alleen voor ontwikkelaars)

en: Custom Progress Bar Background Color
nl_NL: Aangepaste voortgangsbalk achtergrondkleur

en: Custom Progress Bar Striped Color
nl_NL: Aangepaste voortgangsbalk gestreepte kleur

en: Custom Pulse Color
nl_NL: Aangepaste pulse-kleur

en: Custom Ratio
nl_NL: Willekeurige ratio

en: Custom Search Results Background Color
nl_NL: Aangepaste zoekresultaten achtergrondkleur

en: Custom Separator
nl_NL: Aangepast scheidingsteken

en: Custom Seperator Line Color
nl_NL: Aangepast scheidingsteken lijnkleur

en: Custom Slide Title Tabs Padding
nl_NL: Aangepaste dia titel tabs padding

en: Custom Slides Content Padding
nl_NL: Aangepaste dia's inhoud opvulling

en: Custom Sub-Title Font Color
nl_NL: Aangepaste subtitel tekstkleur

en: Custom Subheading Color
nl_NL: Aangepaste subkop kleur

en: Custom Title Attribute
nl_NL: Aangepast titelattribuut

en: Custom Title Attribute After Image
nl_NL: Aangepast titel attribuut na-afbeelding

en: Custom Title Attribute Before Image
nl_NL: Aangepast titel-attribuut vantevoren-afbeelding

en: Custom Title Font Color
nl_NL: Aangepaste tekstkleur titel

en: Custom Top And Bottom Margin
nl_NL: Aangepaste boven en onder marges

en: Custom URL To Marker Icon
nl_NL: Aangepaste URL naar markeringsicoon

en: Custom Widget Area
nl_NL: Aangepast widget gebied

en: Custom colors
nl_NL: Aangepaste kleuren

en: Custom element &quot;%s&quot; successfully created. Continue with setting the options for this element.
nl_NL: Aangepast element &quot;%s&quot; succesvol aangemaakt. Ga verder met het instellen van de opties voor dit element.

en: Custom element &quot;%s&quot; successfully updated.
nl_NL: Aangepast element &quot;%s&quot; succesvol bijgewerkt.

en: Custom element subitem settings have also been deleted.
nl_NL: Aangepaste element subitem instellingen zijn ook verwijderd.

en: Custom element was not deleted.
nl_NL: Aangepast element werd niet verwijderd.

en: Custom link destination
nl_NL: Aangepaste link bestemming

en: Custom subitem elements cannot be deleted when &quot;All subitems use the same custom element template&quot; is selected in theme options. This is the default setting.
nl_NL: Aangepaste subitem-elementen kunnen niet worden verwijderd wanneer &quot;Alle subitems gebruiken hetzelfde sjabloon voor aangepaste elementen&quot; is geselecteerd in thema-opties. Dit is de standaardinstelling.

en: Customize
nl_NL: Aanpassen

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Dark Transparent
nl_NL: Donker transparant

en: Dark transparent
nl_NL: Donker transparant

en: Dashed
nl_NL: Gestippeld

en: Database error on saving.
nl_NL: Database foutmelding tijdens het opslaan.

en: Dataset Datapoints
nl_NL: Dataset datapunten

en: Dataset Label
nl_NL: Dataset label

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date Font Sizes
nl_NL: Datum lettergroottes

en: Date Format
nl_NL: Datumformaat

en: Day
nl_NL: Dagen

en: Days
nl_NL: Dagen

en: Deactivate but leave plugin files in theme folder
nl_NL: Deactiveer maar laat plug-inbestanden in themamap staan

en: Deactivate offset
nl_NL: Offset uitschakelen

en: Deactivate schema.org markup
nl_NL: Schema.org markup uitschakelen

en: Debug Mode (Backend Only)
nl_NL: Debugmodus (alleen backend)

en: Decrease Column Size
nl_NL: Maak de kolom kleiner

en: Deeplink String
nl_NL: Deeplink tekst

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default (= 50%)
nl_NL: Standaard (= 50%)

en: Default (Big List)
nl_NL: Standaard (grote lijst)

en: Default (Business)
nl_NL: Standaard (zakelijk)

en: Default (approx. 0.7 sec.)
nl_NL: Standaard (ongeveer 0,7 sec.)

en: Default (approx. 1 sec.)
nl_NL: Standaard (ongeveer 1 seconde)

en: Default (with borders, active menu indicator and slightly transparent)
nl_NL: Standaard (met randen, indicator voor actief menu en licht transparant)

en: Default - only load when needed (recommended)
nl_NL: Standaard - alleen laden indien nodig (aanbevolen)

en: Default Animation
nl_NL: Standaard animatie

en: Default Background color
nl_NL: Standaard achtergrondkleur

en: Default Behavior - set in
nl_NL: Standaardgedrag - ingesteld in

en: Default Color
nl_NL: Standaardkleur

en: Default Column
nl_NL: Standaardkolom

en: Default Content Font Size (eg: blog post content) - Selector: body { ... }
nl_NL: Standaard lettergrootte van de inhoud (bijvoorbeeld: inhoud van een blogbericht) - Selector: body { ... }

en: Default Cookie Behaviour
nl_NL: Standaard cookie gedrag

en: Default Editor
nl_NL: Standaard bewerker

en: Default Footer &amp; Socket Settings
nl_NL: Standaard footer &amp; socket instellingen

en: Default Grid
nl_NL: Standaard tabel

en: Default Height
nl_NL: Standaardhoogte

en: Default Layout - set in
nl_NL: Standaard lay-out - ingesteld in

en: Default Order
nl_NL: Standaard Volgorde

en: Default Padding
nl_NL: Standaard padding

en: Default Padding (10px)
nl_NL: Standaard padding (10px)

en: Default Padding (50px 50px)
nl_NL: Standaard padding (50px 50px)

en: Default Row
nl_NL: Standaard Rij

en: Default Size
nl_NL: Standaard grootte

en: Default Style
nl_NL: Standaard, met lijn

en: Default Width
nl_NL: Standaard Breedte

en: Default color palette is:
nl_NL: Standaard kleurenpalet is:

en: Default dark
nl_NL: Standaard donker

en: Default display (at the bottom of the elements image)
nl_NL: Standaardweergave (onderaan de elementenafbeelding)

en: Default enfold product gallery
nl_NL: Standaard Enfold productgalerij

en: Default icon
nl_NL: Standaard icoon

en: Default inline style
nl_NL: Standaard inline stijl

en: Default light
nl_NL: Standaard licht

en: Default with drop shadow
nl_NL: Standaard met slagschaduw

en: Default without buttons
nl_NL: Standaard zonder knoppen

en: Default:
nl_NL: Standaard:

en: Default: Each cell is displayed on its own
nl_NL: Standaard: elke cel individueel weergeven

en: Default: all screensizes (no media query)
nl_NL: Standaard: alle schermformaten (geen media query)

en: Define Blog Grid layout
nl_NL: Bepaal lay-out Blograster

en: Define Custom Colors
nl_NL: Kies je eigen kleuren

en: Define a label for your dataset. Will be displayed above the chart and on hover.
nl_NL: Definieer een label voor uw dataset. Wordt weergegeven boven de grafiek en bij zweven.

en: Define a minimum height for the grid row.
nl_NL: Definieer een minimum hoogte voor de tabel-rij

en: Define a minimum height for the gridrow in &percnt; based on the browser windows height
nl_NL: Definieer een minimale hoogte voor het raster in &percnt; gebaseerd op de hoogte van het browservenster

en: Define a minimum height for the section in &percnt; based on the browser windows height
nl_NL: Definieer een minimale hoogte voor de sectie in &percnt; gebaseerd op de hoogte van het browservenster

en: Define a minimum height for the section. Content within the section will be centered vertically within the section
nl_NL: Stel een minimumhoogte in voor deze sectie. De content in deze sectie wordt vervolgens verticaal gecentreerd

en: Define a minimum height for the section. Use a pixel value. eg: 500px
nl_NL: Geef waarde in pixels voor minimale hoogte van sectie, zoals 500px

en: Define a modal popup window to inform visitors about your privacy policy and to opt in or out of services and cookies.
nl_NL: Definieer een modaal popupvenster om bezoekers te informeren over uw privacybeleid en om in of uit te schakelen voor diensten en cookies.

en: Define additional custom cookies set by plugins. There are browser security limitations and it might not be possible to remove them using JavaScript or PHP.
nl_NL: Definieer extra aangepaste cookies ingesteld door plugins. Er zijn browser beveiligingsbeperkingen en het is misschien niet mogelijk om deze te verwijderen met behulp van JavaScript of PHP.

en: Define content and buttons for your message bar to inform users about the use of cookies and services and depending on your country laws to opt in or opt out for services and cookies. If you make changes to message text or button label the message bar will be show again.
nl_NL: Definieer inhoud en knoppen voor uw berichtenbalk om gebruikers te informeren over het gebruik van cookies en diensten en, afhankelijk van de wetgeving van uw land, om zich aan te melden of af te melden voor diensten en cookies. Als u wijzigingen aanbrengt in de berichttekst of het label van de knop, wordt de berichtenbalk opnieuw weergegeven.

en: Define content of your modal popup window to inform visitors about your privacy policy. Use shortcodes to add toggles so visitors can opt in or out of services and cookies.
nl_NL: Definieer de inhoud van uw modale pop-upvenster om bezoekers te informeren over uw privacybeleid. Gebruik snelkoppelingen om toggles toe te voegen, zodat bezoekers zich kunnen aan- of afmelden voor diensten en cookies.

en: Define custom link
nl_NL: Definieer aangepaste link

en: Define distance between columns. Allowed are px, %, em - eg. 10px, 5%, 5em. Default is %.
nl_NL: Bepaal de afstand tussen de kolommen. Toegestaan zijn px, %, em - bijv. 10px, 5%, 5em. Standaard is %.

en: Define text alignment for the left sidebar
nl_NL: Definieer de uitlijning van de tekst voor de linker zijbalk

en: Define the appearance of the circle here.
nl_NL: Definieer hier het uiterlijk van de cirkel

en: Define the appearance of the content box
nl_NL: Definieer het uiterlijk van de inhoud box

en: Define the behaviour for the size of the content tabs when switching between the tabs. Content alignment can be set for each tab when &quot;Same Height&quot; is selected.
nl_NL: Definieer het gedrag voor de grootte van de inhoudstabbladen bij het schakelen tussen de tabbladen. De uitlijning van de inhoud kan voor elk tabblad worden ingesteld wanneer &quot;Zelfde hoogte&quot; is geselecteerd.

en: Define the gradient direction for background of the bottom card
nl_NL: Bepaal de richting van het kleurverloop voor de achtergrond van de onderste kaart

en: Define the gradient direction for background of the element
nl_NL: Bepaal de richting van het kleurverloop voor de achtergrond van het element

en: Define the gradient direction for background of the top card
nl_NL: Bepaal de richting van het kleurverloop voor de achtergrond van de bovenste kaart

en: Define the position of the tab buttons
nl_NL: Bepaal de positie van de tabkaarten

en: Define the same date format as used in date picker
nl_NL: Definieer hetzelfde datumformaat zoals gebruikt in de datumkiezer

en: Define the sections top and bottom padding
nl_NL: Stel de boven- en onder-padding van de sectie in

en: Define the size of the circle
nl_NL: Definieer de omvang van de cirkel

en: Define the slide sections top and bottom padding
nl_NL: Definieer de bovenste en onderste padding van de dia-secties

en: Define the slide title tabs top padding (only works if no icon is displayed at the top of the slide title)
nl_NL: Definieer de topvulling van de tabbladen voor de diatitel (werkt alleen als er geen pictogram boven aan de diatitel wordt weergegeven)

en: Define the space between the buttons. Leave blank for default space. Make sure you enter a valid positive number.
nl_NL: Definieer de ruimte tussen de knoppen. Laat leeg voor standaardruimte. Zorg ervoor dat u een geldig positief getal invoert.

en: Define the tab titles top and bottom padding (only works if no icon is displayed at the top of the tab title)
nl_NL: Definieer de boven- en onderpadding van de tabkaart-titels (werkt alleen als er geen icoon bovenaan de tabtitel wordt weergegeven)

en: Define the transition between tab content
nl_NL: Bepaal de overgang tussen de tabkaarten

en: Define the width of the list
nl_NL: Bepaal de breedte van de lijst

en: Define where the results are displayed when using AJAX
nl_NL: Bepaal waar de resultaten worden getoond bij gebruik van AJAX

en: Defines the styling of the iconbox and the position of the icon
nl_NL: Bepaalt styling van icoon-box en de positie van het icoon

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete Cell
nl_NL: Verwijder Cel

en: Delete Column
nl_NL: Verwijder Kolom

en: Delete Custom Element
nl_NL: Aangepast element verwijderen

en: Delete Element
nl_NL: Verwijder Element

en: Delete Old CSS And JS Files?
nl_NL: Verwijder oude CSS en JS bestanden?

en: Delete Row
nl_NL: Rij verwijderen

en: Delete Section
nl_NL: Verwijder Gedeelte

en: Delete Tab
nl_NL: Verwijder tabkaart

en: Delete Tab Section
nl_NL: Verwijder tabkaarten

en: Delete downloaded files
nl_NL: Verwijder gedownloade bestanden

en: Deleting the downloaded demo files %s didn't work! <br/> You might want to try reloading the page and then try again
nl_NL: Het verwijderen van de gedownloade demo bestanden %s werkte niet! <br/> U zou kunnen proberen de pagina opnieuw te laden en het dan opnieuw te proberen

en: Deleting the downloaded demo files %s didn't work! <br/> You might want to try reloading the page and then try again.<br/> The script returned the following message: <br/>
nl_NL: Het verwijderen van de gedownloade demo bestanden %s werkte niet! <br/> U kunt proberen de pagina opnieuw te laden en het dan nog eens proberen.<br/> Het script gaf de volgende boodschap: <br/>

en: Deleting...
nl_NL: Bezig met verwijderen...

en: Demo File Download (%s):
nl_NL: Demo bestand downloaden (%s):

en: Demo Images included:
nl_NL: Bijgeleverde demo afbeeldingen:

en: Demo Import
nl_NL: Demo importeren

en: Demo Importer (%s):
nl_NL: Demo Importeur (%s):

en: Depending on the selected chart type not all settings will be used.
nl_NL: Afhankelijk van het gekozen grafiektype worden niet alle instellingen gebruikt.

en: Depending on the size you selected above, preview images might differ in size. Should the theme force them to display at exactly the same size?
nl_NL: Afhankelijk van hierboven gekozen, kunnen preview-beelden in omvang verschillen. Moet het thema deze omzetten naar exact hetzelfde formaat?

en: Depending on your layout It might be better to select a larger image size for better image quality. Default size can be changed at Dashboard -&gt; Appearance -&gt; Customize -&gt; WooCommerce -&gt; Product Images -&gt; Thumbnail.
nl_NL: Afhankelijk van uw layout kan het beter zijn om een grotere afbeeldingsgrootte te kiezen voor een betere beeldkwaliteit. Standaard grootte kan worden gewijzigd op Dashboard -&gt; Weergave -&gt; Customizer -&gt; WooCommerce -&gt; Productafbeeldingen -&gt; Thumbnail.

en: Depending on your settings for the background options a previous selected background color might not be visible because the image covers the complete background.
nl_NL: Afhankelijk van uw instellingen voor de achtergrondopties is het mogelijk dat een eerder geselecteerde achtergrondkleur niet zichtbaar is omdat de afbeelding de volledige achtergrond bedekt.

en: Desaturation effect
nl_NL: Desaturatie effect

en: Descending
nl_NL: Aflopend

en: Descending Order
nl_NL: Aflopend

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Description Color
nl_NL: Beschrijving kleur

en: Description Column
nl_NL: Omschrijving kolom

en: Description Font Color
nl_NL: Omschrijving tekstkleur

en: Description For Cookie Info List
nl_NL: Beschrijving voor cookie info-lijst

en: Description For Toggle
nl_NL: Beschrijving voor toggle

en: Description Text Font Size
nl_NL: Lettergrootte omschrijvingstekst

en: Description Text Font Sizes
nl_NL: Beschrijvingstekst lettergrootte

en: Description above title
nl_NL: Omschrijving boven titel

en: Description below title
nl_NL: Omschrijving onder titel

en: Desktop Display Behaviour
nl_NL: Gedrag bij desktop weergave

en: Detailed Shortcode Usage
nl_NL: Gedetailleerd shortcode gebruik

en: Detect Retina Display
nl_NL: Detecteer Retina Scherm

en: Developer
nl_NL: Ontwikkelaar

en: Developer Settings
nl_NL: Ontwikkelaar instellingen

en: Developers: To disable on ALB element level use:
nl_NL: Ontwikkelaars: Om uit te schakelen op ALB element niveau gebruik:

en: Diagonal Border Box Style
nl_NL: Diagonale rand kaderstijl

en: Diagonal Border: Color
nl_NL: Diagonale rand: kleur

en: Diagonal Border: Direction
nl_NL: Diagonale rand: richting

en: Diagonal section border
nl_NL: Diagonale sectie rand

en: Different Browsers support different file types (mp4, ogv, webm). If you embed an example.mp4 video the video player will automatically check if an example.ogv and example.webm video is available and display those versions in case its possible and necessary
nl_NL: Verschillende browsers ondersteunen verschillende bestandstypen (mp4, ogv, webm). Als u een video example.mp4 insluit, controleert de videospeler automatisch of een video example.ogv en example.webm beschikbaar is en geeft deze versies weer voor het geval dit mogelijk en noodzakelijk is

en: Different results - Document position %d:
nl_NL: Verschillende resultaten - Documentpositie %d:

en: Dimension w * h in px
nl_NL: Afmeting b * h in px

en: Dimensions
nl_NL: Afmetingen

en: Direct Link
nl_NL: Directe koppeling

en: Direct link to FB-page text:
nl_NL: Directe link naar FB-pagina tekst:

en: Direct link to Google Maps page
nl_NL: Directe link naar Google Maps pagina

en: Direct link to Google Maps page:
nl_NL: Directe link naar Google Maps pagina:

en: Disable - no CSS file merging and compression
nl_NL: Uitschakelen - CSS bestanden niet samenvoegen en comprimeren

en: Disable - no Javascript file merging and compression
nl_NL: Uitschakelen - Javascript bestanden niet samenvoegen en comprimeren

en: Disable Advanced Layout Builder Preview In Backend
nl_NL: Schakel geavanceerde lay-out bewerker preview in backend uit

en: Disable Autoplay
nl_NL: Auto-afspelen uitschakelen

en: Disable Block Editor For Selected Post Types:
nl_NL: Schakel de blok-editor uit voor de geselecteerde berichttypes:

en: Disable Emoji/Smiley Support
nl_NL: Emoji/Smiley-ondersteuning uitschakelen

en: Disable External Video Features
nl_NL: Externe video-functionaliteit uitschakelen

en: Disable Features
nl_NL: Functionaliteit uitschakelen

en: Disable Google Maps
nl_NL: Google Maps uitschakelen

en: Disable Item?
nl_NL: Item uitschakelen?

en: Disable Manual Rotation
nl_NL: Handmatige rotatie uitschakelen

en: Disable Mobile CSS Animations
nl_NL: Mobiele CSS animaties uitschakelen

en: Disable Overlay
nl_NL: Overlay uitschakelen

en: Disable Shortcode Processing
nl_NL: Het verwerken van shortcodes uitschakelen

en: Disable Template Builder Elements
nl_NL: Sjabloonbouwer elementen uitschakelen

en: Disable The Blog
nl_NL: Schakel het blog uit

en: Disable Toggles and display all options
nl_NL: Schakelaars niet gebruiken en alle opties laten zien

en: Disable adding unique timestamps only
nl_NL: Alleen het toevoegen van unieke tijdstempels uitschakelen

en: Disable all animations
nl_NL: Alle animaties uitschakelen

en: Disable badge
nl_NL: Badge uitschakelen

en: Disable block editor for all listed post types...
nl_NL: Schakel de blok-editor uit voor alle vermelde berichttypes...

en: Disable cookie consent messages
nl_NL: Cookie toestemmingsberichten uitschakelen

en: Disable debug mode (recommended)
nl_NL: Debug-modus uitschakelen (aanbevolen)

en: Disable jQuery Migrate
nl_NL: jQuery Migrate uitschakelen

en: Disable lazy loading
nl_NL: Lazy loading uitschakelen

en: Disable post navigation
nl_NL: Berichtnavigatie uitschakelen

en: Disable reCAPTCHA
nl_NL: reCAPTCHA uitschakelen

en: Disable related entries
nl_NL: Gerelateerde items uitschakelen

en: Disable self hosted video and audio features
nl_NL: Zelf gehoste video- en audio-functies uitschakelen

en: Disable ssl verification when checking readability of merged files
nl_NL: Schakel SSL-verificatie uit bij het controleren van de leesbaarheid van samengevoegde bestanden

en: Disable swipe navigation
nl_NL: Swipe-navigatie uitschakelen

en: Disable the mobile layout
nl_NL: Mobiele lay-out uitschakelen

en: Disable the mobile layout:
nl_NL: Mobiele lay-out uitschakelen:

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disabled - No checks are done on update
nl_NL: Uitgeschakeld - Er worden geen controles gedaan bij update

en: Disabled:
nl_NL: Uitgeschakeld:

en: Disabling Of Template Builder Elements
nl_NL: Uitschakelen van sjabloonbouwer elementen

en: Display
nl_NL: Toon

en: Display "Load More" Button
nl_NL: Toon "Toon meer" Knop

en: Display A Border Around Images
nl_NL: Toon een rand om afbeeldingen

en: Display A Scroll Down Arrow
nl_NL: Toon een scroll-omlaag pijl

en: Display Author?
nl_NL: Toon auteur?

en: Display Categories?
nl_NL: Toon categorieën?

en: Display Circle
nl_NL: Toon cirkel

en: Display Element Heading?
nl_NL: Titel van element tonen?

en: Display Entries from:
nl_NL: Toon artikelen van:

en: Display Event Title?
nl_NL: Toon titel van evenement?

en: Display Excerpt
nl_NL: Toon samenvatting

en: Display Excerpt and Title below the preview image?
nl_NL: Samenvatting en titel onder de preview-afbeelding tonen?

en: Display Excerpt?
nl_NL: Samenvatting tonen?

en: Display Fields With Error
nl_NL: Toon velden met fout

en: Display Floating on the side, but only once product was added to the cart
nl_NL: Toon zwevend aan de zijkant, maar alleen zodra het product aan de winkelwagen toegevoegd wordt.

en: Display Icon
nl_NL: Icoon weergeven

en: Display Images as either gallery, slideshow or as a list below each other
nl_NL: Toon afbeeldingen als een galerij, als een diavoorstelling, of in een lijst

en: Display Map Type Selector
nl_NL: Toon kaarttype keuze-element

en: Display Modal Popup Actions
nl_NL: Toon modale popup acties

en: Display Neither
nl_NL: Toon geen van beide

en: Display Pagination
nl_NL: Toon paginanummering

en: Display Preview Images
nl_NL: Toon voorvertoningsafbeeldingen

en: Display Social Icons Below Main Menu
nl_NL: Toon sociale media-iconen onder het hoofdmenu

en: Display Streetview Activation Control?
nl_NL: Toon Streetview activatie-element?

en: Display Tabs above content
nl_NL: Toon tabkaarten boven de inhoud

en: Display Tabs below content
nl_NL: Toon tabkaarten onder de inhoud

en: Display Tabs for each category selected above?
nl_NL: Tabs voor alle geselecteerde categorieën tonen?

en: Display Tabs on the left
nl_NL: Toon tabkaarten aan de linkerkant

en: Display Tabs on the right
nl_NL: Toon de tabkaarten aan de rechterkant

en: Display Tags?
nl_NL: Toon tags?

en: Display Thumbnails?
nl_NL: Miniaturen tonen?

en: Display Title
nl_NL: Toon Titel

en: Display Title and Excerpt
nl_NL: Toon titel en samenvatting

en: Display Tooltip by default
nl_NL: Toon standaard het tekstkader

en: Display Video in default mode, black borders may occur but the whole video will be visible
nl_NL: De video standaard, in zijn geheel laten zien, met eventuele zwarte blokken aan weerszijden

en: Display Zoom Control
nl_NL: Zoomregeling tonen

en: Display Zoom Control?
nl_NL: Zoombediening weergeven?

en: Display a Grid of Product Entries
nl_NL: Toon een raster van product artikelen

en: Display a Layerslider Slideshow
nl_NL: Toon een Layerslider diavoorstelling

en: Display a List of Product Entries
nl_NL: Toon een lijst van Producten

en: Display a Route by entering a address here. (If address is added Zoom will be ignored)
nl_NL: Geef een route weer door hier een adres in te voeren. (Als er een adres is toegevoegd, wordt de zoomfunctie genegeerd).

en: Display a Slideshow of Post Entries
nl_NL: Toon een diavoorstelling van berichten

en: Display a Slideshow of Product Entries
nl_NL: Toon een diavoorstelling van producten

en: Display a Slideshow of featured images from various posts
nl_NL: Toon een diavoorstelling van uitgelichte afbeeldingen van verschillende berichten

en: Display a big circle with several icons displaying an info note on hover in center
nl_NL: Toon een grote cirkel met verschillende icoontjes die een info notitie tonen bij muis-over in het midden

en: Display a button that closes the notification when clicked.
nl_NL: Toon een knop die de melding sluit wanneer erop wordt geklikt.

en: Display a button to open menu (works best for menus with a lot of menu items)
nl_NL: Het menu verbergen achter een knop (aanbevolen bij meer omvangrijk menu)

en: Display a caption overlay?
nl_NL: Bijschrift-overlay tonen?

en: Display a content slider element
nl_NL: Creëert een diavoorstelling van inhoud met teksten en/of beelden

en: Display a countdown to a specific date
nl_NL: Toon een countdown naar een specifieke datum

en: Display a countdown to the next upcoming event
nl_NL: Toon een countdown naar het eerstvolgende evenement

en: Display a fullscreen slideshow element
nl_NL: Toon een diavoorstelling op volledig scherm

en: Display a fullwidth Revolution Slider
nl_NL: Toon volledige-breedte Revolution Slider

en: Display a fullwidth masonry/grid gallery
nl_NL: Toon een volledige-breedte metselwerk/raster galerij

en: Display a fullwidth masonry/grid with blog entries
nl_NL: Toon een volledige-breedte metselwerk/raster met blog items

en: Display a google map with one or multiple locations
nl_NL: Toon een Google Maps kaart met een of meerdere locaties

en: Display a image caption on hover
nl_NL: Toon bijschrift bij muis-over

en: Display a list of related products and/or up-sells
nl_NL: Toon een lijst met gerelateerde producten en/of up-sells

en: Display a partner/logo Grid or Slider
nl_NL: Een partner-/logo raster of diavoorstelling tonen

en: Display a scroll down arrow
nl_NL: Toon een scroll-omlaag pijl

en: Display a short message on the same page
nl_NL: Toon een korte boodschap op dezelfde pagina

en: Display a sidebar navigation for all nested subpages of a page automatically?
nl_NL: Een zijbalk-navigatie automatisch weergeven voor alle geneste subpagina's van een pagina?

en: Display a simple 1px top border
nl_NL: Toon een eenvoudige 1px rand aan de bovenkant

en: Display a simple fullwidth slideshow element
nl_NL: Toon een eenvoudige volledige-breedte diavoorstelling

en: Display a simple slideshow element
nl_NL: Toon een eenvoudige diavoorstelling

en: Display a small arrow that points down to the next section
nl_NL: Toon een subtiele pijl omlaag, wijzend naar de volgende sectie

en: Display a small styling shadow at the top of the section
nl_NL: Toon een kleine schaduw aan de bovenkant van het gebied

en: Display a sub menu
nl_NL: Toon een submenu

en: Display a team members image with additional information
nl_NL: Toon de afbeelding van een teamlid met bijbehorende informatie

en: Display a video
nl_NL: Toon een video

en: Display all entries
nl_NL: Toon alle berichten

en: Display an Instagram feed (Smash Balloon Plugin)
nl_NL: Toon een Instagram feed (Smash Balloon plugin)

en: Display an accordion slider with images or post entries
nl_NL: Toon een accordeon diavoorstelling met afbeeldingen of berichten

en: Display an animated Number with subtitle
nl_NL: Toon een getal-in-beweging met ondertitel

en: Display an icon with optional hover effect
nl_NL: Toon een icoon met eventueel muis-over effect

en: Display an overview of the attributes defined for this product.
nl_NL: Toon een overzicht van de gedefinieerde kenmerken voor dit product.

en: Display and allow reviews for this product. Needs to enable reviews in WC -&gt; Settings -&gt; Product -&gt; Product -&gt; Enable reviews
nl_NL: Beoordelingen laten zien en toestaan voor dit product. Beoordelingen moeten ingeschakeld zijn WC -&gt; Instellingen -&gt; Product -&gt; Product -&gt; Beoordelingen inschakelen

en: Display arrows
nl_NL: Toon pijlen

en: Display as centered overlay (overlays the image)
nl_NL: Weergeven als gecentreerde overlay (overlay over de afbeelding)

en: Display as icon
nl_NL: Weergeven als hamburger-icoon

en: Display as text
nl_NL: Weergeven als tekst

en: Display blog posts
nl_NL: Toon berichten

en: Display border
nl_NL: Toon een rand

en: Display codeblock as code snippet
nl_NL: Codeblok weergeven als codefragment

en: Display content from a User ID
nl_NL: Toon de inhoud van een gebruikers-ID

en: Display content from one or more hashtags
nl_NL: Toon de inhoud van een of meer hashtags

en: Display entries from a custom taxonomy
nl_NL: Toon items van aangepaste taxonomie/type

en: Display entries from:
nl_NL: Toon items van:

en: Display entries in a magazine like fashion
nl_NL: Toon items als een soort magazine

en: Display full menu (works best if you only got a few menu items)
nl_NL: Toon volledig menu (enkel bij beperkte menu-omvang aanbevolen)

en: Display icon
nl_NL: Toon icoon

en: Display icon above the title
nl_NL: Toon icoon boven de titel

en: Display icon at the left side of the whole content block
nl_NL: Icoon links van het hele inhoudsblok weergeven

en: Display icon at the right side of the whole content block
nl_NL: Icoon rechts van het hele inhoudsblok weergeven

en: Display icon to the left
nl_NL: Toon icoon aan de linkerkant

en: Display icon to the right
nl_NL: Toon icoon aan de rechterkant

en: Display image
nl_NL: Toon afbeelding

en: Display in frontend only
nl_NL: Toon enkel in frontend

en: Display in main header area
nl_NL: Toon in het hoofdmenu gebied

en: Display in main menu
nl_NL: Toon in hoofdmenu

en: Display in top bar at the left
nl_NL: Toon in bovenste balk aan de linkerkant

en: Display in top bar at the right
nl_NL: Toon in bovenste balk aan de rechterkant

en: Display info tabs for this product:
nl_NL: Toon info tabs voor dit product:

en: Display initially
nl_NL: Toon initially

en: Display initially mobile:
nl_NL: Toon initieel op mobiel:

en: Display initially on mobile
nl_NL: Toon initieel op mobiel

en: Display initially:
nl_NL: Toon initieel:

en: Display message bar and use cookie logic
nl_NL: Toon de berichtenbalk en gebruik de logica van de cookies

en: Display message box only on errors
nl_NL: Alleen berichtvenster tonen bij fouten

en: Display on Single Blog Posts only
nl_NL: Toon enkel op enkel-bericht pagina's

en: Display on hover
nl_NL: Toon bij hover

en: Display on mouse hover
nl_NL: Tonen bij muis-over

en: Display one of the themes widget areas
nl_NL: Toon een van de widget gedeeltes van het thema

en: Display only breadcrumbs
nl_NL: Toon alleen breadcrumbs

en: Display only on active slides
nl_NL: Toon alleen bij actieve dia's

en: Display only the footer widgets (no socket)
nl_NL: Toon enkel de footer (met widgets)

en: Display only the socket (no footer widgets)
nl_NL: Toon enkel de socket (geen footer widgets)

en: Display only title
nl_NL: Toon enkel de titel

en: Display options
nl_NL: Toon opties

en: Display order
nl_NL: Toon volgorde

en: Display product image and description as fullwidth page banner
nl_NL: Toon productafbeelding en -omschrijving als volledige-breedte pagina banner

en: Display related products only
nl_NL: Toon enkel gerelateerde producten

en: Display search results in a custom container
nl_NL: Toon zoekresultaten in een aangepaste container

en: Display search results on the same page (AJAX)
nl_NL: Toon zoekresultaten op dezelfde pagina (AJAX)

en: Display selected page without redirect
nl_NL: Geselecteerde pagina weergeven zonder doorverwijzing

en: Display settings for this element when viewed on smaller screens
nl_NL: Weergave instellingen voor dit element indien getoond op kleinere schermen

en: Display shadow
nl_NL: Toon schaduw

en: Display small icon at the left side of the title
nl_NL: Klein icoon links van de titel

en: Display subheading above
nl_NL: Toon subkop erboven

en: Display subheading below
nl_NL: Toon subkop eronder

en: Display submenu items on click
nl_NL: Toon submenu items bij aanklikken

en: Display submenu items on hover
nl_NL: Toon submenu items bij muis-over

en: Display tabs at the top
nl_NL: Toon tabkaarten aan de bovenkant

en: Display the "Add to cart" button for the current product
nl_NL: Toon de knop "In winkelwagen" voor het huidige product

en: Display the &quot;Add to cart&quot; button including prices and variations but no product description.
nl_NL: Toon de knop &quot;In winkelwagen&quot; inclusief prijzen en variaties maar geen product omschrijving

en: Display the Title Bar with Page Title and Breadcrumb Navigation?
nl_NL: De titelbalk met titel en broodkruimel-navigatie tonen?

en: Display the big image in a lightbox
nl_NL: Toon de grote afbeelding in een Lightbox

en: Display the content of another page (fullwidth)
nl_NL: Toon de inhoud van een andere pagina (volledige-breedte)

en: Display the entry title by default?
nl_NL: Standaard de titel weeergeven?

en: Display the first entry at the top of the others
nl_NL: Het eerste item weergeven boven de anderen

en: Display the first entry beside the others
nl_NL: Het eerste item weergeven naast de anderen

en: Display the footer page?
nl_NL: Toon de footer pagina

en: Display the footer widgets & socket
nl_NL: Toon footer (met widgets) & socket

en: Display the footer widgets or page?
nl_NL: Toon de voettekst widgets of pagina?

en: Display the footer widgets?
nl_NL: Wenst u footer & socket in beeld?

en: Display the info and review tab for the current product
nl_NL: Toon de informatie en beoordelingen tab voor het huidige product

en: Display the price for the current product
nl_NL: Toon de prijs van het huidige product

en: Display the price for the current product.
nl_NL: Toon de prijs van het huidige product.

en: Display the product information for the current product
nl_NL: Toon de product informatie voor het huidige product

en: Display the product meta for the current product
nl_NL: Toon de product meta informatie voor het huidige product

en: Display the product meta info such as categories, tags and sku.
nl_NL: Toon de product meta informatie zoals categorieën, tags en sku.

en: Display the results either in ascending or descending order
nl_NL: Toon de resultaten in oplopende of aflopende volgorde

en: Display the reviews and review form for the current product
nl_NL: Toon de beoordelingen en het beoordelingsformulier voor het huidige product

en: Display the toggle sorting menu? (You also need to add a number of tags to each toggle to make sorting possible)
nl_NL: Toon het toggle sortering menu? (U moet ook het aantal tags per toggle toevoegen om sorteren mogelijk te maken)

en: Display title and breadcrumbs
nl_NL: Toon titel en broodkruimelpad

en: Display title and excerpt
nl_NL: Titel en uittreksel weergeven

en: Display title only
nl_NL: Alleen titel weergeven

en: Display title only or title &amp; excerpt
nl_NL: Toon alleen titel of titel & samenvatting

en: Display title or title &amp; excerpt
nl_NL: Titel of titel &amp; uittreksel weergeven

en: Display up-sells and related products
nl_NL: Toon up-sells en gerelateerde producten

en: Display up-sells only
nl_NL: Toon enkel de up-sells

en: Displays Posts from your Blog
nl_NL: Toont artikelen van uw blog

en: Displays a map based on OpenStreetMaps and Leaflet Map plugin
nl_NL: Toont een kaart gebaseerd op OpenStreetMaps en de Leaflet Map plugin

en: Displays a search form
nl_NL: Toont een zoek-formulier

en: Displays different types of charts based on static user data - or dynamic data with filter
nl_NL: Toont verschillende soorten grafieken op basis van statische gebruikersgegevens - of dynamische gegevens met filter

en: Displays multiple buttons beside each other
nl_NL: Toon meerdere knoppen naast elkaar

en: Displays your latest Instagram feeds (Smash Balloon Plugin)
nl_NL: Geeft uw nieuwste Instagram-feeds weer (Smash Balloon Plugin)

en: Displays your latest Instagram photos
nl_NL: Toont uw laatste Instagram foto's

en: Distance Between Cells In Row
nl_NL: Afstand tussen cellen in rij

en: Distance Between Rows
nl_NL: Afstand tussen rijen

en: Divider Color
nl_NL: Verdeler kleur

en: Divider Height
nl_NL: Verdeler hoogte

en: Divider Width
nl_NL: Verdeler breedte

en: Do not accept and hide notification
nl_NL: Niet accepteren en verberg de kennisgeving

en: Do not allow Google Analytics
nl_NL: Sta niet toe dat Google Analytics wordt gebruikt

en: Do not allow Google Maps
nl_NL: Sta niet toe dat Google Maps wordt gebruikt

en: Do not allow Google Webfonts
nl_NL: Sta niet toe dat Google Webfonts worden gebruikt

en: Do not allow Google reCaptcha
nl_NL: Sta niet toe dat Google reCAPTCHA wordt gebruikt

en: Do not allow access to the screens
nl_NL: Toegang tot de schermen niet toestaan

en: Do not allow dragging
nl_NL: Slepen niet toestaan

en: Do not allow duplicate posts on the entire page (set offset automatically)
nl_NL: Op de volledige pagina dubbele artikelen vermijden (offset automatisch)

en: Do not allow hierarchical custom elements
nl_NL: Hiërarchische aangepaste elementen niet toestaan

en: Do not allow to change this setting when using this template
nl_NL: Sta niet toe dat deze instelling wordt gewijzigd wanneer dit sjabloon wordt gebruikt

en: Do not allow to preprocess shortcodes
nl_NL: Shortcodes in header niet verwerken

en: Do not allow to use cookies
nl_NL: Sta niet toe dat cookies worden gebruikt

en: Do not allow to use cookies - some functionality on our site might not work as expected.
nl_NL: Sta het gebruik van cookies niet toe - sommige functionaliteiten op onze site werken misschien niet zoals verwacht.

en: Do not allow to use cookies or services - some functionality on our site might not work as expected.
nl_NL: Sta niet toe dat cookies of diensten worden gebruikt - sommige functionaliteiten op onze site werken mogelijk niet zoals verwacht.

en: Do not allow to use subitem custom element templates
nl_NL: Sta niet toe om subitem aangepaste elementsjablonen te gebruiken

en: Do not allow video embeds
nl_NL: Sta niet toe dat video's ingesloten kunnen worden

en: Do not change big preview image
nl_NL: Grote voorbeeldafbeelding niet veranderen

en: Do not close with click on map
nl_NL: Niet sluiten met klik op kaart

en: Do not create a clone
nl_NL: Creëer geen kloon

en: Do not display arrows
nl_NL: Toon geen pijlen

en: Do not display border
nl_NL: Toon geen rand

en: Do not display shadow
nl_NL: Toon geen schaduw

en: Do not display the message box
nl_NL: Het berichtvenster niet weergeven

en: Do not forget to set z-index in &quot;Position Tab&quot;.
nl_NL: Vergeet niet z-index in te stellen in &quot;Position Tab&quot;.

en: Do not scan widgets
nl_NL: Widgets niet scannen

en: Do not select any tabs to import all or select which tabs of the theme options you want to import from the uploaded settings file. All options in these selected tabs will be imported - options in other tabs will not be modified.
nl_NL: Selecteer geen tabbladen om alles te importeren of selecteer welke tabbladen van de thema-opties u wilt importeren uit het geüploade instellingenbestand. Alle opties in deze geselecteerde tabbladen worden geïmporteerd - opties in andere tabbladen worden niet gewijzigd.

en: Do not select any tabs to reset all options or select which tabs of the theme options you want to reset. All options in these selected tabs will be set to theme factory values - options in other tabs will not be modified.
nl_NL: Selecteer geen tabbladen om alle opties te resetten of selecteer welke tabbladen van de thema-opties u wilt resetten. Alle opties in deze geselecteerde tabbladen worden ingesteld op de fabriekswaarden van het thema - opties in andere tabbladen worden niet gewijzigd.

en: Do not show
nl_NL: Niet tonen

en: Do not show an icon
nl_NL: Toon geen icoon

en: Do not show at all
nl_NL: Laat het helemaal niet zien

en: Do not stretch image. If more space is available image will be centered.
nl_NL: De afbeelding niet uitrekken. Als er meer ruimte beschikbaar is dan wordt de afbeelding gecentreerd.

en: Do not use an alternate menu for mobile
nl_NL: Gebruik geen alternatief menu voor mobiele apparaten

en: Do not use lazy loading
nl_NL: Lazy loading niet gebruiken

en: Do not use responsive images for this element
nl_NL: Gebruik geen responsive afbeeldingen voor dit element

en: Do you really want to delete this custom element permanently? This action cannot be undone.
nl_NL: Wilt u dit aangepaste element echt permanent verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Do you want to add an image overlay effect that gets applied or removed on mouseover?
nl_NL: Wilt u een afbeelding-overlay-effect toevoegen dat wordt toegepast of verwijderd bij muis-over?

en: Do you want to apply a link to the element?
nl_NL: Wilt u een link maken van het element?

en: Do you want to apply a link to the header text?
nl_NL: Wilt u een link maken van de koptekst?

en: Do you want to apply a link to the milestone?
nl_NL: Wilt u een link maken van de mijlpaal?

en: Do you want to apply a link to the text?
nl_NL: Wilt u een link maken van de tekst?

en: Do you want to apply a link to the title?
nl_NL: Wilt u een link maken van de titel?

en: Do you want to apply the link to the icon?
nl_NL: Wilt u een link maken van het icoon?

en: Do you want to display a Call to Action Button on the right side of the box?
nl_NL: Wilt u een 'Call-to-Action'-knop aan de rechterkant van het venster tonen ?

en: Do you want to display a Captcha field at the end of the form so users must prove they are human?
nl_NL: Wilt u een captcha-veld weergeven aan het einde van het formulier, zodat gebruikers moeten bewijzen dat ze een mens zijn?

en: Do you want to display a border around your tabs or without border
nl_NL: WIlt u wel of geen randen om de tabkaarten tonen

en: Do you want to display a circle around the animated number?
nl_NL: Wilt u een cirkel tonen rondom het geanimeerde getal?

en: Do you want to display a heading above the slides?
nl_NL: Wilt u een kop tonen boven de dia's?

en: Do you want to display a hover effect on overview pages and replace the default thumbnail with the first image of the gallery?
nl_NL: Wilt u een muis-over effect weergeven op overzichtspagina's en de standaard thumbnail vervangen door de eerste afbeelding van de galerij?

en: Do you want to display a light border around the images?
nl_NL: Wilt u rondom de afbeeldingen een subtiele rand tonen?

en: Do you want to display a read more link?
nl_NL: Wilt u een \"Lees Meer\" link tonen?

en: Do you want to display blog posts or entries from a custom taxonomy?
nl_NL: Wilt u berichten tonen van een aangepaste taxonomie

en: Do you want to display blog posts?
nl_NL: Wilt u berichten tonen?

en: Do you want to display the footer widgets &amp; footer socket or a page content as footer? This default setting can be changed individually for each page.
nl_NL: Wilt u de footer widgets &amp; footer socket tonen of wilt u een pagina-inhoud als footer tonen? Deze standaardinstelling kan voor elke pagina afzonderlijk worden gewijzigd.

en: Do you want to separate the sidebar from your main content with a border?
nl_NL: Wilt u de zijbalk scheiden van uw hoofdinhoud met een rand?

en: Do you want to use a grid or a slider to display the logos?
nl_NL: Wilt u de logo's tonen als een raster of als een diavoorstelling?

en: Don't display Captcha
nl_NL: Toon geen Captcha

en: Don't display the socket & footer widgets
nl_NL: Toon de socket noch de footer widgets

en: Don't display the socket & page
nl_NL: Toon geen socket & pagina

en: Don't show the images at all and display the preview text only
nl_NL: Toon geen afbeeldingen, maar alleen de preview-tekst

en: Dot control buttons
nl_NL: Stip bedieningsknoppen

en: Dotted
nl_NL: Gestreept

en: Dotted lines, dashed circle
nl_NL: Puntjes lijnen, gestreepte cirkel

en: Dotted lines, dotted circle
nl_NL: Puntjes lijnen, cirkel met punten

en: Double
nl_NL: Dubbel

en: Double opt-in?
nl_NL: Dubbele opt-in?

en: Doughnut Chart
nl_NL: Donutgrafiek

en: Download And Import Demo Files
nl_NL: Demobestanden downloaden en importeren

en: Download Package URL:
nl_NL: Downloadpakket URL:

en: Download Package URL: A problem occurred accessing your download link. Unable to perform update.
nl_NL: Download de URL van het pakket: Er is een probleem opgetreden bij de toegang tot uw downloadlink. Kan geen update uitvoeren.

en: Download Package URL: Envato returned a wrong datastructure. Unable to get url for updates:
nl_NL: Downloadpakket URL: Envato heeft een foutieve datastructuur geretourneerd. Kan de url voor updates niet ophalen:

en: Download latest library files here
nl_NL: Download de nieuwste bibliotheekbestanden hier

en: Download of files for demo %s didn't work! <br/> You might want to try reloading the page and then try again.
nl_NL: Downloaden van bestanden voor demo %s lukte niet! <br/> U zou kunnen proberen de pagina opnieuw te laden en het dan opnieuw te proberen.

en: Download started
nl_NL: Download gestart

en: Download the video preview thumbnail and save it in the media library
nl_NL: Download de video voorbeeldweergave thumbnail en sla deze op in de mediabibliotheek

en: Downloaded files for demo %s could not be deleted.
nl_NL: Gedownloade bestanden voor demo %s konden niet worden verwijderd.

en: Downloading...
nl_NL: Bezig met downloaden

en: Drag Line
nl_NL: Sleeplijn

en: Drag Line Arrows Behaviour
nl_NL: Sleeplijn gedrag van pijlen

en: Drag Line Colors
nl_NL: Sleeplijn kleuren

en: Drag Line Direction
nl_NL: Sleeplijn richting

en: Drag Line Layout
nl_NL: Sleeplijn lay-out

en: Drag Line Styling
nl_NL: Sleeplijn stijl

en: Draggable
nl_NL: Versleepbaar

en: Draggable Marker
nl_NL: Versleepbaar markering

en: Dragging Of Map
nl_NL: Slepen van kaart

en: Dribbble Link
nl_NL: Dribble link

en: Dribbble Profile Link
nl_NL: Dribbble profiellink

en: Dropcap Styling
nl_NL: Stijl van de dropcap

en: Dropdown
nl_NL: Vervolgkeuze

en: Drops
nl_NL: Druppels

en: Due to CSS limitations &quot;Curtain Reveal Animations&quot; might not always work as expected (e.g. custom stylings, with inline elements,... ). Be selective and check the frontend.
nl_NL: Door CSS beperkingen kan het zijn dat &quot;Gordijn open animaties&quot; niet altijd werkt zoals verwacht (bv. aangepaste stylings, met inline elementen,... ). Wees selectief en controleer de frontend.

en: Due to layout restrictions &quot;Caption at bottom of image&quot; might hide this info. Please check the frontend.
nl_NL: Wegens lay-outbeperkingen kan &quot;Bijschrift onderaan de afbeelding&quot; deze informatie verbergen. Controleer de weergave

en: Dummy Content to demonstrate &quot;Bring To Front&quot; option
nl_NL: Dummy inhoud om &quot;Naar voorgrond brengen&quot; optie te demonstreren

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceren

en: E-Mail
nl_NL: E-mail

en: E-Mail Subject
nl_NL: E-mail onderwerp

en: E-Mail could not be accessed (needed for your information only)
nl_NL: E-mail was niet toegankelijk (alleen nodig voor uw informatie)

en: E-Mail to:
nl_NL: E-Mail naar:

en: Each rotating textblock will be shown the selected amount of seconds.
nl_NL: Elk roulerend tekstblok zal het geselecteerde aantal seconden worden getoond.

en: Easy Slider
nl_NL: Diavoorstelling

en: Easy Slider Item
nl_NL: Diavoorstelling element

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit %s
nl_NL: Bewerk %s

en: Edit %s (Advanced Layout Builder)
nl_NL: Bewerk %s (Geavanceerde Layout Builder)

en: Edit %s (Block Editor)
nl_NL: Bewerk %s (Blok Editor)

en: Edit %s (Classic Editor)
nl_NL: Bewerk %s (Klassieke Editor)

en: Edit %s (Gutenberg)
nl_NL: Bewerk %s (Gutenberg)

en: Edit &#8220;%s&#8221; in the Block Editor
nl_NL: Bewerk &#8220;%s&#8221; in de blok-editor

en: Edit &#8220;%s&#8221; in the Classic Editor
nl_NL: Bewerk &#8220;%s&#8221; in de Klassieke Editor

en: Edit &#8220;%s&#8221; in the Gutenberg Editor
nl_NL: Bewerk &#8220;%s&#8221; in de Gutenberg Editor

en: Edit ALB Custom Element Template
nl_NL: Bewerk ALB aangepast elementsjabloon

en: Edit Address
nl_NL: Wijzig adres

en: Edit Button
nl_NL: Knop bewerken

en: Edit Cell
nl_NL: Kolom bewerken

en: Edit Column
nl_NL: Kolom bewerken

en: Edit Contact Form Elements
nl_NL: Bewerk elementen van contactformulier

en: Edit Custom Element
nl_NL: Aangepast element bewerken

en: Edit Custom Elements
nl_NL: Aangepaste elementen bewerken

en: Edit Dataset
nl_NL: Dataset bewerken

en: Edit Element
nl_NL: Element wijzigen

en: Edit Element Template:
nl_NL: Elementsjabloon bewerken:

en: Edit Elements in Popup Window:
nl_NL: Wijzig elementen in een Popup Scherm:

en: Edit Form Element
nl_NL: Wijzig het element

en: Edit Frontpage
nl_NL: Voorpagina aanpassen

en: Edit Frontpage (Advanced Layout Builder)
nl_NL: Voorpagina aanpassen (Geavanceerde Layout Builder)

en: Edit Frontpage (Block Editor)
nl_NL: Voorpagina aanpassen (blok-editor)

en: Edit Frontpage (Classic Editor)
nl_NL: Voorpagina aanpassen (Klassieke Editor)

en: Edit Frontpage (Gutenberg)
nl_NL: Voorpagina aanpassen (Gutenberg)

en: Edit Gallery
nl_NL: Galerij wijzigen

en: Edit Grid Item
nl_NL: Rasteritem bewerken

en: Edit Hotspot Tooltip
nl_NL: Tekstkader hotspot aanpassen

en: Edit Icon Circle Item
nl_NL: Icoon cirkel element bewerken

en: Edit Layer Slider here
nl_NL: Wijzig hier de Layer Slider

en: Edit List Item
nl_NL: Wijzig lijst item

en: Edit Location
nl_NL: Locatie bewerken

en: Edit Menu Item
nl_NL: Menu-item bewerken

en: Edit Metadata Element
nl_NL: Bewerk Metagegevens Element

en: Edit Milestone
nl_NL: Mijlpaal bewerken

en: Edit Name And Tooltip
nl_NL: Naam en tooltip bewerken

en: Edit Portfolio Entry
nl_NL: Wijzig portfolio-item

en: Edit Progress Bars
nl_NL: Wijzig voortgangsbalk

en: Edit Revolution Slider here
nl_NL: Wijzig hier de Revolution Slider

en: Edit Row
nl_NL: Rij bewerken

en: Edit Section
nl_NL: Wijzig gedeelte

en: Edit Social Service or Icon
nl_NL: Sociale dienst of icoon bewerken

en: Edit Tab
nl_NL: Tabkaart bewerken

en: Edit Tab Section
nl_NL: Tabkaarten bewerken

en: Edit Testimonial
nl_NL: Wijzig beoordeling

en: Edit Text Element
nl_NL: Bewerk Tekst Element

en: Edit profile for User:
nl_NL: Wijzig profiel van gebruiker:

en: Edit the profile description here.
nl_NL: Wijzig hier de profiel-omschrijving.

en: Editing a custom element template is not allowed from this screen.
nl_NL: Het bewerken van een aangepast elementsjabloon is vanuit dit scherm niet toegestaan.

en: Editing of custom elements is not allowed on fullscreen mode.
nl_NL: Het bewerken van aangepaste elementen is niet toegestaan in volledig scherm.

en: Editing:
nl_NL: Wijzigen:

en: Editors and Admins
nl_NL: Redacteuren en beheerders

en: Effects
nl_NL: Effecten

en: Either by solving a simple mathematical question or by Google reCaptcha, that needs to be
nl_NL: Ofwel door een eenvoudige wiskundige vraag op te lossen, ofwel door Google reCaptcha, dat moet

en: Either enter your Google tracking id (UA-XXXXX-X), (G-XXXXX) or your full Google Analytics tracking Code here.
nl_NL: Voer hier uw Google tracking-ID (UA-XXXXX-X) of uw volledige Google Analytics trackingcode in.

en: Either upload a new or choose an existing image from your media library
nl_NL: Upload een nieuwe of kies een bestaande afbeelding uit uw mediabibliotheek

en: Either upload a new or choose an existing lottie animation from your media library. Supported filetype extensions are &quot;.lottie&quot; and &quot;.json&quot;.
nl_NL: Upload een nieuwe of kies een bestaande Lottie animatie uit je mediabibliotheek. Ondersteunde bestandstype extensies zijn &quot;.lottie&quot; en &quot;.json&quot;.

en: Either upload a new video or choose an existing video from your media library
nl_NL: Upload een nieuwe video of kies een bestaande video uit uw mediabibliotheek

en: Either upload a new video, choose an existing video from your media library or link to a video by URL
nl_NL: Upload een nieuwe video, kies een bestaande video uit uw mediabibliotheek of geef een URL van een video op

en: Either upload a new video, choose an existing video from your media library or link to a video by URL. If you want to make sure that all browser can display your video upload a mp4, an ogv and a webm version of your video.
nl_NL: Upload een nieuwe video, kies een bestaande video uit uw mediabibliotheek of link naar een video via URL. Als je er zeker van wilt zijn dat alle browsers je video kunnen weergeven, upload dan een mp4, een ogv en een webm-versie van je video.

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library
nl_NL: Upload een nieuwe afbeelding of kies een bestaande afbeelding uit uw mediabibliotheek

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library.
nl_NL: Upload een nieuwe afbeelding of kies een bestaande afbeelding uit uw mediabibliotheek.

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Leave empty if you don't want to use a background image
nl_NL: Upload een nieuwe of kies een bestaande afbeelding uit uw mediabibliotheek. Laat leeg als u geen achtergrondafbeelding wilt gebruiken

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Leave empty if you don't want to use a background image
nl_NL: Upload een nieuwe of kies een afbeelding uit de mediabibliotheek. Laat dit leeg als u geen achtergrondafbeelding wilt gebruiken

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Leave empty if you don't want to use a background image.
nl_NL: Upload een nieuwe afbeelding of kies een bestaande afbeelding uit de media bibliotheek. Laat leeg als u geen achtergrond afbeelding wilt gebruiken.

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Leave empty if you want to use the background image of the color scheme defined above
nl_NL: Upload een nieuwe afbeelding of kies een afbeelding uit uw mediabibliotheek. Laat dit leeg als u de achtergrondafbeelding wilt gebruiken van het kleurenschema hierboven.

en: Either upload a new, or choose an existing image from your media library. Once an Image has been selected you can add your Hotspots
nl_NL: Upload een nieuwe afbeelding of kies een bestaande uit uw mediabibliotheek. Eenmaal ingesteld, kunt u hotspots gaan toevoegen.

en: Either use an existing menu, built in Appearance -> Menus or create a simple custom menu here
nl_NL: Gebruik een bestaand menu zoals gemaakt in Weergave -> Menu's of maak hier een eenvoudig aangepast menu

en: Either use the themes default colors or apply some custom ones
nl_NL: Gebruik de standaardkleuren van het thema of kies er een aantal zelf

en: Either use the themes default or define a custom background color
nl_NL: Gebruik de standaard van het thema of definieer een aangepaste achtergrondkleur

en: Element Bottom Padding
nl_NL: Element onderkant padding

en: Element Columns
nl_NL: Element Kolommen

en: Element Manager Update State:
nl_NL: Elementmanager Updatestatus:

en: Element Manager Version:
nl_NL: Element Manager Versie:

en: Element Margin
nl_NL: Element marge

en: Element Opacity
nl_NL: Element ondoorzichtigheid

en: Element Position
nl_NL: Positie van het element

en: Element Preview
nl_NL: Voorbeeldweergave

en: Element Title and Excerpt
nl_NL: Titel en samenvatting van element

en: Element Title and Excerpt Styling
nl_NL: Element titel en samenvatting stijl

en: Element Title and Excerpt display settings
nl_NL: Element titel en samenvatting weergave instellingen

en: Element Visibility
nl_NL: Zichtbaarheid van het element

en: Element disabled
nl_NL: Element uitgeschakeld

en: Element only - on hover once
nl_NL: Alleen element - bij eenmalig muis-over

en: Element only - on hover permanent
nl_NL: Alleen element - bij permanente muis-over

en: Element only - permanent
nl_NL: Alleen element - permanent

en: Ellipse
nl_NL: Ellips

en: Email Profile Link
nl_NL: E-mail profiellink

en: Email link
nl_NL: E-mail link

en: Empty Cells
nl_NL: Lege cellen

en: Empty Cells are by default hidden. If you want to force equal height across all columns set them to display
nl_NL: Lege cellen zijn standaard verborgen. Als u gelijke hoogte over alle kolommen wilt forceren, stelt u ze in om weer te geven

en: Enable
nl_NL: Activeer

en: Enable - merge and compress all theme CSS files
nl_NL: Inschakelen - CSS bestanden samenvoegen en comprimeren

en: Enable - merge and compress all theme javascript files
nl_NL: Inschakelen - Javascript bestanden samenvoegen en comprimeren

en: Enable Autoplay
nl_NL: Automatisch afspelen inschakelen

en: Enable Banner for product category pages
nl_NL: Schakel banner in voor productcategorie pagina's

en: Enable Carousel Autoplay
nl_NL: Automatisch afspelen van carrousel inschakelen

en: Enable Carousel Autoplay:
nl_NL: Automatisch afspelen van carrousel inschakelen:

en: Enable Conditional Logic
nl_NL: Conditional Logic inschakelen

en: Enable Google Maps on your site
nl_NL: Google Maps inschakelen op uw website

en: Enable Overlay?
nl_NL: Overlay inschakelen?

en: Enable Smooth Scrolling
nl_NL: Soepel scrollen inschakelen

en: Enable cookie consent messages
nl_NL: Cookie toestemmingsberichten inschakelen

en: Enable cookie consent messages to use message bar and modal popup.
nl_NL: Schakel cookie toestemmingsberichten in om de berichtenbalk en modale pop-up te gebruiken.

en: Enable for admins only
nl_NL: Alleen voor beheerders inschakelen

en: Enable for all users
nl_NL: Inschakelen voor alle gebruikers

en: Enable it here
nl_NL: Schakel het hier in

en: Enable lazy loading
nl_NL: Lazy loading inschakelen

en: Enable post navigation
nl_NL: Berichtnavigatie inschakelen

en: Enable scan only when you use Theme Shortcodes in widgets and do not use these in pages/posts. If you run into troubles please use one of the other options. Please reload the widget page when finished editing to force a scan of the widgets.
nl_NL: Schakel scannen alleen in als u thema-shortcodes in widgets gebruikt en deze niet in pagina's / berichten gebruikt. Gebruik een van de andere opties als u problemen ondervindt. Laad de widgetpagina opnieuw wanneer u klaar bent met bewerken om een scan van de widgets te forceren.

en: Enable swipe navigation
nl_NL: Swipe-navigatie inschakelen

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Enabled - Redirect to selected page
nl_NL: Ingeschakeld - Doorverwijzen naar de geselecteerde pagina

en: Enabled - Use selected page content without redirect
nl_NL: Ingeschakeld - Gebruik de geselecteerde pagina zonder doorverwijzing

en: End Date
nl_NL: Einddatum

en: End Edit Custom Elements
nl_NL: Einde aangepaste elementen bewerken

en: Enfold Actions
nl_NL: Enfold Acties

en: Enfold Actions Window
nl_NL: Enfold Acties Venster

en: Enfold Advanced Layout Editor enabled
nl_NL: Enfold geavanceerde lay-out bewerker ingeschakeld

en: Enfold Feature Requests
nl_NL: Enfold functionaliteitswensen

en: Enfold Google Settings
nl_NL: Enfold Google Instellingen

en: Enfold Privacy And Cookies
nl_NL: Enfold privacy en cookies

en: Enfold Shortcode Parser
nl_NL: Enfold Shortcode Ontleder

en: Enfold Shortcode Parser Info Panel
nl_NL: Enfold Shortcode Ontleder Infopaneel

en: Enfold Shortcode Parser Info Window
nl_NL: Enfold Shortcode Ontleder Infovenster

en: Enfold WPML Language Flags
nl_NL: Enfold WPML taalvlaggen

en: Enfold checks if it can detect a website caching plugin and if it can't find a familiar one recommends a few that are known to work great with the theme
nl_NL: Enfold controleert of het een plug-in voor het cachen van websites kan detecteren en als het geen bekende kan vinden, raadt het een paar aan waarvan bekend is dat ze goed werken met het thema

en: Enfold checks if it can detect an image optimization plugin and if it can't find a familiar one recommends a few that are known to work great with the theme
nl_NL: Enfold controleert of het een plug-in voor afbeeldingsoptimalisatie kan detecteren en als het geen bekende kan vinden, raadt het een paar aan waarvan bekend is dat ze goed werken met het thema

en: Enfold only provides CSS for theme default tags, so it might be necessary to add a custom CSS class below and adjust the CSS rules for this element and/or use responsive font size settings if available.
nl_NL: Enfold biedt alleen CSS voor standaard thema-tags, dus het kan nodig zijn om een aangepaste CSS-klasse hieronder toe te voegen en de CSS-regels voor dit element aan te passen en/of gebruik te maken van responsieve lettergrootte-instellingen, indien beschikbaar.

en: Enfold update was successful!
nl_NL: De Enfold update is gelukt!

en: Enfold will supress output of default @font-face rules in dynamic_avia css file to avoid double loading.
nl_NL: Enfold onderdrukt uitvoer van standaard @font-face regels in dynamic_avia css bestand om dubbel laden te voorkomen.

en: Enforce duplicates (if a blog element on the page should show the same entries as this slider use this setting)
nl_NL: Duplicaten afdwingen (als een blog-element op de pagina dezelfde items moet tonen als deze schuifregelaar, gebruik dan deze instelling)

en: Enlarge image
nl_NL: Afbeelding vergroten

en: Enter Address, then fetch coordinates
nl_NL: Geef adres in, haal vervolgens coördinaten op

en: Enter Name of the new Widget Area here
nl_NL: Voer hier de naam van het nieuwe widget gebied in

en: Enter Video URL
nl_NL: Geef Video URL op

en: Enter Your Custom Color Palette
nl_NL: Voer uw aangepaste kleurenpalet in

en: Enter a caption title for the slide here
nl_NL: Vul een titel voor de bijschrift van de dia in

en: Enter a custom URL to the marker icon
nl_NL: Voer een aangepaste URL naar het markeringsicoon in

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
nl_NL: Voer een eigen basis in om te gebruiken. Bij niets invoeren gebruikt WordPress de standaard.

en: Enter a custom heading text here. Options to customize heading tag and link are located in the &quot;Advanced&quot; tab.
nl_NL: Voer hier een aangepaste koptekst in. Opties om de heading tag en link aan te passen bevinden zich in het tabblad &quot;Geavanceerd&quot;.

en: Enter a custom name for this element. At least 4 characters and limited to 30 characters. Allowed characters are Whitespace, a-zA-Z0-9-_/
nl_NL: Voer een aangepaste naam in voor dit element. Minimaal 4 tekens en beperkt tot 30 tekens. Toegestane tekens zijn spatie, a-zA-Z0-9-_/

en: Enter a custom subject text to the autoresponder E-Mail. Leave blank to use a default message.
nl_NL: Voer een aangepaste onderwerptekst in voor de automatisch antwoord e-mail. Laat leeg om een standaardbericht te gebruiken.

en: Enter a custom width. Both, px and &percnt; values are allowed. When using an icon width for rulers are limited to 45%.
nl_NL: Voer een aangepaste breedte in. Zowel px alsook &percnt; waarden zijn toegestaan. Bij gebruik van een icoontje is de breedte voor linialen beperkt tot 45%.

en: Enter a description text - will be displayed when you hover above the custom element icons in ALB or in selectboxes for custom elements
nl_NL: Voer een beschrijvingstekst in - wordt weergegeven wanneer u met de muisaanwijzer boven de pictogrammen voor aangepaste elementen in ALB zweeft of in selectievakjes voor aangepaste elementen

en: Enter a few words that describe the person
nl_NL: Geef een een korte beschrijving van de persoon

en: Enter a form title that is displayed above the form
nl_NL: Toon de volgende titel boven het formulier:

en: Enter a hardcoded link to a lottie animation. If not empty this will override any selection from media library.
nl_NL: Voer een directe koppeling in naar een Lottie animatie. Indien niet leeg zal dit elke selectie uit de mediabibliotheek overschrijven.

en: Enter a heading to display above the images. Leave empty for no heading.
nl_NL: Voer een titel in om boven de afbeeldingen te tonen. Leeg laten voor geen titel.

en: Enter a label text for the button
nl_NL: Voer een labeltekst in voor de knop

en: Enter a link title
nl_NL: Voer een linktitel in

en: Enter a message that will be sent to the users email address once he has submitted the form.
nl_NL: Vul een bericht in dat zal worden verstuurd naar het e-mail adres van de gebruiker zodra hij het formulier heeft verzonden.

en: Enter a numeric value to calculate startdate of entries. Defaults to 1 if invalid or empty.
nl_NL: Voer een numerieke waarde in om de begindatum van de invoer te berekenen. Wordt standaard op 1 gezet indien ongeldig of leeg.

en: Enter a placeholder text for the input field
nl_NL: Voer een placeholder in voor het invoerveld

en: Enter a short description or welcome note for your default Shop Page
nl_NL: Voer een korte beschrijving of welkomstbericht in voor uw standaard webshop-pagina

en: Enter a short descriptive text that appears if the user places his mouse above the hotspot
nl_NL: Vul korte beschrijvende tekst in die verschijnt bij een muis-over over de hotspot

en: Enter a text that is displayed in the button for the after image.
nl_NL: Voer een tekst in die wordt weergegeven in de knop voor de na-afbeelding.

en: Enter a text that is displayed in the button for the before image.
nl_NL: Voer een tekst in die wordt weergegeven in de knop voor de vantevoren-afbeelding.

en: Enter a text that should be displayed after the metadata info
nl_NL: Voer een tekst in die na de metagegevens moet worden weergegeven

en: Enter a text that should be displayed after the selected metadata infos
nl_NL: Voer een tekst in die moet worden weergegeven na de geselecteerde metagegevens info's

en: Enter a text that should be displayed before the metadata info
nl_NL: Voer een tekst in die vóór de metagegevensinfo moet worden weergegeven

en: Enter a text that should be displayed before the selected metadata infos
nl_NL: Voer een tekst in die moet worden weergegeven vóór de geselecteerde metagegevens info's

en: Enter a title for the chart - better keep it short. Leave empty if not needed. Click outside input field to show more options if needed.
nl_NL: Voer een titel in voor de grafiek - houd het kort. Laat leeg indien niet nodig. Klik buiten het invoerveld om zo nodig meer opties te tonen.

en: Enter a valid Envato private token
nl_NL: Vul een geldig Envato persoonlijk token in

en: Enter a valid Google Maps API Key to use all map related theme functions
nl_NL: Voer een geldige Google Maps API-sleutel in om alle kaartgerelateerde themafuncties te gebruiken

en: Enter a valid Mailchimp API Key to use all newsletter related theme functions
nl_NL: Voer een geldige Mailchimp API-sleutel in om alle nieuwsbriefgerelateerde themafuncties te gebruiken

en: Enter a valid string (case insensitive) to open via URL hashtag. Make sure to only use allowed characters (latin characters, underscores, dashes and numbers, no special characters can be used) and that it is a valid hash string. There is no check for that.
nl_NL: Voer een geldige string in (hoofdlettergevoelig) om te openen via URL hashtag. Zorg ervoor dat u alleen toegestane tekens gebruikt (latijnse karakters, underscores, streepjes en nummers, geen speciale tekens) en dat het een geldige hash string is. Daar is geen controle op.

en: Enter a valid value (including a CSS unit like px, em, vw,..) to set a perspective, used to apply a perspective transform (to the children of the element). Negative values are syntax errors. Leave empty to use default or inherit desktop setting.
nl_NL: Voer een geldige waarde in (inclusief een CSS eenheid zoals px, em, vw,...) om een perspectief in te stellen, gebruikt om een perspectief transformatie toe te passen (op de kinderen van het element). Negatieve waarden zijn syntaxfouten. Leeg laten om de standaard instelling te gebruiken of de desktop instelling over te nemen.

en: Enter a value for the height
nl_NL: Vul een waarde in voor de hoogte

en: Enter a value for the width
nl_NL: Vul een waarde in voor de breedte

en: Enter additional shortcode attributes here that are not available with predefined options.
nl_NL: Voer hier extra snelkoppelingattributen in die niet beschikbaar zijn met voorgedefinieerde opties.

en: Enter an additional description
nl_NL: Voeg aanvullende omschrijving toe

en: Enter an additional message that will be added after the form labels.
nl_NL: Voer een extra bericht in dat wordt toegevoegd na de labels van het formulier.

en: Enter an additional subtitle for the chart - better keep it short. Leave empty if not needed.
nl_NL: Voer een extra ondertitel in voor de grafiek - houd het kort. Laat leeg indien niet nodig.

en: Enter an additional tooltip to give a closer information about use of the button
nl_NL: Voer een extra tooltip in om meer informatie te geven over het gebruik van de knop

en: Enter an optional tooltip that is displayed when you hover over the marker (different from Marker Popup)
nl_NL: Voer een optionele tooltip in die wordt getoond wanneer u met de muis over de markering beweegt (verschillend van Markering Popup)

en: Enter any number of comma separated tags here. If sorting is active the user can filter the visible toggles with the help of these tags
nl_NL: Vul een willekeurig aantal, door komma's gescheiden, tags in. Als sorteren is ingeschakeld kan de gebruiker de zichtbare toggles filteren met behulp van deze tags

en: Enter any number of options that the visitor can choose from. Separate these Options with a comma.
nl_NL: Vul het aantal opties in waaruit een bezoeker kan kiezen. Onderscheid deze Opties met een komma.

en: Enter content here
nl_NL: Vul hier de inhoud in

en: Enter links to your social profiles which will be used in this element only.
nl_NL: Voer links in naar uw sociale media-profielen die alleen in dit element zullen worden gebruikt.

en: Enter one or more E-Mail addresses (separated by comma) where mails should be delivered to.
nl_NL: Vul een of meerdere mailadressen in (gescheiden door komma's) waarheen de mails te verzenden.

en: Enter one or more attribute values which should be applied to the wrapper element. Leave the field empty if no attributes are required.
nl_NL: Voer een of meer attribute-waarden in, die moeten worden toegepast op het wrapper-element. Laat leeg als er geen attributes nodig zijn.

en: Enter one or more reply to E-Mail addresses (separated by comma) for the autoresponder mail. Leave blank if not needed.
nl_NL: Voer één of meer antwoorden op e-mailadressen in (gescheiden door een komma) voor de automatisch antwoord e-mail. Laat leeg indien niet nodig.

en: Enter size of the font, only use valid CSS units. Unit defaults to px if missing.
nl_NL: Voer de grootte van het lettertype in, gebruik alleen geldige CSS eenheden. Eenheid wordt standaard op px gezet als deze ontbreekt.

en: Enter some additional caption text
nl_NL: Voeg extra bijschrift-tekst toe

en: Enter some content for Promo Box
nl_NL: Vul wat content in voor het promo venster

en: Enter some content for this textblock
nl_NL: Vul hier de inhoud in voor dit tekstblok

en: Enter some content here
nl_NL: Vul hier wat inhoud in

en: Enter some content here. Will be used as backside of flipbox or tooltip popup.
nl_NL: Voer hier wat inhoud in. Wordt gebruikt als achterkant van flipbox of pop-up voor tooltip.

en: Enter some description content for title 1 here
nl_NL: Voer hier een beschrijving in voor titel 1

en: Enter some description content for title 2 here
nl_NL: Voer hier een beschrijving in voor titel 2

en: Enter some description content for title 3 here
nl_NL: Voer hier een beschrijving in voor titel 3

en: Enter some descriptive content here. Keep it short.
nl_NL: Vul hier een beschrijvende inhoud in. Hou het kort.

en: Enter some info to the page
nl_NL: Voer wat informatie in over de pagina

en: Enter some text here that will be displayed above the marker. You may also include a link.
nl_NL: Voer hier een tekst in die boven de markering zal worden weergegeven. U kunt ook een link toevoegen.

en: Enter some text here. If the user clicks on the marker the text will be displayed
nl_NL: Plaats hier de tekst die u wilt laten verschijnen als gebruiker op de markering klikt

en: Enter some text/code/shortcode. You can also add plugin shortcodes here. Adding theme shortcodes is supported now for many elements. Be carefull not to nest same named shortcodes because this is not supported by WordPress ([foo] [foo]  [/foo] [/foo] will break layout !!! )
nl_NL: Voer wat tekst/code/shortcode in. U kunt hier ook shortcodes voor plug-ins toevoegen. Het toevoegen van thema shortcodes wordt nu door veel elementen ondersteund. Let op dat u dezelfde benoemde shortcodes niet nestelt, omdat dit niet wordt ondersteund door WordPress ([foo] [foo] [/ foo] [/ foo] zal de lay-out kapotmaken !!!)

en: Enter static text that should be displayed after the rotating text
nl_NL: Voeg statische tekst in die getoond moet worden achter de roulerende tekst

en: Enter static text that should be displayed before the rotating text
nl_NL: Voeg statische tekst in die getoond moet worden voor de roulerende tekst

en: Enter text used for the button.
nl_NL: Voer tekst in voor de knop

en: Enter the Address, then hit the 'Fetch Coordinates' Button. If the address was found the coordinates will be displayed
nl_NL: Voer het adres in en druk op de knop 'Coördinaten ophalen'. Als het adres is gevonden, worden de coördinaten weergegeven

en: Enter the Country, e.g. Canada
nl_NL: Voer het land in, bijv. Canada

en: Enter the ID of a container that will hold the search results.<br/>It has to be on the same page as this search form.
nl_NL: Voer de ID in van een container die de zoekresultaten zal bevatten.<br/>Deze moet op dezelfde pagina staan als dit zoekformulier.

en: Enter the Milestone Title here. Use filter avf_customize_heading_settings to change the html tag.
nl_NL: Voer hier de mijlpaaltitel in. Gebruik filter avf_customize_heading_settings om de HTML tag te wijzigen.

en: Enter the Name of the Person to quote
nl_NL: Vul de naam in van de persoon

en: Enter the Number of the Accordion Item that should be open initially. Set to Zero if all should be close on page load
nl_NL: Voer het nummer van het accordeonitem in dat in eerste instantie moet worden geopend. Stel in op nul als alles dicht moet zijn bij het laden van de pagina

en: Enter the Number of the Tab that should be open initially.
nl_NL: Vul het nummer in van de tabkaart die initieel geopend moet zijn.

en: Enter the Progress Bars title here
nl_NL: Vul de titel voor de voortgangsbalken hier in

en: Enter the URL of the page you want to link to
nl_NL: Vul een URL in van de pagina waarnaar u wilt linken

en: Enter the city name, e.g. Denver
nl_NL: Voer de plaatsnaam in, bijv. Denver

en: Enter the custom background colors seperated by | and/or in a new line. If number of items exceeds number of colors it will start again at beginning of the list. If empty, &quot;Curtain Background Color&quot; setting will be used for all.
nl_NL: Voer de aangepaste achtergrondkleuren in, gescheiden door | en/of op een nieuwe regel. Als het aantal items groter is dan het aantal kleuren, begint de lijst weer bij het begin. Indien leeg, zal de &quot;Gordijn Achtergrond Kleur&quot; instelling gebruikt worden voor alles.

en: Enter the distance before the end of feed or page that triggers the loading of more content. Any number.
nl_NL: Voer de afstand in voor het einde van de feed of de pagina die het laden van meer inhoud activeert. Een willekeurig getal.

en: Enter the font size in px, em or &percnt;
nl_NL: Voer lettergrootte in in px, em of &percnt;

en: Enter the from E-Mail address for the autoresponder.
nl_NL: Vul het 'Van' e-mailadres in voor het automatisch antwoord.

en: Enter the grid item sub-title here
nl_NL: Voer hier de subtitel van het rasteritem in

en: Enter the grid item sub-title here - better keep it short
nl_NL: Vul hier de subtitel van het raster-item in - hou het kort

en: Enter the grid item title here (Better keep it short)
nl_NL: Voer hier de titel van het rasteritem in (hou dit liefst kort)

en: Enter the grid item title here - better keep it short
nl_NL: Voer hier de titel van het raster-item in - hou het kort

en: Enter the height in px or &percnt;
nl_NL: Voer de hoogte in, in px of &percnt;

en: Enter the item description here
nl_NL: Geef omschrijving van item

en: Enter the latitude and longitude of the location you want to display. Need help finding the latitude and longitude?
nl_NL: Voer de lengte- en breedtegraad in van de locatie die u wilt weergeven. Hulp nodig bij het vinden van de breedtegraad en lengtegraad?

en: Enter the latitude of your adress, use "." for comma, e.g. 16.37366388888
nl_NL: Voer de breedtegraad van uw adres in, gebruik "." voor de komma, bijv. 16.37366388888

en: Enter the link to your profile for this button. Leave empty to use link defined in
nl_NL: Voer de link naar uw profiel in voor deze knop. Leeg laten om link te gebruiken zoals gedefinieerd in

en: Enter the list item title here
nl_NL: Vul hier de lijstitem titel in

en: Enter the list item title here (Better keep it short)
nl_NL: Vul hier de titel van het lijst item in (het is beter om het kort te houden)

en: Enter the longitude of your adress, use "." for comma, e.g. 48.21475
nl_NL: Voer de lengtegraad van uw adres in, gebruik "." voor de komma, bijv. 48.21475

en: Enter the maximum content width for your site. Pixel and % are allowed eg: 1130px, 1310px, 100%
nl_NL: Voer de maximale inhoudsbreedte in voor uw site. Pixel en % zijn toegestaan, bijv. 1130px, 1310px, 100%

en: Enter the menu text here
nl_NL: Vul hier de menutekst in

en: Enter the milestone date here. This can be any format. Use filter avf_customize_heading_settings to change the html tag.
nl_NL: Voer hier de mijlpaaldatum in. Dit kan elk formaat zijn. Gebruik filter avf_customize_heading_settings om de HTML tag te wijzigen.

en: Enter the number of comments to show in the lightbox. Any number.
nl_NL: Voer het aantal te tonen opmerkingen in de lightbox in. Een willekeurig getal.

en: Enter the number of the first icon to be active when user scrolls to the element after pageload. Starts with 1. Leave empty if not needed.
nl_NL: Voer het nummer in van het eerste pictogram dat actief moet zijn wanneer de gebruiker naar het element scrollt na pageload. Begint met 1. Leeg laten indien niet nodig.

en: Enter the number of the image that should be focused initially. Leave empty for none, if invalid first image will be taken, if image number does not exist, the last image.
nl_NL: Voer het nummer in van de afbeelding waarop in eerste instantie moet worden scherpgesteld. Leeg laten voor geen, als ongeldig eerste beeld zal worden genomen, als beeldnummer niet bestaat, het laatste beeld.

en: Enter the number of the tab that should be open initially (starting with 1). If tab number does not exist the first tab is taken.
nl_NL: Voer het nummer in van de tab die aanvankelijk moet worden geopend (beginnend met 1). Als het tabbladnummer niet bestaat, wordt het eerste tabblad genomen.

en: Enter the number of times to loop the animation. Leave empty for endless.
nl_NL: Voer het aantal keren in dat de animatie in een lus moet worden gezet. Laat leeg voor eindeloos.

en: Enter the postalcode (Zip code) for the city, e.g. 12454
nl_NL: Voer de postcode van de plaats in, bijv. 6436 EV

en: Enter the price for the item here. Eg: 34$, 55.5€, £12
nl_NL: Voer hier de prijs voor het artikel in. Bijvoorbeeld: 34$, 55.5€, £12

en: Enter the reCAPTCHA v2 API secret key here.
nl_NL: Voer hier de reCAPTCHA V2 API geheime sleutel in.

en: Enter the reCAPTCHA v2 API site key here.
nl_NL: Voer hier de reCAPTCHA V2 API-sleutel in.

en: Enter the reCAPTCHA v3 API secret key here.
nl_NL: Voer hier de reCAPTCHA V3 API geheime sleutel in.

en: Enter the reCAPTCHA v3 API site key here.
nl_NL: Voer hier de reCAPTCHA V3 API-sleutel in.

en: Enter the rotating text here (Better keep it short)
nl_NL: Vul hier de roulatietekst in (het beste is korte teksten)

en: Enter the share link to Yelp for this button.
nl_NL: Voer de delen-link naar Yelp voor deze knop in.

en: Enter the slide title here (Better keep it short)
nl_NL: Vul hier de slide titel in (hou het kort)

en: Enter the street and streetnumber seperated by space, e.g. Teststreet 15.
nl_NL: Voer de straat en het straatnummer in, gescheiden door een spatie, bijv. Teststraat 15.

en: Enter the submit buttons label text here
nl_NL: Vul hier het label in van de knop 'Verzenden'

en: Enter the tab title here (Better keep it short)
nl_NL: Vul hier een tabtitel in (hou het kort)

en: Enter the testimonial here
nl_NL: Vul hier de beoordeling in

en: Enter the text to display that user has to accept to load the map.
nl_NL: Voer de tekst in om weer te geven die de gebruiker moet accepteren om de kaart te laden.

en: Enter the text to display that we link to Google Maps page.
nl_NL: Voer de weer te geven tekst in die we koppelen aan de Google Maps-pagina.

en: Enter the text to fold the textblock
nl_NL: Voer de tekst in om het tekstblok te vouwen

en: Enter the text to unfold the textblock
nl_NL: Voer de tekst in om het tekstblok uit te vouwen

en: Enter the title for your icon here. Keep it short.
nl_NL: Vul hier de titel van uw icoon in. Hou het kort.

en: Enter the toggle title here (Better keep it short)
nl_NL: Vul hier de titel voor de toggle in (hou het kort)

en: Enter the url to the Page. Please note that it needs to be a link to a <strong>facebook fanpage</strong>. Personal profiles are not allowed!
nl_NL: Voer de url in naar de pagina. Merk op dat het een link moet zijn naar een <strong>Facebook fanpagina</strong>. Persoonlijke profielen zijn niet toegestaan!

en: Enter the width in px or &percnt; (100&percnt; width will be used if you leave this field empty)
nl_NL: Voer de breedte in px of &percnt; in (100&percnt; breedte wordt gebruikt als u dit veld leeg laat)

en: Enter the z-index for the curtain reveal of this element. Defaults to 100 if empty or not a number. Necessary when element is placed inside a column/section with a curtain reveal or is covered by some other element.
nl_NL: Voer de z-index in voor de gordijnopening van dit element. Wordt standaard op 100 gezet indien leeg of geen getal. Noodzakelijk wanneer het element in een kolom/sectie met een gordijn wordt geplaatst of door een ander element wordt afgedekt.

en: Enter the z-index for the fold overlay of this element. Defaults to 500 if empty or not a number. Necessary when the overlay is covered by some other element.
nl_NL: Voer de z-index in voor de vouw-overlay van dit element. Wordt standaard ingesteld op 500 indien leeg of geen getal. Noodzakelijk wanneer de overlay bedekt wordt door een ander element.

en: Enter valid values to rotate the element. Leave all empty for no rotation or to inherit desktop setting.
nl_NL: Voer geldige waarden in om het element te roteren. Laat alles leeg voor geen rotatie of om de desktop instelling te erven.

en: Enter valid values to scale the element. Leave all empty for no scale or to inherit desktop setting.
nl_NL: Voer geldige waarden in om het element te schalen. Laat alles leeg voor geen schaal of om de desktopinstelling te erven.

en: Enter valid values to skew the element. Leave all empty for no skew or to inherit desktop setting.
nl_NL: Voer geldige waarden in om het element scheef te zetten. Laat alles leeg voor geen scheefstand of om de desktopinstelling te erven.

en: Enter valid values to translate coordinates of the element. Leave all empty for no translation or to inherit desktop setting.
nl_NL: Voer geldige waarden in om de coördinaten van het element te vertalen. Laat alles leeg voor geen vertaling of om de desktop-instelling te erven.

en: Enter your description here
nl_NL: Vul hier uw beschrijving in

en: Enter your feed url:
nl_NL: Voer uw feed URL in:

en: Enter your from address for the form - if left blank it will default to user email or %s
nl_NL: Vul uw 'van' adres in voor het formulier - indien leeggelaten wordt standaard het e-mailadres van de gebruiker of %s gebruikt

en: Enter your password to view comments
nl_NL: Voer uw wachtwoord in om commentaren te bekijken

en: Entries
nl_NL: Inzendingen

en: Entries by
nl_NL: Artikelen door

en: Entry Number
nl_NL: Aantal items

en: Entry based Slider
nl_NL: Diavoorstelling van items, artikelen

en: Entry with Sidebar
nl_NL: Artikel met Sidebar

en: Entry without Sidebar
nl_NL: Artikel zonder Sidebar

en: Envato API request for download URL finished
nl_NL: Envato API verzoek om download URL voltooid

en: Envato API request for download URL started
nl_NL: Envato API verzoek om download URL werd gestart

en: Envato Market Plugin
nl_NL: Envato Market plugin

en: Envato Market Plugin is activated (version %s). You may now also use WP_CLI or %sEnvato Market Admin Page%s to update the theme.
nl_NL: Envato Market plugin is geactiveerd (versie %s). U kunt nu ook WP_CLI of %sEnvato Market Admin Page%s gebruiken om het thema bij te werken.

en: Envato Market Plugin is installed but not activated. Please activate it if you want to use it (e.g. to update theme with WP_CLI).
nl_NL: Envato Market plugin is geïnstalleerd maar niet geactiveerd. Activeer hem als u hem wilt gebruiken (bijvoorbeeld om het thema bij te werken met WP_CLI).

en: Envato Rate Limit exceeded - Requests are blocked for %d seconds.
nl_NL: Envato limiet overschreden - Verzoeken worden%d seconden geblokkeerd.

en: Envato Rate Limit for requests exceeded.
nl_NL: Envato limiet voor verzoeken overschreden.

en: Envato Reply - hidden - used for internal use only
nl_NL: Envato Antwoord - verborgen - alleen gebruikt voor intern gebruik

en: Envato returned a wrong datastructure:
nl_NL: Envato retourneerde een foutieve gegevensstructuur:

en: Equal Height Columns
nl_NL: Gelijke Hoogte Kolommen

en: Equal height
nl_NL: Gelijke hoogte

en: Equal space
nl_NL: Gelijke ruimte

en: Error 404 - page not found
nl_NL: Error 404 - Pagina niet gevonden

en: Error accessing file for download:<br /><br />
nl_NL: Fout bij toegang tot bestand om te downloaden:<br /><br />

en: Error fetching content - please reload the page and try again
nl_NL: Error bij inhoud ophalen - Ververs de pagina en probeer het opnieuw a.u.b.

en: Error found for tag %s at index %d: add_sc = "%s".
nl_NL: Fout gevonden voor tag %s bij index %d: add_sc = "%s".

en: Error occured when trying to connect to server.
nl_NL: Fout opgetreden bij het proberen om verbinding te maken met de server.

en: Error on connecting to Google reCAPTCHA - please retry.
nl_NL: Fout bij verbinding maken met Google reCAPTCHA - probeer het opnieuw.

en: Error(s) returned:
nl_NL: Fout(en) geretourneerd:

en: Error: Cannot connect to %s to read thummbnail info.
nl_NL: Fout: Kan geen verbinding maken met %s om thumbnail info te lezen.

en: Error: Cannot connect to Vimeo to read thummbnail info.
nl_NL: Fout: Kan geen verbinding maken met Vimeo om thumbnail info te lezen.

en: Error: Post Type %s has been removed
nl_NL: Fout: berichttype %s is verwijderd

en: Error: Taxonomy %s has been removed
nl_NL: Fout: Taxonomie %s is verwijderd

en: Error: Template does not exist.
nl_NL: Fout: het sjabloon bestaat niet.

en: Error: Unable to save downloaded thumbnail to [%s].
nl_NL: Fout: Kan gedownloade thumbnail niet opslaan in [%s].

en: Error: Video ID is missing
nl_NL: Fout: Video ID ontbreekt

en: Error: You must agree to our privacy policy to comment on this site...
nl_NL: Je kunt alleen reageren als je akkoord gaat met de privacy policy van deze site...

en: Errorcode %s returned by Envato: %s
nl_NL: Foutcode %s geretourneerd door Envato: %s

en: Errors could be repaired.
nl_NL: Fouten konden worden gerepareerd.

en: Errors could not be repaired.
nl_NL: Fouten konden niet worden gerepareerd.

en: Errors found:
nl_NL: Gevonden fouten:

en: Errors occured importing demo. Maybe you did not activate all necessary plugins or you have existing content that is in conflict with the demo content.
nl_NL: Er zijn fouten opgetreden bij het importeren van de demo. Misschien heeft u niet alle benodigde plugins geactiveerd of heeft u bestaande inhoud die in conflict is met de demo inhoud.

en: Errors occurred checking on %s:
nl_NL: Er hebben zich fouten voorgedaan bij de controle op %s:

en: Essential Website Cookies
nl_NL: Essentiële Website Cookies

en: Essential cookies are accepted on first page load, user must opt in
nl_NL: Essentiële cookies worden geaccepteerd bij het laden van de eerste pagina, de gebruiker moet zich aanmelden.

en: Event Navigation
nl_NL: Evenement-navigatie

en: Event Title Color
nl_NL: Evenement titel kleur

en: Event Title Font Size
nl_NL: Titel van het evenement lettergrootte

en: Events
nl_NL: Evenementen

en: Events Countdown
nl_NL: Evenementen Countdown

en: Example: Option 1, Option 2, Option 3
nl_NL: Voorbeeld: Optie 1, Optie 2, Optie 3

en: Excerpt
nl_NL: Samenvatting

en: Excerpt (= Tooltip)
nl_NL: Samenvatting (= tooltip)

en: Excerpt Color
nl_NL: Samenvatting kleur

en: Excerpt Font Sizes
nl_NL: Samenvatting lettergroottes

en: Excerpt With Read More Link
nl_NL: Samenvatting met \"Lees Meer\" link

en: Excerpt and Read More Link
nl_NL: Samenvatting en lees meer link

en: Exclude Content
nl_NL: Inhoud uitsluiten

en: Exclude headlines by class:
nl_NL: Kopteksten uitsluiten op basis van CSS-klasse:

en: Existing download package found for %s - %s
nl_NL: Bestaand downloadpakket gevonden voor %s - %s

en: Expand
nl_NL: Uitbreiden

en: Expand Icon
nl_NL: Uitbreiden icoon

en: Expand Scale
nl_NL: Uitbreiding schaal

en: Expand slightly
nl_NL: Ietwat uibreiden

en: Export Demo Settings File
nl_NL: Demo instellingen bestand exporteren

en: Export Layout Builder Templates
nl_NL: Exporteer lay-out bewerker sjablonen

en: Export Layout Builder Templates File
nl_NL: Exporteer bestand met Layout Builder sjablonen

en: Export Theme Settings File
nl_NL: Exporteer Thema Instellingen-Bestand

en: Extended selectbox
nl_NL: Uitgebreid selectievakje

en: Extended, gradient background
nl_NL: Uitgebreid, kleurverloop achtergrond

en: Extended, simple background
nl_NL: Uitgebreid, eenvoudige achtergrond

en: Extra Elements
nl_NL: Extra elementen

en: Extra Large
nl_NL: Extra Groot

en: Facebook Likebox
nl_NL: Facebook vind-ik-leuk box

en: Facebook Page Title:
nl_NL: Facebook paginatitel:

en: Facebook Profile Link
nl_NL: Facebook profiellink

en: Fade Animations
nl_NL: Fade Animaties

en: Fade in
nl_NL: Fade-in

en: Fade in down
nl_NL: Fade in naar beneden

en: Fade in left
nl_NL: Fade in naar links

en: Fade in right
nl_NL: Fade in naar rechts

en: Fade in up
nl_NL: Fade in naar boven

en: Fade only
nl_NL: Alleen faden

en: Fade out effect
nl_NL: Fade-out effect

en: Fade to another image
nl_NL: Vervagen naar andere afbeelding

en: Failed to create folder for thumbnails:
nl_NL: Kon map voor miniaturen niet aanmaken:

en: Failing to do this will result in a broken layout.
nl_NL: Doet u dit niet, dan zal de lay-out kapot gaan.

en: Fallback Image to replace Google Maps
nl_NL: Reserve afbeelding om Google Maps te vervangen

en: Fallback image to replace Google Maps
nl_NL: Backup-afbeelding om Google Maps te vervangen

en: Fallback images
nl_NL: Reserve afbeeldingen

en: Fan Opacity
nl_NL: Ventilator doorzichtigheid

en: Featured Image
nl_NL: Uitgelichte Afbeelding

en: Featured Image Slider
nl_NL: Uitgelichte afbeelding diavoorstelling

en: Featured Large
nl_NL: Uitgelicht Groot

en: Featured Thin
nl_NL: Uitgelicht Subtiel

en: Feel free to contribute!
nl_NL: Draag gerust bij!

en: Fetch coordinates
nl_NL: Coördinaten ophalen

en: Fetch coordinates for address above
nl_NL: Coördinaten ophalen voor bovenstaand adres

en: Fetch coordinates!
nl_NL: Coördinaten ophalen!

en: Fetching address .......
nl_NL: Ophalen adres .......

en: Fetching the coordinates. Please wait...
nl_NL: Bezig met ophalen van coördinaten. Even geduld...

en: Few settings only
nl_NL: Slechts enkele instellingen

en: File Compression
nl_NL: Bestandscompressie

en: File Size
nl_NL: Bestandsgrootte

en: File content is parsed and added inline starting with the first svg tag. preserveAspectRatio is set for this to be responsive according to logo location. Nesting of svg is allowed.
nl_NL: Bestandsinhoud wordt geparsed en inline toegevoegd beginnend met de eerste svg tag. preserveAspectRatio is ingesteld om dit responsive te laten zijn volgens logo locatie. Nesting van svg is toegestaan.

en: File did not contain any templates. No templates were added.
nl_NL: Het bestand bevatte geen sjablonen. Er werden geen sjablonen toegevoegd.

en: Fill
nl_NL: Vullen

en: Fill with space
nl_NL: Vullen met ruimte

en: Filter Content
nl_NL: Filter inhoud

en: Filter Entries By Date
nl_NL: Filteren items op datum

en: Filter by Elements
nl_NL: Filter op elementen

en: Filter entries by date
nl_NL: Filter items op datum

en: Filter entries by time period
nl_NL: Filter items op tijdsperiode

en: Filter extended to filter images or videos
nl_NL: Filter uitgebreid tot het filteren van afbeeldingen of video's

en: Filter name has changed
nl_NL: Filternaam is gewijzigd

en: Filter the custom element shortcode buttons for editing
nl_NL: Filter de aangepaste element shortcode knoppen voor bewerking

en: Filter was replaced by theme option
nl_NL: Filter werd vervangen door thema optie

en: Find
nl_NL: Vind

en: First Active Icon
nl_NL: Eerste actieve icoon

en: First entry position
nl_NL: Postitie eerste item

en: Fit
nl_NL: Passend

en: Fit into container (enlarge/decrease to 100% width)
nl_NL: Past in container (vergroten/verkleinen tot 100% breedte)

en: Fix WP bug, add unique timestamps
nl_NL: Fix WP bug, voeg unieke tijdstempels toe

en: Fix WP bug, disable unique timestamps
nl_NL: Fix WP bug, schakel unieke tijdstempels uit

en: Fixed
nl_NL: Vastgezet

en: Fixed Frame
nl_NL: Vastgesteld kader

en: Fixed font size
nl_NL: Vaste lettergrootte

en: Flexible Masonry: All entries get the same width but Images of each entry are displayed with their original height and width ratio
nl_NL: Flexibel metselwerk: alle items krijgen dezelfde breedte, maar de afbeeldingen van die items behouden hun oorspronkelijke verhouding

en: Flexible Masonry: All images get the same width but are displayed with their original height and width ratio
nl_NL: Flexibel metselwerk: alle afbeeldingen dezelfde breedte, maar hoogte laten bepalen door eigen verhoudingen

en: Flexible font size (adjusts to screen width)
nl_NL: Flexibele lettergrootte (aangepast aan schermbreedte)

en: Flickr Link
nl_NL: Flickr link

en: Flickr Profile Link
nl_NL: Flickr profiellink

en: Flip
nl_NL: Omdraaien

en: Flip Animation Colors
nl_NL: Kleuren van omkeer-animatie

en: Flip in X
nl_NL: Omdraaien in X

en: Flip in Y
nl_NL: Omdraaien in Y

en: Flip numbers
nl_NL: Omkeer-getallen

en: Flower
nl_NL: Bloem

en: Flyout Width
nl_NL: Uitklappaneel breedte

en: Fold / Unfold
nl_NL: Vouwen/uitvouwen

en: Fold / Unfold Colors
nl_NL: Vouwen/uitvouwen kleuren

en: Fold Animation
nl_NL: Vouw animatie

en: Fold Animation Duration
nl_NL: Vouw animatie duur

en: Fold Behaviour
nl_NL: Vouw gedrag

en: Fold Button Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur vouwknop

en: Fold Button Border Color
nl_NL: Kleur rand vouwknop

en: Fold Button/Text Alignment
nl_NL: Knop vouwen/tekst uitlijnen

en: Fold Container Height
nl_NL: Hoogte vouwcontainer

en: Fold Container Scroll Top Offset
nl_NL: Vouwcontainer Scroll Top Offset

en: Fold Overlay Color
nl_NL: Vouw overlay kleur

en: Fold Text Font Color
nl_NL: Kleur lettertype vouwtekst

en: Fold Text Font Sizes
nl_NL: Lettergrootte vouwtekst

en: Fold Text Layout
nl_NL: Vouw tekstopmaak

en: Fold to container height
nl_NL: Opvouwen tot containerhoogte

en: Follow
nl_NL: Volg

en: Follow Me
nl_NL: Volg me!

en: Follow Me!
nl_NL: Volg me!

en: Follow a manual added link
nl_NL: Volg een handmatig toegevoegde link

en: Follow us on Facebook
nl_NL: Volg ons op Facebook

en: Following Envato package errors occurred:
nl_NL: De volgende Envato-pakketfouten zijn opgetreden:

en: Following errors occurred:
nl_NL: De volgende fouten zijn opgetreden:

en: Following fonts could not be uploaded:
nl_NL: De volgende lettertypen konden niet worden geüpload:

en: Font Color
nl_NL: Tekstkleur

en: Font Colors
nl_NL: Tekstkleuren

en: Font Family
nl_NL: Lettertype-Familie

en: Font For Your Body Text
nl_NL: Lettertype voor de body tekst

en: Font Hover Color
nl_NL: Lettertypekleur bij muis-over

en: Font Icon
nl_NL: Icoon lettertype

en: Font Size
nl_NL: Lettergrootte

en: Font Size (default %s):
nl_NL: Lettertype grootte (standaard %s):

en: Font Size default - used for all screen sizes(no media query)
nl_NL: Standaard lettergrootte - gebruikt voor alle schermgroottes (geen media query)

en: Font Size for large screens (wider than 990px - Desktop)
nl_NL: Lettergrootte voor grote schermen (breder dan 990px - Desktop)

en: Font Size for large screens (wider than 990px - eg: Desktop)
nl_NL: Lettergrootte voor grote schermen (breder dan 990px - bijv.: desktop)

en: Font Size for medium sized screens (between 768px and 989px - eg: Tablet Landscape)
nl_NL: Lettergrootte voor middelgrote schermen (tussen 768px en 989px - bijv.: Tablet liggend)

en: Font Size for small screens (between 480px and 767px - eg: Tablet Portrait)
nl_NL: Lettergrootte voor kleine schermen (tussen 480px en 767px - bijv. tablet rechtopstaand)

en: Font Size for very small screens (smaller than 479px - eg: Smartphone Portrait)
nl_NL: Lettergrootte voor heel kleine schermen (kleiner dan 479px - bijv. mobiele telefoon rechtopstaand)

en: Font Size:
nl_NL: Lettertype grootte:

en: Font Sizes
nl_NL: Lettergroottes

en: Font Weight
nl_NL: Lettertype gewicht

en: Font Weight (default %s):
nl_NL: Lettertype gewicht (standaard %s):

en: Font Weight:
nl_NL: Lettertype gewicht:

en: Font color for links, dropcaps and other elements
nl_NL: Tekstkleur voor links, initialen en andere elementen

en: Font colors
nl_NL: Tekstkleuren

en: Font size for the text in px
nl_NL: Lettergrootte voor de tekst in px

en: Font:
nl_NL: Lettertype:

en: Fonts
nl_NL: Lettertypen

en: Footer Behavior (currently in beta)
nl_NL: Footer gedrag (momenteel in beta)

en: Footer Columns
nl_NL: Footer kolommen

en: Footer Menu (no dropdowns)
nl_NL: Footer Menu (geen dropdowns)

en: Footer Menu <br/><small>(no dropdowns)</small>
nl_NL: Footer Menu <br/><small>(geen dropdowns)</small>

en: Footer Settings
nl_NL: Footer instellingen

en: For Developers: Custom Tab ID
nl_NL: Voor ontwikkelaars: aangepaste Tab-ID

en: For admins only: Missing intagram user name !!
nl_NL: Alleen voor beheerders: ontbrekende Instagram gebruikersnaam !!

en: For advanced users:
nl_NL: Voor geavanceerde gebruikers:

en: For best search results, mind the following suggestions:
nl_NL: Voor de beste zoekresultaten, houd het volgende in gedachte:

en: For large numbers higher values allow to slow down the animation from 0 to the given value. For smaller numbers minimum speed depends on the refresh cycle of the client screen.
nl_NL: Bij grote aantallen laten hogere waarden toe om de animatie te vertragen van 0 tot de gegeven waarde. Voor kleinere aantallen is de minimale snelheid afhankelijk van de verversingscyclus van het scherm van de gebruiker.

en: For other domain cookies please check your browser settings or use a debug tool. Due to browser security we cannot access all information needed to remove a cookie so we might not be able to remove all cookies.
nl_NL: Controleer voor andere domeincookies uw browserinstellingen of gebruik een foutopsporingsprogramma. Vanwege browserbeveiliging hebben we geen toegang tot alle informatie die nodig is om een cookie te verwijderen, dus mogelijk kunnen we niet alle cookies verwijderen.

en: Force Fullwidth
nl_NL: Volledige breedte forceren

en: Force same size for all big preview images?
nl_NL: Alle preview-afbeeldingen dezelfde grootte maken?

en: Form Color Scheme
nl_NL: Kleurenschema formulier

en: Form Colors
nl_NL: Formulier kleuren

en: Form Container
nl_NL: Formulier container

en: Form Element Label
nl_NL: Label Formulier Element

en: Form Element Options
nl_NL: Opties Formulier Element

en: Form Element Type
nl_NL: Type Formulier Element

en: Form Element Validation
nl_NL: Validatie Formulier Element

en: Form Element Width
nl_NL: Breedte Formulier Element

en: Form Element hidden
nl_NL: Formulier Element verborgen

en: Form Element: Checkbox
nl_NL: Formulier-Element: Checkbox

en: Form Element: Datepicker
nl_NL: Formulier-Element: Datumkiezer

en: Form Element: Select Element
nl_NL: Formulier-Element: Selectieknop

en: Form Element: Text Area
nl_NL: Formulier-Element: Tekstblok

en: Form Element: Text Input
nl_NL: Formulier-Element: Tekstregel

en: Form Title
nl_NL: Formulier-titel

en: Form could not be submitted - an error occurred. Please reload page and try again.
nl_NL: Het formulier kon niet worden ingediend - er is een fout opgetreden. Laad de pagina opnieuw en probeer het nogmaals.

en: Form could not be submitted. Please reload page and try again.
nl_NL: Formulier kon niet worden verzonden. Laad de pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: Format Number
nl_NL: Formatteer duizendtal

en: Forward
nl_NL: Vooruit

en: Found errors in the following field(s):
nl_NL: Fouten gevonden in de volgende velden:

en: Found no SVG file with font information in your folder. Was not able to create the necessary config files
nl_NL: Vond geen SVG bestand met lettertype informatie in uw map. Was niet in staat om de nodige configuratie bestanden aan te maken

en: Frame Width
nl_NL: Kader breedte

en: Front Page
nl_NL: Voorpagina

en: Frontend
nl_NL: Voorkant

en: Frontpage Settings
nl_NL: Instellingen voorpagina

en: Full
nl_NL: Volledig

en: Full Adress
nl_NL: Volledig adres

en: Full Content
nl_NL: Volledige Inhoud

en: Full Page Overlay Menu
nl_NL: Volledige pagina overlay menu

en: Full color fill
nl_NL: Volledig opvullen met kleur

en: Full distance to horizontal borders (= space-evenly)
nl_NL: Volledige afstand tot horizontale grenzen (= evenveel ruimte)

en: Full distance to horizontal borders, centered without distance (= center)
nl_NL: Volledige afstand tot horizontale randen, gecentreerd zonder afstand (= midden)

en: Full rotation
nl_NL: Volledige rotatie

en: Fullscreen Sections/Sliders
nl_NL: Volledig-scherm Secties/Sliders

en: Fullscreen Slider
nl_NL: Diavoorstelling volledig-scherm

en: Fullscreen Slider Item
nl_NL: Volledig scherm diavoorstelling element

en: Fullwidth
nl_NL: Volledige breedte

en: Fullwidth Break Point
nl_NL: Breekpunt volledige-breedte

en: Fullwidth Button
nl_NL: Knop volledige breedte

en: Fullwidth Easy Slider
nl_NL: Diavoorstelling volledige-breedte

en: Fullwidth Easy Slider Item
nl_NL: Volledig breedte diavoorstelling element

en: Fullwidth Revolution Slider
nl_NL: Revolution Slider volledige breedte

en: Fullwidth Separator
nl_NL: Scheidingslijn volledige breedte

en: Fullwidth Sub Menu
nl_NL: Submenu volledige breedte

en: Gallery
nl_NL: Galerij

en: Gallery Big Preview Image Size
nl_NL: Galerij Grote Voorvertoning Afbeelding

en: Gallery Height
nl_NL: Galerijhoogte

en: Gallery Image Rotation
nl_NL: Galerij afbeelding rotatie

en: Gallery Images
nl_NL: Galerij afbeeldingen

en: Gallery Navigation Arrows Styling
nl_NL: Galerij navigatie stijl van knoppen

en: Gallery Preview Image Size
nl_NL: Galerij Voorvertoning grootte  Afbeelding

en: Gallery Style
nl_NL: Galerij Stijl

en: Gallery Thumbnail Columns
nl_NL: Galerij thumbnail kolommen

en: Gap between columns
nl_NL: Ruimte tussen kolommen

en: Gap between elements
nl_NL: Ruimte tussen de elementen

en: Gap between images
nl_NL: Ruimte tussen afbeeldingen

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Builder Options
nl_NL: Algemene lay-out bewerker opties

en: General Element Manager Info
nl_NL: Algemene Elementmanager Info

en: General Info
nl_NL: Algemene Info

en: General Layout
nl_NL: Algemene lay-out

en: General Styling
nl_NL: Algemene stijl

en: Get Product Version:
nl_NL: Productversie ophalen:

en: Get Product Version: Envato returned a wrong datastructure. Unable to get latest version to check for updates:
nl_NL: Productversie ophalen: Envato heeft een verkeerde datastructuur geretourneerd. Kan de nieuwste versie niet ophalen om op updates te controleren:

en: Get from your instagram account (instagram server connection needed)
nl_NL: Ophalen van uw Instagram-account (Instagram-serververbinding nodig)

en: Get more info about cookies and select which one you want to allow or not.
nl_NL: Verkrijg meer informatie over cookies en selecteer welke u wel of niet wilt toestaan.

en: Global Layout
nl_NL: Globale lay-out

en: Global Setting
nl_NL: Globale instelling

en: Go Back to %s Theme Panel
nl_NL: Ga terug naar het %s thema paneel

en: Go to Mailchimp
nl_NL: Ga naar Mailchimp

en: Google Fonts
nl_NL: Google lettertypen

en: Google Legal Information
nl_NL: Google juridische informatie

en: Google Legal Information - for developers
nl_NL: Google juridische informatie - voor ontwikkelaars

en: Google Legal Information - hidden - uses default value
nl_NL: Google juridische informatie - verborgen - gebruikt standaardwaarde

en: Google Map
nl_NL: Google Maps

en: Google Map Settings:
nl_NL: Google Maps Instellingen:

en: Google Maps API could not be loaded. We are not able to verify keys. Check your internet connection and try again.
nl_NL: Google Maps API kon niet worden geladen. We zijn niet in staat om de sleutels te verifiëren. Controleer uw internetverbinding en probeer het opnieuw.

en: Google Maps Locations
nl_NL: Google Maps locaties

en: Google Maps Widget
nl_NL: Google Maps widget

en: Google Maps is disabled in theme options &quot;Google Services&quot;.
nl_NL: Google Maps is uitgeschakeld in thema-opties &quot;Google Diensten&quot;.

en: Google Services
nl_NL: Google diensten

en: Google Webfont Settings:
nl_NL: Google Webfont Instellingen:

en: Google Webkit Fonts
nl_NL: Google Webkit lettertypen

en: Google changed the way google maps work. You now need to enter a valid Google Maps API Key
nl_NL: Google heeft de werkwijze van Google Maps gewijzigd. U dient nu een geldige Google Maps API Sleutel in te voeren.

en: Google reCAPTCHA API could not be loaded.
nl_NL: Google reCAPTCHA API kon niet worden geladen.

en: Google reCAPTCHA API could not be loaded. We are not able to verify keys. Check your internet connection and try again.
nl_NL: Google reCAPTCHA API kon niet worden geladen. We kunnen de sleutels niet verifiëren. Controleer uw internet verbinding en probeer het opnieuw.

en: Google reCaptcha Settings:
nl_NL: Google reCaptcha instellingen:

en: Google recently changed the way their map service works. New pages which want to use Google Maps need to register an API key for their website. Older pages should work fine without this API key. If the google map elements of this theme do not work properly you need to register a new API key.
nl_NL: Google heeft onlangs de manier veranderd waarop hun kaartservice werkt. Nieuwe pagina's die Google Maps willen gebruiken, moeten een API-sleutel voor hun website registreren. Oudere pagina's zouden prima moeten werken zonder deze API-sleutel. Als de Google Maps-elementen van dit thema niet goed werken, moet u een nieuwe API-sleutel registreren.

en: Gradient Color
nl_NL: Kleurverloop kleur

en: Gradient Color 1
nl_NL: Kleurverloop kleur 1

en: Gradient Color 2
nl_NL: Kleurverloop kleur 2

en: Gradient Color 3
nl_NL: Kleurverloop kleur 3

en: Gradient background
nl_NL: Kleurverloop achtergrond

en: Gradient colors
nl_NL: Kleurverloop kleuren

en: Grayscale
nl_NL: Grijswaarden

en: Grayscale Animation On Hover
nl_NL: Grijswaarden animatie bij muis-over

en: Grayscale image
nl_NL: Grijswaarden afbeelding

en: Green
nl_NL: Groen

en: Grey
nl_NL: Grijs

en: Greyscale
nl_NL: Grijsschaal

en: Greyscale effect
nl_NL: Grijsschaal effect

en: Grid
nl_NL: Raster

en: Grid Borders
nl_NL: Rasterranden

en: Grid Content goes here
nl_NL: Plaats hier de rasterinhoud

en: Grid Element Backside/Tooltip Content
nl_NL: Rasteritem achterkant/tooltip inhoud

en: Grid Element Front Content
nl_NL: Rasteritem voorkant inhoud

en: Grid Item Content
nl_NL: Rasteritem inhoud

en: Grid Item Icon
nl_NL: Rasteritem pictogram

en: Grid Item Sub-Title
nl_NL: Rasteritem subtitel

en: Grid Item Title
nl_NL: Rasteritem titel

en: Grid Layout
nl_NL: Raster lay-out

en: Grid Row
nl_NL: Raster-rij

en: Grid Row Height
nl_NL: Raster rij hoogte

en: Grid Row Minimum Custom Height In &percnt;
nl_NL: Raster rij minimum aangepaste hoogte in %

en: Grid Row Minimum Custom Height In px
nl_NL: Raster rij minimum aangepaste hoogte in px

en: Grid Row Minimum Height
nl_NL: Raster rij minimum hoogte

en: Grid Row content hidden. Click here to show it
nl_NL: Raster Rij inhoud is verborgen. Klik hier om deze te tonen.

en: Grid Settings
nl_NL: Raster instellingen

en: Grid Styling
nl_NL: Raster stijl

en: Grid Title 1
nl_NL: Raster Titel 1

en: Grid Title 2
nl_NL: Raster Titel 2

en: Grid Title 3
nl_NL: Raster Titel 3

en: Groove
nl_NL: Groef

en: Group buttons similar to ALB
nl_NL: Groepeer knoppen vergelijkbaar met ALB

en: H1 Headlines
nl_NL: H1 Kopteksten

en: H2 Headlines
nl_NL: H2 Kopteksten

en: H3 Headlines
nl_NL: H1 Kopteksten

en: H4 Headlines
nl_NL: H4 Kopteksten

en: H5 Headlines
nl_NL: H5 Kopteksten

en: H6 Headlines
nl_NL: H6 Kopteksten

en: HTML Markup
nl_NL: HTML opmaak

en: Half distance to horizontal borders (= space-around)
nl_NL: Halve afstand tot horizontale randen (= ruimte-omheen)

en: Header Account Icon
nl_NL: Kopregel account pictogram

en: Header Behavior
nl_NL: Header gedrag

en: Header Custom Height
nl_NL: Aangepaste header hoogte

en: Header Layout
nl_NL: Header lay-out

en: Header Phone Number/Extra Info
nl_NL: Header extra informatie (bijv. telefoonnummer)

en: Header Secondary Menu
nl_NL: Header secundair menu

en: Header Settings
nl_NL: Instellingen header

en: Header Shopping Cart Icon
nl_NL: Winkelwagen icoon voor in header

en: Header Size
nl_NL: Header hoogte

en: Header Social Icons
nl_NL: Header sociale media-iconen

en: Header Style
nl_NL: Stijl van de header

en: Header Text Link?
nl_NL: Koptekst Link?

en: Header Title and Breadcrumbs
nl_NL: Header titel en broodkruimelpad

en: Header is invisible and appears once the users scrolls down
nl_NL: Header is onzichtbaar en verschijnt pas bij het scrollen

en: Header visibility and transparency
nl_NL: Header zichtbaarheid en transparantie

en: Headercolor
nl_NL: Kleur van header

en: Headercolour:
nl_NL: Kleur van header:

en: Heading
nl_NL: Titel

en: Heading Area Color
nl_NL: Kleur Heading-ruimte

en: Heading Color
nl_NL: Kop kleur

en: Heading Font
nl_NL: Kop lettertype

en: Heading Font Size
nl_NL: Kop Lettergrootte

en: Heading Font Sizes
nl_NL: Kop lettergroottes

en: Heading Row
nl_NL: Rij titel

en: Heading Style
nl_NL: Kop stijl

en: Heading Style Classic (centered, italic)
nl_NL: Klassieke stijl (gecentreerd, cursief)

en: Heading Style Classic (left, italic)
nl_NL: Klassieke stijl (links, cursief)

en: Heading Style Classic (right, italic)
nl_NL: Klassieke stijl (rechts, cursief)

en: Heading Style Elegant (centered, optional icon)
nl_NL: Elegant (gecentreerd, optioneel icoon)

en: Heading Style Modern (centered)
nl_NL: Modern, zonder lijn (gecentreerd)

en: Heading Style Modern (left)
nl_NL: Modern, zonder lijn (links)

en: Heading Style Modern (right)
nl_NL: Modern, zonder lijn (rechts)

en: Heading Tag
nl_NL: Titel tagtype

en: Heading Tag (Theme Default is &lt;%s&gt;)
nl_NL: Titel tagtype (standaard van het thema is &lt;%s&gt;)

en: Heading Text
nl_NL: Koptekst

en: Heading Type
nl_NL: Soort kop

en: Headings
nl_NL: Titels

en: Headline Font Sizes
nl_NL: Koptekst lettergroottes

en: Headline Rotator
nl_NL: Roulerende koptekst

en: Headline Rotator Item
nl_NL: Roulerende koptekst element

en: Headline Text (And Icon) Padding
nl_NL: Koptekst (en pictogrammen) padding

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Height:
nl_NL: Hoogte:

en: Hello
nl_NL: Hallo daar!

en: Here are some interesting links for you! Enjoy your stay :)
nl_NL: Interessante links wellicht? Veel plezier op deze site :)

en: Here you can add new Images to the partner/logo element.
nl_NL: Hier kunt u afbeeldingen aan het partner/logo element toevoegen

en: Here you can add new Images to the slideshow.
nl_NL: Voeg hier nieuwe afbeeldingen toe aan de diavoorstelling.

en: Here you can add new audio files to the playlist, remove files or reorder them.
nl_NL: Hier kunt u nieuwe audiobestanden aan de afspeellijst toevoegen, bestanden verwijderen of opnieuw ordenen.

en: Here you can add, remove and edit buttons.
nl_NL: Hier kunt u knoppen toevoegen, verwijderen en bewerken

en: Here you can add, remove and edit the Tabs you want to display.
nl_NL: Hier kunt u tabkaarten die u wilt tonen toevoegen, wijzigen of verwijderen.

en: Here you can add, remove and edit the datasets for your chart.
nl_NL: Hier kunt u de datasets voor uw grafiek toevoegen, verwijderen en bewerken.

en: Here you can add, remove and edit the form Elements of your contact form.
nl_NL: Hier kunt u elementen van uw contactformulier toevoegen, aanpassen of verwijderen

en: Here you can add, remove and edit the items of your icon circle. We recommend between 3 and 12.
nl_NL: Hier kunt u de items van uw pictogrammencirkel toevoegen, verwijderen en bewerken. Wij raden tussen 3 en 12 aan.

en: Here you can add, remove and edit the items of your item grid.
nl_NL: Hier kunt u de items van uw raster  toevoegen, verwijderen en bewerken.

en: Here you can add, remove and edit the items of your item list.
nl_NL: Hier kunt u items toevoegen, wijzigen of verwijderen van uw lijst.

en: Here you can add, remove and edit the locations, tooltips and appearance for your hotspots.
nl_NL: Hier kunt u de locaties, tooltips en verschijning van de hotspots toevoegen, verwijderen en bewerken

en: Here you can add, remove and edit the map locations for your Google Map.
nl_NL: Hier kunt u de Google Map locaties toevoegen, verwijderen en wijzigen.

en: Here you can add, remove and edit the marker locations for your map.
nl_NL: Hier kunt u de markeringslocaties voor uw kaart toevoegen, verwijderen en bewerken.

en: Here you can add, remove and edit the metadata you want to display.
nl_NL: Hier kunt u de metadata die u wilt weergeven toevoegen, verwijderen en bewerken.

en: Here you can add, remove and edit the milestones of your timeline.
nl_NL: Hier kunt u de mijlpalen van uw tijdlijn toevoegen, bewerken en verwijderen

en: Here you can add, remove and edit the rotating text
nl_NL: Hier kunt u roulerende tekst toevoegen, bewerken en verwijderen

en: Here you can add, remove and edit the slides you want to display.
nl_NL: Hier kunt u dia's toevoegen, verwijderen en bewerken.

en: Here you can add, remove and edit the submenu item text
nl_NL: Hier kunt u de submenu itemtekst toevoegen, verwijderen en bewerken

en: Here you can add, remove and edit the toggles you want to display.
nl_NL: Hier kunt toggles die u wilt tonen toevoegen, wijzigen en verwijderen.

en: Here you can add, remove and edit the various progress bars.
nl_NL: Hier kun je verschillende voortgangsbalken toevoegen/wijzigen of verwijderen

en: Here you can add, remove and edit your Testimonials.
nl_NL: Hier kunt beoordelingen toevoegen, wijzigen of verwijderen.

en: Here you can choose how to sort the products. Default setting can be set at Dashboard -&gt; Appearance -&gt; Customize -&gt; WooCommerce -&gt; Product Catalog -&gt; Default Product Sorting
nl_NL: Hier kunt u aangeven hoe u de producten wilt sorteren. Standaardinstelling kan worden ingesteld op Dashboard -&gt; Weergave -&gt; Customizer -&gt; WooCommerce -&gt; Productcatalogus -&gt; Standaard productsortering

en: Here you can choose the order of the result products. Default setting can be set at Dashboard -&gt; Appearance -&gt; Customize -&gt; WooCommerce -&gt; Product Catalog -&gt; Default Product Sorting
nl_NL: Hier kunt u aangeven hoe u de resultaatproducten wilt sorteren. Standaardinstelling kan worden ingesteld op Dashboard -&gt; Weergave -&gt; Customizer -&gt; WooCommerce -&gt; Productcatalogus -&gt; Standaard productsortering

en: Here you can choose the width of your content and sidebar. First Number indicates the content width, second number indicates sidebar width.
nl_NL: Hier kunt u de breedte van uw inhoud en zijbalk kiezen. Eerste cijfer geeft de inhoudsbreedte aan, tweede cijfer geeft de breedte van de zijbalk aan.

en: Here you can disable WordPress default scripts and styles that are not necessary for most websites
nl_NL: Hier kunt u standaard scripts en stijlen van WordPress uitschakelen die voor de meeste websites niet nodig zijn

en: Here you can disable theme features that are not used by every website
nl_NL: Hier kunt u thema functies uitschakelen die niet door elke website gebruikt worden

en: Here you can enter the combined width of content and sidebar
nl_NL: Hier kunt u de totale breedte definiëren van inhoud en zijbalk

en: Here you can select a number of different elements and change their default styling
nl_NL: Hier kunt u een aantal verschillende elementen selecteren en hun standaardstijl wijzigen

en: Here you can select how the masonry should behave and handle all entries and the feature images of those entries
nl_NL: Stel hier in hoe het metselwerk zich gedraagt en omgaat met items en hun uitgelichte afbeeldingen

en: Here you can select how the masonry should behave and handle the images
nl_NL: Hier stelt u in hoe het metselwerk met de ruimte en de afbeeldingen omgaat

en: Here you can select how to display the testimonials. You can either create a testimonial slider or a testimonial grid with multiple columns
nl_NL: Hier kunt u selecteren hoe de beoordelingen getoond moeten worden. U kunt ook een diavoorstelling of raster met meerdere kolommen creëren

en: Here you can select how to sort the playlist when rendering to the player on each pageload.
nl_NL: Hier kunt u selecteren hoe de afspeellijst moet worden gesorteerd bij weergave van de speler bij elke pageload.

en: Here you can select the general appearance of the player
nl_NL: Hier kunt u het algemene uiterlijk van de speler kiezen

en: Here you can select to show or hide the artists name in the playlist
nl_NL: Hier kunt u kiezen om de naam van de artiest in de afspeellijst weer te geven of te verbergen

en: Here you can select to show or hide the media icon in the playlist. This icon can be set in the media gallery for each element as the featured image. WP will use a default icon on upload, if none is set.
nl_NL: Hier kunt u kiezen om het media icoon in de afspeellijst weer te geven of te verbergen. Dit icoon kan worden ingesteld in de mediagalerij voor elk element als de uitgelichte afbeelding. WP gebruikt een standaardicoon bij het uploaden, als er geen is ingesteld.

en: Here you can select to show or hide the tracklist
nl_NL: Hier kunt u aangeven of u de lijst met nummers wilt weergeven of verbergen

en: Here you can select to show or hide the tracknumbers next to entries in the playlist
nl_NL: Hier kunt u kiezen om de tracknummers naast items in de afspeellijst weer te geven of te verbergen

en: Here you can set options that affect your single blog post layout
nl_NL: Hier kunt u opties instellen die van invloed zijn op de lay-out van uw enkel-bericht pagina

en: Here you can set the background color of your Dropcap
nl_NL: Hier kunt u de achtergrondkleur instellen van uw dropcap

en: Here you can set the color of the icon. Enter no value if you want to use the standard font color.
nl_NL: Stel hier de icoonkleur in. Laat leeg om de standaard kleur te gebruiken.

en: Here you can set the style of the icon. Either display it inline as part of some text or let it stand alone with border and optional caption
nl_NL: Hier kunt u de stijl van het icoon aanpassen. Ofwel toon deze als onderdeel van een tekst of laat het icoon vrij staan met een rand en optionele titel

en: Here you can set the styling and size of the HR element
nl_NL: Hier kunt u de stijl en de grootte van het HR element instellen

en: Here you find information about <a href="https://wiki.osmfoundation.org/wiki/Privacy_Policy" target="_blank" rel="noopener noreferrer">OpenStreetMap Privacy Policy</a>.
nl_NL: Hier vindt u informatie over het <a href="https://wiki.osmfoundation.org/wiki/Privacy_Policy" target="_blank" rel="noopener noreferrer">OpenStreetMap privacybeleid</a>.

en: Hexagon
nl_NL: Zeshoek

en: Hidden
nl_NL: Verborgen

en: Hidden, no user interaction
nl_NL: Verborgen, geen gebruikersinteractie

en: Hide
nl_NL: Verberg

en: Hide Advanced Layout Builder Developer Options
nl_NL: Geavanceerde lay-out bewerker: opties voor ontwikkelaars verbergen

en: Hide Form Labels
nl_NL: Verberg formulierlabels

en: Hide Header on this page
nl_NL: Header verbergen op deze pagina

en: Hide Mobile Menu Submenu Items
nl_NL: Op Mobiel submenu-items verbergen

en: Hide Preview
nl_NL: Voorvertoning verbergen

en: Hide Video Controls
nl_NL: Verberg de Videobediening

en: Hide Video On Mobile Devices?
nl_NL: Op mobiele apparaten video verbergen?

en: Hide artists name
nl_NL: Verberg artiesten naam

en: Hide badge and string completely on every page
nl_NL: Verberg badge en tekst volledig op elke pagina

en: Hide both
nl_NL: Verberg beide

en: Hide cookie message bar on following page loads and refuse cookies if not allowed - aviaPrivacyEssentialCookiesEnabled must be set
nl_NL: Cookie-berichtenbalk verbergen op volgende pagina's en cookies weigeren indien niet toegestaan - aviaPrivacyEssentialCookiesEnabled moet zijn ingesteld

en: Hide empty Cells
nl_NL: Verberg lege Cellen

en: Hide featured products
nl_NL: Verberg uitgelichte producten

en: Hide hidden products
nl_NL: Verberg verborgen producten

en: Hide locked options
nl_NL: Verberg vergrendelde opties

en: Hide locked options for all users
nl_NL: Verberg vergrendelde opties voor alle gebruikers

en: Hide locked options for non admins
nl_NL: Verberg vergrendelde opties voor niet-beheerders

en: Hide meta data
nl_NL: Verberg meta data

en: Hide notification only
nl_NL: Verberg de mededeling enkel

en: Hide on large screens (wider than 990px - eg: Desktop)
nl_NL: Verberg op grote schermen (breder dan 990px - bijv.: Desktop)

en: Hide on medium sized screens (between 768px and 989px - eg: Tablet Landscape)
nl_NL: Verberg op gemiddelde schermen (tussen 768px en 989px - bijv.: Tablet liggend)

en: Hide on mobile devices
nl_NL: Verberg op mobiele apparaten

en: Hide on mouse hover
nl_NL: Verbergen bij muis-over

en: Hide on screens smaller than 767px
nl_NL: Verberg op schermen kleiner dan 767px

en: Hide on single entry
nl_NL: Verberg bij enkel bericht

en: Hide on small screens (between 480px and 767px - eg: Tablet Portrait)
nl_NL: Verberg op kleine schermen (tussen 480px en 767px - bijv. tablet rechtopstaand)

en: Hide on very small screens (smaller than 479px - eg: Smartphone Portrait)
nl_NL: Verberg op heel kleine schermen (kleiner dan 479px - bijv.: mobiele telefoon rechtopstaand)

en: Hide post type titles
nl_NL: Verberg titels van berichttype

en: Hide preview image or icon
nl_NL: Verberg voorbeeldafbeelding of icoon

en: Hide products out of stock
nl_NL: Verberg producten die niet meer voorradig zijn

en: Hide sidebar on smartphones
nl_NL: Verberg zijbalk op mobiele telefoons

en: Hide the default language flags
nl_NL: Verberg de standaard taalvlaggen

en: Hide tracklist
nl_NL: Verberg afspeellijst

en: Hide tracknumbers
nl_NL: Verberg tracknummers

en: Hiding this text on large screens by default is currently not supported and will be ignored.
nl_NL: Het standaard verbergen van deze tekst op grote schermen wordt momenteel niet ondersteund en zal worden genegeerd.

en: Hiding this text on large screens is currently not supported and will be ignored.
nl_NL: Het verbergen van deze tekst op grote schermen wordt momenteel niet ondersteund en zal worden genegeerd.

en: Hierarchical Custom Elements
nl_NL: Hiërarchie aangepaste elementen

en: Hierarchy Indentation
nl_NL: Hiërarchie inspringing

en: High Portrait
nl_NL: Hoog rechtopstaand

en: Highlight
nl_NL: Markeren

en: Highlight - Column Scaling
nl_NL: Markering - kolomvergroting

en: Highlight Color
nl_NL: Markering kleur

en: Highlight Column
nl_NL: Markeer kolom

en: Highlight Grid
nl_NL: Markering raster

en: Highlight Grid Settings
nl_NL: Markering raster instellingen

en: Highlight Hashtag
nl_NL: Markering hashtag

en: Highlight Hashtag:
nl_NL: Markering hashtag

en: Highlight Offset
nl_NL: Markering offset

en: Highlight Offset:
nl_NL: Markering offset:

en: Highlight Pattern
nl_NL: Markering patroon

en: Highlight Pattern:
nl_NL: Markering patroon:

en: Highlight posts with these hashtags, seperate multiple hashtags with commas.
nl_NL: Markeer de berichten met deze hashtags, gebruik komma's voor meerdere hashtags.

en: Highlight this column by making it slightly bigger
nl_NL: Markeer deze kolom door hem iets groter te maken

en: Highlight title bar of open toggles
nl_NL: Markeer titelbalk van geopende toggles

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: Horizontal Gallery
nl_NL: Horizontale galerij

en: Horizontal Ruler Styling
nl_NL: Type scheidingslijn

en: Horizontal buttons
nl_NL: Horizontale knoppen

en: Hotspot Color
nl_NL: Kleur van Hotspot

en: Hotspot Styling
nl_NL: Stijl van de hotspot

en: Hotspot on mobile devices
nl_NL: Hotspot op mobiele apparaten

en: Hour
nl_NL: Uren

en: Hours
nl_NL: Uren

en: Hover Effect
nl_NL: Muis-over effect

en: Hover Text
nl_NL: Muis-over tekst

en: Hover Toggle Appearance
nl_NL: Uiterlijk van toggle bij muis-over

en: Hover effect on <strong>Overview Pages</strong>
nl_NL: Muis-over effect op <strong>Overzichtspagina's</strong>

en: How big should the marker image be displayed in height and width.
nl_NL: Hoe groot moet de markeringsafbeelding worden weergegeven in hoogte en breedte.

en: How do you want to display the active image
nl_NL: Hoe wilt u de actieve afbeelding weergeven

en: How do you want to display the menu on mobile devices
nl_NL: Hoe wilt u het menu tonen op mobiele apparaten?

en: How many Thumbnails should be displayed beside each other
nl_NL: Het aantal miniaturen (naast elkaar) dat wordt getoond

en: How many columns do you want to display
nl_NL: Hoeveel kolommen moeten er worden getoond?

en: How many columns do you want to display?
nl_NL: Hoeveel kolommen wilt u tonen?

en: How many columns do you want to use.
nl_NL: Hoeveel kolommen wilt u gebruiken

en: How many columns should be displayed in your footer
nl_NL: Hoeveel kolommen moeten er getoond worden in uw footer

en: How many columns should be displayed?
nl_NL: Hoeveel kolommen moeten er worden getoond?

en: How many days until the cookie expires and the message is displayed again? The cookie expires automatically if either the title, text or message color is changed.
nl_NL: Hoeveel dagen totdat de cookie verloopt en het bericht opnieuw wordt weergegeven? De cookie verloopt automatisch als de titel, tekst of berichtkleur wordt gewijzigd.

en: How many entries do you want to display:
nl_NL: Hoeveel items wilt u tonen:

en: How many entries should be displayed?
nl_NL: Hoeveel items moeten er worden getoond?

en: How many images should be displayed per page?
nl_NL: Hoeveel afbeeldingen tonen per pagina?

en: How many items should be displayed per page?
nl_NL: Hoeveel items moeten er worden getoond per pagina?

en: How many items should be displayed?
nl_NL: Hoeveel items moeten er getoond worden?

en: How many results should be loaded via AJAX
nl_NL: Hoeveel resultaten moeten er worden geladen via AJAX

en: How many slide columns should be displayed?
nl_NL: Hoeveel kolommen moeten er worden getoond?

en: How much should the highlighted column be increased in size?
nl_NL: Hoeveel moet de gemarkeerde kolom worden vergroot?

en: How much whitespace do you need? Enter a pixel value. Positive value will increase the whitespace, negative value will reduce it. eg: '50', '-25', '200'
nl_NL: Hoeveel witruimte wenst u? Voer een waarde in, in pixels. Bijv. '50', '-25', '200'. Negatief voor minder ruimte, positief voor meer ruimte.

en: How often a post is highlighted - eg. every 6th post.
nl_NL: Hoe vaak een bericht wordt gemarkeerd - bijvoorbeeld elk 6e bericht.

en: How often a post is highlighted - eg. every 6th post. Any number.
nl_NL: Hoe vaak een bericht wordt gemarkeerd - bijvoorbeeld elk 6e bericht. Een willekeurig getal.

en: How to display the search results?
nl_NL: Hoe moeten de zoekresultaten worden getoond?

en: How we use cookies
nl_NL: Hoe wij cookies gebruiken

en: Http Security Level For Checking Readability Of Merged Files
nl_NL: Http-beveiligingsniveau voor het controleren van de leesbaarheid van samengevoegde bestanden

en: Huge Padding
nl_NL: Enorme padding

en: Huge Padding (130px 130px)
nl_NL: Enorme padding (130px 130px)

en: Huge Padding (130px)
nl_NL: Enorme padding (130px)

en: Hybrid
nl_NL: Hybride

en: I agree to the terms and conditions laid out in the [av_privacy_link]Privacy Policy[/av_privacy_link]
nl_NL: Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden die zijn vastgelegd in het [av_privacy_link]Privacybeleid[/ av_privacy_link]

en: Icon
nl_NL: Icoon

en: Icon Anchor Left
nl_NL: Icoon anker links

en: Icon Anchor Top
nl_NL: Icoon anker bovenkant

en: Icon Background Color
nl_NL: Icoon achtergrondkleur

en: Icon Background Color On Hover
nl_NL: Icoon achtergrondkleur bij muis-over

en: Icon Border Color
nl_NL: Icoon randkleur

en: Icon Border Color On Hover
nl_NL: Icoon randkleur bij muis-over

en: Icon Bottom Padding
nl_NL: Icoon onderkant padding

en: Icon Box
nl_NL: Icoon-box

en: Icon Caption
nl_NL: Bijschrift bij Icoon

en: Icon Circles
nl_NL: Icoon cirkels

en: Icon Circles Item
nl_NL: Icoon cirkels element

en: Icon Color
nl_NL: Icoonkleur

en: Icon Color On Hover
nl_NL: Icoonkleur bij muis-over

en: Icon Colors
nl_NL: Icoon tekstkleuren

en: Icon Display
nl_NL: Icoon weergave

en: Icon Font Color
nl_NL: Icoon tekstkleur

en: Icon Font Size
nl_NL: Icoon lettergrootte

en: Icon Font Sizes
nl_NL: Icoon lettergroottes

en: Icon Grid
nl_NL: Icoon raster

en: Icon Grid Item
nl_NL: Icoon raster element

en: Icon Link
nl_NL: Icoon link

en: Icon List
nl_NL: Icoon lijst

en: Icon List Item
nl_NL: Icoon lijst element

en: Icon Position
nl_NL: Icoon positie

en: Icon Size
nl_NL: Afmeting icoon

en: Icon Style
nl_NL: Icoon stijl

en: Icon Visibility
nl_NL: Zichtbaarheid icoon

en: Icon Width
nl_NL: Icoonbreedte

en: Icon background
nl_NL: Achtergrond Icoon

en: Icon display
nl_NL: Icoon tonen

en: Icon only
nl_NL: Alleen Icoon

en: Icon simple
nl_NL: Icoon eenvoudig

en: Icon/Flipbox Grid
nl_NL: Icoon/flipbox raster

en: IconBox Icon
nl_NL: Icoon-box icoon

en: IconBox Styling
nl_NL: Stijl van icoon-box

en: IconBox Title
nl_NL: Icoon-box titel

en: Iconfont Manager
nl_NL: Iconfont beheerder

en: Icons Background Color
nl_NL: Iconen achtergrondkleur

en: Icons Background Color On Hover
nl_NL: Iconen achtergrondkleur bij muis-over

en: Icons Color
nl_NL: Iconen kleur

en: Icons Color On Hover
nl_NL: Iconen kleur bij muis-over

en: If a column is larger than its content, were do you want to align the content vertically?
nl_NL: Als een kolom groter is dan de inhoud, waar wilt u de inhoud dan verticaal uitlijnen?

en: If a value is left empty or set to default then it will not be changed from the value defined in your CSS files
nl_NL: Als een waarde leeg wordt gelaten of als standaard wordt ingesteld, wordt deze niet gewijzigd ten opzichte van de waarde die is gedefinieerd in uw CSS-bestanden

en: If checkbox below is selected, option settings are used for all languages and also copied (!!!) to all languages. Deselecting will stop this behaviour and options can then be set for each language separately.
nl_NL: Als onderstaande checkbox is aangevinkt, worden optie-instellingen gebruikt voor alle talen en ook gekopieerd (!!!) naar alle talen. Deselecteren stopt dit gedrag en opties kunnen dan voor elke taal apart worden ingesteld.

en: If checked all entries that got a feature image will show it
nl_NL: Vink aan om eventuele uitgelichte afbeeldingen van de items te tonen

en: If checked allows you to set a custom top and bottom margin. Otherwise the margin is calculated by the theme based on surrounding elements
nl_NL: Indien ingeschakeld, kunt u een aangepaste boven- en ondermarge instellen. Anders wordt de marge berekend door het thema op basis van omliggende elementen

en: If checked and you have selected more than one taxonomy above, a tab will be displayed for each of them. Will be ignored when using Pagination.
nl_NL: Indien aangevinkt en u hebt hierboven meer dan één taxonomie geselecteerd, wordt voor elk een tabblad weergegeven. Wordt genegeerd bij het gebruik van paginering.

en: If checked author of this entry will be shown
nl_NL: Indien aangevinkt wordt de auteur van dit bericht getoond

en: If checked categories of this entry will be shown
nl_NL: Indien aangevinkt wordt de categorie van dit bericht getoond

en: If checked tags of this entry will be shown
nl_NL: Indien aangevinkt worden de tags van dit bericht getoond

en: If checked the caption will be placed on top of the slider. Please be aware that all slideshow link settings and other captions will be ignored then
nl_NL: Vink aan om het bijschrift bovenop de diavoorstelling weer te geven. Alle diavoorstelling link-instellingen en andere bijschriften worden dan genegeerd

en: If checked the caption will be placed on top of the slider. Please note that slideshow link settings and other captions will be ignored, and player controls will not be accessible when this option is enabled.
nl_NL: Indien aangevinkt zal het bijschrift bovenaan de schuifbalk worden geplaatst. Merk op dat de diavoorstelling link instellingen en andere bijschriften genegeerd zullen worden, en dat de speler besturingselementen niet toegankelijk zullen zijn wanneer deze optie is ingeschakeld.

en: If checked the elements in your header will always be placed at the browser window edge, instead of matching the content width
nl_NL: Indien ingeschakeld worden de elementen in uw header altijd aan de rand van de browser geplaatst en dus niet uitgelijnd met de inhoud

en: If checked the first entry will stand out with big image
nl_NL: Vink aan voor een opvallend eerste item met grote afbeelding

en: If checked the header will stick to the top of your site if user scrolls down (ignored on smartphones)
nl_NL: Indien ingeschakeld blijft de header vastgeplakt aan de bovenkant van uw website zodra de gebruiker naar beneden scrollt (wordt genegeerd op mobiele apparaten)

en: If checked the menu will stick at the top of the page once it touches it. This option is ignored when burger menu icon is shown.
nl_NL: Indien ingeschakeld, blijft het menu bovenaan de pagina staan zodra het wordt aangeraakt. Deze optie wordt genegeerd wanneer het hamburgermenu wordt weergegeven.

en: If checked the small top bar above the header with social icons, secondary menu and extra information will no longer stick to the top
nl_NL: Indien ingeschakeld zal de bovenste balk met sociale media-iconen, secundair menu en extra informatie niet meer boven de header vastgeplakt blijven

en: If checked the sticky header will shrink once the user scrolls down (ignored on smartphones + tablets)
nl_NL: Indien ingeschakeld zal de vastgeplakte header kleiner worden zodra de gebruiker naar beneden scrollt (wordt genegeerd op mobiele apparaten en tablets)

en: If checked you can enter a heading title with a link for this element
nl_NL: Vink aan om een titel met link in te voeren voor dit element

en: If enabled a search Icon will be appended to the main menu that allows the users to perform an &quot;AJAX&quot; Search.<br>Available only when General Layout > Logo And Main Menu > Top Header option is selected.
nl_NL: Indien ingeschakeld zal een zoek icoontje worden toegevoegd aan het hoofdmenu, waarmee de gebruikers een &quot;AJAX&quot; zoekopdracht kunnen uitvoeren.<br>Alleen beschikbaar wanneer Algemene Opmaak > Logo en hoofdmenu > Bovenaanzicht optie is geselecteerd.

en: If enabled the size of your website will adapt and change the layout to fit smaller screens, like tablets or mobile phones
nl_NL: Indien ingeschakeld, past de grootte van uw website zich aan en verandert de lay-out zodat deze op kleinere schermen past, zoals tablets of mobiele telefoons

en: If left empty 16:9 will be used
nl_NL: Bij niets invullen wordt 16:9 gebruikt

en: If left empty no auto-response will be sent.
nl_NL: Wanneer leeggelaten zal er geen automatisch bericht worden verstuurd.

en: If none of this helps: deactivate all plugins and then check if the API works by using the button above. If thats the case then one of your plugins is interfering.
nl_NL: Als dit alles niet helpt: deactiveer alle plugins en controleer dan of de API werkt door de knop hierboven te gebruiken. Als dat het geval is, dan is een van je plugins de stoorzender.

en: If none of this helps: deactivate all plugins and then check if the API works by using the button above. If thats the case then one of your plugins is interfering.
nl_NL: Als dit alles niet helpt: deactiveer alle plugins en controleer dan of de API werkt door de knop hierboven te gebruiken. Als dat het geval is, dan is een van je plugins de stoorzender.

en: If provided, the image will link to this URL
nl_NL: Indien opgegeven, zal de afbeelding linken naar deze URL

en: If the window width exceeds the maximum content width, where do you want to place your content
nl_NL: Als de vensterbreedte de maximale inhoudsbreedte overschrijdt, waar wilt u dan uw inhoud plaatsen?

en: If this entry is displayed in a portfolio grid, it will use the grids link settings (open either in lightbox, or open link url). You may overwrite this setting here
nl_NL: Wordt dit item in een portfolio-raster getoond, dan zal het de raster-instellingen overnemen (open lightbox, of ga naar URL). Dit kunt u hier overschrijven

en: If you add a link to a video that video will open in a lightbox
nl_NL: Voegt u een link toe naar video, dan verschijnt deze in een lightbox

en: If you added Social Profile Links at %s Theme Options -&gt; Social Profiles %s the theme allows you to display these profile links at the bottom of your blog posts.
nl_NL: Als u links naar sociale profielen hebt toegevoegd op het %s tabblad Sociale profielen%s, kunt u met het thema deze profiellinks onderaan uw blogberichten weergeven.

en: If you are NOT in maintenance mode, this page cannot be accessed by the general public in your frontend. Logged in users, who are able to edit this page, can see it for developping purpose.
nl_NL: Als u NIET in de onderhoudsmodus staat, is deze pagina niet toegankelijk voor het grote publiek in uw frontend. Aangemelde gebruikers, die in staat zijn om deze pagina te bewerken, kunnen deze zien voor ontwikkelingsdoeleinden.

en: If you are displaying transparent images like pngs you can set a static background image or pattern that will appear behind those pngs.
nl_NL: Wanneer u transparante afbeeldingen toont zoals png's kunt u een statische achtergrond afbeelding of patroon instellen. Deze zal achter de png's zichtbaar zijn.

en: If you are new to wordpress or have problems creating posts or pages that look like the Theme Demo you can download the demos you like from our server and import dummy posts and pages that will definitely help to understand how those tasks are done.
nl_NL: Als u nieuw bent met WordPress of problemen heeft met het maken van berichten of pagina's die lijken op de Thema Demo dan kunt u de gewenste demo's van onze server downloaden en dummy berichten en pagina's importeren die zeker zullen helpen om te begrijpen hoe deze taken worden gedaan.

en: If you are not happy with the results below please do another search
nl_NL: Niet tevreden met de zoekresultaten hieronder? Probeer het dan nogmaals:

en: If you are using a cache plugin we recommend that you exclude the page containing the contact form from caching.
nl_NL: Als u een cache-plugin gebruikt, raden wij u aan de pagina met het contactformulier uit te sluiten van caching.

en: If you are using a caching plugin, make sure to exclude this page from caching.
nl_NL: Als u een caching-plug-in gebruikt, zorg er dan voor dat u deze pagina uitsluit van caching.

en: If you disable lazy loading here this will override any specific element settings of ALB elements. It might not work for 3rd party plugins not using the WP API correctly.
nl_NL: Als u lazy loading hier uitschakelt, zal dit de specifieke elementinstellingen van ALB-elementen opheffen. Het werkt misschien niet voor plugins van derden die de WP-API niet correct gebruiken.

en: If you do not want that we track your visit to our site you can disable tracking in your browser here:
nl_NL: Als u niet wilt dat wij uw bezoek aan onze site volgen, kunt u dit in uw browser hier uitschakelen:

en: If you do not want to use this plugin, you can deactivate it or remove it permanently from the theme directory - in that case you can delete all plugin data permanently or keep it for later reuse. The plugin files will be automatically removed on every update.
nl_NL: Als u deze plug-in niet wilt gebruiken, kunt u deze deactiveren of permanent uit de themamap verwijderen - in dat geval kunt u alle plug-in-gegevens permanent verwijderen of bewaren voor later gebruik. De plug-inbestanden worden automatisch verwijderd bij elke update.

en: If you edit a locked value of a custom element, it will automatically change for all elements on your site.
nl_NL: Als u een vergrendelde waarde van een aangepast element wijzigt, zal deze automatisch bij alle elementen op uw site worden gewijzigd.

en: If you ever change the fields in your list please re-validate your API key to update the list data presented here.
nl_NL: Als u ooit de velden in uw lijst wijzigt, moet u uw API-sleutel opnieuw valideren om de hier gepresenteerde lijstgegevens bij te werken.

en: If you ever change your API key or the URL restrictions of the key please verify the key here again, to test if it works properly
nl_NL: Als u ooit uw API-sleutel of de URL-beperkingen van de sleutel wijzigt, controleert u de sleutel hier opnieuw om te testen of deze correct werkt

en: If you ever edit the restrictions of your personal token please re-validate it again to test if it works properly
nl_NL: Als u ooit de beperkingen van uw persoonlijke token wijzigt, kunt u het opnieuw valideren om te testen of het goed werkt.

en: If you have selected to display your portfolio grid as an 'Ajax Portfolio' please choose preview images here and write some preview text. Once the user clicks on the portfolio item a preview element with those images and info will open.
nl_NL: Kiest u om het portfolio raster als een 'AJAX Portfolio' te tonen, kies dan hier de preview-afbeeldingen en schrijf een eventuele preview-tekst. Klikt de gebruiker op het portfolio-item, dan verschijnt een preview-venster met deze gegevens.

en: If you move another column into first position you will need to re-apply these settings.
nl_NL: Als u een andere kolom naar de eerste positie verplaatst, moet u deze instellingen opnieuw toepassen.

en: If you place your mouse above the insert button a short info tooltip will appear
nl_NL: Houd de muis boven de knop om tekstkader met korte beschrijving te tonen

en: If you put it inside a color section or column it will only take up the available space
nl_NL: Geplaatst in een content-sectie of kolom beperkt het zich tot de beschikbare ruimte.

en: If you use the restriction setting on Google try to remove that, wait a few minutes for google to apply your changes and then check again if the key works here. If it does, you probably have a syntax error in your referrer url
nl_NL: Als je de beperkingsinstelling van Google gebruikt, probeer die dan te verwijderen, wacht een paar minuten tot Google je veranderingen heeft toegepast en controleer dan opnieuw of de sleutel hier werkt. Als dat zo is, heb je waarschijnlijk een syntax fout in je referrer url

en: If you use the restriction setting on Google try to remove that, wait a few minutes for google to apply your changes and then check again if the keys work here. If it does, you probably have a syntax error in your referrer url
nl_NL: Als je de beperkingsinstelling van Google gebruikt, probeer die dan te verwijderen, wacht een paar minuten tot Google je veranderingen heeft toegepast en controleer dan opnieuw of de sleutels hier werken. Als dat zo is, heb je waarschijnlijk een syntaxis fout in je referrer url

en: If you want to allow your visitors to opt out of essential cookies and hide the message bar when returning to your site you need to add the following 2 shortcodes to your content:
nl_NL: Als u wilt dat uw bezoekers zich afmelden voor essentiële cookies en de berichtenbalk verbergen wanneer u terugkeert naar uw site, moet u de volgende 2 shortcodes aan uw inhoud toevoegen:

en: If you want to change the default behaviour you can display a select box by adding to functions.php:
nl_NL: Als u het standaardgedrag wilt wijzigen, kunt u een selectievakje weergeven door het volgende aan functions.php toe te voegen:

en: If you want to disable sidebars you can do so in the
nl_NL: Als u zijbalken wilt uitschakelen kunt u dit hier doen:

en: If you want to get update notifications for your theme and if you want to be able to update your theme from your WordPress backend you need to enter your Envato Private Token below.
nl_NL: Als u updatemeldingen voor uw thema wilt ontvangen en als u uw thema wilt kunnen bijwerken vanuit uw WordPress dashboard, moet u hieronder uw Envato persoonlijke token invoeren.

en: If you want to offer your visitors the option to stop being tracked you can place the shortcode [av_privacy_google_tracking] somewhere on your site.
nl_NL: Als u uw bezoekers de mogelijkheid wilt bieden om niet langer gevolgd te worden, kunt u de shortcode [av_privacy_google_tracking] ergens op uw site plaatsen.

en: If you want to update theme with WP_CLI (or e.g. have problems with our update function) you may download the official %sEnvato Market Plugin%s to manage the updates. Follow the steps there to download and activate the plugin.
nl_NL: Als u het thema wilt bijwerken met WP_CLI (of bijvoorbeeld problemen hebt met onze updatefunctie) kunt u de officiële %sEnvato Market Plugin%s downloaden om de updates te beheren. Volg de stappen daar om de plugin te downloaden en te activeren.

en: If you want to use this plugin again later, select &quot;Activate&quot;, save the options and reinstall the theme
nl_NL: Als u deze plug-in later opnieuw wilt gebruiken, selecteer dan &quot;Activeren&quot;, sla de opties op en installeer het thema opnieuw

en: Ignore filters
nl_NL: Negeer filters

en: Illegal call to import Layout Builder Template file.
nl_NL: Ongeldige aanroep om Layout Builder sjabloonbestand te importeren.

en: Illegal call to import settings file.
nl_NL: Ongeldige aanroep om instellingenbestand te importeren.

en: Illegal file was imported. No templates were added.
nl_NL: Een ongeldig bestand werd geïmporteerd; er werden geen sjablonen toegevoegd.

en: Illegal request.
nl_NL: Ongeldig verzoek.

en: Illegal shortcode.
nl_NL: Illegale shortcode.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image Alignment
nl_NL: Uitlijning van afbeelding

en: Image Animation
nl_NL: Afbeeldingsanimatie

en: Image Border
nl_NL: Afbeelding rand

en: Image Box Shadow
nl_NL: Afbeelding schaduweffect

en: Image Caption
nl_NL: Bijschrift afbeelding

en: Image Copyright
nl_NL: Afbeelding copyright

en: Image Copyright Info
nl_NL: Afbeelding copyright info

en: Image Fade in Animation
nl_NL: Animatie voor afbeelding

en: Image Hover Effect
nl_NL: Afbeeldingseffect bij muis-over

en: Image Link
nl_NL: Afbeeldingslink

en: Image Link?
nl_NL: Afbeelding linken?

en: Image List
nl_NL: Afbeeldingenlijst

en: Image Number
nl_NL: Nummer Afbeelding

en: Image Optimization
nl_NL: Afbeeldingsoptimalisatie

en: Image Padding
nl_NL: Afbeelding padding

en: Image Position
nl_NL: Positie van afbeelding

en: Image Resolution
nl_NL: Afbeeldingsresolutie

en: Image Resolution:
nl_NL: Afbeeldingsresolutie:

en: Image Scale End Size
nl_NL: Afbeelding schaal eindgrootte

en: Image Scale Starting Size
nl_NL: Afbeelding schaal begingrootte

en: Image Size
nl_NL: Afbeeldingsgrootte

en: Image Size Behaviour
nl_NL: Gedrag afbeeldingsgrootte

en: Image Slide
nl_NL: Afbeeldingsdia

en: Image Styling
nl_NL: Stijl van afbeelding

en: Image Thumbnails Info
nl_NL: Afbeelding Miniaturen Info

en: Image URL 2: (125px * 125px):
nl_NL: Afbeeldings-URL 2: (125px * 125px):

en: Image URL:
nl_NL: Afbeeldings-URL:

en: Image based Slider
nl_NL: Diavoorstelling van afbeeldingen

en: Image caption (or image title if empty)
nl_NL: Afbeeldingsbijschrift (of titel van afbeelding indien leeg)

en: Image description (or image title if empty)
nl_NL: Afbeeldingsomschrijving (of titel van afbeelding indien leeg)

en: Image overlay
nl_NL: Afbeelding overlay

en: Image stretches to fill the available space
nl_NL: Afbeelding wordt uitgerekt om de beschikbare ruimte te vullen

en: Image title
nl_NL: Afbeelding titel

en: Image with Hotspots
nl_NL: Afbeelding met hotspots

en: Image with Hotspots - Click to insert image and hotspots
nl_NL: Afbeelding met hotspots - Klik om beeld en hotspots in te voegen

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Images aspect ratio: %d : %d
nl_NL: Beeldverhouding: %d : %d

en: Images keeping original aspect ratio
nl_NL: Afbeeldingsformaten die de originele beeldverhouding behouden

en: Import Layout Builder Templates File
nl_NL: Importeer bestand met sjablonen voor lay-out bewerker

en: Import Settings From Your Parent Theme
nl_NL: Importeer instellingen van het hoofdthema

en: Import Theme Settings File
nl_NL: Importeer thema-instellingenbestand

en: Import dummy data
nl_NL: Importeren dummy gegevens

en: Import for demo %s didn't work! <br/> You might want to try reloading the page and then try again.
nl_NL: Importeren voor demo %s werkte niet! <br/> U zou kunnen proberen de pagina opnieuw te laden en het dan opnieuw te proberen.

en: Import started
nl_NL: Import gestart

en: Import/Export/...
nl_NL: Importeren/exporteren/...

en: Import: 'Coming Soon' Demo
nl_NL: Importeren: Binnenkort demo

en: Import: 'Landing Page' Demo
nl_NL: Importeren: Landingspagina demo

en: Import: Agency - Enfold Parallax Demo
nl_NL: Importeren: Agentschap - Enfold Parallax Demo

en: Import: App Demo
nl_NL: Importeren: App demo

en: Import: Band Demo
nl_NL: Importeren: Enfold Band demo

en: Import: Church Demo
nl_NL: Importeren: Kerk demo

en: Import: Construction Demo
nl_NL: Importeren: Aannemer demo

en: Import: Consulting Demo
nl_NL: Importeer: Consultatie demo

en: Import: Creative Studio Demo
nl_NL: Importeren: Creatieve studio demo

en: Import: DJ Demo
nl_NL: Importeren: DJ demo

en: Import: Dark Photography Demo
nl_NL: Importeren: Donkere fotografie demo

en: Import: Default Demo
nl_NL: Importeren: Standaard demo

en: Import: Elegant Portfolio Demo
nl_NL: Importeren: Elegant portfolio demo

en: Import: Enfold 2017
nl_NL: Importeren: Enfold 2017

en: Import: Freelancer Demo
nl_NL: Importeren: ZZP'er demo

en: Import: GYM Demo
nl_NL: Importeren: Fitness demo

en: Import: Gaming Demo
nl_NL: Importeren: Gaming demo

en: Import: Health Demo
nl_NL: Importeren: Gezondheid demo

en: Import: Hotel Demo
nl_NL: Importeren: Hotel demo

en: Import: Knowledgebase Demo
nl_NL: Importeren: Kennisbank demo

en: Import: Law Demo
nl_NL: Importeren: Advocatuur demo

en: Import: Lifestyle Blog Demo
nl_NL: Importeren: Lifestyle blog demo

en: Import: Medical Demo
nl_NL: Importeren: Medische demo

en: Import: Minimal Photography Demo
nl_NL: Importeren: Minimale fotografie demo

en: Import: Minimal Portfolio Demo
nl_NL: Importeren: Minimaal portfolio demo

en: Import: One Page Agency Demo
nl_NL: Importeren: Eén-pagina agentschap demo

en: Import: One Page Portfolio Demo
nl_NL: Importeren: Eén-pagina portfolio demo

en: Import: One Page Restaurant Demo
nl_NL: Importeren: Eén-pagina restaurant demo

en: Import: One Page Wedding Demo
nl_NL: Importeren: Eén-pagina bruiloft demo

en: Import: Photography Portfolio Demo
nl_NL: Importeren: Fotografie portfolio demo

en: Import: Restaurant Demo
nl_NL: Importeren: Restaurant demo

en: Import: Résumé Demo
nl_NL: Importeren: Curriculum Vitae demo

en: Import: Shop Demo
nl_NL: Importeren: Webshop demo

en: Import: Simple Blog Demo
nl_NL: Importeren: Eenvoudig blog demo

en: Import: Small Business - Flat Demo
nl_NL: Importeren: Kleine onderneming demo

en: Import: Spa Demo
nl_NL: Importeren: Wellness demo

en: Import: Startup Business Demo
nl_NL: Importeren: Startup zakelijk demo

en: Import: Travel Demo
nl_NL: Importeren: reisbureau demo

en: Import: Visual Artist Demo
nl_NL: Importeren: Visueel artiest demo

en: Important Info for WPML:
nl_NL: Belangrijke informatie voor WPML:

en: Important:
nl_NL: Belangrijk:

en: Important: To set padding to 0 you MUST use 0px or 0% (this is a backwards compatibility bug)
nl_NL: Belangrijk: Om padding op 0 te zetten MOET je 0px of 0% gebruiken (dit is een bug in achterwaartse compatibiliteit)

en: Importing demo content %s will overwrite your current Theme Option Settings. It is highly recommended to use a clean installation to import a demo to avoid conflict with existing content and break the import. Proceed anyways?
nl_NL: Het importeren van demo-inhoud %s zal uw huidige Thema Optie Instellingen overschrijven. Het wordt sterk aangeraden om een schone installatie te gebruiken om een demo te importeren om conflicten met bestaande inhoud te voorkomen en het importeren te onderbreken. Wilt u toch doorgaan?

en: Importing...
nl_NL: Bezig met importeren...

en: In case Google reCAPTCHA is deactivated (maybe later) in theme options, Enfold captcha will be used, if you select here to use V2 then V2 will be used for this contact form (even if you selected V3 in theme options). If you selected V3 here and the score fails or you did not selected V3 in theme options then V2 will be used to check if user is a human.
nl_NL: In het geval dat Google reCAPTCHA is uitgeschakeld (misschien later) in thema-opties, wordt Enfold captcha gebruikt, als u hier selecteert om V2 te gebruiken, wordt V2 voor dit contactformulier gebruikt (zelfs als u V3 in thema-opties hebt geselecteerd). Als je hier V3 hebt geselecteerd en de score mislukt of als je V3 niet hebt geselecteerd in thema-opties, wordt V2 gebruikt om te controleren of de gebruiker een mens is.

en: In case you deal with any EU customers/visitors these options allow you to make your site GDPR compliant.
nl_NL: In het geval dat u te maken heeft met klanten / bezoekers uit de EU, kunt u met deze opties uw site GDPR-compatibel maken.

en: In case you experience problems this options allows you to skip theme settings and set all Layerslider options individually
nl_NL: Indien u problemen ondervindt kunt u met deze optie de thema instellingen overslaan en alle Layerslider opties individueel instellen

en: In case you need additional image sizes you can use a plugin like
nl_NL: In het geval dat u extra afbeeldingsformaten nodig heeft kunt u een plugin gebruiken zoals

en: In order to calculate the correct height and width for the video slide you need to enter a aspect ratio (width:height). usually: 16:9 or 4:3.
nl_NL: Om de video-dia in de correcte verhouding weer te geven, dient u een beeldverhouding in te voeren. Meestal is dit 16:9 of 4:3.

en: In order to increase the speed of your website you can activate file merging and compression for your CSS and Javascript files. This will reduce and optimize the amount of code loaded.
nl_NL: Om de snelheid van uw website te verhogen, kunt u het samenvoegen en comprimeren van bestanden voor uw CSS- en Javascript-bestanden activeren. Dit zal de hoeveelheid geladen code verminderen en optimaliseren.

en: In order to offer your users a better experience you can use the shortcodes listed here in your privacy policy. These shortcodes allow your users to change certain behavior of your website.
nl_NL: Om uw gebruikers een betere ervaring te bieden, kunt u de shortcodes gebruiken die hier in uw privacybeleid worden vermeld. Met deze shortcodes kunnen uw gebruikers bepaald gedrag van uw website wijzigen.

en: In order to prevent breaking the layout it is only possible to change the visibility settings for columns once they take up the full screen width, which means only on mobile devices
nl_NL: Om te voorkomen dat de lay-out kapot gaat is het alleen mogelijk om de zichtbaarheidsinstellingen voor kolommen te wijzigen zodra ze de volledige schermbreedte hebben ingenomen, wat betekent alleen op mobiele apparaten

en: Inactive Custom 404 Page
nl_NL: Inactieve Aangepaste 404 Pagina

en: Inactive Custom Footer Page
nl_NL: Inactieve Aangepaste Footer Pagina

en: Inactive Maintenance Mode Page
nl_NL: Inactieve onderhoudsmodus pagina

en: Inactive Tab Font Color
nl_NL: Inactieve Tabkaart Tekstkleur

en: Inactive Tab Font Color On Hover
nl_NL: Inactief tabblad letterkleur bij muis-over

en: Inconsistent usage of filter name.
nl_NL: Inconsistent gebruik van filternaam.

en: Increase Column Size
nl_NL: Maak de kolom groter

en: Individual height
nl_NL: Individuele hoogte

en: Individually select position for each column
nl_NL: Individueel positie kiezen voor elke kolom

en: Individually select subitem custom element templates
nl_NL: Subitems sjablonen voor aangepaste elementen individueel selecteren

en: Individually set all options in Layerslider options
nl_NL: Individueel instellen van alle opties in Layerslider opties

en: Infinitely loop
nl_NL: Oneindige lus

en: Info Bubble Content:
nl_NL: Info Bubbelinhoud:

en: Info about <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Google reCAPTCHA</a>. You need to create <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">API keys</a> for your site. Also check our <a href="%3$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">documentation.</a>
nl_NL: Info over <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Google reCAPTCHA</a>. U dient <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">API sleutels</a> te definiëren voor uw website. Zie ook onze <a href="%3$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">documentatie.</a>

en: Info displayed above the fake user profiles
nl_NL: Info weergegeven boven de nep gebruikersprofielen

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Information to display when hovering over a photo
nl_NL: Informatie om weer te geven als u met de muis over een foto beweegt

en: Initial Active Image
nl_NL: Initiële actieve afbeelding

en: Initial Drag Start Point
nl_NL: Initieel slepen startpunt

en: Initial Map Position
nl_NL: Oorspronkelijke kaartpositie

en: Initial Open
nl_NL: Initieel open

en: Initial Zoom Level
nl_NL: Initieel zoomniveau

en: Initial setting failed. Sitekey 2 and/or sitekey 3 missing in frontend.
nl_NL: Oorspronkelijke instelling mislukt. Sitekey 2 en/of sitekey 3 ontbreekt in frontend.

en: Inline Block
nl_NL: Inline Blok

en: Inner Padding
nl_NL: Binnenste padding

en: Input Background Color
nl_NL: Invoer Achtergrondkleur

en: Input Field
nl_NL: Invoerveld

en: Input Font Color
nl_NL: Invoer tekstkleur

en: Input Font Size
nl_NL: Invoer lettergrootte

en: Inputfield And Button Border Radius
nl_NL: Ronde hoeken van invoerveld en knoppen

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Insert A Lottie Animation
nl_NL: Een Lottie animatie invoegen

en: Insert After Image
nl_NL: Na-afbeelding invoegen

en: Insert Animation
nl_NL: Animatie invoegen

en: Insert Audio Files
nl_NL: Audiobestanden invoegen

en: Insert Before Image
nl_NL: Vantevoren-afbeelding invoegen

en: Insert Fallback Image
nl_NL: Reserve afbeelding

en: Insert Icon Image
nl_NL: Icoon afbeelding invoegen

en: Insert Image
nl_NL: Afbeelding invoegen

en: Insert Images
nl_NL: Voeg afbeeldingen toe

en: Insert Layout Builder Templates File
nl_NL: Bestand met sjablonen van Lay-out bewerker invoegen

en: Insert Marker Image
nl_NL: Afbeelding invoegen

en: Insert Pattern
nl_NL: Invoeg Patroon

en: Insert Settings File
nl_NL: Instellingenbestand invoegen

en: Insert Theme Shortcode
nl_NL: Voeg Thema shortcode in

en: Insert Video
nl_NL: Video invoegen

en: Insert Zip File
nl_NL: Zip-bestand invoegen

en: Insert a custom ID for the element here. Make sure to only use allowed characters (latin characters, underscores, dashes and numbers, no special characters can be used)
nl_NL: Voer hier een aangepaste ID in voor het element. Zorg ervoor dat u alleen toegestane tekens gebruikt (Latijnse tekens, onderstrepingstekens, streepjes en cijfers, er kunnen geen speciale tekens worden gebruikt)

en: Inserts a single lottie animation of your choice
nl_NL: Voegt een enkele Lottie animatie naar keuze in

en: Inserts an image of your choice
nl_NL: Voegt een afbeelding naar keuze toe

en: Inserts an image with one or many hotspots that show tooltips
nl_NL: Voegt afbeelding in met een of meerdere hotspots met tekstkadertjes

en: Inset
nl_NL: Binnenkant

en: Instagram Feed
nl_NL: Instagram feed

en: Instagram Feeds
nl_NL: Instagram feeds

en: Instagram Icon/Link
nl_NL: Instagram icoon/link

en: Instagram Image
nl_NL: Instagram afbeelding

en: Instagram Link
nl_NL: Instagram link

en: Instagram Profile Link
nl_NL: Instagram profiellink

en: Instagram did not return any images.
nl_NL: Instagram retourneerde geen afbeeldingen.

en: Instagram has returned invalid data.
nl_NL: Instagram heeft ongeldige data geretourneerd.

en: Instagram returned error %d (= %s).
nl_NL: Instagram retourneerde fout %d (= %s).

en: Install Plugin
nl_NL: Installeer Plugin

en: Instead of displaying the default content set custom content yourself.
nl_NL: In plaats van zelf de standaard inhoud te tonen, stelt u zelf aangepaste inhoud in.

en: Integrated (Bundled) LayerSlider Plugin
nl_NL: Geïntegreerde (gebundelde) LayerSlider Plugin

en: Interesting links
nl_NL: Interessante links

en: Internal database error occured deleting the custom element.
nl_NL: Interne databasefout opgetreden bij het verwijderen van het aangepaste element.

en: Internal error occured - Shortcode state is reported to be invalid. Please report to our support staff.
nl_NL: Interne fout opgetreden - Status van shortcode is ongeldig verklaard. Meld dit aan onze supportmedewerkers.

en: Internal error: Importer class could not be loaded - no settings could be imported.
nl_NL: Interne fout: import klasse kon niet worden geladen - er konden geen instellingen worden geïmporteerd.

en: Intro to Layout Builder
nl_NL: Introductie in de lay-out bewerker

en: Invalid V3 response. Actions:
nl_NL: Ongeldig V3 antwoord. Acties:

en: Invalid element template to duplicate has been supplied or template has been deleted.
nl_NL: Ongeldig elementsjabloon om te dupliceren is aangeleverd of sjabloon is verwijderd.

en: Invalid form for reCAPTCHA sent.
nl_NL: Ongeldig formulier voor reCAPTCHA verzonden.

en: Invalid reCAPTCHA version found.
nl_NL: Ongeldige reCAPTCHA versie gevonden.

en: Invalid shortcode was detected. Fixed by adding %s at index %d.
nl_NL: Ongeldige shortcode gedetecteerd. Opgelost door %s toe te voegen bij index %d.

en: Invalid shortcode was detected. To fix add %s at index %d.
nl_NL: Ongeldige shortcode gedetecteerd. Om het op te losssen voegt u %s toe bij index %d.

en: Inverse Layout - Ignored For Tooltip
nl_NL: Inverse Layout - genegeerd voor Tooltip

en: Invert
nl_NL: Omkeren

en: Is not empty
nl_NL: Is niet leeg

en: It is even possible to <a href="https://openmaptiles.org/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">host your own OpenStreetMap Tiles</a>.
nl_NL: Het is zelfs mogelijk om <a href="https://openmaptiles.org/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">eigen OpenStreetMap Tiles</a> te hosten.

en: It is not recommended to create/edit a CET from the CPT screen because of limited support for some option settings, e.g. the option &quot;All subitems use the same custom element template&quot; is not supported.
nl_NL: Het is niet aanbevolen om een aangepast elementsjabloon te creëren/bewerken vanuit het CPT scherm omwille van de beperkte ondersteuning voor sommige optie-instellingen, bv. de optie &quot;Alle subitems gebruiken hetzelfde aangepast elementsjabloon&quot; wordt niet ondersteund.

en: It is recommended to not delete the 'E-Mail' field if you want to use an auto responder.
nl_NL: Het wordt aangeraden om het veld 'E-Mail' niet te verwijderen als u een automatisch antwoord wilt gebruiken

en: It is the responsibility of the site owner to design the layout and content of the site to fulfill any legal rules that their site may be subject to. Please be aware that not all theme functions and ALB elements can support all accessibility enhancements for all types of disabilities. Please check this carefully.
nl_NL: Het is de verantwoordelijkheid van de site-eigenaar om de lay-out en inhoud van de site zo te ontwerpen dat deze voldoet aan alle wettelijke regels waaraan hun site onderworpen kan zijn. Houd er rekening mee dat niet alle themafuncties en ALB-elementen alle toegankelijkheidsverbeteringen voor alle soorten handicaps kunnen ondersteunen. Controleer dit zorgvuldig.

en: It seems that your Google API key is not configured correctly
nl_NL: Het lijkt erop dat uw Google API-sleutel niet correct is geconfigureerd

en: It seems you are currently adding some HTML markup or other special characters. Once all HTML tags are closed the preview will be available again. If this message persists please check your input for special characters and try to remove them.
nl_NL: Het lijkt erop dat je momenteel HTML-opmaak of andere speciale tekens probeert toe te voegen. Zodra alle HTML-tags zijn gesloten, is het voorbeeld weer beschikbaar. Als dit bericht blijft verschijnen, controleert u uw invoer op speciale tekens en probeert u deze te verwijderen.

en: It seems your are no longer logged in. Please reload the page and try again
nl_NL: Het lijkt er op dat u niet langer bent ingelogd. Ververs de pagina en probeer het opnieuw a.u.b.

en: Item Link?
nl_NL: Item link?

en: Item Links
nl_NL: Item links

en: Item element template
nl_NL: Item elementsjabloon

en: Item elements only
nl_NL: Enkel item elementen

en: Item for %s:
nl_NL: Item voor %s:

en: Item for %s:
nl_NL: Item voor %s:

en: Item for:
nl_NL: Item voor:

en: Item for: %s
nl_NL: Item voor: %s

en: Items Content Padding
nl_NL: Elementen inhoud padding

en: Items Padding
nl_NL: Items padding

en: Javascript File Merging And Compression
nl_NL: Javascript bestanden samenvoeging en compressie

en: Job title of the person.
nl_NL: Titel functie van de persoon

en: Join our Facebook community
nl_NL: Word lid van onze Facebook-gemeenschap

en: Just want to do some quick CSS changes? Enter them here, they will be applied to the theme. If you need to change major portions of the theme please use the custom.css file
nl_NL: Wilt u gewoon wat snelle CSS-wijzigingen aanbrengen? Voer ze hier in, ze worden op het thema toegepast. Gebruik het bestand custom.css als u belangrijke delen van het thema moet wijzigen

en: Justify
nl_NL: Uitlijnen

en: Keep Global Layout Options Synchronised
nl_NL: Globale lay-outopties gesynchroniseerd houden

en: Keep Quick CSS Content
nl_NL: Behoud snelle CSS inhoud

en: Keep in mind, that it requires a server request to load the new page.
nl_NL: Vergeet niet dat er een serververzoek nodig is om de nieuwe pagina te laden.

en: Keep original
nl_NL: Bewaar origineel

en: Keep selected layout just like on large screens
nl_NL: Behoud geselecteerde lay-out net als op grote schermen

en: Keyboard Support
nl_NL: Toetsenbord ondersteuning

en: Label Text
nl_NL: Knoptekst

en: Label/Send Button Alignment
nl_NL: Uitlijning van labels/verzendknop

en: Landscape
nl_NL: Landschap

en: Large
nl_NL: Groot

en: Large Gap
nl_NL: Grote ruimte

en: Large Padding
nl_NL: Grote padding

en: Large Padding (20px)
nl_NL: Grote padding (20px)

en: Large Padding (70px 70px)
nl_NL: Grote padding (70px 70px)

en: Large Padding (70px)
nl_NL: Grote padding (70px)

en: Large separator
nl_NL: Groot scheidingsteken

en: Largest time unit
nl_NL: Grootste tijdseenheid

en: Last Modified Date
nl_NL: Datum laatste wijziging

en: Last Modified Date and Time
nl_NL: Datum en tijd laatste wijziging

en: Last modified
nl_NL: Laatst bewerkt

en: Last successful check was on %s.
nl_NL: Laatste succesvolle controle was op %s.

en: Last time we checked the token we were not able to connected to Envato:
nl_NL: De laatste keer dat we het token controleerden, konden we geen verbinding maken met Envato:

en: Last time we checked we were able to connected to Google reCAPTCHA with your API keys
nl_NL: De laatste keer dat we dit hebben gecontroleerd, konden we verbinding maken met Google reCAPTCHA met uw API-sleutels

en: Last time we checked we were able to connected to google maps with your API key
nl_NL: De laatste keer dat we dit deden, konden we verbinding maken met Google Maps met uw API-sleutel

en: Last time we checked we were able to connected to your Mailchimp account
nl_NL: De laatste keer dat we dit hebben gecontroleerd, konden we verbinding maken met uw Mailchimp-account

en: Last verified key - hidden - used for internal use only
nl_NL: Laatste geverifieerde sleutel - verborgen - alleen gebruikt voor intern gebruik

en: Last verified keys - hidden - used for internal use only
nl_NL: Laatste geverifieerde sleutels - verborgen - alleen gebruikt voor intern gebruik

en: Last verify state - hidden - used for internal use only
nl_NL: Laatste verificatiestatus - verborgen - alleen gebruikt voor intern gebruik

en: Latest News
nl_NL: Laatste nieuws

en: Latest Portfolio
nl_NL: Laatste portfolio

en: Latitude
nl_NL: Breedtegraad

en: Latitude and longitude for
nl_NL: Breedte- en lengtegraad voor

en: Latitude:
nl_NL: Breedtegraad:

en: LayerSlider couldn't download your selected slider. Please check LayerSlider -> System Status for potential issues. The WP Remote functions may be unavailable or your web hosting provider has to allow external connections to our domain.
nl_NL: LayerSlider kon uw geselecteerde slider niet downloaden. Controleer LayerSlider -> Systeemstatus voor mogelijke problemen. Het kan zijn dat de WP Remote functies niet beschikbaar zijn of dat uw webhosting provider geen externe verbindingen met ons domein toestaat.

en: LayerSlider couldn't save the downloaded slider on your server. Please check LayerSlider -> System Status for potential issues. The most common reason for this issue is the lack of write permission on the /wp-content/uploads/ directory.
nl_NL: LayerSlider kon de gedownloade slider niet op uw server opslaan. Controleer LayerSlider -> Systeemstatus voor mogelijke problemen. De meest voorkomende reden voor dit probleem is het ontbreken van schrijfrechten op de /wp-content/uploads/ directory.

en: Layerslider Options
nl_NL: Layerslider opties

en: Layout
nl_NL: Indeling

en: Layout Builder
nl_NL: Lay-out bewerker

en: Layout Builder supported
nl_NL: Layout Builder ondersteund

en: Layout Elements
nl_NL: Indelingselementen

en: Layout structure for first element had to be modified at index %d: %s
nl_NL: De lay-outstructuur voor het eerste element moest worden gewijzigd bij index %d: %s

en: Layout structure for first element must be modified at index %d: %s
nl_NL: De lay-outstructuur voor het eerste element moet worden gewijzigd bij index %d: %s

en: Layout:
nl_NL: Indeling:

en: Lazy Load Videos
nl_NL: Lazy load video's

en: Lazy Load videos
nl_NL: Video's voorwaardelijk laden

en: Lazy Loading
nl_NL: Lazy loading

en: Lazy Loading Of Animation
nl_NL: Lazy-loading van animatie

en: Lazy Loading Of Images
nl_NL: Lazy loaden van afbeeldingen

en: Lazy loading of images using pure HTML is a feature introduced with WP 5.5 as a standard feature to speed up page loading. But it may not be compatible with animations and might break functionality of your page.
nl_NL: Het gebruik van lazy load bij afbeeldingen met behulp van pure HTML is een functie die is geïntroduceerd met WP 5.5 als standaardfunctie om het laden van pagina's te versnellen. Maar het is mogelijk dat het niet compatibel is met animaties en dat het de functionaliteit van uw pagina kan verstoren.

en: Leaflet Javascript Library css File
nl_NL: Leaflet Javascript Bibliotheek css bestand

en: Leaflet Javascript Library js File
nl_NL: Leaflet Javascript Bibliotheek js bestand

en: Leaflet Map Plugin
nl_NL: Leaflet kaart plugin

en: Leaflet is not active at the moment. We cannot find the coordinates for your address.
nl_NL: Leaflet is op dit moment niet actief. We kunnen de coördinaten voor uw adres niet vinden.

en: Learn more
nl_NL: Lees meer

en: Learn more about custom elements in the
nl_NL: Lees meer over aangepaste elementen in de

en: Learn more about our privacy policy
nl_NL: Lees meer over ons privacy beleid

en: Leave a Reply
nl_NL: Plaats een Reactie

en: Leave empty for default theme color
nl_NL: Laat leeg voor de standaard themakleur

en: Leave empty for default.
nl_NL: Leeglaten voor standaard.

en: Leave empty for theme default settings.
nl_NL: Leeglaten voor thema standaardinstellingen.

en: Leave empty if you want to use the default marker
nl_NL: Laat leeg als u de standaard markering prima vindt

en: Leave empty to use default plugin settings.
nl_NL: Laat leeg om de standaard plugin instellingen te gebruiken.

en: Leave empty to use default setting.
nl_NL: Leeglaten om de standaardinstelling te gebruiken.

en: Leave empty to use default settings.
nl_NL: Leeglaten om de standaardinstellingen te gebruiken.

en: Leave input fields empty to use theme defaults. Make sure you add valid CSS units. There is no check for that.
nl_NL: Laat invoervelden leeg om de standaardwaarden van het thema te gebruiken. Zorg ervoor dat u geldige CSS eenheden toevoegt. Daar is geen controle voor.

en: Leave query strings
nl_NL: Laat query strings achterwege

en: Leaving options empty will use the settings defined in %s Instagram Feed Plugin Options %s. Not all options are supported. Pro options are only available if you use the pro version of the plugin.
nl_NL: Als u de opties leeg laat, gebruikt u de instellingen die zijn gedefinieerd in %s Instagram Feed Plugin Opties %s. Niet alle opties worden ondersteund. Pro opties zijn alleen beschikbaar als u de pro-versie van de plugin gebruikt.

en: Left
nl_NL: Links

en: Left Bottom
nl_NL: Onderaan links

en: Left Bottom To Right Top
nl_NL: Linksonder naar rechtsboven

en: Left Centered
nl_NL: Midden links

en: Left Framed
nl_NL: Links met kader

en: Left Margin
nl_NL: Linkermarge

en: Left Padding
nl_NL: Linker padding

en: Left Sidebar
nl_NL: Linker zijbalk

en: Left Sidebar Text Alignment
nl_NL: Tekstuitlijning van linker zijbalk

en: Left To Right
nl_NL: Links naar rechts

en: Left Top
nl_NL: Bovenaan links

en: Left Top To Right Bottom
nl_NL: Linksboven naar rechtsonder

en: Left to Right
nl_NL: Links naar rechts

en: Left to right
nl_NL: Links naar rechts

en: Left without Frame
nl_NL: Links zonder Kader

en: Legend Text Color
nl_NL: Legenda tekstkleur

en: Let Logo And Menu Position Adapt To Browser Window
nl_NL: Logo- en menupositie aanpassen aan breedte van browser

en: Let SEO plugin set this tag
nl_NL: Laat de SEO plugin deze tag instellen

en: Let user pick by displaying a dropdown with sort options (default value is defined at Default product sorting)
nl_NL: Laat gebruiker kiezen door een vervolgkeuzelijst met sorteeropties weer te geven (standaardwaarde wordt gedefinieerd bij Standaard productsortering)

en: Letter Spacing
nl_NL: Letterspatiëring

en: Light
nl_NL: Licht

en: Light Transparent
nl_NL: Licht Transparant

en: Light transparent
nl_NL: Licht transparant

en: Lightbox Link Arrows Background Color
nl_NL: Lightbox Link pijlen achtergrondkleur

en: Lightbox Link Arrows Color
nl_NL: Lightbox Link kleur van pijlen

en: Lightbox Modal Window
nl_NL: Lightbox modaal venster

en: Lightbox image description text
nl_NL: Lightbox afbeelding omschrijvingstekst

en: Lightbox linking active
nl_NL: Lightbox-link actief

en: Like/Comment Icons
nl_NL: Vind-ik-leuk/commentaar iconen

en: Likes & Comments
nl_NL: Vind-ik-leuk & commentaren

en: Line Break
nl_NL: Regel Afkapping

en: Line Chart
nl_NL: Lijngrafiek

en: Line Color
nl_NL: Lijnkleur

en: Line Height
nl_NL: Regelafstand

en: Line Height (default %s):
nl_NL: Regelhoogte (standaard %s):

en: Line Height:
nl_NL: Regelhoogte:

en: Line Through
nl_NL: Doorhalen

en: Linear gradient overlay
nl_NL: Lineaire gradiënt overlay

en: Lines
nl_NL: Lijnen

en: Link Behaviour
nl_NL: Link instellingen

en: Link Grid Item
nl_NL: Link rasterelement

en: Link Handling
nl_NL: Link Afhandeling

en: Link Setting
nl_NL: Link instelling

en: Link Settings
nl_NL: Link instellingen

en: Link Title
nl_NL: Link titel

en: Link portfolio item to external URL
nl_NL: Portfolio-item naar externe URL linken

en: Link text
nl_NL: Link tekst

en: Link to
nl_NL: Link naar

en: Link to %s
nl_NL: Link naar %s

en: Link to %s in %s
nl_NL: Link naar %s in %s

en: Link to 500px
nl_NL: Link naar 500px

en: Link to Facebook
nl_NL: Link naar Facebook

en: Link to Google Maps
nl_NL: Laden van Google Maps

en: Link to WhatsApp
nl_NL: Link naar WhatsApp

en: Link to another page
nl_NL: Koppeling naar andere pagina

en: Link to the Persons website
nl_NL: Link naar de website van de persoon

en: Link to your profile
nl_NL: Link naar je profiel

en: Link to:
nl_NL: Link naar:

en: Link to:
nl_NL: LInk naar:

en: Linked Image Overlay
nl_NL: Overlay van de gelinkte afbeelding

en: LinkedIn Profile Link
nl_NL: LinkedIn profiellink

en: Linktext for the above Link
nl_NL: Linktekst voor de bovenstaande link

en: List Content goes here
nl_NL: Hier plaats je de inhoud

en: List Item 1
nl_NL: Lijst Item 1

en: List Item 2
nl_NL: Lijst Item 2

en: List Item 3
nl_NL: Lijst Item 3

en: List Item Content
nl_NL: Inhoud lijst item

en: List Item Description
nl_NL: Lijstitem omschrijving

en: List Item Icon
nl_NL: Icoon lijst Item

en: List Item Title
nl_NL: Lijst Item titel

en: List Layout - Compact (Title and icon only)
nl_NL: Lijst Layout - Compact (enkel titel en icoon)

en: List Layout - Excerpt (Title, meta information and excerpt only)
nl_NL: Lijst lay-out - Samenvatting (enkel titel, meta informatie en samenvatting)

en: List Layout - Simple (Title and meta information only)
nl_NL: Lijst Layout - Eenvoudig (enkel titel en meta informatie)

en: List Styling
nl_NL: Stijl van de lijst

en: List Title 1
nl_NL: Lijst Titel 1

en: List Title 2
nl_NL: Lijst Titel 2

en: List Title 3
nl_NL: Lijst Titel 3

en: Lists
nl_NL: Lijsten

en: Load Google Fonts In Footer
nl_NL: Laad Google lettertypen in uw footer

en: Load More Photos
nl_NL: Laad meer foto's

en: Load from CDN server
nl_NL: Laadt van CDN server

en: Load from local server
nl_NL: Laadt van lokake server

en: Load jQuery In Your Footer
nl_NL: Laad jQuery in uw footer

en: Load more
nl_NL: Toon meer

en: Load only used elements (recommended)
nl_NL: Laad alleen de gebruikte elementen (aanbevolen)

en: Load template at bottom:
nl_NL: Laad sjabloon onderaan:

en: Load template at top:
nl_NL: Laad sjabloon bovenaan:

en: Loading
nl_NL: Bezig met laden

en: Loading jQuery in your footer will speed up site rendering but may cause problems with plugins. Only use if you know what you are doing ;-)
nl_NL: Het laden van jQuery in uw footer versnelt het renderen van de site, maar kan problemen met plug-ins veroorzaken. Alleen gebruiken als je weet wat je doet ;-)

en: Loading the fonts in your footer will speed up the site rendering, but also cause a small flicker of text on page load
nl_NL: Het laden van de lettertypen in uw footer versnelt de weergave van de site, maar veroorzaakt ook een kleine flikkering van tekst bij het laden van de pagina

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Location of your photos or videos
nl_NL: Locatie van uw foto's of video's

en: Lock %s
nl_NL: Vergrendel %s

en: Lock Advanced Layout Builder
nl_NL: Geavanceerde lay-out bewerker vergrendelen

en: Lock Advanced Layout Builder For Admins As Well
nl_NL: Geavanceerde lay-out bewerker ook voor beheerders vergrendelen

en: Lockable Custom CSS Class
nl_NL: Vergrendelbare aangepaste CSS klasse

en: Log In
nl_NL: Inloggen

en: Log Out
nl_NL: Uitloggen

en: Login / Register
nl_NL: Inloggen / registreren

en: Login / Register Page Link
nl_NL: Inloggen / registreren link naar pagina

en: Logo And Main Menu
nl_NL: Logo en hoofdmenu

en: Logo Dimension: 340px * 156px (if your logo is larger you might need to change the Header size in your
nl_NL: Afmeting logo: 340px * 156px (als het logo groter is, pas dan de headergrootte aan, of laat het schalen)

en: Logo Slider Or Logo Grid Layout
nl_NL: Lay-out van logo diavoorstelling of -raster

en: Logo center, Menu above
nl_NL: Logo gecentreerd, menu erboven

en: Logo center, Menu below
nl_NL: Logo gecentreerd, menu eronder

en: Logo image
nl_NL: Logo afbeelding

en: Logo left, Menu below
nl_NL: Logo links, menu eronder

en: Logo left, Menu right
nl_NL: Logo links, menu rechts

en: Logo right, Menu Left
nl_NL: Logo rechts, menu links

en: Logo right, Menu below
nl_NL: Logo rechts, menu eronder

en: Longitude
nl_NL: Lengtegraad

en: Longitude:
nl_NL: Lengtegraad:

en: Look up problems concerning the shortcode structure of this page/post that might break your frontend layout.
nl_NL: Zoek problemen op met betrekking tot de shortcodestructuur van deze pagina/dit bericht die uw lay-out kunnen kapotmaken.

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
nl_NL: Op zoek naar extra functionaliteit zoals terugkerende evenementen, ticketverkoop, publieke evenementen, nieuwe kijkers en meer?

en: Loop Animation
nl_NL: Animatie lus

en: Loop Count
nl_NL: Lus aantal

en: Loop Video Player
nl_NL: Videospeler Loop

en: Loop playlist
nl_NL: Loop afspeellijst

en: Loop post navigation
nl_NL: Berichtnavigatie via lus

en: Lottie Animation
nl_NL: Lottie animatie

en: Lottie Animation Link
nl_NL: Lottie animatie koppeling

en: Lowercase
nl_NL: Kleine letters

en: MDN font-display
nl_NL: MDN lettertype weergave

en: Mailchimp API key not valid
nl_NL: Ongeldige Mailchimp API-sleutel

en: Mailchimp List:
nl_NL: Mailchimp lijst:

en: Mailchimp Newsletter Signup
nl_NL: Mailchimp nieuwsbrief aanmelden

en: Mailchimp Signup
nl_NL: Mailchimp Aanmelden

en: Mailchimp active
nl_NL: Mailchimp actief

en: Mailchimp allows you to easily use newsletter functionality with this theme. In order to use the Newsletter features you need to create a Mailchimp account and enter your API key into the field below.
nl_NL: Met Mailchimp kunt u eenvoudig nieuwsbrieffunctionaliteit gebruiken met dit thema. Om de nieuwsbrieffuncties te gebruiken, moet u een Mailchimp-account maken en uw API-sleutel invoeren in het onderstaande veld.

en: Mailchimp list to subscribe to
nl_NL: Mailchimp lijst om te abonneren

en: Main Heading
nl_NL: Hoofdrubriek

en: Main Menu
nl_NL: Hoofdmenu

en: Main Menu (Icon)
nl_NL: Hoofdmenu (Icoon)

en: Main Menu Indicator
nl_NL: Hoofdmenu Indicator

en: Main Menu Links
nl_NL: Hoofdmenu Links

en: Main Menu Sidebar
nl_NL: Hoofdmenu zijbalk

en: Main Menu sublevel Links
nl_NL: Hoofdmenu sublevel Links

en: Main Shop Page Banner
nl_NL: Hoofd webshop pagina banner

en: Maintenance Mode
nl_NL: Onderhoudsmodus

en: Make a duplicate from this element template
nl_NL: Maak een duplicaat van dit element sjabloon

en: Make entire table scrollable
nl_NL: Maak gehele tabel scrollbaar

en: Make sure to add the profile link here in &quot;Profile Tab&quot; or in
nl_NL: Zorg ervoor dat u de profiellink hier toevoegt in &quot;Profiel Tab&quot; of in

en: Make sure to delete any fonts that you are not using, to keep the loading time for your visitors low
nl_NL: Zorg ervoor dat u alle lettertypen verwijdert die u niet gebruikt, om de laadtijd voor uw bezoekers laag te houden

en: Make sure you comply with the <a target='_blank' href='http://ec.europa.eu/ipg/basics/legal/cookies/index_en.htm' rel='noopener noreferrer'>EU cookie law</a> by informing users that your site uses cookies. This can be done with a small notification bar or modal popup window
nl_NL: Zorg ervoor dat u voldoet aan de <a target='_blank' href='http://ec.europa.eu/ipg/basics/legal/cookies/index_en.htm' rel='noopener noreferrer'>EU-cookiewetgeving</ a> door gebruikers te informeren dat uw site cookies gebruikt. Dit kan worden gedaan met een kleine berichtenbalk of een modaal pop-upvenster.

en: Make your site more accessible for people with disabilities.
nl_NL: Maak uw site toegankelijker voor mensen met een beperking.

en: Manually manage loaded elements
nl_NL: Handmatig beheren van de te laden elementen

en: Map Controls
nl_NL: Kaart besturingselementen

en: Map Interaction
nl_NL: Kaart interactie

en: Map Settings
nl_NL: Kaart instellingen

en: Map Size
nl_NL: Kaart omvang

en: Map Type:
nl_NL: Type kaart:

en: Map height
nl_NL: Hoogte landkaart

en: Map is only rendered in frontend.
nl_NL: Kaart wordt enkel weergegeven in front-end.

en: Maps were disabled by the visitor on this site. Click to open the map in a new window.
nl_NL: Kaarten zijn uitgeschakeld door de bezoeker op deze site. Klik om de kaart in een nieuw venster te openen.

en: Margin
nl_NL: Marge

en: Margin (default %s):
nl_NL: Marge (standaard %s):

en: Margin (e.g. 0 0 10px 0 ):
nl_NL: Marge (bijv. 0 0 10px 0 ):

en: Margin And Padding
nl_NL: Marge en opvulling

en: Margin Bottom
nl_NL: Marge onderkant

en: Margin Top
nl_NL: Marge bovenkant

en: Margin and Padding
nl_NL: Marges en padding

en: Marker
nl_NL: Markering

en: Marker And Tooltip
nl_NL: Markering en tooltip

en: Marker Location
nl_NL: Markeringslocatie

en: Marker Popup
nl_NL: Markeringspopup

en: Marker Popup Handling
nl_NL: Markeringspopup behandeling

en: Marker Popup Visibility
nl_NL: Markeringspopup zichtbaarheid

en: Marker Style
nl_NL: Markeringstijl

en: Marker Tooltip
nl_NL: Tekstkader bij markering

en: Markers
nl_NL: Markeringen

en: Mask Overlay
nl_NL: Masker overlay

en: Mask Position
nl_NL: Masker positie

en: Mask Repeat
nl_NL: Masker herhaling

en: Mask Scale
nl_NL: Masker schaal

en: Mask Shape
nl_NL: Masker vorm

en: Mask Size
nl_NL: Masker grootte

en: Masonry
nl_NL: Metselwerk

en: Masonry Gallery
nl_NL: Metselwerk galerij

en: Masonry Grid
nl_NL: Metselwerk galerij

en: Masonry Images Animation
nl_NL: Metselwerk afbeeldingen animatie

en: Masonry Settings
nl_NL: Metselwerk instellingen

en: Maximum Container Width
nl_NL: Maximale inhoudsbreedte website

en: Maximum Height
nl_NL: Maximum hoogte

en: Maximum Zoom Level
nl_NL: Maximaal zoomniveau

en: Media Elements
nl_NL: Multimedia elementen

en: Media Icon/Album Cover
nl_NL: Media Icoon/Albumhoes

en: Media Switch Back
nl_NL: Media-schakelaar terug

en: Medium
nl_NL: Gemiddeld

en: Medium: between 768px and 989px - eg: Tablet Landscape
nl_NL: Gemiddeld: tussen 768px en 989px - bijv. tablet liggend

en: Menu And Logo Position
nl_NL: Positie van menu en logo

en: Menu Background
nl_NL: Menu achtergrond

en: Menu Colors
nl_NL: Menukleuren

en: Menu Handling For Mobile Devices In Landscape Mode
nl_NL: Menu afhandeling voor mobiele apparaten in liggende modus

en: Menu Icon Color
nl_NL: Kleur van hamburger-icoon

en: Menu Icon Style
nl_NL: Stijl van het hamburger-icoon

en: Menu Icon Submenu Items
nl_NL: Menu icoon submenu items

en: Menu Item 1
nl_NL: Menu item 1

en: Menu Item 2
nl_NL: Menu item 2

en: Menu Item Button
nl_NL: Menu Item Knop

en: Menu Item Button with Border
nl_NL: Menu Item Knop met Rand

en: Menu Items For Desktop
nl_NL: Menu-items op desktop computers

en: Menu Items For Mobile
nl_NL: Menu-items voor mobiele weergave

en: Menu Link?
nl_NL: Menu link?

en: Menu Links in overlay/slide out
nl_NL: Menu Links in overlay/uitschuifpaneel

en: Menu Overlay Style
nl_NL: Stijl van menu overlay

en: Menu Position
nl_NL: Positie van menu

en: Menu Style
nl_NL: Menustijl

en: Menu Text
nl_NL: Menutekst

en: Menu color for transparent header (Leave empty to use the default color)
nl_NL: Menukleur voor transparante header (leeglaten om de standaardkleur te gebruiken)

en: Menu color for transparent header on hover (Leave empty to use the default color)
nl_NL: Menukleur voor transparante header (leeglaten om de standaardkleur te gebruiken)

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Message Bar Position
nl_NL: Positie van berichtenbalk

en: Message Colors
nl_NL: Bericht kleuren

en: Message Sent Label
nl_NL: Bericht verzonden label

en: Message Sent label
nl_NL: Label Bericht Verstuurd

en: Message below comment form
nl_NL: Bericht onder reactieformulier

en: Message below login forms
nl_NL: Bericht onder loginformulieren

en: Message below mailchimp subscription forms
nl_NL: Bericht onder Mailchimp registratieformulieren

en: Message below registration forms
nl_NL: Bericht onder registratieformulieren

en: Message below template builder contact forms
nl_NL: Bericht onder (Enfold) contactformulieren

en: Message if user subscribes successfully
nl_NL: Bericht als een gebruiker zich inschrijft

en: Meta Color
nl_NL: Meta kleur

en: Meta Tag &quot;robots&quot;
nl_NL: Meta tag &quot;robots&quot;

en: Metadata
nl_NL: Metagegevens

en: Middle
nl_NL: Midden

en: Milestone 1
nl_NL: Mijlpaal 1

en: Milestone 2
nl_NL: Mijlpaal 2

en: Milestone 3
nl_NL: Mijlpaal 3

en: Milestone Bullet
nl_NL: Mijlpaal opsommingsteken

en: Milestone Colors
nl_NL: Mijlpaal kleuren

en: Milestone Content
nl_NL: Mijlpaal Inhoud

en: Milestone Content goes here
nl_NL: Hier komt de inhoud van de mijlpaal

en: Milestone Date
nl_NL: Mijlpaal datum

en: Milestone Description
nl_NL: Mijlpaal beschrijving

en: Milestone Icon
nl_NL: Mijlpaal icoon

en: Milestone Link
nl_NL: Mijlpaal link?

en: Milestone Link?
nl_NL: Mijlpaal link?

en: Milestone Placement
nl_NL: Mijlpaal positionering

en: Milestone Title
nl_NL: Mijlpaal Titel

en: Minimal
nl_NL: Minimaal

en: Minimal (borderless, no background)
nl_NL: Minimaal (geen randen, geen achtergrond)

en: Minimal (no borders or buttons)
nl_NL: Minimaal (geen randen of knoppen)

en: Minimal (no borders, indicators or transparency)
nl_NL: Minimaal (geen randen, indicators of transparantie)

en: Minimal Bars
nl_NL: Minimale balken

en: Minimal Black
nl_NL: Minimaal zwart

en: Minimal Grid
nl_NL: Minimale tabel

en: Minimal Overlay (No Icon)
nl_NL: Minimale overlay (geen icoon)

en: Minimal Overlay with centered text
nl_NL: Minimale overlay met gecentreerde tekst

en: Minimal White
nl_NL: Minimaal wit

en: Minimal small list
nl_NL: Minimaal (kleine lijst)

en: Minimal space
nl_NL: Minimale ruimte

en: Minimal with drop shadow (no borders, indicators or transparency)
nl_NL: Minimaal met schaduweffect (geen randen, indicators of transparantie)

en: Minimum Column Height
nl_NL: Minimale kolomhoogte

en: Minimum Height - For Flipbox Only
nl_NL: Minimale hoogte - enkel voor flipbox

en: Minimum Zoom Level
nl_NL: Minimaal zoomniveau

en: Minimum custom height in &percnt; based on browser windows height
nl_NL: Aangepaste hoogte in &percnt; op basis van de hoogte van browservenster

en: Minimum custom height in pixel
nl_NL: Minimale aangepaste hoogte in pixels

en: Minute
nl_NL: Minuten

en: Minute %1$s
nl_NL: Minuut %1$s

en: Minutes
nl_NL: Minuten

en: Misc
nl_NL: Overig

en: Miscellaneous
nl_NL: Diversen

en: Missing closing tag [/%s] found for an opening tag at index %d.
nl_NL: Ontbrekende sluitingstag [/%s] gevonden voor een openingstag bij index %d.

en: Missing in WP result - Document position %d:
nl_NL: Ontbreekt in WP resultaat - Documentpositie %d:

en: Missing in document result - Document position %d:
nl_NL: Ontbreekt in documentresultaat - Documentpositie %d:

en: Missing internal token on valid submit - unable to proceed.
nl_NL: Ontbrekend intern token bij geldige verzending - kan niet doorgaan.

en: Missing opening tag [%s] found for a closing tag at index %d.
nl_NL: Ontbrekende openingstag [%s] gevonden voor een sluitingstag bij index %d.

en: Mobile
nl_NL: Mobiel

en: Mobile (smaller than 480 pixels):
nl_NL: Mobiel (kleiner dan 480 pixels):

en: Mobile Behaviour
nl_NL: Gedrag op mobiele apparaten en kleine schermen

en: Mobile Breaking Point
nl_NL: Mobiel breekpunt

en: Mobile Breaking Points
nl_NL: Mobiele breekpunten

en: Mobile Breakpoint
nl_NL: Mobiel breekpunt

en: Mobile Breakpoint Position
nl_NL: Mobiele breekpunt positie

en: Mobile Close Behaviour
nl_NL: Gedrag bij sluiten op mobiel

en: Mobile Display Of Description
nl_NL: Tonen van beschrijving op mobiel

en: Mobile Fallback Image Link
nl_NL: Mobiel reserve afbeelding link

en: Mobile Flip Box Close Behaviour
nl_NL: Flip Box sluitgedrag op mobiel

en: Mobile Menu Display
nl_NL: Weergave mobiel menu

en: Mobile Settings (smaller than 480 pixels)
nl_NL: Mobiele instellingen (kleiner dan 480 pixels)

en: Mobile display
nl_NL: Mobiele weergave

en: Modal Popup Window
nl_NL: Modaal popup venster

en: Modal Popup Window Content
nl_NL: Modaal popup venster inhoud

en: Modal Window Custom Content
nl_NL: Modaal venster aangepaste inhoud

en: Modern Business
nl_NL: Modern zakelijk

en: Modify the frame color by changing the Body Background in
nl_NL: Wijzig de kleur van het kader door de body achtergrond te wijzigen in

en: Month
nl_NL: Maand

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: Months
nl_NL: Maanden

en: More detailed information about the cookie law, message bar usage, the styling of the bar and more can be found in our documentation:
nl_NL: Meer gedetailleerde informatie over cookie wetgeving, het gebruik van de berichtenbalk, de vormgeving van de balk en meer vindt u in onze documentatie:

en: More detailed information for typography settings you find here:
nl_NL: Meer gedetailleerde informatie voor typografie instellingen vind je hier:

en: More information about the different chart types you can find %s here %s.
nl_NL: Meer informatie over de verschillende grafiektypes vindt u hier %s.

en: More information and free ready to use animations can be found at %s LottieFiles Homepage %s
nl_NL: Meer informatie en gratis kant-en-klare animaties zijn te vinden op %s LottieFiles Homepage %s

en: More information and more privacy settings you find here:
nl_NL: Meer informatie en privacy instellingen vindt u hier:

en: Most elements open a popup window if you click them
nl_NL: De meeste elementen openen in een popup scherm als je er op klikt

en: Most mobile devices can't autoplay videos to prevent bandwidth problems for the user
nl_NL: Vele mobiele apparaten blokkeren auto-afspelen, ter voorkoming van fors datagebruik

en: Most of the ALB elements and posts should be supporting this feature since 4.8.3. Please report in our support forum if you encounter problems.
nl_NL: De meeste ALB elementen en berichten zouden deze functie moeten ondersteunen sinds 4.8.3. Meldt u alstublieft in ons support forum als u problemen ondervindt.

en: Mountains
nl_NL: Bergen

en: Move
nl_NL: Verplaats

en: Move down
nl_NL: Verplaats omlaag

en: Move up
nl_NL: Verplaats omhoog

en: Multi Author Blog (displays Gravatar of the article author beside the entry and feature images above)
nl_NL: Bericht met meerdere auteurs (toont naast het artikel de auteur-Gravatar en erboven de uitgelichte afbeeldingen)

en: Multiple Answers
nl_NL: Meerdere antwoorden

en: Multiple toggles open allowed (Toggle Mode)
nl_NL: Meerdere toggles open toegestaan (Toggle Modus)

en: Mute Video Player
nl_NL: Videospeler dempen

en: Muted colors
nl_NL: Kleuren gedempt

en: My Account
nl_NL: Mijn Account

en: My Dataset
nl_NL: Mijn dataset

en: N/A
nl_NL: n.v.t.

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name (Post Slug)
nl_NL: Naam (Post Slug)

en: Name Font Color
nl_NL: Naam tekstkleur

en: Name for token field was missing.
nl_NL: Naam voor het token-veld ontbrak.

en: Name of Element
nl_NL: Naam van het element

en: Name of the person
nl_NL: Naam van de persoon

en: Navigation Arrows Background Color
nl_NL: Navigatiepijlen achtergrondkleur

en: Navigation Arrows Color
nl_NL: Navigatiepijlen kleur

en: Navigation Control Colors
nl_NL: Navigatie besturing kleuren

en: Navigation Controls
nl_NL: Navigatie besturing

en: Navigation Dots Color
nl_NL: Navigatie stippen kleur

en: Navigation Label
nl_NL: Navigatielabel

en: Navigation arrows
nl_NL: Navigatiepijlen

en: Navigation arrows always visible
nl_NL: Navigatiepijlen altijd zichtbaar

en: Navigation arrows and dots
nl_NL: Navigatiepijlen en -stippen

en: Navigation arrows and dots always visible
nl_NL: Navigatiepijlen en -stippen altijd zichtbaar

en: Navigation dots
nl_NL: Navigatie stippen

en: Navigation dots always visible
nl_NL: Navigatie stippen altijd zichtbaar

en: Nearest
nl_NL: Dichtsbijzijnde

en: Necessary changes were applied to fix all found problems.
nl_NL: Noodzakelijke wijzigingen werden toegepast om alle gevonden problemen op te lossen.

en: Need a chart with dynamic data (e.g. to display currency exchange rates of the last week): Check our %s documentation %s
nl_NL: U wilt een grafiek met dynamische gegevens (bijvoorbeeld om wisselkoersen van de afgelopen week weer te geven): Bekijk onze %s documentatie %s

en: Need more flexibility for CSS units:
nl_NL: Er is meer flexibiliteit nodig voor CSS-eenheden:

en: Needed to manage different languages
nl_NL: Nodig voor het beheer van verschillende talen

en: Neutral (Dark Grey)
nl_NL: Neutraal (donkergrijs)

en: Neutral (Light Grey)
nl_NL: Neutraal (lichtgrijs)

en: Never Sticky
nl_NL: Nooit vastgeplakt

en: Never show buttons
nl_NL: Knoppen nooit tonen

en: New ALB Custom Element
nl_NL: Nieuw ALB aangepast element

en: New Message
nl_NL: Nieuw bericht

en: New Portfolio Entry
nl_NL: Nieuw portfolio-item

en: New Search
nl_NL: Nieuwe zoekopdracht

en: New window (_blank)
nl_NL: Nieuw venster (_blank)

en: New window or tab
nl_NL: Nieuw window of tab

en: Newer Comments &raquo;
nl_NL: Nieuwe reacties &raquo;

en: Newest comments
nl_NL: Nieuwste commentaren

en: Newest to Oldest
nl_NL: Nieuwste naar oudste

en: Newsletter
nl_NL: Nieuwsbrief

en: Newsletter via Mailchimp
nl_NL: Nieuwsbrief via Mailchimp

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next update: %s
nl_NL: Volgende update: %s

en: No
nl_NL: Nee

en: No ALB Custom Element Template found
nl_NL: Geen ALB aangepast elementsjabloon gevonden

en: No ALB Custom Element Templates found in Trash
nl_NL: Geen ALB aangepaste elementsjablonen gevonden in de prullenbak

en: No Animation
nl_NL: Geen animatie

en: No Background Image
nl_NL: Geen achtergrondafbeelding

en: No Blog Posts found
nl_NL: Geen artikelen gevonden

en: No Border
nl_NL: Geen rand

en: No Borders
nl_NL: Geen randen

en: No Breakpoint
nl_NL: Geen breekpunt

en: No Close Button
nl_NL: Geen Sluiten Knop

en: No Custom Element used - all options available
nl_NL: Geen aangepast element gebruikt - alle opties beschikbaar

en: No Events Found
nl_NL: Geen Evenementen Gevonden

en: No Gap
nl_NL: Geen ruimte ertussen

en: No Icon
nl_NL: Geen icoon

en: No Layer Slider Found. Click here to create one
nl_NL: Geen Layer Slider gevonden. Klik hier om er een te maken

en: No Link
nl_NL: Geen link

en: No Link for this slide
nl_NL: Geen link op deze dia

en: No Mailchimp API key found
nl_NL: Mailchimp API sleutel werd niet gevonden

en: No Mailchimp Lists found
nl_NL: Geen Mailchimp Lijsten gevonden

en: No Padding
nl_NL: Geen padding

en: No Padding (0px)
nl_NL: Geen padding (0px)

en: No Pagination
nl_NL: Geen paginerinig

en: No Parent Theme Options Found. There is nothing to import
nl_NL: Geen ouderthema-opties gevonden. Er is niets te importeren.

en: No Parent Theme found
nl_NL: Geen ouderthema gevonden

en: No Phone Number/Extra Info
nl_NL: Geen telefoonnummer/extra informatie

en: No Portfolio Entries found
nl_NL: Geen portfolio-items gevonden

en: No Portfolio Entries found in Trash
nl_NL: Geen portfolio-items gevonden in de prullenbak

en: No Repeat
nl_NL: Geen herhaling

en: No Revolution Slider Found. Click here to create one
nl_NL: Geen Revolution Slider Gevonden. Klik hier om er een te maken

en: No Rotation
nl_NL: Geen rotatie

en: No Scaling
nl_NL: Geen schaling

en: No Secondary Menu
nl_NL: Geen secundair menu

en: No Sidebar
nl_NL: Geen zijbalk

en: No Sorting
nl_NL: Geen sorteren

en: No Styling (no border, no border radius etc)
nl_NL: Geen stijl (geen randen, geen ronde hoeken etc.)

en: No Subheading
nl_NL: Geen subkop

en: No Title and no excerpt
nl_NL: Geen titel of samenvatting

en: No Title, no Excerpt
nl_NL: Geen titel, geen samenvatting

en: No Title, timer only
nl_NL: Geen titel, enkel timer

en: No Updates available. You are running the latest version! (%s)
nl_NL: Er zijn geen updates beschikbaar. U maakt al gebruik van de laatste versie! (%s)

en: No Validation
nl_NL: Geen validatie

en: No Zoom Control
nl_NL: Geen zoom besturing

en: No accessable cookies found in domain
nl_NL: Geen toegankelijke cookies gevonden in domein

en: No animation
nl_NL: Geen animatie

en: No attachment image available
nl_NL: Geen bijlage afbeelding beschikbaar

en: No attachment image available for:
nl_NL: Geen bijlage afbeelding beschikbaar voor:

en: No auto reload required
nl_NL: Automatisch herladen niet vereist

en: No autoplay (controls needed or on hover)
nl_NL: Niet automatisch afspelen (knoppen nodig of bij muis-over)

en: No border styling
nl_NL: Geen rand

en: No box around content
nl_NL: Geen kader om de inhoud

en: No cache, Envato API request started
nl_NL: Geen cache, Envato API verzoek gestart

en: No comments
nl_NL: Geen commentaren

en: No content
nl_NL: Geen inhoud

en: No controls, disable user interaction
nl_NL: Geen besturing, gebruikersinteractie uitschakelen

en: No copyright info
nl_NL: Geen copyright info

en: No custom 404 page selected
nl_NL: Geen aangepaste 404 pagina geselecteerd

en: No description
nl_NL: Geen omschrijving

en: No distance to horizontal borders (= space-between)
nl_NL: Geen afstand tot horizontale grenzen (= tussenruimte)

en: No divider
nl_NL: Geen verdeler

en: No effect
nl_NL: Geen effect

en: No element template to duplicate has been supplied!
nl_NL: Er is geen elementsjabloon geleverd om te dupliceren!

en: No errors detected
nl_NL: Geen fouten gedetecteerd

en: No errors found.
nl_NL: Geen fouten gevonden.

en: No errors were detected parsing the shortcodes.
nl_NL: Er zijn geen fouten gevonden bij het ontleden van de shortcodes.

en: No hover effect
nl_NL: Geen muis-over effect

en: No icon or image
nl_NL: Geen icoon of afbeelding

en: No images available at the moment
nl_NL: Geen afbeeldingen beschikbaar op dit moment

en: No info available
nl_NL: Geen info beschikbaar

en: No internal information available for the shortcode state. Please update the post to get the information.
nl_NL: Geen interne informatie beschikbaar voor de shortcodestatus. Werk het bericht bij om de informatie te krijgen.

en: No link for this slide
nl_NL: Geen link voor deze dia

en: No link selected
nl_NL: Geen link geselecteerd

en: No markup needed
nl_NL: Geen opmaak nodig

en: No minimum height, use content within section to define section height
nl_NL: Geen minimumhoogte, laat de content in de sectie de hoogte bepalen

en: No option to view additional images
nl_NL: Het tonen van meer afbeeldingen niet aanbieden

en: No overlay
nl_NL: Geen overlay

en: No problems
nl_NL: Geen problemen

en: No products found which match your selection.
nl_NL: Geen producten gevonden die aan uw selectie voldoen.

en: No results found. Please check your input, e.g. spelling of street, city, ....
nl_NL: Geen resultaten gevonden. Gelieve uw invoer te controleren, bv. spelling van straat, stad, ....

en: No revisions
nl_NL: Geen revisies

en: No rotation
nl_NL: Geen rotatie

en: No separator
nl_NL: Geen scheidingsteken

en: No shadow
nl_NL: Geen schaduw

en: No shortcode parser info available
nl_NL: Geen info beschikbaar van de shortcode ontleder

en: No social Icons
nl_NL: Toon geen sociale media-iconen in header

en: No space between columns
nl_NL: Geen ruimte tussen kolommen

en: No special alignment
nl_NL: Geen speciale uitlijning

en: No special style
nl_NL: Geen speciale stijl

en: No templates saved yet
nl_NL: Nog geen sjablonen opgeslagen

en: No text
nl_NL: Geen tekst

en: No theme shortcodes used in widgets
nl_NL: Geen thema shortcodes gebruikt in widgets

en: No thousands seperator
nl_NL: Geen duizendtal scheidingsteken

en: No time available
nl_NL: Geen tijd meer beschikbaar

en: No transparency
nl_NL: Geen transparantie

en: No, apply link to the title
nl_NL: Nee, de titel moet linken

en: No, display no banner
nl_NL: Nee, toon de banner

en: No, do not display sort options
nl_NL: Nee, toon geen filteropties

en: No, do not force the same size
nl_NL: Nee, behoud oorspronkelijke afmetingen

en: No, don't add a link to the images at all
nl_NL: Nee, voeg helemaal geen link toe aan de afbeeldingen

en: No, dont stretch the image. If the browser window is bigger than the image simply align it centered
nl_NL: Nee, rek de afbeelding niet uit. Wanneer het browser scherm groter is dan de afbeelding lijn hem in het midden uit.

en: No, never display title
nl_NL: Nee, toon nooit de titel

en: None
nl_NL: Geen

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Normal Saturation
nl_NL: Normale verzadiging

en: Not activated
nl_NL: Niet geactiveerd

en: Not all features provided are supported here and this might break layout. Please edit your elements using the &quot;Edit Element&quot; button from an advanced layout builder page.
nl_NL: Niet alle functies worden hier ondersteund en dit zou de lay-out kunnen breken. Bewerk a.u.b. uw elementen met de &quot;Element bewerken&quot; knop van een geavanceerde lay-out bewerker pagina.

en: Not draggable
nl_NL: Niet versleepbaar

en: Not enough information provided.
nl_NL: Niet genoeg informatie gegeven.

en: Not used
nl_NL: Niet gebruikt

en: Note
nl_NL: Noot

en: Note:
nl_NL: Let op:

en: Note: If you want to use a comma in the option text you have to write 2 comma.
nl_NL: Opmerking: als u een komma in de optietekst wilt gebruiken, moet u 2 komma's gebruiken.

en: Nothing Found
nl_NL: Niets gevonden

en: Notice: If you want to completely remove a demo installation after importing it, you can use a plugin like
nl_NL: Opmerking: als u een demo-installatie na het importeren volledig wilt verwijderen, kunt u een plug-in gebruiken zoals

en: Notice: Your blog is currently disabled. You can enable it
nl_NL: Let op: uw blog is momenteel uitgeschakeld. Om het in te schakelen klik

en: Notification
nl_NL: Notificatie

en: Notification (Blue)
nl_NL: Notificatie (blauw)

en: Notification Box Styling
nl_NL: Stijl van meldingsvak

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Number Font Size
nl_NL: Lettergrootte Getal

en: Number Font Sizes
nl_NL: Getal lettergrootte

en: Number of Milestones per Slide
nl_NL: Aantal Mijlpalen per Slide

en: Number of characters
nl_NL: Aantal karakters

en: Number of columns
nl_NL: Aantal kolommen

en: Number of columns in your feed
nl_NL: Aantal kolommen in je feed

en: Number of columns in your feed:
nl_NL: Aantal kolommen in je feed:

en: Number of columns on mobile
nl_NL: Aantal kolommen op mobiel

en: Number of columns on mobile:
nl_NL: Aantal kolommen op mobiel:

en: Number of comments to show
nl_NL: Aantal commentaren om te tonen

en: Number of comments to show:
nl_NL: Aantal commentaren om te tonen:

en: Number of entries
nl_NL: Aantal items

en: Number of entries per page
nl_NL: Aantal items per pagina

en: Number of items
nl_NL: Aantal items

en: Number of newest comments
nl_NL: Aantal nieuwste commentaren

en: Number of photos
nl_NL: Aantal foto's

en: Number of popular posts
nl_NL: Aantal populaire berichten

en: Number of recent posts
nl_NL: Aantal recente berichten

en: Number of results
nl_NL: Aantal resultaten

en: Number of rows in the carousel
nl_NL: Aantal rijen in de carrousel

en: Number of rows of posts in the carousel:
nl_NL: Aantal rijen berichten in de carrousel:

en: Number of tags for tag cloud
nl_NL: Aantal tags voor tag cloud

en: Numbered Hotspot
nl_NL: Hotspot genummerd

en: Numbers Color
nl_NL: Getallen kleur

en: Numbers Only Colors
nl_NL: Enkel getallen - kleuren

en: Numbers only
nl_NL: Enkel getallen

en: OSM - Leaflet Map
nl_NL: OSM - Leaflet kaart

en: OSM Marker Item
nl_NL: OSM markering item

en: Offset Number
nl_NL: Offset nummer

en: Offset X-axis
nl_NL: Offset X-as

en: Offset Y-axis
nl_NL: Offset Y-as

en: On Mouse Hover
nl_NL: Bij muis-over

en: On error, show a message box containing the labels of the invalid fields
nl_NL: Toont bij een fout een berichtvenster met de labels van de ongeldige velden

en: On mobile devices (at a screen width of 767px or lower)
nl_NL: Op mobiele apparaten (bij een schermbreedte van 767px of lager)

en: On some server configurations you might be receiving error messages like &quot;Remove query strings from static resources&quot;.
nl_NL: Op sommige serverconfiguraties ontvangt u mogelijk foutmeldingen zoals &quot; Verwijder querystrings uit statische bronnen&quot;.

en: On tablets (at a screen width of 989px or lower)
nl_NL: Op tablets (bij een schermbreedte van 989px of lager)

en: Once you have entered and verified your Envato Personal Token Key WordPress will check for updates every 12 Hours and notify you here, if one is available <br/><br/> Your current %s Version Number is <strong>%s</strong>
nl_NL: Als u eenmaal uw Envato persoonlijke token hebt ingevoerd en geverifieerd, zal WordPress elke 12 uur controleren op updates en u hier op de hoogte brengen als er een nieuwe versie beschikbaar is <br/><br/> Uw huidige %s versienummer is <strong>%s</strong>

en: Once you have selected a list above the available form fields will be displayed here
nl_NL: Nadat u hierboven een lijst hebt geselecteerd, worden hier de beschikbare formuliervelden weergegeven

en: Only Excerpt
nl_NL: Enkel samenvatting

en: Only Title
nl_NL: Alleen titel

en: Only Title + Read More Link
nl_NL: Titel en Lees meer-link

en: Only available if the logo is not
nl_NL: Alleen beschikbaar als het logo niet is

en: Only display content that match one of the post ids in this "whitelist". Separate multiple entries by commas (e.g. 2,125)
nl_NL: Geef alleen inhoud weer die overeenkomt met een van de bericht id's in deze "whitelist". Scheid meerdere vermeldingen door komma's (bijv. 2.125)

en: Only display content which contain certain words or hashtags in the caption. Separate multiple entries by commas (e.g. #awesome,#mytag)
nl_NL: Geef alleen inhoud weer die bepaalde woorden of hashtags in het bijschrift bevat. Scheid meerdere vermeldingen door komma's (bijv. #awesome,#mytag)

en: Only display on hover
nl_NL: Toon enkel bij muis-over

en: Only excerpt
nl_NL: Enkel samenvatting

en: Only excerpt + Read More Link
nl_NL: Samenvatting en Lees meer-link

en: Only one toggle open at a time (Accordion Mode)
nl_NL: Alleen een toggle open per keer (Accordeon Modus)

en: Only open Google Maps in new window
nl_NL: Open Google Maps alleen in een nieuw venster

en: Only open the Facebook page - no data are sent
nl_NL: Open enkel de Facebook pagina - er worden geen gegevens verstuurd

en: Only requests to the OpenStreetMaps databases are passed to external servers.
nl_NL: Alleen verzoeken aan de OpenStreetMaps databases worden doorgegeven aan externe servers.

en: Only supported for stretched layout.
nl_NL: Alleen ondersteund voor uitgerekte lay-out.

en: Only the classic WP editor will be used for the selected post types. The links to WP block editor (Gutenberg) will not be available. You can change this behaviour for certain pages/posts with Enfold&rsquo;s filter &quot;avf_use_block_editor_for_post&quot;
nl_NL: Alleen de klassieke WP editor zal worden gebruikt voor de geselecteerde berichttypes. De links naar WP blok-editor (Gutenberg) zullen niet beschikbaar zijn.  Je kunt dit gedrag voor bepaalde pagina's/berichten wijzigen met Enfold&rsquo;s filter &quot;avf_use_block_editor_for_post&quot;

en: Only visible for admins:
nl_NL: Alleen zichtbaar voor beheerders:

en: Opacity
nl_NL: Ondoorzichtigheid

en: Opacity For Background On Hover
nl_NL: Ondoorzichtigheid voor achtergrond bij muis-over

en: Opacity On Hover
nl_NL: Ondoorzichtigheid bij muis-over

en: Open Facebook page now
nl_NL: Ga naar de Facebook pagina

en: Open Google Maps in a new window
nl_NL: Open Google Maps in een nieuw venster

en: Open Instagram in new window
nl_NL: Openen Instagram in een nieuw venster

en: Open Link in new Window?
nl_NL: Open link in een nieuw venster?

en: Open Message Bar
nl_NL: Open Berichten Balk

en: Open a preview of the entry (known as AJAX Portfolio)
nl_NL: Toon preview van het item (dat heet: AJAX-Portfolio)

en: Open bigger version of thumbnail image in lightbox (image needs to be set)
nl_NL: Open groter formaat van thumbnail in een lightbox (kies eerst een afbeelding)

en: Open immediately on pageload
nl_NL: Direct openen bij het laden van de pagina

en: Open in Lightbox
nl_NL: Openen in Lightbox

en: Open in a new window
nl_NL: In nieuw venster openen

en: Open in new window
nl_NL: Openen in nieuw venster

en: Open in new window and use rel="nofollow sponsored"
nl_NL: Open in nieuw venster en gebruik rel="nofollow sponsored"

en: Open in new window and use rel="nofollow ugc"
nl_NL: Open in nieuw venster en gebruik rel="nofollow ugc"

en: Open in new window and use rel="nofollow"
nl_NL: Open in nieuw venster en gebruik rel="nofollow"

en: Open in same window
nl_NL: In hetzelfde venster openen

en: Open in same window and use rel="nofollow sponsored"
nl_NL: Open in hetzelfde venster en gebruik rel="nofollow sponsored"

en: Open in same window and use rel="nofollow ugc"
nl_NL: Open in hetzelfde venster en gebruik rel="nofollow ugc"

en: Open in same window and use rel="nofollow"
nl_NL: Open in hetzelfde venster en gebruik rel="nofollow"

en: Open info modal on privacy and cookies
nl_NL: Open info modaal over privacy en cookies

en: Open links in
nl_NL: Links openen in

en: Open the entry on a new page
nl_NL: Open het artikel in een nieuw venster

en: Open the images in a new browser window/tab
nl_NL: Open de afbeeldingen in een nieuw browservenster/tabblad

en: Open the images in the browser window
nl_NL: Open de afbeeldingen in het browservenster

en: Open with a button only
nl_NL: Enkel met een knop openen

en: OpenStreetMaps (OSM) And Leaflet
nl_NL: OpenStreetMaps (OSM) en Leaflet

en: OpenStreetMaps and Leaflet
nl_NL: OpenStreetMaps en Leaflet

en: OpenStreetMaps and Leaflet are open source projects that allow to display mobile friendly maps without using a key or account.
nl_NL: OpenStreetMaps en Leaflet zijn open source projecten die het mogelijk maken mobielvriendelijke kaarten weer te geven zonder gebruik te maken van een sleutel of account.

en: Operating site internal cookie
nl_NL: Interne cookie van operationele site

en: Operating site internal cookie - Keeps track of your session
nl_NL: Interne cookie van operationele site - Houdt uw sessie bij

en: Operating site internal cookie - PHP Debugger session cookie
nl_NL: Interne cookie van operationele site - PHP debugger sessie cookie

en: Option settings are always used for all languages.
nl_NL: Optie-instellingen worden altijd gebruikt voor alle talen.

en: Option to only load the preview image of a video slide. The actual videos will only be fetched once the user clicks on the image (Waiting for user interaction speeds up the inital pageload)
nl_NL: Optie om alleen de voorbeeldafbeelding van een video dia te laden. De eigenlijke video's worden alleen opgehaald als de gebruiker op de afbeelding klikt (wachten op gebruikersinteractie versnelt het laden van de pagina)

en: Option to only load the preview image. The actual video will only be fetched once the user clicks on the image (Waiting for user interaction speeds up the inital pageload).
nl_NL: Optie om alleen de voorbeeldafbeelding te laden. De eigenlijke video wordt alleen opgehaald als de gebruiker op de afbeelding klikt (Wachten op gebruikersinteractie versnelt het laden van de pagina).

en: Optional County
nl_NL: Optionele provincie

en: Optional State
nl_NL: Optionele staat

en: Optional Tooltip
nl_NL: Eventueel tekstkader

en: Optionally enter County to identify the location
nl_NL: Optioneel kunt u de provincie invoeren om de locatie te identificeren

en: Optionally enter State to identify the location
nl_NL: Optioneel kunt u de staat invoeren om de locatie te identificeren

en: Options Toggles In Modal Popup
nl_NL: Schakelaars in modale popup vensters

en: Options for setup are found here:
nl_NL: Opties voor het instellen vindt u hier:

en: Orange
nl_NL: Oranje

en: Order by
nl_NL: Sorteren op

en: Orientation
nl_NL: Oriëntatie

en: Original
nl_NL: Origineel

en: Original Height
nl_NL: Originele hoogte

en: Original LayerSlider Plugin is used
nl_NL: Originele LayerSlider Plugin wordt gebruikt

en: Original Width
nl_NL: Originele breedte

en: Original content had been kept - necessary changes were not applied.
nl_NL: Oorspronkelijke inhoud was bewaard gebleven - noodzakelijke wijzigingen werden niet aangebracht.

en: Original source: %s
nl_NL: Originele bron: %s

en: Other Element: Empty Line
nl_NL: Ander element: lege regel

en: Other Element: Seperator Headline
nl_NL: Ander element: Scheidingslijn

en: Other cookies
nl_NL: Andere cookies

en: Other external services
nl_NL: Overige externe diensten

en: Output the code without any additional wrapper elements. (not recommended)
nl_NL: Verwerk de code zonder enige extra wrapper elementen (niet aanbevolen)

en: Outside
nl_NL: Buitenkant

en: Oval
nl_NL: Ovaal

en: Oval border only
nl_NL: Ovaal alleen rand

en: Oval filled
nl_NL: Ovaal gevuld

en: Overlay Color
nl_NL: Kleur van overlay

en: Overlay Opacity
nl_NL: Overlay ondoorzichtigheid

en: Overlay Style
nl_NL: Overlay stijl

en: Overline
nl_NL: Bovenstreep

en: Override theme default settings. Only recommended for advanced users. Added with 4.8.8 and is in active BETA.
nl_NL: Standaardinstellingen van het thema overschrijven. Alleen aanbevolen voor gevorderde gebruikers. Toegevoegd met 4.8.8 en is in actieve BETA.

en: Oversaturated
nl_NL: Over-verzadigd

en: Overwrite Portfolio Link setting
nl_NL: Portfolio-Link instelling overschrijven

en: PLEASE NOTE:
nl_NL: LET OP:

en: Padding Bottom
nl_NL: Padding onderkant

en: Padding Left
nl_NL: Padding links

en: Padding Right
nl_NL: Padding rechts

en: Padding Top
nl_NL: Padding bovenkant

en: Padding: left and right
nl_NL: Padding: links en rechts

en: Padding: left/right
nl_NL: Padding: links/rechts

en: Padding: top and bottom
nl_NL: Padding: boven- en onderkant

en: Padding: top/bottom
nl_NL: Padding: bovenkant/onderkant

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Page %d of %d
nl_NL: Pagina %d van %d

en: Page Content
nl_NL: Pagina inhoud

en: Page Element Filter
nl_NL: Pagina element filter

en: Page Layout
nl_NL: Pagina lay-out

en: Page Order
nl_NL: Pagina volgorde

en: Page Preloading
nl_NL: Pagina preloader

en: Page Sidebar Navigation
nl_NL: Pagina zijbalk navigatie

en: Page Split
nl_NL: Pagina-split

en: Page Transitions
nl_NL: Pagina overgangen

en: Page based Footer options
nl_NL: Pagina-gebaseerde footer opties

en: Page based Footer options - set in
nl_NL: Pagina gebaseerde Footer opties - instellen in

en: Page/Post ID
nl_NL: Pagina/Post ID

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Pages/Posts/.. built with ALB will only display &quot;Excerpt With Read More Link&quot; to avoid a possible breaking of layout. Use %s this filter %s to change it.
nl_NL: Pagina's/Berichten/.. gebouwd met ALB zullen alleen &quot;Samenvatting met lees meer link&quot; tonen om een mogelijke breuk in de lay-out te voorkomen. Gebruik %s deze filter %s om dit te veranderen.

en: Pages:
nl_NL: Pagina's:

en: Pagination
nl_NL: Paginanummering

en: Paragraph
nl_NL: Paragraaf

en: Parallax Rules
nl_NL: Parallax regels

en: Parallax Speed
nl_NL: Parallax snelheid

en: Partner/Logo Element
nl_NL: Partner/logo element

en: Partner/Logo Image Size
nl_NL: Partner/Logo afbeeldingsgrootte

en: Partner/Logo Item
nl_NL: Partner/logo element

en: Partner/Logo Link?
nl_NL: Partner/Logo link?

en: Password protected - %s comment(s)
nl_NL: Met wachtwoord beveiligd - %s opmerking(en)

en: Pattern
nl_NL: Patroon

en: Perfect Automatic Masonry: Display a grid where most elements get the same size, only elements with very wide images get twice the width and elements with very high images get twice the height. To qualify for "very wide" or "very high" the image must have a aspect ratio of 16:9 or higher
nl_NL: Perfect automatisch metselwerk: maak een raster als een regelmatige bakstenen muur. Met exact dezelfde afmetingen, ofwel exact dubbele breedtes of hoogtes. Dit gebeurt dan enkel bij zeer brede/hoge afbeeldingen, met een verhouding van 16:9 of extremer.

en: Perfect Automatic Masonry: Display a grid where most images get the same size, only very wide images get twice the width and very high images get twice the height. To qualify for &quot;very wide&quot; or &quot;very high&quot; the image must have a aspect ratio of 16:9 or higher
nl_NL: Perfect automatisch metselwerk: geef een raster weer waarbij de meeste afbeeldingen dezelfde grootte krijgen, alleen heel brede/hoge afbeeldingen worden tweemaal zo breed/hoog. Om in aanmerking te komen voor &quot;heel breed&quot; of &quot;heel hoog&quot;, moet de afbeelding een beeldverhouding van 16: 9 of hoger hebben

en: Perfect Grid: Display a perfect grid where each element has exactly the same size. Images get cropped/stretched if they don't fit
nl_NL: Perfect raster: een optimaal strak raster, alle items krijgen dezelfde afmeting. Met croppen/uitrekken als beelden niet passen

en: Perfect Grid: Display a perfect grid where each image has exactly the same size. Images get cropped/stretched if they don't fit
nl_NL: Perfect raster: een strak raster, alle afbeeldingen dezelfde omvang. Afwijkende afbeeldingen worden bijgesneden of uitgerekt

en: Perfect Manual Masonry: Manually control the height and width of entries by adding either a "landscape" or "portrait" tag when creating the entry. Elements with no such tag use a fixed default size, elements with both tags will display extra large
nl_NL: Perfect handmatig metselwerk: bepaal ZELF de verhouding van items door een "landscape" of "portrait" tag toe te voegen tijdens het creëren. Items ZONDER tags krijgen een standaard afmeting. Beide tags SAMEN zorgt voor extra grote afbeeldingen.

en: Performance
nl_NL: Prestatie

en: Performance Settings
nl_NL: Prestatie Instellingen

en: Period Before
nl_NL: Dubbelepunt ervoor

en: Permanent Line Break
nl_NL: Permanente Regel Afkapping

en: Permanent Link:
nl_NL: Permanente Link:

en: Perspective
nl_NL: Perspectief

en: Phone Number Or Small Info Text
nl_NL: Telefoonnummer of klein stukje tekst

en: Photos Hover Style
nl_NL: Stijl van foto's bij muis-over

en: Photos only
nl_NL: Enkel foto's

en: Pick a date in the future.
nl_NL: Kies datum in de toekomst.

en: Pick a start date.
nl_NL: Kies een startdatum.

en: Pick the end date. Leave empty to display all entries after the start date.
nl_NL: Kies de einddatum. Laat leeg om alle items na de startdatum weer te geven.

en: Pick the hour of the day
nl_NL: Kies het uur van de dag

en: Pick the minute of the hour
nl_NL: Kies de minuten

en: Pie Chart
nl_NL: Taartgrafiek

en: Pink
nl_NL: Roze

en: Pinterest Profile Link
nl_NL: Pinterest profiellink

en: Placeholder image
nl_NL: Placeholder afbeelding

en: Plain (default)
nl_NL: Normaal (standaard)

en: Plain text
nl_NL: Platte tekst

en: Play Animation On Hover
nl_NL: Animatie afspelen bij muis-over

en: Play always
nl_NL: Altijd afspelen

en: Play on hover
nl_NL: Afspelen bij muis-over

en: Playback Direction
nl_NL: Afspeelrichting

en: Playback Speed
nl_NL: Afspeelsnelheid

en: Player
nl_NL: Speler

en: Player Controls
nl_NL: Speler besturingselementen

en: Player Settings
nl_NL: Speler instellingen

en: Player controls such as the volume slider will not be accessible when slide overlay or permanent caption is enabled, but we created a
nl_NL: Speler besturingselementen zoals de volumeregelaar zullen niet toegankelijk zijn wanneer dia-overlay of permanente ondertiteling is ingeschakeld, maar we maakten een

en: Player styling
nl_NL: Stijl van speler

en: Playlist
nl_NL: Afspeellijst

en: Playlist Order
nl_NL: Afspeellijst Volgorde

en: Playmode
nl_NL: Afspeelmodus

en: Please check your API key
nl_NL: Controleer uw API key

en: Please don't reload the page. You will be notified as soon as deleting the downloaded file has finished! (Usually within a few minutes) :)
nl_NL: Herlaad de pagina alstublieft niet. U krijgt bericht zodra het verwijderen van het gedownloade bestand is voltooid! (Meestal binnen een paar minuten) :)

en: Please don't reload the page. You will be notified as soon as the download has finished! (Usually within a few minutes) :)
nl_NL: Gelieve de pagina niet te herladen. U krijgt bericht zodra de download voltooid is! (Meestal binnen een paar minuten) :)

en: Please don't reload the page. You will be notified as soon as the import has finished! (Usually within a few minutes) :)
nl_NL: Gelieve de pagina niet te herladen. U krijgt bericht zodra de import is voltooid! (Meestal binnen een paar minuten) :)

en: Please edit your elements using the &quot;Edit Element&quot; button from an advanced layout builder page.
nl_NL: Bewerk uw elementen met de &quot;Element bewerken&quot; knop van een geavanceerde lay-out bewerker pagina.

en: Please enable cookie consent messages in backend to use this feature.
nl_NL: Schakel cookie-toestemmingsberichten in de backend in om deze functie te gebruiken.

en: Please enable this feature in your browser settings and reload the page.
nl_NL: Schakel deze functie in uw browserinstellingen in en laad de pagina opnieuw.

en: Please enter a valid Mailchimp API key, otherwise we will not be able to retrieve the lists that your visitors may subscribe to.
nl_NL: Voer een geldige Mailchimp API-sleutel in, anders kunnen we de lijsten niet ophalen waarop uw bezoekers zich kunnen abonneren.

en: Please fill in all required fields.
nl_NL: Vul alle vereiste velden in.

en: Please insert a valid address in the fields above
nl_NL: Voer a.u.b. een geldig adres in, in de velden hierboven

en: Please install and activate the plugin %1$sLeaflet Map%2$s to display your maps.
nl_NL: Installeer en activeer de plugin %1$sLeaflet Map%2$s om uw kaarten weer te geven.

en: Please install the plugin %1$sInstagram Feed%3$s or %2$sInstagram Feed Pro%3$s to display your Instagram feed.
nl_NL: Installeer de plugin %1$sInstagram Feed%3$s of %2$sInstagram Feed Pro%3$s om uw Instagram feed weer te geven.

en: Please keep in mind that Version 3 needs to <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">monitor user behaviour and collects user data</a>. In case the score does not recognize a human Version 2 checkbox will be used additionally for verification. Therefore you must also register V2 keys.
nl_NL: Houd er rekening mee dat Versie 3 het <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">gebruikersgedrag monitort en gebruikersgegevens verzamelt</a>. Ingeval de score geen mens herkent, zal het Versie 2 selectievakje worden gebruikt voor de verificatie. Daarom moet u ook de V2-sleutels registreren.

en: Please keep in mind: Due to limitations in CSS it is not possible to combine all possible advanced settings like animations, transforms,...  They might not work as expected - this is not a bug. Please be selective and check the frontend.
nl_NL: Gelieve in gedachten te houden: Door beperkingen in CSS is het niet mogelijk om alle mogelijke geavanceerde instellingen zoals animaties, transformaties,... te combineren.  Het kan zijn dat ze niet werken zoals verwacht - dit is geen bug. Wees alstublieft selectief en controleer de front-end.

en: Please link to an external video by URL
nl_NL: Link alstublieft naar een externe video via een URL

en: Please make sure that your fields are filled in correctly
nl_NL: Zorg dat uw velden correct zijn ingevuld

en: Please note that Mega Menus are not supported for this element
nl_NL: Houd er rekening mee dat Mega Menu's in dit element niet worden ondersteund

en: Please note that changing the default will overwrite any individual &quot;landscape&quot; width settings. Each item will have the same width
nl_NL: Let op: als u de standaardinstelling wijzigt, worden de afzonderlijke instellingen voor de &quot;landschap&quot;-breedte overschreven. Elk item zal dezelfde breedte hebben.

en: Please note that logged in Administrators, Editors and Authors will still be able to access the site
nl_NL: Houd er rekening mee dat ingelogde beheerders, redacteuren en auteurs nog steeds toegang hebben tot de site

en: Please note that the Advanced Layout Builder for products will not work with all WooCommerce Extensions
nl_NL: Let op: de Geavanceerde Layout Builder voor producten werkt niet met alle WooCommerce Extensies

en: Please note:
nl_NL: Let op:

en: Please note: &quot;Fixed&quot; does not work in Firefox - this is a known and unresolved browser behaviour. Also recognized in other browsers (caused by CSS transform).
nl_NL: Let op: &quot;Fixed&quot; werkt niet in Firefox - dit is een bekend en onopgelost browser gedrag. Ook herkend in andere browsers (veroorzaakt door CSS transformatie).

en: Please note: Images within the tooltip are currently not supported
nl_NL: Let op: afbeeldingen binnen de tooltip worden momenteel niet ondersteund

en: Please note: if you do not like the default text that is displayed by those shortcodes you can change it by using [shortcode]Your text here[/shortcode]
nl_NL: Let op: als je de standaardtekst die wordt weergegeven door die shortcodes niet leuk vindt, kun je deze wijzigen met [shortcode]Plaats hier uw tekst[/ shortcode]

en: Please prove that you are human by solving the equation
nl_NL: Bewijs a.u.b. dat u een mens bent door de volgende vergelijking op te lossen.

en: Please provide a valid email address.
nl_NL: Vul a.u.b. een geldig e-mailadres in.

en: Please read our <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/typography/#using-variable-fonts" target="_blank" rel="noopener noreferrer">documentation</a> how to create the zip files and a fallback szenario.
nl_NL: Lees onze <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/typography/#using-variable-fonts" target="_blank" rel="noopener noreferrer">documentatie</a> over het maken van de zip-bestanden en een reserve scenario.

en: Please reload the page after saving theme options whenever you change the checkbox below to update description text for the options.
nl_NL: Herlaad de pagina na het opslaan van de thema-opties wanneer u de checkbox hieronder wijzigt om de beschrijvingstekst voor de opties bij te werken.

en: Please select Version 2 or 3 for reCAPTCHA
nl_NL: Selecteer versie 2 of 3 voor reCAPTCHA

en: Please try another search term
nl_NL: Probeer een andere zoekterm

en: Please validate that you are a human first
nl_NL: Bevestig alsjeblieft dat je een mens bent

en: Please verify the key - the last verified key is different.
nl_NL: Controleer de sleutel - de laatst geverifieerde sleutel is anders.

en: Please verify the key.
nl_NL: Controleer de sleutel.

en: Please verify the keys
nl_NL: Controleer de sleutels

en: Please verify the keys - the last verified keys are different.
nl_NL: Controleer de sleutels - de laatst geverifieerde sleutels zijn anders.

en: Plugin Additions
nl_NL: Plugin (WooCommerce) toevoegingen

en: Plugin Details
nl_NL: Plugin details

en: Polar Area Chart
nl_NL: Poolgebiedgrafiek

en: Pop up
nl_NL: Pop-up

en: Popular
nl_NL: Populair

en: Popular posts
nl_NL: Populaire berichten

en: Popularity
nl_NL: Populariteit

en: Popularity (sales)
nl_NL: Populariteit (verkopen)

en: Portfolio Categories
nl_NL: Portfolio categorieën

en: Portfolio Category
nl_NL: Portfolio categorie

en: Portfolio Grid
nl_NL: Portfolio raster

en: Portfolio Grid Image Size
nl_NL: Portfolio-raster afbeeldingsgrootte

en: Portfolio small
nl_NL: Portfolio klein

en: Portrait
nl_NL: Rechtopstaand

en: Position
nl_NL: Positie

en: Position 1
nl_NL: Positie 1

en: Position 2
nl_NL: Positie 2

en: Position 3
nl_NL: Positie 3

en: Position 4
nl_NL: Positie 4

en: Position 5
nl_NL: Positie 5

en: Position 6
nl_NL: Positie 6

en: Position Of Chart Title
nl_NL: Positie van grafiektitel

en: Position Of The Image
nl_NL: Positie van de afbeelding

en: Position Rules
nl_NL: Positie regels

en: Position at the Left
nl_NL: Plaats aan de linkerkant

en: Position at the Right
nl_NL: Plaats aan de rechterkant

en: Possible cause: your download limit might be exceeded - please try again later.
nl_NL: Mogelijke oorzaak: uw downloadlimiet is mogelijk overschreden. Probeer het later opnieuw.

en: Post ID
nl_NL: Pagina/bericht ID

en: Post Metadata
nl_NL: Metagegevens

en: Post Number
nl_NL: Aantal items

en: Post Slider
nl_NL: Diavoorstelling van berichten

en: Post Types
nl_NL: Berichttypes

en: Post Usage - which elements are used in this post
nl_NL: Bericht gebruik - welke elementen worden gebruikt in dit bericht

en: Post status of elements is currently not available
nl_NL: Post status van elementen is momenteel niet beschikbaar

en: Postalcode (Zip Code)
nl_NL: Postcode

en: Posts by %s
nl_NL: Berichten door %s

en: Predefined Separators
nl_NL: Voorgedefinieerde verdelers

en: Prepend a text
nl_NL: Een tekst vooraf

en: Prepended static text
nl_NL: Statische tekst vooraf

en: Preprocessing Shortcodes In Header
nl_NL: Shortcodes in header verwerken

en: Preselect Checkbox
nl_NL: Selectievakje vooraf selecteren

en: Press ENTER on your keyboard or the Save Button to save current state of a popup window
nl_NL: Druk op ENTER of op de knop 'opslaan' om de huidige gegevens in een popup scherm op te slaan

en: Press ESC on your keyboard or the Close Button to close popup window.
nl_NL: Druk op ESC of op de knop 'sluiten' op het popup scherm te sluiten

en: Press TAB to navigate trough the various form fields of a popup window.
nl_NL: Druk op TAB om te navigeren door de verschillende formulier velden in een popup venster.

en: Prev
nl_NL: Vorige

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Preview Image
nl_NL: Voorbeeld afbeelding

en: Preview Image Size
nl_NL: Grootte voorbeeldafbeelding

en: Preview Window
nl_NL: Voorvertoningsvenster

en: Preview image for: %s
nl_NL: Voorbeeldafbeelding voor: %s

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Previously used menu
nl_NL: Vorige gebruikte menu

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Pricing
nl_NL: Prijsstelling

en: Pricing Row
nl_NL: Rij prijsstelling

en: Primary Color
nl_NL: Primaire kleur

en: Print in e-mail only
nl_NL: Alleen afdrukken in e-mail

en: Privacy Policy
nl_NL: Privacybeleid

en: Privacy Settings
nl_NL: Privacy instellingen

en: Privacy Shortcodes
nl_NL: Privacy shortcodes

en: Privacy and Cookies
nl_NL: Privacy en cookies

en: Problems with next upcoming event incorrect?
nl_NL: Problemen met het volgende aankomende evenement onjuist?

en: Product Grid
nl_NL: Product raster

en: Product Images
nl_NL: Productafbeeldingen

en: Product Info
nl_NL: Product informatie

en: Product Info Tab
nl_NL: Product informatie tabkaart

en: Product List
nl_NL: Productlijst

en: Product Meta Info
nl_NL: Product meta informatie

en: Product Price
nl_NL: Productprijs

en: Product Purchase Button
nl_NL: Product aankopen knop

en: Product Reviews
nl_NL: Product beoordelingen

en: Product Slider
nl_NL: Product diavoorstelling

en: Product gallery
nl_NL: Productgalerij

en: Product layout on overview pages
nl_NL: Product lay-out op overzichtspagina's

en: Products
nl_NL: Producten

en: Products To Display
nl_NL: Producten om weer te geven

en: Products per page
nl_NL: Producten per pagina

en: Profile Links At The Bottom Of Your Blog Post
nl_NL: Profiel links onderaan uw blogbericht

en: Profile for User:
nl_NL: Profiel van gebruiker:

en: Profiles
nl_NL: Profielen

en: Progress Bar Animation enabled?
nl_NL: Animatie voortgangsbalk ingeschakeld?

en: Progress Bar Color
nl_NL: Voortgangsbalk kleur

en: Progress Bar Coloring
nl_NL: Voortgangsbalk kleuren

en: Progress Bar Height?
nl_NL: Voortgangsbalk hoogte?

en: Progress Bar Item
nl_NL: Voortgangsbalk element

en: Progress Bar Style
nl_NL: Stijl voortgangsbalk

en: Progress Bars
nl_NL: Voortgangsbalken

en: Progress Bars Title
nl_NL: Titel voortgangsbalken

en: Progress Container Background Color
nl_NL: Voortgangsbalk containerelement achtergrondkleur

en: Progress in &percnt;
nl_NL: Voortgang in &percnt;

en: Promo Box
nl_NL: Promo venster

en: Promo Box Button
nl_NL: Knop promovenster

en: Provide a message which indicates that your site uses cookies.
nl_NL: Toon een bericht dat aangeeft dat uw site gebruik maakt van cookies.

en: Provide a short message for a browser alert when user clicks the &quot;Do not accept and hide notification&quot; button. Inform him that refusing cookies will show the message bar every time he opens a new window or tab. Leave empty if you do not want to show the browser alert.
nl_NL: Geef een kort bericht voor een browserwaarschuwing wanneer de gebruiker klikt op de knop &quot;Accepteer en verberg geen notificatie&quot;. Informeer hem dat het weigeren van cookies de berichtenbalk zal tonen telkens als hij een nieuw venster of tabblad opent. Laat leeg als u de browserwaarschuwing niet wilt tonen.

en: Publishing Date
nl_NL: Publicatiedatum

en: Publishing Date and Time
nl_NL: Publicatiedatum en -tijd

en: Purchases could not be accessed
nl_NL: Aankopen waren niet toegankelijk

en: Purchases:
nl_NL: Aankopen:

en: Purchases: A problem occurred accessing your purchases. Unable to check for updates.
nl_NL: Aankopen: Er is een probleem opgetreden bij de toegang tot uw aankopen. Niet in staat om te controleren op updates.

en: Purchases: Envato returned a wrong datastructure accessing your purchases. Unable to check for updates:
nl_NL: Aankopen: Envato heeft een verkeerde datastructuur geretourneerd bij het raadplegen van uw aankopen. Kan niet controleren op updates:

en: Purple
nl_NL: Paars

en: Pyramids
nl_NL: Pyramides

en: Query strings will NOT BE REMOVED from our post specific CSS files as this will break the layout.
nl_NL: Query strings zullen NIET VERWIJDERD worden uit onze post specifieke CSS bestanden omdat dit de layout zal breken.

en: Quick CSS
nl_NL: Snelle CSS

en: Quick Info & Hotkeys
nl_NL: Korte info & sneltoetsen

en: RSS Feed URL:
nl_NL: RSS feed URL:

en: RSS Link and Twitter Account
nl_NL: RSS Link en Twitter account

en: Radar Chart
nl_NL: Radargrafiek

en: Radial Gradient Position
nl_NL: Radiaal kleurverloop positie

en: Radial Gradient Shape
nl_NL: Radiaal kleurverloop vorm

en: Radial Inside Outside
nl_NL: Radiaal binnenkant buitenkant

en: Radial Outside Inside
nl_NL: Radiaal buitenkant binnenkant

en: Radial gradient overlay
nl_NL: Radiaal kleurverloop overlay

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: Read Less Text
nl_NL: Lees minder tekst

en: Read More Text
nl_NL: Lees meer tekst

en: Read More....
nl_NL: Lees meer....

en: Read less ....
nl_NL: Lees minder ....

en: Read more
nl_NL: Lees meer

en: Read more ....
nl_NL: Lees meer ....

en: Read more in: %s
nl_NL: Lees meer in: %s

en: Read:
nl_NL: Lees:

en: Reading Progress Bar
nl_NL: Voortgangsbalk lezen

en: Reading Progress Bar Color
nl_NL: Kleur voortgangsbalk lezen

en: Recent posts
nl_NL: Recente berichten

en: Recommended Plugins:
nl_NL: Aanbevolen plugins:

en: Rectangular
nl_NL: Rechthoekig

en: Rectangular minimal
nl_NL: Rechthoekig minimaal

en: Red
nl_NL: Rood

en: Reddit Profile Link
nl_NL: Reddit profiellink

en: Redirect the user to another page
nl_NL: Stuur gebruiker naar specifieke pagina

en: Redirect to selected page
nl_NL: Omleiding naar geselecteerde pagina

en: Redirect to the Search Results page
nl_NL: Redirect naar de zoekresultaten pagina

en: Redo
nl_NL: Doe opnieuw

en: Referal URL 2:
nl_NL: Referentie URL 2:

en: Referal URL:
nl_NL: Referentie URL:

en: Refuse Cookie Warning
nl_NL: Cookiewaarschuwing weigeren

en: Register
nl_NL: Registreren

en: Register an API Key
nl_NL: Registreer een API-sleutel

en: Registered shortcode %s detected without closing ] at index %d. Fixed by closing Shortcode without attributes.
nl_NL: Geregistreerde shortcode %s gedetecteerd zonder sluit-teken ] bij index %d. Opgelost door Shortcode te sluiten zonder attributen.

en: Registered shortcode %s detected without closing ] at index %d. To fix add shortcode: %s
nl_NL: Geregistreerde shortcode %s gedetecteerd zonder sluit-teken ] bij index %d. Om te repareren voeg shortcode %s toe

en: Registered shortcode %s detected without closing ] at index %d. To fix it close shortcode (check for attributes to include).
nl_NL: Geregistreerde shortcode %s gedetecteerd zonder sluit-teken ] bij index %d. Los het op door de shortcode te sluiten (controleer op attributen die meegenomen moeten worden).

en: Registered shortcode %s detected without closing ] at index %d. To fix it shortcode was added: %s
nl_NL: Geregistreerde shortcode %s gedetecteerd zonder sluit-teken ] bij index %d. Om het op te lossen is shortcode toegevoegd: %s

en: Registered shortcode %s detected without closing ] at index %d. To fix it shortcode was be updated with %s
nl_NL: Geregistreerde shortcode %s gedetecteerd zonder sluit-teken ] bij index %d. Om het te verhelpen werd shortcode bijgewerkt met %s

en: Registered shortcode %s detected without closing ] at index %d. To fix it update Shortcode with %s
nl_NL: Geregistreerde shortcode %s gedetecteerd zonder sluit-teken ] bij index %d. Los het op door shortcode te updaten met %s

en: Related Entries
nl_NL: Gerelateerde items

en: Related Products
nl_NL: Gerelateerde producten

en: Relative
nl_NL: Relatief

en: Relevance
nl_NL: Relevantie

en: Reloading the page
nl_NL: Pagina wordt herladen

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Remove Animation
nl_NL: Verwijder animatie

en: Remove Image
nl_NL: Verwijder afbeelding

en: Remove Images
nl_NL: Verwijder afbeeldingen

en: Remove Query String From Static Resources
nl_NL: Verwijder de querystring uit statische bronnen

en: Remove Theme Support &quot;deactivate_layerslider&quot; to activate
nl_NL: Verwijder Thema Ondersteuning &quot;deactivate_layerslider&quot; om te activeren

en: Remove content which contain certain words or hashtags in the caption. Separate multiple entries by commas (e.g. #awesome,#mytag)
nl_NL: Verwijder inhoud die bepaalde woorden of hashtags in het onderschrift bevat. Gebruik komma's om meerdere vermeldingen te scheiden (bijv. #awesome,#mytag)

en: Remove element if the user navigated away from page 1 to page 2,3,4 etc
nl_NL: Verwijder element als de gebruiker van pagina 1 naar pagina 2,3,4 enz. heeft genavigeerd

en: Remove query strings
nl_NL: Verwijder query strings

en: Remove theme plugin files and slides
nl_NL: Verwijder bestanden en slides van thema plugin

en: Remove theme plugin files only and keep slides
nl_NL: Verwijder enkel de themabestanden en bewaar de slides

en: Repeat
nl_NL: Herhaal

en: Request for Download URL failed.
nl_NL: Aanvraag voor download URL mislukt.

en: Required Plugins:
nl_NL: Vereiste plugins:

en: Reset Selected Options
nl_NL: Geselecteerde opties terugzetten

en: Reset all options
nl_NL: Alle opties terugzetten

en: Responsive
nl_NL: Responsief

en: Responsive (choosen by Google API)
nl_NL: Responsief (gekozen door Google API)

en: Responsive Break Points
nl_NL: Responsieve breekpunten

en: Responsive Images
nl_NL: Responsieve afbeeldingen

en: Responsive Images And Lazy Loading
nl_NL: Responsieve afbeeldingen en lazy loading

en: Responsive Images For Lightbox (currently in beta only)
nl_NL: Responsieve afbeeldingen voor Lightbox (momenteel alleen in beta)

en: Responsive Images Thumbnails Overview:
nl_NL: Overzicht van de miniaturen van responsieve afbeeldingen:

en: Responsive Site
nl_NL: Responsieve website

en: Responsive Styling
nl_NL: Responsieve stijl

en: Responsive behaviour is handled by default from theme.
nl_NL: Het responsieve gedrag wordt standaard door het thema afgehandeld.

en: Restrictions:
nl_NL: Beperkingen:

en: Result Colors
nl_NL: Resultaat kleuren

en: Result Container
nl_NL: Zoekresultaten container

en: Retro flip clock
nl_NL: Retro draaiend klok

en: Retro flip clock bouncing
nl_NL: Retro draaiende klok stuiterend

en: Return values handling has changed
nl_NL: De afhandeling van returnwaarden is veranderd

en: Revalidate or remove the token
nl_NL: Opnieuw valideren of verwijder het token

en: Reveal Bottom to Top
nl_NL: Onthullen van onder naar boven

en: Reveal Left to Right
nl_NL: Onthullen van links naar rechts

en: Reveal Right to Left
nl_NL: Onthullen van rechts naar links

en: Reveal Top to Bottom
nl_NL: Onthullen van boven naar onder

en: Reverse Order Of Items On Mobile
nl_NL: Omgekeerde volgorde van elementen op mobiel

en: Reverse alternate
nl_NL: Omgekeerd alternatief

en: Reverse order
nl_NL: Omgekeerde volgorde

en: Revisions Count
nl_NL: Aantal revisies

en: Rewind
nl_NL: Terugspoelen

en: Ridge
nl_NL: Richel

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Right Bottom
nl_NL: Onderaan rechts

en: Right Bottom To Left Top
nl_NL: Rechtsonder naar linksboven

en: Right Centered
nl_NL: Midden rechts

en: Right Framed
nl_NL: Rechts met kader

en: Right Margin
nl_NL: Rechtermarge

en: Right Padding
nl_NL: Rechter padding

en: Right Sidebar
nl_NL: Rechter zijbalk

en: Right To Left
nl_NL: Rechts naar links

en: Right Top
nl_NL: Bovenaan rechts

en: Right Top To Left Bottom
nl_NL: Rechtsboven naar linksonder

en: Right to Left
nl_NL: Rechts naar links

en: Right to left
nl_NL: Rechts naar links

en: Right without Frame
nl_NL: Rechts zonder Kader

en: Roadmap
nl_NL: Kaart

en: Roll in
nl_NL: Binnenrollen

en: Rotate
nl_NL: Roteren

en: Rotate Animations
nl_NL: Roteer animaties

en: Rotate X-axis
nl_NL: Roteer X-as

en: Rotate Y-axis
nl_NL: Roteer Y-as

en: Rotating Text
nl_NL: Roulatietekst

en: Rotation
nl_NL: Rotatie

en: Rotation Angle
nl_NL: Rotatie hoek

en: Rotation Angle Of Linear Gradient
nl_NL: Rotatiehoek van lineaire gradiënt

en: Rotation Animation
nl_NL: Roulatie Animatie

en: Rotation Of Flip Box
nl_NL: Rotatie van flipbox

en: Round
nl_NL: Rond

en: Round to fit
nl_NL: Afronden om passend te maken

en: Rounded Big Bars
nl_NL: Afgeronde grote balken

en: Rounded Borders
nl_NL: Afgeronde hoeken

en: Rounded rectangular
nl_NL: Afgerond rechthoekig

en: Row Box Shadow Animation
nl_NL: Rij box schaduw animatie

en: Row Box-Shadow
nl_NL: Rij schaduweffect

en: Row Box-Shadow Color
nl_NL: Rij schaduweffect kleur

en: Row Box-Shadow Style
nl_NL: Rij box schaduw stijl

en: Row Box-Shadow Width
nl_NL: Rij schaduweffect breedte

en: Row Cells
nl_NL: Rij cellen

en: Row Layout
nl_NL: Rij lay-out

en: Row Margins
nl_NL: Rij marges

en: Row Screen Options
nl_NL: Rij schermopties

en: Row Settings
nl_NL: Rij instellingen

en: Row Settings apply to all columns in this row but can only be set in the first column
nl_NL: Rij Instellingen zijn van toepassing op alle kolommen in deze rij maar kunnen enkel worden gezet op de eerste kolom

en: SEO Support
nl_NL: SEO ondersteuning

en: SEO improvements
nl_NL: SEO verbeteringen

en: SVG Dividers
nl_NL: SVG verdelers

en: Sale!
nl_NL: Uitverkoop!

en: Same for all
nl_NL: Zelfde voor allemaal

en: Same height for all tabs
nl_NL: Zelfde hoogte voor alle tabkaarten

en: Same order as defined for desktop
nl_NL: Dezelfde volgorde als voor desktop

en: Same rules as described at &quot;Theme Options -&gt; Logo&quot;. If you want to mix svg and other image formats for the logos you might need to add custom css.
nl_NL: Dezelfde regels als beschreven bij &quot;Thema-opties -&gt; Logo&quot;. Als u svg en andere afbeeldingsformaten voor de logo's wilt combineren, moet u misschien aangepaste css toevoegen.

en: Same window or tab
nl_NL: Zelfde window of tab

en: Satellite
nl_NL: Satelliet

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save As New Custom Element
nl_NL: Opslaan als nieuw aangepast element

en: Save Element as Template
nl_NL: Sla het element op als een sjabloon

en: Save Element as Template: Choose a Name
nl_NL: Sla het element op als een sjabloon: kies een naam

en: Save Entry As Template
nl_NL: Dit element opslaan als sjabloon

en: Save Video Thumbnail Locally
nl_NL: Video Thumbnail lokaal opslaan

en: Save all changes
nl_NL: Alle wijzigingen opslaan

en: Save as a new custom element template
nl_NL: Opslaan als een nieuw aangepast elementsjabloon

en: Scale Directions
nl_NL: Schaal richtingen

en: Scale Duration
nl_NL: Schaal duur

en: Scale Information
nl_NL: Informatie over de schaal

en: Scale X-Axis
nl_NL: Schaal X-as

en: Scale Y-Axis
nl_NL: Schaal Y-as

en: Scale Z-Axis
nl_NL: Schaal Z-as

en: Scale the image mask. Allowed unit values are px, &percnt;, em, vw. Defaults to px.
nl_NL: Schaal het afbeeldingsmasker. Toegestane eenheidswaarden zijn px, &percnt;, em, vw. Standaard op px.

en: Scale to fit = contain (scales image so the whole image is always visible)
nl_NL: Schalen om passend te maken (schaalt de afbeelding zodat de hele afbeelding altijd zichtbaar is)

en: Scaled to:
nl_NL: Geschaald naar:

en: Scaling
nl_NL: Schaling

en: Scan Widgets For Theme Shortcodes
nl_NL: Scan widgets voor thema-shortcodes

en: Scan widgets
nl_NL: Widgets scannen

en: Scatter Chart
nl_NL: Scattergrafiek

en: Score requested %s - returned %s
nl_NL: Score aangevraagd %s - retourneerde %s

en: Screen Sizes:
nl_NL: Scherm afmetingen:

en: Screenwidth for burger menu button
nl_NL: Schermbreedte voor hamburger menuknop

en: Scroll Down Arrow
nl_NL: Scroll-omlaag pijl

en: Scroll Wheel Zoom
nl_NL: Muiswiel zoomen

en: Scroll to top
nl_NL: Scroll naar bovenzijde

en: Scroll with page
nl_NL: Scroll met pagina

en: Scroll with page (default)
nl_NL: Scroll met pagina (standaard)

en: Search
nl_NL: Zoek

en: Search ALB Custom Element Templates
nl_NL: Zoeken in ALB aangepaste elementsjablonen

en: Search Engine Optimization Support
nl_NL: Ondersteuning van zoekmachine optmalisatie

en: Search Form
nl_NL: Zoekformulier

en: Search Icon
nl_NL: Zoek icoon

en: Search Portfolio Entries
nl_NL: Zoek portfolio items

en: Search Results Background Color
nl_NL: Zoekresultaten achtergrondkleur

en: Search Results Container Margin
nl_NL: Zoekresultaten Container Marge

en: Search Results Container Padding
nl_NL: Zoekresultaten Container padding

en: Search Results Content Font Color
nl_NL: Zoekresultaten inhoud tekstkleur

en: Search Results Font Colors
nl_NL: Zoekresultaten tekstkleuren

en: Search Results Icon Color
nl_NL: Zoekresultaten icoonkleur

en: Search Results Title Font Color
nl_NL: Zoekresultaten titel tekstkleur

en: Search Results for address:
nl_NL: Zoekresultaten voor adres:

en: Search results container
nl_NL: Zoekresultaten container

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
nl_NL: Zoekresultaten voor &quot;%1$s&quot;

en: Search results for:
nl_NL: Zoekresultaten voor:

en: Search the site ...
nl_NL: Doorzoek de site ...

en: Second
nl_NL: Seconden

en: Secondary Font Color
nl_NL: Secundaire tekstkleur

en: Secondary Menu
nl_NL: Secundair menu

en: Secondary Menu - will be displayed if you selected a header layout that supports a submenu
nl_NL: Secundair menu - wordt getoond als u een header lay-out kiest die submenu's ondersteunt

en: Secondary Menu in top bar at the left
nl_NL: Secundair menu in de bovenste balk aan de linkerkant

en: Secondary Menu in top bar at the right
nl_NL: Secundair menu in de bovenste balk aan de rechterkant

en: Secondary color for link and button hover, etc
nl_NL: Secundaire kleur voor links en knoppen muis-over, etc.

en: Seconds
nl_NL: Seconden

en: Secret Key Version 2
nl_NL: Geheime sleutel versie 2

en: Secret Key Version 3
nl_NL: Geheime sleutel versie 3

en: Section Bottom Border Styling
nl_NL: Stijl van de onderrand

en: Section Colors
nl_NL: Kleuren Gedeelte

en: Section Height
nl_NL: Sectie hoogte

en: Section Minimum Custom Height In &percnt;
nl_NL: Minimale aangepaste hoogte van sectie in &percnt;

en: Section Minimum Custom Height In px
nl_NL: Sectie minimale aangepaste hoogte in px

en: Section Minimum Height
nl_NL: Minimale hoogte van de sectie

en: Section Padding
nl_NL: Sectie padding

en: Section Top Border Styling
nl_NL: Stijl van de bovenrand

en: Section Top Shadow
nl_NL: Sectie Top Schaduw

en: Section content hidden. Click here to show it
nl_NL: Sectie inhoud verborgen. Klik hier om deze te tonen

en: Security
nl_NL: Beveiliging

en: See Google documentation
nl_NL: Zie Google documentatie

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select A Predefined Color Scheme
nl_NL: Selecteer een voorgedefinieerd kleurenschema

en: Select Content
nl_NL: Selecteer inhoud

en: Select Custom Elements
nl_NL: Selecteer aangepaste elementen

en: Select Entries
nl_NL: Selecteer items

en: Select Icon
nl_NL: Selecteer icoon

en: Select Images
nl_NL: Selecteer afbeeldingen

en: Select Media
nl_NL: Selecteer media

en: Select Media:
nl_NL: Selecteer media:

en: Select Page
nl_NL: Selecteer pagina

en: Select Post
nl_NL: Selecteer bericht

en: Select Post Type
nl_NL: Kies het type bericht

en: Select Score For Human
nl_NL: Selecteer score voor mens

en: Select Slide Content
nl_NL: Selecteer de inhoud van de dia

en: Select Theme Options Tabs For Import
nl_NL: Selecteer thema-opties tabkaarten om te importeren

en: Select Theme Options Tabs To Reset
nl_NL: Selecteer thema-opties tabkaarten om terug te zetten

en: Select Theme Options To Import
nl_NL: Selecteer thema-opties om te importeren

en: Select Theme Options To Reset
nl_NL: Selecteer thema-opties om terug te zetten

en: Select Type Of Slide
nl_NL: Selecteer type dia

en: Select Video
nl_NL: Selecteer video

en: Select Your Custom Error 404 Page
nl_NL: Selecteer uw aangepaste 404-foutpagina

en: Select Your Editor
nl_NL: Selecteer uw gewenste editor

en: Select Your Maintenance Mode Page
nl_NL: Pagina voor onderhoudsmodus

en: Select a Custom Element to lock values
nl_NL: Selecteer een aangepast element om waarden te vergrendelen

en: Select a background color
nl_NL: Selecteer een achtergrondkleur

en: Select a background color for container around the chart area
nl_NL: Selecteer een achtergrondkleur voor de container rond het grafiekgebied

en: Select a background color for the button
nl_NL: Selecteer een achtergrondkleur voor de knop

en: Select a background color for the chart area
nl_NL: Kies een achtergrondkleur voor het grafiekgebied

en: Select a background color for the circle or oval. Leave empty for theme default.
nl_NL: Selecteer een achtergrondkleur voor de cirkel of het ovaal. Laat leeg voor het standaard thema.

en: Select a background color for the input
nl_NL: Selecteer een achtergrondkleur voor de invoer

en: Select a background color for the search results container
nl_NL: Selecteer een achtergrondkleur voor de zoekresultaten container

en: Select a background color for your overlay here.
nl_NL: Selecteer hier een achtergrondkleur voor uw overlay.

en: Select a border color
nl_NL: Selecteer een randkleur

en: Select a border color for the input and button
nl_NL: Selecteer een randkleur voor de invoer en knop

en: Select a border or line width.
nl_NL: Selecteer een rand- of lijndikte.

en: Select a border radius.
nl_NL: Selecteer de ronding van de rand.

en: Select a category
nl_NL: Selecteer een categorie

en: Select a cell layout
nl_NL: Kies de lay-out van de cel

en: Select a color for button background. Leave empty for theme default.
nl_NL: Selecteer een kleur voor de achtergrond van de knop. Laat leeg voor standaard thema.

en: Select a color for button border. Leave empty for theme default.
nl_NL: Selecteer een kleur voor de rand van de knop. Laat leeg voor standaard thema.

en: Select a color for button font. Leave empty for theme default.
nl_NL: Selecteer een kleur voor het lettertype van de knop. Laat leeg voor standaard thema.

en: Select a color for the arrows. Leave empty for theme default.
nl_NL: Kies een kleur voor de pijlen. Laat leeg voor het standaard thema.

en: Select a color for the background of the tooltip. Leave empty for default.
nl_NL: Selecteer een kleur voor de achtergrond van de tooltip. Laat leeg voor de standaardinstelling.

en: Select a color for the body text of the tooltip. Leave empty for default.
nl_NL: Selecteer een kleur voor de tekst van de tooltip. Laat leeg voor de standaardinstelling.

en: Select a color for the chart subtitle. Leave empty for default.
nl_NL: Kies een kleur voor de ondertitel van de grafiek. Laat leeg voor de standaardinstelling.

en: Select a color for the chart title. Leave empty for default.
nl_NL: Kies een kleur voor de grafiektitel. Laat leeg voor de standaardinstelling.

en: Select a color for the content here. Leave blank for theme default.
nl_NL: Kies hier een kleur voor de inhoud. Laat leeg voor thema-standaard.

en: Select a color for the drag lines. Leave empty for theme default.
nl_NL: Kies een kleur voor de sleeplijnen. Laat leeg voor het standaard thema.

en: Select a color for the excerpt here. Leave blank for theme default.
nl_NL: Kies hier een kleur voor de samenvatting. Laat leeg voor thema-standaard.

en: Select a color for the legend of the data points. Leave empty for default.
nl_NL: Kies een kleur voor de legenda van de datapunten. Laat leeg voor de standaardinstelling.

en: Select a color for the legend on the x-axis data points. Leave empty for default.
nl_NL: Selecteer een kleur voor de legenda op de x-as datapunten. Laat leeg voor de standaardinstelling.

en: Select a color for the legend on the y-axis values. Leave empty for default.
nl_NL: Selecteer een kleur voor de legenda op de y-as waarden. Laat leeg voor de standaardinstelling.

en: Select a color for the small shadow of the drag lines. Leave empty for theme default.
nl_NL: Kies een kleur voor de kleine schaduw van de sleeplijnen. Laat leeg voor het standaard thema.

en: Select a color for the title here. Leave blank for theme default.
nl_NL: Kies hier een kleur voor de titel. Laat leeg voor thema-standaard.

en: Select a color for the title text of the tooltip. Leave empty for default.
nl_NL: Selecteer een kleur voor de titeltekst van de tooltip. Laat leeg voor de standaardinstelling.

en: Select a css position for the element.
nl_NL: Selecteer een css positie voor het element.

en: Select a custom arrow color. Leave empty if you want to use the default arrow color and style
nl_NL: Selecteer een aangepaste pijlkleur. Laat leeg als u de standaardpijlkleur en -stijl wilt gebruiken

en: Select a custom background color for the fold/unfold button. Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste achtergrondkleur voor de vouw/uitvouw knop. Laat leeg om de standaard te gebruiken

en: Select a custom background color for the icon here on hover. Leave blank to use default.
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste achtergrondkleur voor het icoon bij hover. Laat leeg om de standaardkleur te gebruiken.

en: Select a custom background color for the icon here. Leave blank to use default.
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste achtergrondkleur voor het icoon. Laat leeg om de standaardkleur te gebruiken.

en: Select a custom background color for the icon. Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste achtergrondkleur voor het pictogram. Laat leeg om de standaard te gebruiken

en: Select a custom background color for the lightbox link arrow. Enter no value if you want to use the default color.
nl_NL: Selecteer een aangepaste achtergrondkleur voor de lightbox link pijl. Voer geen waarde in als u de standaardkleur wilt gebruiken.

en: Select a custom background color for the navigation arrows. Enter no value if you want to use the default color.
nl_NL: Selecteer een aangepaste achtergrondkleur voor de navigatiepijlen. Voer geen waarde in als u de standaardkleur wilt gebruiken.

en: Select a custom background color for this cell here. Leave empty for default color
nl_NL: Selecteer een aangepaste achtergrondkleur voor deze cel. Laat leeg voor standaardkleur

en: Select a custom background color for this section here. Leave empty for default color
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste achtergrondkleur voor deze sectie. Laat leeg voor de standaardkleur

en: Select a custom background color for your Button here
nl_NL: Selecteer een aangepaste achtergrondkleur voor je knop

en: Select a custom background color for your Player here
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste achtergrondkleur voor uw Speler.

en: Select a custom background color for your Section border here.
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste achtergrondkleur voor uw sectie rand.

en: Select a custom background color for your button here
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste achtergrondkleur voor je knop

en: Select a custom background color for your curtain reveal
nl_NL: Selecteer een aangepaste achtergrondkleur voor uw gordijn onthulling

en: Select a custom background color for your dropcap here
nl_NL: Selecteer aangepaste achtergrondkleur voor de dropcap

en: Select a custom background color for your icons here. Leave blank to use default.
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste achtergrondkleur voor uw pictogrammen. Laat leeg om de standaardkleur te gebruiken.

en: Select a custom background color for your notification here
nl_NL: Selecteer hier een achtergrondkleur voor uw notificatie

en: Select a custom background color here
nl_NL: Kies een aangepaste achtergrondkleur

en: Select a custom background color of the tab title bar. Enter no value if you want to use the standard color.
nl_NL: Hier kunt u de achtergrondkleur van de titelbalk van het tabblad instellen. Voer geen waarde in als u de standaardkleur wilt gebruiken.

en: Select a custom background color. Leave empty for default color
nl_NL: Selecteer een aangepaste achtergrondkleur. Laat leeg voor de standaardkleur

en: Select a custom background color. Leave empty to use the default
nl_NL: Kies aangepaste achtergrondkleur. Laat leeg voor de standaardkleur.

en: Select a custom border color for the icon here on hover. Leave blank to use default.
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste randkleur voor het icoon bij hover. Laat leeg om de standaard te gebruiken.

en: Select a custom border color for the icon here. Leave blank to use default.
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste randkleur voor het pictogram. Laat leeg om de standaardkleur te gebruiken.

en: Select a custom border color here
nl_NL: Kies hier een aangepaste kleur van lijn/kader

en: Select a custom border color. Leave empty to use the default
nl_NL: Kies aangepaste randkleur. Laat leeg voor de standaardkleur.

en: Select a custom border width for the circle
nl_NL: Selecteer een aangepaste randbreedte voor de cirkel

en: Select a custom border width for the search input and button
nl_NL: Selecteer een aangepaste randbreedte voor het zoeken-veld en knop

en: Select a custom circle color. Leave blank to use default.
nl_NL: Selecteer een aangepaste kleur voor de cirkel. Laat leeg om de standaardkleur te gebruiken.

en: Select a custom color for background of the title, icon and progress bar percentage. Leave empty for theme default.
nl_NL: Selecteer een aangepaste kleur voor de achtergrond van de titel, icoon en voortgangsbalk percentage. Laat leeg voor standaard thema.

en: Select a custom color for the active navigation dot. Enter no value if you want to use the default color.
nl_NL: Selecteer een aangepaste kleur voor de actieve navigatie stip. Voer geen waarde in als u de standaardkleur wilt gebruiken.

en: Select a custom color for the copyright background. Leave empty for no background.
nl_NL: Selecteer een aangepaste kleur voor de achtergrond van het copyright. Laat leeg voor geen achtergrond.

en: Select a custom color for the copyright text. Leave empty to use theme default.
nl_NL: Selecteer een aangepaste kleur voor de copyright tekst. Laat leeg om de standaardkleur van het thema te gebruiken.

en: Select a custom color for the current active toggle icon. Leave empty to use default
nl_NL: Selecteer een aangepaste kleur voor het huidige actieve toggle pictogram. Leeg laten om de standaard te gebruiken

en: Select a custom color for the icon here on hover. Leave blank to use default.
nl_NL: Kies hier een aangepaste kleur voor het icoon bij hover. Laat leeg om de standaardkleur te gebruiken.

en: Select a custom color for the icon here. Leave blank to use default.
nl_NL: Kies hier een aangepaste kleur voor het icoon. Laat leeg om de standaardkleur te gebruiken.

en: Select a custom color for the lightbox link arrow. Enter no value if you want to use the default color.
nl_NL: Selecteer een aangepaste kleur voor de lightbox link pijl. Voer geen waarde in als u de standaardkleur wilt gebruiken.

en: Select a custom color for the navigation arrows. Enter no value if you want to use the default color.
nl_NL: Selecteer een aangepaste kleur voor de navigatiepijlen. Voer geen waarde in als u de standaardkleur wilt gebruiken.

en: Select a custom color for the navigation dots. Enter no value if you want to use the default color.
nl_NL: Selecteer een aangepaste kleur voor de navigatiestippen. Voer geen waarde in als u de standaardkleur wilt gebruiken.

en: Select a custom color for the reading progress bar. Leave empty for theme default.
nl_NL: Selecteer een aangepaste kleur voor de leesvoortgangsbalk. Laat leeg voor het standaard thema.

en: Select a custom color for the seperator line beside the title here (only available on some styles)
nl_NL: Kies hier een aangepaste kleur voor de scheidingslijn naast de titel (alleen beschikbaar op sommige stijlen)

en: Select a custom color for the toggle icon. Leave empty to use default
nl_NL: Selecteer een aangepaste kleur voor het toggle pictogram. Leeg laten om de standaard te gebruiken

en: Select a custom color for your Map here. The map will be tinted with that color. Leave empty if you want to use the default map color
nl_NL: Kies een kleur om de landkaart subtiel mee te accentueren. Anders wordt het standaard landkaart-kleurenschema gebruikt.

en: Select a custom color for your background of the bottom card here. Leave blank to use default.
nl_NL: Kies hier een aangepaste kleur voor de achtergrond van de onderste kaart. Laat leeg om de standaard te gebruiken.

en: Select a custom color for your background of the top card here. Leave blank to use default.
nl_NL: Kies hier een aangepaste kleur voor de achtergrond van de bovenste kaart. Laat leeg om de standaard te gebruiken.

en: Select a custom color for your description here. Leave blank to use default.
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste kleur voor uw beschrijving. Laat leeg om de standaardkleur te gebruiken.

en: Select a custom color for your event title here (if needed). Leave blank to use default.
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste kleur voor de titel van uw evenement (indien nodig). Laat leeg om de standaardkleur te gebruiken.

en: Select a custom color for your icons here on hover. Leave blank to use default.
nl_NL: Selecteer een aangepaste kleur voor uw pictogrammen hier op hover. Laat leeg om de standaardkleur te gebruiken.

en: Select a custom color for your icons here. Leave blank to use default.
nl_NL: Kies hier een aangepaste kleur voor uw pictogrammen. Laat leeg om de standaardkleur te gebruiken.

en: Select a custom color for your numbers here. Leave blank to use default.
nl_NL: Kies hier een aangepaste kleur voor uw getallen. Laat leeg om de standaardkleur te gebruiken.

en: Select a custom color for your numbers of the bottom card here. Leave blank to use default.
nl_NL: Kies hier een aangepaste kleur voor uw nummers van de onderste kaart. Laat leeg om de standaard te gebruiken.

en: Select a custom color for your numbers of the top card here. Leave blank to use default.
nl_NL: Kies hier een aangepaste kleur voor uw nummers van de bovenste kaart. Laat leeg om de standaard te gebruiken.

en: Select a custom color for your overlay here. Leave empty if you want no color overlay
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste kleur voor uw overlay. Laat leeg als u geen overlay kleur wenst

en: Select a custom color for your subheading here
nl_NL: Kies hier een aangepaste kleur voor uw onderschrift

en: Select a custom color for your text background here. Leave blank to use default.
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste kleur voor uw tekstachtergrond. Laat leeg om de standaardkleur te gebruiken.

en: Select a custom color for your time units here. Leave blank to use default.
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste kleur voor uw tijdseenheden. Laat leeg om de standaardkleur te gebruiken.

en: Select a custom color for your title and description here. Leave blank to use default.
nl_NL: Kies hier een aangepaste kleur voor uw titel en beschrijving. Laat leeg om de standaardkleur te gebruiken.

en: Select a custom color to hide the folded area. We recommend to use background color of surrounding container. ONLY valid hex values allowed (e.g. #fefefe or #fff). Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste kleur om het gevouwen gebied te verbergen. Wij raden aan de achtergrondkleur van de omringende container te gebruiken. ALLEEN geldige hexwaarden toegestaan (bijv. #fefefe of #fff). Laat leeg om de standaard te gebruiken

en: Select a custom color which you can copy into the color settings textareas below.
nl_NL: Kies een aangepaste kleur die je kunt kopiëren naar de tekstvelden voor de kleurinstellingen hieronder.

en: Select a custom font color for team member job title text. Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste letterkleur voor de functieomschrijving van het teamlid. Leeg laten om de standaard te gebruiken

en: Select a custom font color for team member text. Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste letterkleur voor de tekst van de teamleden. Leeg laten om de standaard te gebruiken

en: Select a custom font color for the current active toggle. Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste tekstkleur voor de huidige actieve toggle. Laat leeg om de standaard te gebruiken

en: Select a custom font color for the social service icon on hover. Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste letterkleur voor het pictogram van de sociale dienst bij muis-over. Laat leeg om de standaard te gebruiken

en: Select a custom font color for the social service icon. Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste letterkleur voor het pictogram van de sociale dienst. Leeg laten om de standaard te gebruiken

en: Select a custom font color for the team member description text. Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste letterkleur voor de beschrijvingstekst van het teamlid. Leeg laten om de standaard te gebruiken

en: Select a custom font color for this tab when active. Leave empty for default color
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste tekstkleur voor het actieve tabblad. Laat leeg voor standaardkleur

en: Select a custom font color for this tab when inactive. Leave empty for default color
nl_NL: Selecteer een aangepaste letterkleur voor dit tabblad wanneer het inactief is. Leeg laten voor standaard kleur

en: Select a custom font color for title, icon and progress bar percentage. Leave empty for theme default.
nl_NL: Selecteer een aangepaste letterkleur voor titel, icoon en voortgangsbalk percentage. Laat leeg voor standaard thema.

en: Select a custom font color for your Button here
nl_NL: Selecteer een aangepaste tekstkleur voor uw knop

en: Select a custom font color for your Heading area here
nl_NL: Kies hier een aangepaste kleur voor de titel-ruimte

en: Select a custom font color for your Heading here
nl_NL: Kies aangepaste tekstkleur voor de Heading

en: Select a custom font color for your Player here
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste tekstkleur voor uw speler

en: Select a custom font color for your button here
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste tekstkleur voor je knop

en: Select a custom font color for your notification here
nl_NL: Selecteer hier een tekstkleur voor uw notificatie

en: Select a custom font color here
nl_NL: Kies een aangepaste tekstkleur

en: Select a custom font color. Leave empty to use &quot;Name Font Color&quot;
nl_NL: Selecteer een aangepaste tekstkleur. Leeg laten om &quot;Naam tekstkleur&quot te gebruiken;

en: Select a custom font color. Leave empty to use the default
nl_NL: Kies aangepaste tekstkleur. Laat leeg om de standaard te gebruiken

en: Select a custom font size for the button text.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de tekst van de knop.

en: Select a custom font size for the button text. Used for all buttons, can also be set for each button seperate.
nl_NL: Kies een aangepaste lettergrootte voor de tekst van de knop. Wordt gebruikt voor alle knoppen, kan ook voor elke knop afzonderlijk worden ingesteld.

en: Select a custom font size for the button. Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de knop. Laat leeg om de standaard te gebruiken

en: Select a custom font size for the caption titles.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de bijschrift titels

en: Select a custom font size for the content on the backside of the flipbox or the tooltip.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de inhoud van de achterkant van de flipbox of de tooltip.

en: Select a custom font size for the content.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de inhoud.

en: Select a custom font size for the copyright text.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de copyright tekst.

en: Select a custom font size for the dates.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de datums.

en: Select a custom font size for the dexscription text.
nl_NL: Kies een aangepaste lettergrootte voor de tekst van het opschrift.

en: Select a custom font size for the event title.
nl_NL: Kies een aangepaste lettergrootte voor de titel van het evenement.

en: Select a custom font size for the excerpt.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de samenvatting.

en: Select a custom font size for the heading.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de kop.

en: Select a custom font size for the headline in pixel or viewport width.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de koptekst in pixels of viewport breedte.

en: Select a custom font size for the icon
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor het pictogram

en: Select a custom font size for the icon.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor het icoon.

en: Select a custom font size for the input. Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de invoer. Laat leeg om de standaard te gebruiken

en: Select a custom font size for the metadata in pixel.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de metagegevens in pixels.

en: Select a custom font size for the numbers.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de getallen.

en: Select a custom font size for the sub titles.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de onder titels.

en: Select a custom font size for the subheading.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de subkop.

en: Select a custom font size for the team member additional description.
nl_NL: Kies een aangepaste lettergrootte voor de aanvullende beschrijving van het teamlid.

en: Select a custom font size for the team member job description.
nl_NL: Kies een aangepaste lettergrootte voor de functiebeschrijving van het teamlid.

en: Select a custom font size for the team member name.
nl_NL: Kies een aangepaste lettergrootte voor de naam van het teamlid.

en: Select a custom font size for the testimonial content.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de testimonial-inhoud.

en: Select a custom font size for the testimonial name.
nl_NL: Kies een aangepaste lettergrootte voor de naam van de testimonial.

en: Select a custom font size for the testimonial subtitle.
nl_NL: Kies een aangepaste lettergrootte voor de ondertitel van de testimonial.

en: Select a custom font size for the text.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de tekst.

en: Select a custom font size for the time units.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de tijdseenheden.

en: Select a custom font size for the title. Using non default values might need CSS styling.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de titel. Bij gebruik van niet-standaardwaarden kan CSS-styling nodig zijn.

en: Select a custom font size for the titles.
nl_NL: Selecteer een aangepaste lettergrootte voor de titels.

en: Select a custom font size for the toggle title. Using non default values might need CSS styling.
nl_NL: Kies een aangepaste lettergrootte voor de titel van de toggle. Het gebruik van niet-standaard waarden kan CSS-styling nodig hebben.

en: Select a custom height for the search input and button
nl_NL: Selecteer een aangepaste hoogte voor de zoekinvoer en knop

en: Select a custom hover background color. Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste achtergrondkleur voor hover. Laat leeg om de standaard te gebruiken

en: Select a custom hover color for the toggle icon. Leave empty to use &quot;Custom Hover Font Color&quot;
nl_NL: Selecteer een aangepaste kleur voor het toggle pictogram bij muis-over. Leeg laten om &quot;Aangepaste tekstkleur bij muis-over&quot; te gebruiken

en: Select a custom hover font color. Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste hover tekstkleur. Laat leeg om de standaard te gebruiken

en: Select a custom icon color for your Heading here
nl_NL: Selecteer hier een aangepaste kleur van het pictogram voor uw koptekst

en: Select a custom icon font color. Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste tekstkleur voor het icoon. Laat leeg om de standaard te gebruiken.

en: Select a custom icon font color. Leave empty to use the default or the accent color defined in individual Milestones.
nl_NL: Selecteer een aangepaste tekstkleur voor het icoon. Laat leeg om de standaard te gebruiken of de accentkleur zoals gedefinieerd in individuele mijlpalen.

en: Select a custom pulse color here
nl_NL: Kies een aangepaste pulse-kleur

en: Select a custom results color for the content font. Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste resultaatkleur voor het lettertype van de inhoud. Leeg laten om de standaard te gebruiken

en: Select a custom results color for the icon. Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste resultaatkleur voor het icoon. Leeg laten om de standaard te gebruiken

en: Select a custom results color for the title font. Leave empty to use the default
nl_NL: Selecteer een aangepaste resultaatkleur voor het lettertype van de titel. Leeg laten om de standaard te gebruiken

en: Select a custom size for all images. All registered image sizes are shown, make sure you select a valid size for your images.
nl_NL: Selecteer een aangepaste grootte voor alle afbeeldingen. Alle geregistreerde afbeeldingsformaten worden getoond, zorg ervoor dat u een geldige afmeting voor uw afbeeldingen selecteert.

en: Select a custom size for the image. All registered image sizes are shown, make sure you select a valid size for your image.
nl_NL: Selecteer een aangepaste grootte voor de afbeelding. Alle geregistreerde afbeeldingsformaten worden getoond, zorg ervoor dat u een geldige afmeting voor uw afbeelding selecteert.

en: Select a custom text color for all tabs on hover. Enter no value if you want to use the standard font color.
nl_NL: Selecteer een aangepaste tekstkleur voor alle tabbladen bij muis-over. Voer geen waarde in als u de standaard letterkleur wilt gebruiken.

en: Select a custom text color for all tabs. Enter no value if you want to use the standard font color.
nl_NL: Selecteer een aangepaste tekstkleur voor alle tabbladen. Voer geen waarde in als u de standaardkleur van het lettertype wilt gebruiken.

en: Select a custom text color for the active tab on hover. Enter no value if you want to use the standard font color.
nl_NL: Selecteer een aangepaste tekstkleur voor het actieve tabblad bij muis-over. Voer geen waarde in als u de standaard letterkleur wilt gebruiken.

en: Select a custom text color for the active tab. Enter no value if you want to use the standard font color.
nl_NL: Selecteer een aangepaste tekstkleur voor het actieve tabblad. Voer geen waarde in als u de standaard letterkleur wilt gebruiken.

en: Select a font color
nl_NL: Kies een tekstkleur

en: Select a font color for the input
nl_NL: Kies een tekstkleur voor het invoerveld

en: Select a font color for your overlay here.
nl_NL: Selecteer hier de tekstkleur voor de overlay

en: Select a font or icon color for the button
nl_NL: Selecteer een tekst- of icoonkleur voor de knop

en: Select a form color scheme here
nl_NL: Formulier kleurenschema kiezen

en: Select a heading color
nl_NL: Selecteer een kop kleur

en: Select a heading style
nl_NL: Selecteer een stijl voor de kop

en: Select a heading tag for this element.
nl_NL: Selecteer een &lt;H&gt;-tag voor dit element.

en: Select a html tag for the toggle titles of this element.
nl_NL: Selecteer een html tag voor de toggle titels van dit element.

en: Select a mailchimp list...
nl_NL: Selecteer een Mailchimp lijst...

en: Select a minimum height for the column - px and &percnt; are supported. Defaults to px. Leave empty to use theme default.
nl_NL: Selecteer een minimum hoogte voor de kolom - px en &percnt; worden ondersteund. Standaard op px. Leeg laten om standaard thema te gebruiken.

en: Select a number between 0 and 100
nl_NL: Selecteer een nummer tussen de 0 en 100

en: Select a page
nl_NL: Selecteer een pagina

en: Select a page to display the content of this page in the footer area. You may also use pages created with the advanced layout builder.
nl_NL: Selecteer een pagina om de inhoud van deze pagina in het footer-gebied weer te geven. U kunt ook pagina's gebruiken die zijn gemaakt met de geavanceerde lay-out bewerker.

en: Select a page to replace both footer and socket
nl_NL: Selecteer een pagina om als footer en socket te tonen

en: Select a page to replace footer and keep socket
nl_NL: Selecteer een pagina om de footer te vervangen en behoud de socket

en: Select a parallax effect for the element when scrolling the page. Parallax is supported in modern browsers supporting transform and ignored in older.
nl_NL: Selecteer een parallax effect voor het element bij het scrollen van de pagina. Parallax wordt ondersteund in moderne browsers die transform ondersteunen en genegeerd in oudere.

en: Select a parent page for this entry. If no page is selected the theme will use session data to build the breadcrumb.
nl_NL: Selecteer een bovenliggende pagina voor dit item. Als er geen pagina is geselecteerd, gebruikt het thema sessiegegevens om de broodkruimel op te bouwen.

en: Select a period to calculate startdate of entries before now. Keep in mind that cache plugins cache the page content. You should consider to remove the page from caching to get correct results.
nl_NL: Selecteer een periode om de begindatum van eerdere vermeldingen te berekenen. Houd in gedachten dat cache plugins de pagina inhoud cachen. U zou moeten overwegen om de pagina uit de cache te verwijderen om correcte resultaten te krijgen.

en: Select a shadow color for this element here. Leave empty for default color
nl_NL: Kies hier een schaduwkleur voor dit element. Leeg laten voor standaard kleur

en: Select a size for this contact form widget
nl_NL: Selecteer een grootte voor dit contactformulier widget

en: Select a sonar/pulsate effect for the element. This effect might not always work as expected due to layout structure(e.g. for fullwidth elements). This is not a bug.
nl_NL: Selecteer een sonar/pulsatie effect voor het element. Dit effect zal niet altijd werken zoals verwacht door de structuur van de lay-out (bijv. voor volledig-breedte elementen). Dit is geen bug.

en: Select a style
nl_NL: Selecteer een stijl

en: Select a theme color for this contact form widget
nl_NL: Selecteer een thema kleur voor dit contactformulier widget

en: Select a value to grayscale the animation (filter grayscale()). The bigger, the stronger.
nl_NL: Kies een waarde om de animatie grijs te maken (filter grayscale()). Hoe groter, hoe sterker.

en: Select a value to grayscale the image (filter grayscale()). The bigger, the stronger.
nl_NL: Kies een waarde om de afbeelding grijs te maken (filter grayscale()). Hoe groter, hoe sterker.

en: Select a value to shrink the header. The bigger the value the smaller the header will be (ignored on smartphones + tablets)
nl_NL: Selecteer een waarde om de header te verkleinen. Hoe groter de waarde, hoe kleiner de header (genegeerd op smartphones + tablets).

en: Select a value to smoothen the animation (filter blur()). The bigger, the stronger.
nl_NL: Kies een waarde om de animatie gladder te maken (filter blur()). Hoe groter, hoe sterker.

en: Select a value to smoothen the image (filter blur()). The bigger, the stronger.
nl_NL: Kies een waarde om het beeld glad te maken (filter blur()). Hoe groter, hoe sterker.

en: Select alignment of the share buttons bar
nl_NL: Selecteer uitlijning van de knoppenbalk voor delen

en: Select alignment of the social buttons bar
nl_NL: Selecteer uitlijning van de sociale media knoppenbalk

en: Select all ......
nl_NL: Selecteer alle ......

en: Select an Icon below
nl_NL: Kies hieronder een icoon

en: Select an IconBox Icon below
nl_NL: Kies hieronder een icoon

en: Select an element to customize
nl_NL: Kies een element om aan te passen

en: Select an existing or upload a new background image.
nl_NL: Selecteer een bestaande of upload een nieuwe achtergrondafbeelding

en: Select an icon below
nl_NL: Kies hieronder een icoon

en: Select an icon for the element here
nl_NL: Kies hier een icoon voor het element

en: Select an icon for your Button below
nl_NL: Selecteer een icoon voor in de knop

en: Select an icon for your button below
nl_NL: Selecteer hieronder een pictogram voor uw knop

en: Select an icon for your circle icon entry
nl_NL: Selecteer een icoon voor uw cirkel icoon item

en: Select an icon for your grid item below
nl_NL: Selecteer hieronder een pictogram voor uw rasteritem

en: Select an icon for your list item below
nl_NL: Kies een icoon voor het lijst item

en: Select an icon for your milestone below
nl_NL: Selecteer hieronder een icoon voor de mijlpaal

en: Select an icon for your social service, job, etc. below
nl_NL: Kies hieronder een icoon voor uw sociale dienstverlening, baan, enz.

en: Select an icon for your tab title below
nl_NL: Selecteer een tabblad-icoon

en: Select an icon to display above the headline
nl_NL: Selecteer een icoon dat boven de kop moet worden weergegeven

en: Select an image to be shown in the center when no icon is active. Either upload a new, or choose an existing image from your media library.
nl_NL: Selecteer een afbeelding die in het midden moet worden getoond wanneer geen pictogram actief is. Upload een nieuwe afbeelding of kies een bestaande afbeelding uit uw mediabibliotheek.

en: Select an optional third color for the gradient. Leave empty if not needed.
nl_NL: Selecteer een optionele derde kleur voor het kleurverloop. Laat leeg indien niet nodig.

en: Select animation play speed
nl_NL: Selecteer afspeelsnelheid animatie

en: Select approx. length of one effect, larger value slows down
nl_NL: Selecteer bij benadering de lengte van één effect, grotere waarde vertraagt

en: Select background color for your button here
nl_NL: Selecteer hier de achtergrondkleur voor je knop

en: Select background color on hover for your button here (translucent and theme colors might not always work properly when using custom border stylings).
nl_NL: Kies hier de achtergrondkleur van de button (doorschijnend en themakleuren werken niet altijd goed bij gebruik van aangepaste randstijlen).

en: Select category
nl_NL: Selecteer categorie

en: Select custom image size
nl_NL: Kies aangepaste omvang afbeelding

en: Select custom preview image size
nl_NL: Kies aangepaste grootte voorbeeldafbeeldingen

en: Select default ALB Elements
nl_NL: Selecteer standaard ALB elementen

en: Select filter for displaying:
nl_NL: Kies het filter om te tonen:

en: Select font color for your button here
nl_NL: Selecteer hier de tekstkleur van je knop

en: Select font color on hover for your button here
nl_NL: Selecteer tekstkleur van je knop bij muis-over

en: Select font colors for the search results container
nl_NL: Selecteer tekstkleuren voor de zoekresultaten container

en: Select font display behaviour for your uploaded custom fonts and icon fonts. Please read carefully backend documentation before changing. You can also use filter avf_font_display.
nl_NL: Selecteer het weergavegedrag van het lettertype voor uw geüploade aangepaste lettertypen en pictogramlettertypen. Lees de backend documentatie zorgvuldig door voordat u wijzigingen aanbrengt. U kunt ook de filter avf_font_display gebruiken.

en: Select from categories only
nl_NL: Selecteer alleen uit categorieën

en: Select headlines to include:
nl_NL: Selecteer koppen om op te nemen:

en: Select here if you want to open the linked page in a new window
nl_NL: Selecteer dit als je de link in een nieuw venster wil openen

en: Select here to remove the query string from static resources - but be aware the query strings allow browsers to detect changes to files and invalidate the browser cached files. Not doing this might break the layout or function of your site after an update until these files expire in browser cache.
nl_NL: Selecteer hier om de querystring te verwijderen uit statische bronnen - maar let op: de querystrings stellen browsers in staat om wijzigingen in bestanden te detecteren en de browser cachebestanden ongeldig te maken. Als u dit niet doet, kan de lay-out of functie van uw site na een update worden onderbroken totdat deze bestanden in de cache van de browser verlopen.

en: Select how Enfold will handle this header meta tag (index, follow). If you use a SEO plugin, you should leave this to plugin.
nl_NL: Selecteer hoe Enfold met deze header-meta-tag zal omgaan (index, follow). Als je een SEO plugin gebruikt, moet je dit aan de plugin overlaten.

en: Select how cookies and privacy options should be loaded by default for new visitors. Please remember that it is the responsibility of the website owner to fulfill the local rules for data privacy.
nl_NL: Selecteer hoe cookies en privacyopties standaard moeten worden geladen voor nieuwe bezoekers. Houd er rekening mee dat het de verantwoordelijkheid van de website-eigenaar is om te voldoen aan de lokale regels voor gegevensprivacy.

en: Select how long the animation should last
nl_NL: Selecteer hoe lang de animatie moet duren

en: Select how long the fold animation should last
nl_NL: Selecteer hoelang de vouwanimatie moet duren

en: Select how the cells are aligned in the container and the distance between the cells and horizontal borders is assigned. Multiple lines are supported.
nl_NL: Selecteer hoe de cellen worden uitgelijnd in de container en de afstand tussen de cellen en de horizontale randen wordt toegewezen. Meerdere lijnen worden ondersteund.

en: Select how to align the form labels and the send button
nl_NL: Selecteer hoe de formulierlabels en de verzendknop uitgelijnd worden

en: Select how to display the countdown numbers
nl_NL: Selecteer hoe de aftelcijfers moeten worden weergegeven

en: Select how to display the icon beside your content
nl_NL: Selecteer hoe het icoon naast de inhoud getoond moet worden

en: Select how to display the label
nl_NL: Selecteer hoe de tekst weergegeven moet worden

en: Select how to display the share buttons bar
nl_NL: Selecteer hoe de knoppenbalk voor delen moet worden weergegeven

en: Select how to display the social buttons bar
nl_NL: Selecteer hoe de balk met sociale mediaknoppen moet worden weergegeven

en: Select how to display your modal popup window. Country law regulation might enforce you to show the popup on first page load. If user does not accept cookies he will be prompted every time when opening a new window or tab.
nl_NL: Selecteer hoe u uw modale popup-venster wilt weergeven. De wetgeving van het land kan je dwingen om de popup op de eerste pagina te tonen. Als de gebruiker geen cookies accepteert, zal hij bij het openen van een nieuw venster of tabblad worden gevraagd.

en: Select how to show the fold/unfold text
nl_NL: Selecteer hoe de vouw/ontvouw tekst moet worden weergegeven

en: Select if content is used as FAQ and add schema.org markup to support Google Search. You must enable theme option &quot;Automated Schema.org HTML Markup&quot; (SEO tab). For valid structured HTML only one FAQ section allowed per page - you can activate &quot;Sorting&quot; and group questions if needed.
nl_NL: Selecteer of de inhoud wordt gebruikt als FAQ en voeg schema.org markup toe om Google Search te ondersteunen. U moet de thema-optie &quot;Automatisch schema.org HTML Markup&quot; (SEO-tabblad) inschakelen. Voor geldige gestructureerde HTML is slechts één FAQ-gedeelte per pagina toegestaan - u kunt &quot;Sorteren&quot; en vragen groeperen als dat nodig is.

en: Select if the content of the textblock shall be displayed in 1 block or float in columns.
nl_NL: Selecteer of de inhoud van het tekstblok moet worden weergegeven in 1 blok of zwevend in kolommen.

en: Select if the content slider should rotate by default
nl_NL: Vink aan als de inhouds-diavoorstelling standaard moet rouleren

en: Select if the iconbox should receive a border around the content
nl_NL: Bepaal of u de icoon-box wilt omkaderen, als een soort kaartje

en: Select if the logo slider should rotate by default
nl_NL: Kies of de logo diavoorstelling standaard moet rouleren

en: Select if the slideshow should rotate by default
nl_NL: Vink aan als de diavoorstelling standaard moet rouleren

en: Select if the testimonials slider should rotate by default
nl_NL: Selecteer of de testimonial slider standaard moet rouleren

en: Select if you want all subitems of an element to use the same subitem element template or allow to select it individually for each subitem. The second allows you to create and edit the subitem elements individually. Changing this option will have no effect on existing elements in a page. You must edit these elements and save the page.
nl_NL: Selecteer of u wilt dat alle subitems van een element hetzelfde subitem elementsjabloon gebruiken of dat u deze voor elk subitem afzonderlijk kunt selecteren. Met de tweede kunt u de subitem-elementen afzonderlijk maken en bewerken. Het wijzigen van deze optie heeft geen effect op bestaande elementen in een pagina. U moet deze elementen bewerken en de pagina opslaan.

en: Select if you want to block reset of theme options and hide the reset button. You must select activate button before you can reset theme options.
nl_NL: Selecteer of u het terugzetten van de thema-opties wilt blokkeren en de knop wilt verbergen. U moet de activeringsknop selecteren voordat u de thema-opties kunt terugzetten.

en: Select if you want to display an icon
nl_NL: Selecteer of u een pictogram wilt weergeven

en: Select if you want to display toggles in modal windows for advanced layout builder elements or you prefer to see all options at once (old style)
nl_NL: Selecteer of u schakelaars in modale vensters wilt weergeven voor geavanceerde lay-out bewerker elementen of dat u alle opties liever tegelijk wilt zien (oude stijl)

en: Select if you want to execute codeblock or display it to the user only.
nl_NL: Selecteer of u het codeblok wilt uitvoeren of enkel wilt weergeven als codefragment.

en: Select if you want to grayscale the map. 0% is unchanged, 100% complete gray. This feature is not supported by older browsers.
nl_NL: Selecteer of u de kaart in grijstinten wilt weergeven. 0% is onveranderd, 100% volledig grijs. Deze functie wordt niet ondersteund door oudere browsers.

en: Select if you want to have access to the custom elements via the default WP CPT Screens. Links are added below theme options page link in dashboard and in admin bar &quot;New&quot;. Visibility depends on capability to manage custom elements.
nl_NL: Selecteer of u toegang wilt hebben tot de aangepaste elementen via de standaard WP CPT Schermen. Links worden toegevoegd onder de thema opties pagina link in het dashboard en in de beheer-balk &quor;Nieuw&quor;. Zichtbaarheid is afhankelijk van de mogelijkheid om aangepaste elementen te beheren.

en: Select if you want to have minimal space or equal space based on longest unit text
nl_NL: Selecteer of u minimale ruimte of gelijke ruimte wilt op basis van de langste eenheid tekst

en: Select if you want to open the link in a new window and set additional SEO options (needs to be activated in &quot;Theme Options -> Layout Builder&quot;)
nl_NL: Selecteer of u de link in een nieuw venster wilt openen en stel extra SEO opties in (moet worden geactiveerd in &quot;Thema-opties -> Layout Builder&quot;)

en: Select if you want to see theme custom styles when editing a page/post with the block editor.
nl_NL: Selecteer of u aangepaste thema-stijlen wilt zien wanneer u een pagina / bericht bewerkt met de blok-editor.

en: Select if you want to show all your custom element shortcode buttons in a single tab or grouped like the ALB shortcode buttons, if more than one tab contains elements.
nl_NL: Selecteer of u al uw aangepaste element shortcodeknoppen in een enkel tabblad wilt tonen of gegroepeerd zoals de ALB shortcodeknoppen, indien meerdere tabbladen elementen bevatten.

en: Select if you want to show the default Google badge or only a message below the submit button. This is mandatory if you want to use V3.
nl_NL: Selecteer of u de standaard Google-badge wilt tonen of alleen een bericht onder de verzendknop. Dit is verplicht als je V3 wilt gebruiken.

en: Select if you want to show the locked options by default when opening the modal popup to edit an element.
nl_NL: Selecteer of u standaard de vergrendelde opties wilt tonen bij het openen van het modale popup-venster om een element te bewerken.

en: Select if you want to use Google Maps on your site. If it is disabled no Javascript to connect to Google Maps will be loaded in frontend.
nl_NL: Selecteer of u Google Maps op uw site wilt gebruiken. Als het is uitgeschakeld, wordt er geen Javascript geladen om verbinding te maken met Google Maps.

en: Select if you want to use Google reCAPTCHA
nl_NL: Selecteer of u Google reCAPTCHA wilt gebruiken

en: Select if you want to use any of your pages as your custom Error 404 Page. This page will be excluded from page lists and search results. You must deselect the page to make it accessible for public again.
nl_NL: Selecteer of u een van uw pagina's wilt gebruiken als uw aangepaste Error 404-pagina. Deze pagina wordt uitgesloten van paginalijsten en zoekresultaten. U moet de pagina deselecteren om deze weer voor het publiek toegankelijk te maken.

en: Select if you want to use cookie logic or only display one time messages to your visitor but do not need the cookie logic. The message bar pops up again whenever you change the displayed text or button labels.
nl_NL: Selecteer of u de cookie-logica wilt gebruiken of slechts één keer berichten aan uw bezoeker wilt laten zien, maar de cookie-logica niet nodig hebt. De berichtenbalk verschijnt opnieuw wanneer u de weergegeven tekst of knoplabels wijzigt.

en: Select image size
nl_NL: Selecteer afbeeldingsgrootte

en: Select menu to display
nl_NL: Kies het menu om te tonen

en: Select mobile size when to switch back to 1 column.
nl_NL: Selecteer mobiel formaat wanneer terug te schakelen naar 1 kolom.

en: Select one or more taxonomies to get the next event for countdown. If none are selected all events are used.
nl_NL: Selecteer een of meer taxonomieën om de volgende gebeurtenis voor aftellen te krijgen. Als er geen is geselecteerd, worden alle gebeurtenissen gebruikt.

en: Select options
nl_NL: Opties selecteren

en: Select order of cells when switched to fullwidth. Individual position must be set in &quot;Advanced Tab -&gt; Responsive Toggle&quot;.
nl_NL: Selecteer volgorde van cellen wanneer overgeschakeld wordt naar volledige breedte. Individuele positie moet worden ingesteld in &quot;tabblad Geavanceerd -&gt; Responsief&quot;.

en: Select order of columns when switched to fullwidth. Individual position must be set in &quot;Advanced Tab -&gt; Responsive Toggle&quot;.
nl_NL: Selecteer volgorde van kolommen bij overschakelen naar volledige breedte. Individuele positie moet worden ingesteld in &quot;tabblad Geavanceerd -&gt; Responsief&quot;.

en: Select page
nl_NL: Selecteer pagina

en: Select portrait mode if you want to keep mobile menu also if device is used in landscape mode (e.g. high resolution screens might switch back to normal menu in landscape mode)
nl_NL: Selecteer portretmodus als u het mobiele menu ook wilt behouden als het apparaat in liggende modus wordt gebruikt (bijv. schermen met een hoge resolutie schakelen in liggende modus mogelijk terug naar het normale menu)

en: Select position of column when switching to fullwidth. Only used when &quot;Column Behaviour&quot; set to individual.
nl_NL: Selecteer positie van kolom bij omschakelen naar volledige breedte. Enkel gebruikt wanneer &quot;Column Behaviour&quot; ingesteld is op individueel.

en: Select position of the titles
nl_NL: Positie van de titels kiezen

en: Select post
nl_NL: Selecteer bericht

en: Select post types to be included in the search.
nl_NL: Selecteer berichttypes die in de zoekopdracht moeten worden opgenomen.

en: Select post types...
nl_NL: Selecteer bericht types...

en: Select predefined colors or use custom colors for &quot;Numbers only&quot;
nl_NL: Kies voorgedefinieerde kleuren of gebruik aangepaste kleuren voor &quot;Enkel getallen&quot;

en: Select predefined colors or use custom colors for flip animations
nl_NL: Kies voorgedefinieerde kleuren of gebruik aangepaste kleuren voor flip-animaties

en: Select predefined pattern
nl_NL: Kies een voorgedefinieerd patroon

en: Select styling for the navigation arrows. These can be used to scroll through the small thumbnails below.
nl_NL: Selecteer styling voor de navigatiepijlen. Deze kunnen worden gebruikt om door de kleine miniaturen eronder te bladeren.

en: Select styling for the slider controls. Hiding will also disable all user interaction with the slider.
nl_NL: Selecteer styling voor de schuifregelaars. Verbergen zal ook alle gebruikersinteractie met de schuifregelaar uitschakelen.

en: Select styling for the slider controls. Hiding will also disable all user interaction with the slider. Make sure to set the proper behaviour in &quot;Advanced - Animation&quot;.
nl_NL: Selecteer styling voor de schuifregelaars. Verbergen zal ook alle gebruikersinteractie met de schuifregelaar uitschakelen. Zorg ervoor dat u het juiste gedrag instelt in &quot;Geavanceerd - Animatie&quot;.

en: Select the 3rd opacity. 1 shows background, 0 hides it.
nl_NL: Selecteer de 3e opaciteit. 1 toont de achtergrond, 0 verbergt hem.

en: Select the Carousel Loop Type
nl_NL: Selecteer het carrousel lustype

en: Select the appearance of the icon grid.
nl_NL: Selecteer het uiterlijk van het pictogrammenraster.

en: Select the available options for button colors. Switching to advanced options for already existing buttons you need to set all options (color settings from basic options are ignored).
nl_NL: Selecteer de beschikbare opties voor de kleuren van de knoppen. Bij het overschakelen naar geavanceerde opties voor reeds bestaande knoppen moet u alle opties instellen (de kleurinstellingen van de basisopties worden genegeerd).

en: Select the background color
nl_NL: Selecteer de achtergrondkleur

en: Select the base element for your new custom element.
nl_NL: Selecteer het basiselement voor uw nieuwe aangepaste element.

en: Select the behavior of the footer when user scrolls the page.
nl_NL: Selecteer het gedrag van de footer wanneer de gebruiker door de pagina scrollt.

en: Select the behavior of the footer when user scrolls the page. Curtain effect will hide or show footer content when page is scrolled.
nl_NL: Selecteer het gedrag van de footer wanneer de gebruiker door de pagina scrollt. Het gordijneffect zal de inhoud van de footer verbergen of tonen wanneer de pagina wordt gescrolld.

en: Select the behaviour of an open flipbox on mobile devices and touch screens
nl_NL: Kies het gedrag van een geopende flipbox op mobiele toestellen en aanraakschermen

en: Select the behaviour of an open flipbox or tooltip on mobile devices and touch screens
nl_NL: Kies het gedrag van een geopende flipbox of tooltip op mobiele toestellen en aanraakschermen

en: Select the behaviour of the drag line arrows on hover
nl_NL: Kies het gedrag van de sleeplijnpijlen bij hover

en: Select the border color for this element here. Leave empty for theme default setting.
nl_NL: Selecteer hier de randkleur voor dit element. Laat leeg voor de standaardinstelling van het thema.

en: Select the borderwidth of the column here
nl_NL: Stel hier de randbreedte van de kolom in

en: Select the center position of the radial gradient.
nl_NL: Selecteer de middenpositie van de radiale gradiënt.

en: Select the color for the sonar shadow. Leave empty for theme default.
nl_NL: Selecteer de kleur voor de sonar schaduw. Laat leeg voor het standaard thema.

en: Select the color for this divider here. Leave empty for theme default.
nl_NL: Kies hier de kleur voor deze verdeler. Laat leeg voor standaard thema.

en: Select the color of your shop description
nl_NL: Selecteer de kleur van uw webshop omschrijving

en: Select the desired Page layout
nl_NL: Kies de gewenste pagina lay-out

en: Select the direction of playback. Backwards is not supported for all animations.
nl_NL: Selecteer de afspeelrichting. Achteruit wordt niet voor alle animaties ondersteund.

en: Select the direction of the drag line. Can be moved by dragging, swipe on touch devices, a click in image or with buttons.
nl_NL: Selecteer de richting van de sleeplijn. Kan worden verplaatst door slepen, vegen op aanraak-toestellen, een klik in beeld of met knoppen.

en: Select the distance between the cells in a row.
nl_NL: Selecteer de afstand tussen de cellen in een rij.

en: Select the distance between the rows.
nl_NL: Selecteer de afstand tussen de rijen.

en: Select the entry that should be displayed
nl_NL: Selecteer het item dat getoond moet worden

en: Select the expand value for the sonar effect
nl_NL: Selecteer de uitbreidingswaarde voor het sonareffect

en: Select the first color for the gradient. Please select the first 2 colors, otherwise this option will be ignored.
nl_NL: Selecteer de eerste kleur voor het kleurverloop. Selecteer de eerste 2 kleuren, anders wordt deze optie genegeerd.

en: Select the fold button/text alignment
nl_NL: Selecteer de uitlijning van de vouwknop/tekst

en: Select the gap between the elements
nl_NL: Kies de ruimte tussen de elementen

en: Select the gap between the images
nl_NL: Selecteer de opening tussen de afbeeldingen

en: Select the height of the divider
nl_NL: Selecteer de hoogte van de verdeler

en: Select the height of the folded container. Defaults to 80px.
nl_NL: Selecteer de hoogte van de gevouwen container. Standaard 80px.

en: Select the height of the icon in pixel
nl_NL: Selecteer de hoogte van het icoon in pixels

en: Select the height of the map in pixel.
nl_NL: Selecteer de hoogte van de kaart in pixels.

en: Select the hotspot styling
nl_NL: Selecteer de stijl van de hotspot

en: Select the image mask position
nl_NL: Selecteer de positie van het afbeeldingsmasker

en: Select the image mask repeat behaviour
nl_NL: Selecteer het herhalingsgedrag van het afbeeldingsmasker

en: Select the image mask size
nl_NL: Selecteer de grootte van het afbeeldingsmasker

en: Select the image to use as mask shape
nl_NL: Selecteer de afbeelding die u wilt gebruiken als maskervorm

en: Select the initial visibility start point of the drag line for the before image on page load.
nl_NL: Selecteer het beginpunt van de sleeplijn voor de voorste afbeelding bij het laden van de pagina.

en: Select the layout of the buttons
nl_NL: Selecteer de lay-out van de knoppen

en: Select the layout of the drag line
nl_NL: Selecteer de lay-out van de sleeplijn

en: Select the left position of the icon anchor in pixel
nl_NL: Selecteer de linker positie van het icoon anker in pixels

en: Select the list that the user should be added to. The form will be build automatically based on the list that you have set up in mailchimp.
nl_NL: Selecteer de lijst waaraan de gebruiker moet worden toegevoegd. Het formulier wordt automatisch gebouwd op basis van de lijst die u hebt ingesteld in mailchimp.

en: Select the location for the element. Leave not needed values empty and make sure to use correct combinations and css units. Defaults to px. Do not forget to check responsive appearance.
nl_NL: Selecteer de plaats voor het element. Laat niet benodigde waarden leeg en zorg ervoor dat u de juiste combinaties en css eenheden gebruikt. Standaard op px. Vergeet niet om responsive appearance te controleren.

en: Select the location for the loaded css file
nl_NL: Selecteer de locatie voor het geladen css-bestand

en: Select the location for the loaded javascript file
nl_NL: Selecteer de locatie voor het geladen javascript bestand

en: Select the maximum height of the divider
nl_NL: Selecteer de maximale hoogte van de verdeler

en: Select the maximum screenwidth to use a burger menu button instead of full menu. Above that the full menu is displayed
nl_NL: Selecteer de maximale schermbreedte om een hamburger-menuknop te gebruiken in plaats van het volledige menu. Daarboven wordt het volledige menu weergegeven

en: Select the metadata you want to display. If empty (or not available) your selection will be skipped.
nl_NL: Selecteer de metagegevens die u wilt weergeven. Indien leeg (of niet beschikbaar) wordt uw selectie overgeslagen.

en: Select the minimum height of the cells.
nl_NL: Selecteer de minimum hoogte van de cellen.

en: Select the navigation elements to loop through the slides. Default is &quot;Navigation Arrows&quot;
nl_NL: Selecteer de navigatie-elementen om door de dia's te lopen. Standaard is &quot;Navigatiepijlen&quot;

en: Select the number of cells in a row. Each cell will contain 1 item and additional rows will be added to show all items. Consider the container size (e.g. column size) and the amount of text.
nl_NL: Selecteer het aantal cellen in een rij. Elke cel zal 1 item bevatten en extra rijen zullen worden toegevoegd om alle items te tonen. Houd rekening met de grootte van de container (bijv. kolomgrootte) en de hoeveelheid tekst.

en: Select the number of columns to display.
nl_NL: Selecteer het aantal kolommen dat getoond moet worden.

en: Select the number of rows of photos/videos in the carousel
nl_NL: Selecteer het aantal rijen voor foto's/video's in de carrousel

en: Select the opacity for the element on hover (Opacity setting for a possible background gradient color or some effects may have precedence !).
nl_NL: Selecteer de ondoorzichtigheid voor het element bij muis-over (ondoorzichtigheidsinstelling voor een eventuele achtergrond kleurverloop of sommige effecten kunnen voorrang hebben !).

en: Select the opacity for the element. Please keep in mind that other settings might have precedence and overrule this.
nl_NL: Selecteer de ondoorzichtigheid voor het element. Houd er rekening mee dat andere instellingen voorrang kunnen hebben en dit kunnen overrulen.

en: Select the opacity of the element when expanding
nl_NL: Selecteer de ondoorzichtigheid van het element bij het uitbreiden

en: Select the opacity of the marker (0 = no opacity)
nl_NL: Selecteer de ondoorzichtigheid van de marker (0 = geen ondoorzichtigheid)

en: Select the opacity of your colored banner overlay
nl_NL: Selecteer de ondoorzichtigheid van uw gekleurde banner overlay

en: Select the playmode. Bounce will play animation forward and then backwards.
nl_NL: Selecteer de afspeelmodus. Stuiteren speelt de animatie vooruit en dan achteruit.

en: Select the position of the tooltip caret
nl_NL: Kies de positie van de tooltip-kompas

en: Select the post to show metadata.
nl_NL: Selecteer het bericht om de metagegevens te tonen.

en: Select the resolution of the images.
nl_NL: Selecteer de resolutie van de afbeeldingen.

en: Select the rotation animation
nl_NL: Kies de roulatie van de animatie

en: Select the rotation axis for the flip box
nl_NL: Selecteer de rotatie assen voor de flipbox

en: Select the scale behaviour of the team member image in surrounding container. Scaling keeps aspect ratio of selected image size.
nl_NL: Selecteer het schaalgedrag van de afbeelding van het teamlid in de omringende container. Schalen behoudt de beeldverhouding van de geselecteerde afbeeldingsgrootte.

en: Select the scroll back to top of container offset from menu or viewport when top of container is out of viewport and container is folded. Defaults to 50px.
nl_NL: Selecteer de scroll back to top of container offset van menu of viewport wanneer de bovenkant van de container uit de viewport is en de container is ingeklapt. Standaard ingesteld op 50px.

en: Select the second color for the gradient. Please select the first 2 colors, otherwise this option will be ignored.
nl_NL: Selecteer de tweede kleur voor het kleurverloop. Selecteer de eerste 2 kleuren, anders wordt deze optie genegeerd.

en: Select the second opacity. 1 shows background, 0 hides it.
nl_NL: Selecteer de tweede opaciteit. 1 toont de achtergrond, 0 verbergt hem.

en: Select the shape of the radial gradient.
nl_NL: Selecteer de vorm van de radiale gradiënt.

en: Select the slider controls you want to display. Make sure to set the proper behaviour in &quot;Advanced - Animation&quot; when hiding controls.
nl_NL: Selecteer de schuifregelaars die u wilt weergeven. Zorg ervoor dat u het juiste gedrag instelt in &quot;Geavanceerd - Animatie&quot; wanneer u de besturingselementen verbergt.

en: Select the sort order of the displayed photos/videos.
nl_NL: Kies de sorteer volgorde van de getoonde foto's/video's.

en: Select the speed the element is moved different to content when the page is scrolled. A positiv value will move it faster, a negative will slow it down.
nl_NL: Selecteer de snelheid waarmee het element anders dan de inhoud wordt verplaatst wanneer de pagina wordt gescrolled. Een positieve waarde zal het sneller doen bewegen, een negatieve waarde zal het vertragen.

en: Select the start opacity. 1 shows background, 0 hides it.
nl_NL: Selecteer de start ondoorzichtigheid. 1 toont de achtergrond, 0 verbergt hem.

en: Select the styling of the drag line and circle
nl_NL: Selecteer de vormgeving van de sleeplijn en de cirkel

en: Select the styling of the toggles
nl_NL: Kies de stijl van de toggles

en: Select the styling of your menu item
nl_NL: Selecteer de stijl van uw menu item

en: Select the text alignment.
nl_NL: Selecteer de tekst uitlijning.

en: Select the thousands separator
nl_NL: Selecteer het duizendtal scheidingsteken

en: Select the time to enlarge the image. This should be less than &quot;Slider Autorotation Duration&quot;
nl_NL: Selecteer de tijd om het beeld te vergroten. Dit moet minder zijn dan &quot;Slider Autorotatie Duur&quot;

en: Select the timezone of your date.
nl_NL: Selecteer de tijdzone van uw datum.

en: Select the top position of the icon anchor in pixel
nl_NL: Selecteer de bovenste positie van het icoon anker in pixels

en: Select the transition for your content slider
nl_NL: Kies de overgang van uw inhouds-diavoorstelling.

en: Select the transition for your logoslider
nl_NL: Kies de overgang voor uw logo diavoorstelling.

en: Select the transition for your slideshow
nl_NL: Kies de overgang van uw diavoorstelling

en: Select the transition for your testimonials
nl_NL: Kies de overgang voor uw testimonials

en: Select the type of Highlight for your feed.
nl_NL: Selecteer het type markering voor je feed.

en: Select the type of background for the column.
nl_NL: Selecteer het type achtergrond voor de kolom.

en: Select the type of background for the current active toggle title bar.
nl_NL: Selecteer het type achtergrond voor de titelbalk van de huidige actieve toggle.

en: Select the type of background.
nl_NL: Selecteer het type achtergrond.

en: Select the type of chart for your datasets.
nl_NL: Selecteer het type grafiek voor uw datasets.

en: Select the type of content for your milestone bullet
nl_NL: Selecteer het type inhoud voor uw mijlpaal

en: Select the visibility of WooCommerce products depending on catalog visibility. Can be set independently for each product: Edit Product -&gt Publish panel -&gt Catalog visibility
nl_NL: Selecteer de zichtbaarheid van WooCommerce-producten afhankelijk van de zichtbaarheid van de catalogus. Kan onafhankelijk voor elk product worden ingesteld: Product bewerken -&gt deelvenster Publiceren -&gt Cataloguszichtbaarheid

en: Select the visibility of WooCommerce products depending on checkbox &quot;This is a featured product&quot; in catalog visibility. Can be set independently for each product: Edit Product -&gt Publish panel -&gt Catalog visibility
nl_NL: Selecteer de zichtbaarheid van WooCommerce-producten afhankelijk van vinkvakje &quot;Dit is een uitgelicht product&quot; bij de cataloguszichtbaarheid. Kan onafhankelijk voor elk product worden ingesteld: Product bewerken -&gt deelvenster Publiceren -&gt Cataloguszichtbaarheid

en: Select the visibility of WooCommerce products. Default setting can be set at Woocommerce -&gt Settings -&gt Products -&gt Inventory -&gt Out of stock visibility
nl_NL: Selecteer de zichtbaarheid van WooCommerce-producten. De standaardinstelling kan worden ingesteld bij WooCommerce -&gt Instellingen -&gt Producten -&gt Inventaris -&gt Niet op voorraad zichtbaarheid

en: Select the visibility of WooCommerce products. Default setting can be set at Woocommerce -&gt Settings -&gt Products -&gt Inventory -&gt Out of stock visibility. Currently it is only possible to hide products out of stock.
nl_NL: Selecteer de zichtbaarheid van WooCommerce-producten. De standaardinstelling kan worden ingesteld bij WooCommerce -&gt Instellingen -&gt Producten -&gt Inventaris -&gt Niet op voorraad zichtbaarheid. Momenteel is het alleen mogelijk om producten die niet op voorraad zijn te verbergen.

en: Select the width of the divider.
nl_NL: Selecteer de breedte van de verdeler.

en: Select the width of the icon in pixel
nl_NL: Selecteer de breedte van het icoon in pixels

en: Select the width of the map in % of the container containing the map.
nl_NL: Selecteer de breedte van de kaart in % van de container die de kaart bevat.

en: Select the width of the tooltip. Height is based on the content
nl_NL: Stel breedte van tekstkader in. Hoogte wordt bepaald door de content

en: Select to add a customized box shadow
nl_NL: Selecteer om een aangepast schaduweffect toe te voegen

en: Select to animate the box shadow when element comes into viewport
nl_NL: Selecteer om de box schaduw te animeren wanneer het element in de viewport komt

en: Select to change the big preview image to thumbnail when user hovers over small thumbnails below.
nl_NL: Selecteer om de grote voorbeeldafbeelding te veranderen in een miniatuur wanneer de gebruiker met de muis over de kleine miniaturen eronder gaat.

en: Select to deactivate this feature for this element if activated in Theme options.
nl_NL: Selecteer om deze functie uit te schakelen voor dit element indien geactiveerd in Thema-opties.

en: Select to disable or enable the post navigation that links to the next/previous post on single entries (Fullwidth sliders and hierarchical post type will disable it for that post by default).  Setting is also used for portfolio. Use filter avf_post_nav_settings to customize.
nl_NL: Selecteer om de berichtnavigatie die linkt naar het volgende/vorige bericht op enkele items uit te schakelen of in te schakelen (Volledige-breedte diavoorstellingen en hiërarchische berichttype zullen dit standaard uitschakelen voor dat bericht).  Instelling wordt ook gebruikt voor portfolio. Gebruik filter avf_post_nav_settings om aan te passen.

en: Select to disable plugin lightbox and link to Instagram page.
nl_NL: Selecteer om de plugin lightbox uit te schakelen en naar de Instagram-pagina te linken.

en: Select to disable the mobile layout
nl_NL: Vink aan om de mobiele lay-out uit te schakelen

en: Select to display an icon to link to the user account or login/register page.
nl_NL: Selecteer om een pictogram weer te geven voor een link naar de gebruikersaccount of login/registratiepagina.

en: Select to display arrows in tab button area if tab buttons are out of screens viewport to draw visitors attention that there are more buttons available.
nl_NL: Selecteer om pijlen weer te geven in het tabblad-knoppen gebied als tabblad-knoppen buiten het scherm-viewport zijn om bezoekers erop te wijzen dat er meer knoppen beschikbaar zijn.

en: Select to display entries within given date boundaries or a period before now? Can be used e.g. to create archives.
nl_NL: Selecteren om items weer te geven binnen bepaalde datumgrenzen of een voorafgaande periode? Kan b.v. worden gebruikt om archieven te maken.

en: Select to display featured image for a single entry.
nl_NL: Selecteer om de uitgelichte afbeelding voor een enkel item weer te geven.

en: Select to display featured image for a single portfolio entry.
nl_NL: Selecteer om de uitgelichte afbeelding voor een enkel portfolio item weer te geven.

en: Select to display featured image for a single post entry.
nl_NL: Selecteer om de uitgelichte afbeelding voor een enkel bericht weer te geven.

en: Select to display/skip an entry if it is the current page/post/portfolio/... Can be used for pulling related entries on a page/post/custom post type page and skip the entry referencing to current page/post/....
nl_NL: Selecteer het weergeven/overslaan van een item als het de huidige pagina/post/portfolio/... Kan worden gebruikt voor het ophalen van gerelateerde items op een pagina/post/custom post type pagina en het overslaan van de entry die verwijst naar de huidige pagina/post/....

en: Select to enable carousel autoplay
nl_NL: Vink aan om het automatisch afspelen van de carrousel in te schakelen

en: Select to enable debug output and show ALB shortcodes in a text area below drag/drop canvas. Only recommended for experienced users and developers who need to get access to the generated shortcodes and know, what they are doing. Changes to this field might break the layout editor - so avoid making any changes there.
nl_NL: Selecteer om debug output in te schakelen en ALB shortcodes te tonen in een tekstgebied onder het drag/drop canvas. Alleen aanbevolen voor ervaren gebruikers en ontwikkelaars die toegang moeten hebben tot de gegenereerde shortcodes en moeten weten wat ze doen. Wijzigingen in dit veld kunnen de lay-out editor breken - vermijd dus om daar wijzigingen aan te brengen.

en: Select to enable lazy loading using native HTML. Currently WP only supports images, but this might be extended for iframes in future. Please keep in mind that lazy loading might break animations when scrolling to images.
nl_NL: Selecteer om lazy loading met behulp van native HTML in te schakelen. Op dit moment ondersteunt WP alleen afbeeldingen, maar dit kan in de toekomst worden uitgebreid voor iframes. Houd er rekening mee dat het gebruik van lazy loading de animaties kan verstoren bij het scrollen naar afbeeldingen.

en: Select to enable swipe support for posts and portfolio. This is a BETA feature since 5.5 and might cause problems with sliders (see limitations above). Use filter avf_post_nav_settings and avf_post_nav_swipe_support to customize.
nl_NL: Selecteer om veegondersteuning in te schakelen voor berichten en portfolio. Dit is een BETA-functie sinds 5.5 en kan problemen veroorzaken met diavoorstellingen (zie beperkingen hierboven). Gebruik filter avf_post_nav_settings en avf_post_nav_swipe_support om aan te passen.

en: Select to force a reload of the page when user clicks the &quot;Accept Settings....&quot; or &quot;Do not accept....&quot; button. If you do not use external services a page reload is usually not necessary.
nl_NL: Selecteer om het herladen van de pagina te forceren wanneer de gebruiker klikt op de &quot;Accepteer instellingen....&quot; of &quot;Accepteer niet....&quot; knop. Als u geen gebruik maakt van externe diensten is het herladen van de pagina meestal niet nodig.

en: Select to hide circle on mobile devices (when colums switch to fullwidth)
nl_NL: Selecteer om de cirkel te verbergen op mobiele apparaten (wanneer kolommen naar volle breedte schakelen)

en: Select to hide description text when element is viewed on different devices. Recommended for larger text to avoid overlapping the circle.
nl_NL: Selecteer om de beschrijvingstekst te verbergen wanneer het element op verschillende apparaten wordt bekeken. Aanbevolen voor grotere tekst om overlapping met de cirkel te voorkomen.

en: Select to load more content automatically as the user scrolls down the page.
nl_NL: Selecteer om automatisch meer inhoud te laden als de gebruiker naar beneden scrollt.

en: Select to loop animation
nl_NL: Selecteer om animatie te lussen

en: Select to play animation on hover only. This will stop autoplay looping after first hover.
nl_NL: Selecteer om animatie alleen af te spelen bij muis-over. Dit stopt het automatisch afspelen na de eerste muis-over.

en: Select to rotate the element clockwise
nl_NL: Selecteer om het element met de klok mee te draaien

en: Select to show a badge to reopen the message bar
nl_NL: Selecteer om een badge te tonen om de berichtenbalk te heropenen

en: Select to show a grouped overview of available image thumbnails.
nl_NL: Vink aan om een gegroepeerd overzicht van de beschikbare afbeeldingsminiaturen te tonen.

en: Select to show a tooltip when moving the mouse over the chart
nl_NL: Selecteer om een tooltip te tonen wanneer de muis over de grafiek beweegt

en: Select to show an additional icon above headline
nl_NL: Selecteer om een extra icoon boven de kop te tonen

en: Select to show carousel navigation arrows
nl_NL: Vink aan om de carrousel navigatie pijlen te tonen

en: Select to show carousel pagination
nl_NL: Vink aan om carrousel paginering te tonen

en: Select to show color boxes
nl_NL: Selecteer om kleurvakken te tonen

en: Select to show comments in the lightbox.
nl_NL: Vink aan om commentaren in de lightbox te tonen.

en: Select to show complete container/text or a fold/unfold behaviour. This feature is ignored when nested inside another fold container.
nl_NL: Selecteer om volledige container/tekst of een vouw/ontvouw gedrag te tonen. Deze functie wordt genegeerd wanneer deze in een andere vouwcontainer is genest.

en: Select to show player controls. Will be hidden, when a link is selected.
nl_NL: Selecteer om de bedieningselementen van de speler te tonen. Wordt verborgen wanneer een link is geselecteerd.

en: Select to show the Likes & Comments
nl_NL: Vink aan om 'Vind-ik-leuk' & commentaren te tonen

en: Select to show the bio in header.
nl_NL: Vink aan de de bio in de header te tonen

en: Select to show the feed header
nl_NL: Vink aan om de feed header te tonen

en: Select to show the image copyright info added to the media library.
nl_NL: Selecteer om de copyright info van de afbeelding te tonen die is toegevoegd aan de mediabibliotheek.

en: Select to size of the header.
nl_NL: Selecteer de headergrootte.

en: Select to switch back to scroll footer content with page when footer height exceeds selected limit.
nl_NL: Selecteer om terug te schakelen naar scroll footer inhoud met pagina wanneer de footer hoogte de geselecteerde limiet overschrijdt.

en: Select to synchronise options marked with global layout for all languages. This will also override any settings in the other languages !!
nl_NL: Selecteer om opties gemarkeerd met globale lay-out te synchroniseren voor alle talen. Dit zal ook alle instellingen in de andere talen opheffen !!

en: Select to use AJAX callback or redirect to the default search results page
nl_NL: Selecteer om AJAX callback te gebruiken of door te verwijzen naar de standaard zoekresultaten pagina

en: Select to use a mask overlay effect
nl_NL: Selecteer om een maskeroverlay-effect te gebruiken

en: Select to use the locked values of an existing custom element as a base for this element. Any changes to the locked settings of the underlying custom element(s) will be used. When using a cache plugin do not forget to invalidate server cache whenever you make changes to these elements.
nl_NL: Selecteer om de vergrendelde waarden van een bestaand aangepast element te gebruiken als basis voor dit element. Alle wijzigingen aan de vergrendelde instellingen van onderliggende aangepaste elementen zullen worden gebruikt. Wanneer u een cache plugin gebruikt vergeet dan niet om de server cache ongeldig te maken wanneer u wijzigingen aanbrengt aan deze elementen.

en: Select to use the themes default color or apply custom ones
nl_NL: Selecteer of u de standaardkleur van het thema wilt gebruiken of een eigen kleur

en: Select to use the themes default colors or apply custom ones
nl_NL: Selecteer om de standaardkleuren van het thema te gebruiken of eigen kleuren toe te passen

en: Select use of the message bar
nl_NL: Selecteer het gebruik van de berichtenbalk

en: Select what content you want to display.
nl_NL: Selecteer welke inhoud u wilt tonen

en: Select what information you want to display
nl_NL: Selecteer welke informatie u wilt weergeven

en: Select what media you want to display.
nl_NL: Selecteer welke media u wilt tonen

en: Select what template you want to create. If you create an item template any settings for base template you make here will be ignored.
nl_NL: Selecteer het sjabloon dat u wilt maken. Als u een item sjabloon aanmaakt zullen alle instellingen voor het basissjabloon die u hier maakt genegeerd worden.

en: Select what you want to do. Social media platform is opened in a new window. Make sure to set the links to your social profiles. Share links are created by theme.
nl_NL: Selecteer wat u wilt doen. Het sociale media platform wordt geopend in een nieuw venster. Zorg ervoor dat u de links naar uw sociale profielen instelt. De links worden door het thema aangemaakt.

en: Select when to display the before and after buttons
nl_NL: Selecteer wanneer de knoppen voor en na moeten worden weergegeven

en: Select when to display the tooltips
nl_NL: Selecteer wanneer de tooltips getoond moeten worden

en: Select when to start play animation
nl_NL: Selecteer wanneer de afspeelanimatie moet beginnen

en: Select where an existing custom link should be opened.
nl_NL: Selecteer waar een bestaande aangepaste link moet worden geopend.

en: Select where this cell should link to
nl_NL: Selecteer waarnaar deze cel moet linken

en: Select where this column should link to
nl_NL: Selecteer waarnaar deze kolom moet linken

en: Select where to choose the entries from
nl_NL: Selecteer waar de vermeldingen vandaan moeten komen

en: Select where to display the tooltip in relation to the hotspot
nl_NL: Kies waar het tekstkadertje te tonen t.o.v. de hotspot

en: Select where you want to use the element
nl_NL: Selecteer waar u het element wilt gebruiken

en: Select which entries should be displayed by selecting a taxonomy
nl_NL: Bepaal welke items getoond moeten worden door een taxonomie te selecteren

en: Select which entries should be displayed by selecting a taxonomy. If none are selected all events are shown.
nl_NL: Selecteer welke items moeten worden weergegeven door een taxonomie te selecteren. Als er geen zijn geselecteerd, worden alle gebeurtenissen weergegeven.

en: Select which kind of HTML markup you want to apply to set the importance of the headline for search engines
nl_NL: Selecteer het soort HTML-opmaak dat u wilt toepassen om het belang van de kop voor zoekmachines in te stellen

en: Select which kind of heading you want to display.
nl_NL: Selecteer welke soort kop u wilt tonen

en: Select which level of file merging and compression you want to apply to your CSS files. Minified files are recommended for best performance.
nl_NL: Selecteer welk niveau van samenvoeging en compressie u wilt toepassen op uw CSS-bestanden. Geminimaliseerde bestanden worden aanbevolen voor de beste prestaties.

en: Select which level of file merging and compression you want to apply to your Javascript files. Minified files are recommended for best performance.
nl_NL: Selecteer welk niveau van samenvoeging en compressie je wilt toepassen op je Javascript bestanden. Geminimaliseerde bestanden worden aanbevolen voor de beste prestaties.

en: Select which page to display as your blog page. If left blank no blog will be displayed. In case you do not see a select box - you have to publish pages.
nl_NL: Selecteer welke pagina u wilt weergeven als blogpagina. Als u niets invult, wordt er geen blog weergegeven. Als u geen selectievak ziet moet u eerst pagina's publiceren.

en: Select which page to display on your Frontpage. If left blank the Blog will be displayed. In case you do not see a select box - you have to publish pages.
nl_NL: Selecteer welke pagina u wilt weergeven als voorpagina. Als u niets invult, wordt het blog weergegeven. Als u geen selectievak ziet moet u eerst pagina's publiceren.

en: Select which post types should be used. Note that your taxonomy will be ignored if you do not select an assign post type. If you don't select post type all registered post types will be used
nl_NL: Selecteer welke berichttypen moeten worden gebruikt. Houd er rekening mee dat uw taxonomie wordt genegeerd als u geen berichttype selecteert. Als u geen berichttype selecteert, worden alle geregistreerde berichttypen gebruikt

en: Select which products should be displayed by selecting a taxonomy
nl_NL: Selecteer welke producten moeten worden weergegeven door een taxonomie te selecteren

en: Select which table styling should be used if the screen is too small for the table.
nl_NL: Kies de stijl van de tabel indien het scherm te klein blijkt voor de tabel.

en: Select which text defined in the media gallery is displayed below the lightbox image.
nl_NL: Selecteer welke tekst zoals gedefinieerd in de mediagalerij onder de lightbox-afbeelding wordt weergegeven.

en: Select your background color. Leave empty for transparent background
nl_NL: Selecteer uw achtergrondkleur. Laat leeg voor transparante achtergrond

en: Select your border radius(e.g. 5px). Leave empty to use theme default setting.
nl_NL: Selecteer uw ronde hoek (bijv. 5px). Laat leeg om de standaard instelling van het thema te gebruiken.

en: Select your border width. Leave empty for theme default setting.
nl_NL: Selecteer uw randbreedte. Laat leeg voor de standaardinstelling van het thema.

en: Select your compare action if you have to remove multiple cookies. Be carefull with contains as this removes all cookies that contain the string (except the disabled cookie).
nl_NL: Selecteer uw vergelijkingsactie als u meerdere cookies moet verwijderen. Wees voorzichtig met 'bevat', want dit verwijdert alle cookies die de tekst bevatten (behalve het uitgeschakelde cookie).

en: Select, where to show an additional description
nl_NL: Geef aan waar een extra beschrijving moet worden getoond

en: Select...
nl_NL: Selecteer...

en: Selectbox For Entries
nl_NL: Selectievak voor invoer

en: Selected size from media libary.
nl_NL: Geselecteerde afmeting uit de mediabibliotheek.

en: Selected speed in milliseconds for transition effect.
nl_NL: Geselecteerde snelheid in milliseconden voor overgangseffect.

en: Self Hosted Videos And Audio Features (WP-Mediaelement Scripts)
nl_NL: Zelf gehoste video's en audiofuncties (WP-Mediaelement scripts)

en: Send an E-Mail to:
nl_NL: Stuur een E-mail naar:

en: Send us mail
nl_NL: Mail ons

en: Sending
nl_NL: Verzenden

en: Separate Sidebars For Blog And Archive Pages
nl_NL: Afzonderlijke zijbalken voor blog en archiefpagina's

en: Separator / Whitespace
nl_NL: Scheidingslijn / witruimte

en: Separator Between Menu Items
nl_NL: Scheidingsteken tussen menu-items

en: Seperator
nl_NL: Scheidingsteken

en: Session has expired. Your requested action could not be executed. Please try again or reload the page.
nl_NL: Sessie is verlopen. De gevraagde actie kon niet worden uitgevoerd. Probeer het opnieuw of laad de pagina opnieuw.

en: Set Cell Size
nl_NL: Celformaat instellen

en: Set Manually
nl_NL: Stel handmatig in

en: Set Privacy Policy
nl_NL: Privacyverklaring instellen

en: Set Zoom level automatically to show all markers
nl_NL: Laat het zoomniveau bepalen om precies alle markers te tonen

en: Set a border color for this column
nl_NL: Stel een randkleur in voor deze kolom

en: Set a color to display a overlay above the banner image.
nl_NL: Stel een kleur in als overlay over de banner afbeelding

en: Set a custom background color. Any hex color code.
nl_NL: Stel een aangepaste achtergrondkleur in. Een willekeurige hex-kleurcode.

en: Set a custom color of the &quot;Burger&quot; Icon. Leave empty to use the default menu color
nl_NL: Stel een aangepaste kleur in voor het &quot;hamburger-icoon&quot;. Laat leeg om de standaard menu-kleur te gebruiken

en: Set a custom color. Any hex color code.
nl_NL: Stel een aangepaste kleur in. Een willekeurige hex-kleurcode.

en: Set a custom padding. Both pixel and &percnt; based values are accepted. eg: 30px, 5&percnt;. Leave empty for default or inherit desktop setting.
nl_NL: Stel een aangepaste padding in. Zowel pixel als &percnt; gebaseerde waarden worden geaccepteerd. bv: 30px, 5&percnt;. Laat leeg voor standaard of erf de desktop instelling.

en: Set a custom top or bottom margin. Both pixel and &percnt; based values are accepted. eg: 30px, 5&percnt;. Leave empty for default or inherit desktop setting.
nl_NL: Stel een aangepaste boven- of ondermarge in. Zowel pixel als &percnt; gebaseerde waarden worden geaccepteerd. bv: 30px, 5&percnt;. Leeg laten voor standaard of desktop instelling overnemen.

en: Set a custom width for the flyout. Pixel and % values are allowed. Eg: 350px or 70%
nl_NL: Stel een aangepaste breedte in voor het uitklappaneel. Pixel en % waarden zijn toegestaan. Bijv.: 350px of 70%

en: Set a distance around the headline text and a possible icon. Valid CSS units are accepted, eg: 30px, 5&percnt;. px is used as default unit.
nl_NL: Stel een afstand in rond de koptekst en een eventueel icoon. Geldige CSS eenheden worden geaccepteerd, bijv: 30px, 5&percnt;. px wordt gebruikt als standaard eenheid.

en: Set a distance between the content and slide borders.
nl_NL: Stel een afstand in tussen de inhoud en de randen van de dia.

en: Set a distance between the images - needed when using box shadow outside. Both pixel and &percnt; based values are accepted. eg: 30px, 5&percnt;. Leave empty for none.
nl_NL: Stel hier de afstand tussen de afbeeldingen in - nodig bij gebruik van schaduweffect buitenkant. Zowel pixel als &percnt; gebaseerde waarden worden geaccepteerd. bv: 30px, 5&percnt;. Laat leeg om geen afstand te gebruiken.

en: Set a distance between the slides - needed when using box shadow outside.
nl_NL: Stel een afstand in tussen de dia's - nodig bij gebruik van box schaduw buiten.

en: Set a margin for the circle to the surrounding container. Due to the layout of the element only px will work for left and right to keep circle inside the container.
nl_NL: Stel een marge in voor de cirkel ten opzichte van de omringende container. Door de layout van het element werkt alleen px voor links en rechts om de cirkel binnen de container te houden.

en: Set a position for the animation.
nl_NL: Stel een positie in voor de animatie.

en: Set a position for the button
nl_NL: Stel een positie in voor de knop

en: Set a position for the column.
nl_NL: Stel een positie in voor de kolom.

en: Set a position for the image.
nl_NL: Stel een positie in voor de afbeelding.

en: Set a responsive margin and a padding to text for the button.
nl_NL: Stel een responsieve marge en een padding in voor de tekst van de knop.

en: Set a responsive padding to text for the button.
nl_NL: Stel een responsieve padding in voor de tekst van de knop.

en: Set a responsive padding to text for the buttons. Used for all buttons, can also be set for each button seperate.
nl_NL: Stel een responsieve padding in voor de tekst van de knoppen. Wordt gebruikt voor alle knoppen, kan ook voor elke knop apart worden ingesteld.

en: Set a responsive top and bottom margin
nl_NL: Stel een responsieve boven- en ondermarge in

en: Set a tab title
nl_NL: Stel een tabtitel in

en: Set an animation for this element. The animation will be shown once the element appears first on screen. Animations only work in modern browsers.
nl_NL: Stel een animatie in voor dit element. De animatie zal worden getoond zodra het element voor het eerst op het scherm verschijnt. Animaties werken alleen in moderne browsers.

en: Set an image opacity for the start of the scale animation.
nl_NL: Stel een beeldopaciteit in voor het begin van de schaalanimatie.

en: Set opacity for color Overlay
nl_NL: Dekking instellen voor kleur Overlay

en: Set preview background:
nl_NL: Achtergrond van voorbeeldweergave:

en: Set the Portfolio Grid image size automatically based on column or layout width
nl_NL: Afbeeldingsformaat in het raster laten bepalen door breedte kolom of lay-out

en: Set the border radius of the column
nl_NL: Stel de ronde hoek in voor de kolom

en: Set the border radius of the input field and the button
nl_NL: Stel de ronde hoek van het invoerveld en de knop in

en: Set the border style for your column here
nl_NL: Stel hier de randstijl voor uw kolom in

en: Set the bottom padding for the element. Valid CSS units are accepted, eg: 30px, 5&percnt;. px is used as default unit.
nl_NL: Stel de bottom padding voor het element in. Geldige CSS eenheden worden geaccepteerd, bijv: 30px, 5&percnt;. px wordt gebruikt als standaard eenheid.

en: Set the bottom padding for the icon. Valid CSS units are accepted, eg: 30px, 5&percnt;. px is used as default unit.
nl_NL: Stel de opvulling van de onderkant van het icoon in. Geldige CSS eenheden worden geaccepteerd, b.v.: 30px, 5&percnt;. px wordt gebruikt als standaard eenheid.

en: Set the colors of your hotspot
nl_NL: Kies hier de Hotspot-kleuren

en: Set the column count for this element, based on the device screensize.
nl_NL: Stel het aantal kolommen voor dit element in op basis van de schermgrootte van het apparaat.

en: Set the direction of the diagonal border
nl_NL: Stel de richting van de diagonale rand in

en: Set the distance from the cell content to the border here. Theme default is 30px.
nl_NL: Stel hier de afstand van de celinhoud tot de rand in. Thema standaard is 30px.

en: Set the distance from the column content to the border here.
nl_NL: Stel hier de afstand van de inhoud van de kolom tot de rand in.

en: Set the distance from the content to other elements here. Leave empty for default value. Both pixel and &percnt; based values are accepted. eg: 30px, 5&percnt;. px is used as default unit.
nl_NL: Stel hier de afstand in van de inhoud tot andere elementen. Laat leeg voor de standaardwaarde. Zowel pixel- als &percnt;-gebaseerde waarden worden geaccepteerd. Bijvoorbeeld: 30px, 5&percnt;

en: Set the end size for the image.
nl_NL: Stel de eindgrootte voor het beeld in.

en: Set the font size for the content, based on the device screensize.
nl_NL: Stel de lettergrootte in voor de inhoud, gebaseerd op de schermafmeting van het apparaat.

en: Set the font size for the heading, based on the device screensize.
nl_NL: Stel de lettergrootte van de kop in, gebaseerd op de schermafmeting van het apparaat

en: Set the font size for the number, based on the device screensize.
nl_NL: Stel de lettergrootte in voor het getal, gebaseerd op de schermafmeting van het apparaat.

en: Set the font size for the subheading, based on the device screensize.
nl_NL: Stel de lettergrootte in voor de subkop, gebaseerd op de schermafmeting van het apparaat.

en: Set the font size for the text, based on the device screensize.
nl_NL: Stel de lettergrootte voor de tekst in, gebaseerd op de schermafmeting van het apparaat

en: Set the gallery height in relation to the gallery container width
nl_NL: Stel de galerijhoogte in relatie tot de galerijcontainer in

en: Set the height of the progress bar
nl_NL: Stel de hoogte van de voortgangsbalk in

en: Set the image size of the Portfolio Grid images
nl_NL: Stel het afbeeldingsformaat van portfolio-raster afbeeldingen in

en: Set the image size of the preview images
nl_NL: Stel de grootte in van voorbeeldafbeeldingen

en: Set the margin for the search results container. Valid CSS units are accepted, eg: 30px, 5&percnt;. px is used as default unit.
nl_NL: Stel de marge in voor de zoekresultaten container. Geldige CSS eenheden worden geaccepteerd, bijv: 30px, 5&percnt;. px wordt gebruikt als standaard eenheid.

en: Set the margin to other elements here. Valid CSS units are accepted, eg: 30px, 5&percnt;. px is used as default unit.
nl_NL: Stel hier de marge in voor andere elementen. Geldige CSS eenheden worden geaccepteerd, bijv: 30px, 5&percnt;. px wordt gebruikt als standaard eenheid.

en: Set the minimum height of all the cells in pixel. eg:400px
nl_NL: Stel de minimale hoogte in van alle cellen. Bijv. 400px

en: Set the number of the milestones visible at a time
nl_NL: Stel het aantal mijlpalen in dat tegelijkertijd zichtbaar is

en: Set the opacity of your overlay: 0.1 is barely visible, 1.0 is opaque
nl_NL: Stel de ondoorzichtigheid van de overlay in: 0.1 is nauwelijks zichtbaar, 1.0 is volledig zichtbaar

en: Set the orientation of the cropped preview images
nl_NL: Stel de oriëntatie van het bijgesneden voorvertoningselement in

en: Set the orientation of the timeline
nl_NL: Stel de oriëntatie van de tijdlijn in

en: Set the padding for the chart inside the surrounding container. Valid CSS units are accepted, eg: 30px, 5&percnt;. px is used as default unit.
nl_NL: Stel de opvulling in voor de grafiek binnen de omringende container. Geldige CSS eenheden worden geaccepteerd, bijvoorbeeld: 30px, 5&percnt;. px wordt gebruikt als standaard eenheid.

en: Set the padding for the content of a grid item. Both pixel and &percnt; based values are accepted. eg: 30px, 5&percnt;. Leave empty to use theme default.
nl_NL: Stel hier de padding van de celinhoud in. Zowel pixel als &percnt; gebaseerde waarden worden geaccepteerd. bv: 30px, 5&percnt;. Laat leeg om het thema standaard 30px te gebruiken.

en: Set the padding for the icongrid container. Both pixel and &percnt; based values are accepted. eg: 30px, 5&percnt;. Leave empty to use theme default.
nl_NL: Stel de padding in voor de icongrid container. Zowel pixel als &percnt; gebaseerde waarden worden geaccepteerd. bv: 30px, 5&percnt;. Leeg laten om standaard thema te gebruiken.

en: Set the padding for the search results container. Valid CSS units are accepted, eg: 30px, 5&percnt;. px is used as default unit.
nl_NL: Stel de padding in voor de zoekresultaten container. Geldige CSS eenheden worden geaccepteerd, bijv: 30px, 5&percnt;. px wordt gebruikt als standaard eenheid.

en: Set the padding here. Leave empty for default value. Both pixel and &percnt; based values are accepted. eg: 30px, 5&percnt;. px is used as default unit.
nl_NL: Stel hier de padding in. Laat leeg voor de standaard waarde. Zowel pixel als &percnt; gebaseerde waarden worden geaccepteerd. b.v.: 30px, 5&percnt;. px wordt gebruikt als standaard eenheid.

en: Set the padding in px of the chart in the chart area. Only numbers are allowed. Leave empty to use theme default.
nl_NL: Stel de opvulling in px in van de grafiek in het grafiekgebied. Alleen getallen zijn toegestaan. Laat leeg om de standaardwaarde van het thema te gebruiken.

en: Set the placement of the milestones on the timeline
nl_NL: Stel de locatie van de mijlpalen op de tijdlijn in

en: Set the position of the icons
nl_NL: Stel de positie van iconen in

en: Set the position of the short ruler
nl_NL: Stel de positie in van de korte scheidingslijn

en: Set the preview image size automatically based on column or layout width
nl_NL: Afmeting voorbeeldafbeelding automatisch aangepast aan lay-out of kolombreedte

en: Set the preview image size automatically based on column width
nl_NL: Laat grootte van preview-afbeelding bepalen door kolombreedte

en: Set the preview image size automatically based on slider height
nl_NL: Stel de voorbeeldafbeelding automatisch in op basis van de hoogte van de diavoorstelling

en: Set the screen width when cells in a row should switch to fullwidth (or 50%)
nl_NL: Stel de schermbreedte in wanneer cellen in een rij moeten omschakelen naar volle breedte (of 50%)

en: Set the screen width when cells in this row should switch to full width
nl_NL: Stel de schermbreedte in wanneer cellen in deze rij moeten overschakelen naar de volledige breedte

en: Set the shadow styling values, you can use em or px, negative values move in opposite direction. If left empty 0 px is assumed
nl_NL: Stel de waarden van de schaduwstijl in, je kunt em of px gebruiken, negatieve waarden bewegen in tegengestelde richting. Indien leeg gelaten wordt 0 px aangenomen

en: Set the spacing for the search results container
nl_NL: Stel de padding in voor de zoekresultaten container

en: Set the style of the &quot;Burger&quot; Icon
nl_NL: Stel de stijl van het &quot;hamburger&quot; icoon in

en: Set the style of the page overlay that appears when the burger menu is clicked
nl_NL: Selecteer de stijl van het overlay-paneel dat verschijnt als het hamburgermenu wordt aangeklikt

en: Set the style shadow of the border
nl_NL: Stel de stijlschaduw van de rand in

en: Set the styling for the testimonial grid
nl_NL: Stel de stijl in voor het testimonial raster

en: Set the visibility for this element, based on the device screensize.
nl_NL: Bepaal de zichtbaarheid van het element, gebaseerd op de schermafmeting van het apparaat

en: Set the width of the box shadow
nl_NL: Stel de breedte in van het schaduweffect

en: Set the z-index for this element. Leave empty to use default or inherit desktop setting.
nl_NL: Stel de z-index voor dit element in. Leeg laten om de standaardinstelling te gebruiken of de desktopinstelling over te nemen.

en: Set your custom margin.  Valid CSS units are accepted, eg: 30px, 5&percnt;. px is used as default unit.
nl_NL: Stel uw aangepaste marge in.  Geldige CSS eenheden worden geaccepteerd, bijv: 30px, 5&percnt;. px wordt gebruikt als standaard eenheid.

en: Set your custom padding. Valid CSS units are accepted, eg: 30px, 5&percnt;. px is used as default unit.
nl_NL: Stel uw eigen padding in. Geldige CSS eenheden worden geaccepteerd, bijv: 30px, 5&percnt;. px wordt gebruikt als standaard eenheid.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings are for users that must opt in for cookies and services
nl_NL: Instellingen zijn voor gebruikers die zich moeten aanmelden voor cookies en services

en: Several options to change the header transparency and visibility on this page.
nl_NL: Meerdere opties m.b.t. header-transparantie en -zichtbaarheid op deze pagina.

en: Shadow
nl_NL: Schaduw

en: Shadow Line Color
nl_NL: Kleur schaduwlijn

en: Shadow and element  - permanent
nl_NL: Schaduw en element - permanent

en: Shadow and element- on hover once
nl_NL: Schaduw en element - bij eenmalig muis-over

en: Shadow and element- on hover permanent
nl_NL: Schaduw en element - bij permanente muis-over

en: Shadow only - on hover once
nl_NL: Enkel schaduw - bij eenmalig muis-over

en: Shadow only - on hover permanent
nl_NL: Enkel schaduw - bij permanente muis-over

en: Shadow only - permanent
nl_NL: Enkel schaduw - permanent

en: Share Button Bar Alignment
nl_NL: Uitlijning van de delen knoppenbalk

en: Share Button Bar Style
nl_NL: Stijl van de delen knoppenbalk

en: Share Entry
nl_NL: Delen toegang

en: Share Links At The Bottom Of Your Blog Post
nl_NL: 'Delen-links' onderaan uw blogbericht

en: Share by Mail
nl_NL: Delen via e-mail

en: Share on
nl_NL: Delen op

en: Share on WhatsApp
nl_NL: Delen op WhatsApp

en: Share this entry
nl_NL: Deel dit stuk

en: Shop
nl_NL: Winkel

en: Shop Banner Image
nl_NL: Webshop banner afbeelding

en: Shop Banner Image Color Overlay
nl_NL: Webshop bannerafbeelding kleuren-overlay

en: Shop Description
nl_NL: Winkel omschrijving

en: Shop Description Color
nl_NL: Webshop omschrijving kleur

en: Shop Options
nl_NL: Winkel opties

en: Shop internal cookie
nl_NL: Interne cookie van winkel

en: Shopping Cart
nl_NL: Winkelwagen

en: Short Separator
nl_NL: Korte scheidingslijn

en: Short description for backend
nl_NL: Korte omschrijving voor backend

en: Shortcode Usage Overview
nl_NL: Overzicht shortcode gebruik

en: Shortcode does no longer exist or has been deactivated.
nl_NL: Shortcode bestaat niet meer of is gedeactiveerd.

en: Shortcode version for ALB element
nl_NL: Shortcode versie voor ALB element

en: Shortcodes that are added with filter or used e.g. in plugins are NOT recognised as &quot;in use&quot;.
nl_NL: Snelkoppelingen die zijn toegevoegd met een filter of gebruikt worden in bijv. plugins worden NIET herkend als &quot;in gebruik&quot;.

en: Shortcodes you can use in your Privacy Policy
nl_NL: Shortcodes die u kunt gebruiken in uw privacy beleid

en: Should a pagination be displayed to view additional entries? This disables &quot;Display Tabs for each category&quot;.
nl_NL: Moet een paginering worden weergegeven om extra vermeldingen te bekijken? Dit schakelt de opte &quotTabs voor alle geselecteerde categorieën tonen?&quot uit

en: Should a pagination be displayed?
nl_NL: Moet een paginanummering worden getoond?

en: Should a pagination be displayed? Pagination might not work as expected when there is more than one blog posts element on a page, a post or on the blog page.
nl_NL: Moet een paginering worden weergegeven? Paginering werkt mogelijk niet zoals verwacht wanneer er meer dan één blogbericht element op een pagina, een bericht of op de blogpagina staat.

en: Should a pagination or load more option be displayed to view additional images?
nl_NL: Om meer afbeeldingen te tonen, paginanummering of meer-laden optie toevoegen?

en: Should an icon be displayed at the center?
nl_NL: In het midden een icoon tonen?

en: Should an icon be displayed at the left or right side of the button
nl_NL: Moet een icoon links of rechts naast de knop worden getoond?

en: Should an icon be displayed at the left side of the button
nl_NL: Moet een icoon naast de knop worden getoond?

en: Should an icon be displayed at the left side of the progress bar
nl_NL: Moet een icoon getoond worden aan de linkerkant van een voortgangsbalk

en: Should an icon be displayed at the left side of the tab title?
nl_NL: Moet er aan de linkerkant van de tabtitel een icoon getoond worden?

en: Should an icon or image be displayed at the top of the tab title?
nl_NL: Moet een icoon of afbeelding boven aan de titel van het tabblad worden weergegeven?

en: Should only one toggle be active at a time and the others be hidden or can multiple toggles be open at the same time?
nl_NL: Mag er tegelijkertijd maar een toggle actief zijn en de anderen verborgen zijn of kunnen meerdere toggles open zijn op hetzelfde moment?

en: Should product image be displayed?
nl_NL: Moet de productafbeelding worden getoond?

en: Should sorting options based on the taxonomies above be displayed?
nl_NL: Moeten bovenaan filteropties worden getoond?

en: Should the first entry be displayed bigger?
nl_NL: Het eerste artikel groter weergeven?

en: Should the full entry be displayed or just a small excerpt?
nl_NL: Moet de volledige tekst worden getoond of slechts de samenvatting?

en: Should the icons appear in an animated way?
nl_NL: Moeten de iconen geanimeerd verschijnen?

en: Should the image stretch to fill the available space?
nl_NL: Moet de afbeelding uitgerekt worden om de beschikbare ruimte te vullen?

en: Should the items appear in an animated way?
nl_NL: Moeten de items geanimeerd verschijnen?

en: Should the sorting options based on categories be displayed?
nl_NL: Moeten de filteropties voor categrorie namen getoond worden?

en: Show
nl_NL: Toon

en: Show 2px bar
nl_NL: Toon 2px balk

en: Show 4px bar
nl_NL: Toon 4px balk

en: Show 6px bar
nl_NL: Toon 6px balk

en: Show 8px bar
nl_NL: Toon 8px balk

en: Show Advanced Options
nl_NL: Toon geavanceerde opties

en: Show Blog Sidebar on Archive Pages
nl_NL: Toon blog zijbalk op archiefpagina's

en: Show Button Icon
nl_NL: Toon knop icoon

en: Show Carousel Navigation Arrows
nl_NL: Toon carrousel navigatiepijlen

en: Show Carousel Navigation Arrows:
nl_NL: Toon carrousel navigatiepijlen:

en: Show Carousel Pagination
nl_NL: Toon carrousel paginering

en: Show Carousel Pagination:
nl_NL: Toon carrousel paginering:

en: Show Custom Styles In Backend Block Editor
nl_NL: Toon aangepaste stijlen in backend blok-editor

en: Show Details
nl_NL: Toon details

en: Show Facebook page widget &quot;Share/Like&quot; directly
nl_NL: Toon Facebook-widget "Vind-ik-leuk" direct

en: Show Fullscreen Button (HTML5 videos)
nl_NL: Toon knop Volledig scherm (HTML5 video's)

en: Show Google Maps immediately
nl_NL: Toon Google Maps direct

en: Show Locked Options
nl_NL: Toon vergrendelde opties

en: Show On Mouse Hover - Hide On Click
nl_NL: Toon bij muis-over - Verbergen bij klik

en: Show Parser Info
nl_NL: Toon info van ontleder

en: Show Progress Bar percentage?
nl_NL: Toon voortgangsbalk percentage?

en: Show Theme Custom Styles
nl_NL: Toon aangepaste thema stijlen

en: Show Tooltips
nl_NL: Tooltips tonen

en: Show a list of upcoming events
nl_NL: Toon lijst van aankomende evenementen

en: Show a message string on contact form page instead
nl_NL: Toon in plaats daarvan een mededeling op het contactformulier

en: Show a preloader when opening a page on your site.
nl_NL: Toon een preloader als een pagina wordt geopend op uw site.

en: Show a reading progress bar below header indicating vertical scroll position in document. Only available when top header and sticky header selected.
nl_NL: Toon een leesvoortgangsbalk onder de koptekst die de verticale scrollpositie in het document aangeeft. Alleen beschikbaar wanneer koptekst boven en plakkerige koptekst zijn geselecteerd.

en: Show advanced options
nl_NL: Geavanceerde opties weergeven

en: Show all elements
nl_NL: Toon alle elementen

en: Show all options without section headers
nl_NL: Toon alle opties zonder sectiekoppen

en: Show all products
nl_NL: Toon alle producten

en: Show artists name
nl_NL: Toon artiesten naam

en: Show author
nl_NL: Toon auteur

en: Show badge at the bottom left of the screen
nl_NL: Toon badge links onderaan op het scherm

en: Show badge at the bottom right of the screen
nl_NL: Toon badge rechts onderaan op het scherm

en: Show bio in header
nl_NL: Toon bio in header

en: Show categories
nl_NL: Toon categorieën

en: Show comments in the lightbox
nl_NL: Toon commentaren in de lightbox

en: Show comments in the lightbox:
nl_NL: Toon commentaren in de lightbox:

en: Show complete container/text
nl_NL: Toon volledige container/tekst

en: Show date and time
nl_NL: Toon datum en tijd

en: Show default Google badge on all pages
nl_NL: Toon standaard Google badge op alle pagina's

en: Show empty Cells
nl_NL: Toon lege cellen

en: Show featured products only
nl_NL: Toon enkel uitgelichte producten

en: Show feed header
nl_NL: Toon feed header

en: Show hidden products only
nl_NL: Toon enkel verborgen producten

en: Show icon above title
nl_NL: Pictogram boven titel tonen

en: Show in lightbox - loads after user interaction - preview image recommended
nl_NL: Toon in lightbox - laden na gebruikersinteractie - voorbeeldafbeelding wordt aanbevolen

en: Show locked options
nl_NL: Toon vergrendelde opties

en: Show locked options to all users
nl_NL: Toon vergrendelde opties aan alle gebruikers

en: Show media icon/album cover
nl_NL: Toon media icoon/albumhoes

en: Show message string on contact form page only, hide badge on other pages
nl_NL: Toon berichttekst alleen op de contactformulierpagina, verberg badge op andere pagina's

en: Show on left bottom of image
nl_NL: Toon linksonder in afbeelding

en: Show on right bottom of image
nl_NL: Toon rechtsonder in afbeelding

en: Show on single entry
nl_NL: Toon op enkel bericht

en: Show popup on pageload
nl_NL: Toon popup bij het laden van de pagina

en: Show products out of stock
nl_NL: Toon producten niet meer op voorraad

en: Show reopen badge
nl_NL: Toon 'opnieuw openen'-badge

en: Show separate 'Archive Sidebar' on Archive Pages
nl_NL: Toon aparte 'Archief zijbalk' op archiefpagina's

en: Show separate Archive Sidebar on Archive Pages
nl_NL: Toon aparte archief zijbalk op archiefpagina's

en: Show sidebar on smartphones
nl_NL: Toon zijbalk op mobiele telefoons

en: Show sidebar on smartphones (Sidebar is displayed then below the actual content)
nl_NL: Toon zijbalk op mobiele telefoons (zijbalk wordt getoond en daaronder de actuele inhoud)

en: Show single product page
nl_NL: Toon individuele productpagina

en: Show special options for advanced users or developers, who know what they are doing.
nl_NL: Toon speciale opties voor gevorderde gebruikers of ontwikkelaars, die weten wat ze doen.

en: Show the &quot;Follow on Instagram&quot; Button
nl_NL: Toon de &quot;Volg op Instagram&quot; knop

en: Show the &quot;Follow on Instagram&quot; Button:
nl_NL: Toon carrousel navigatiepijlen

en: Show the &quot;Load More&quot; Button
nl_NL: Toon de &quot;Laad meer&quot; knop

en: Show the &quot;Load More&quot; Button:
nl_NL: Toon de &quot;Laad meer&quot; knop:

en: Show the Likes & Comments
nl_NL: Toon de 'Vind-ik-leuk's & commentaren

en: Show the animation when user scrolls to the gallery
nl_NL: Toon de animatie als gebruiker naar de galerij scrollt

en: Show the bio in Header:
nl_NL: Toon de bio in de header:

en: Show the default language flags
nl_NL: Toon de standaard taalvlaggen

en: Show the feed Header:
nl_NL: Toon de feed header:

en: Show the full Video without cropping
nl_NL: Toon de video zonder croppen

en: Show the photo caption
nl_NL: Toon het foto bijschrift

en: Show thumbnail and post title by default
nl_NL: Toon miniatuur en berichttitel standaard

en: Show thumbnails and display post title by tooltip
nl_NL: Toon miniaturen en geef de berichttitel weer in een tooltip

en: Show tracklist
nl_NL: Toon lijst met nummers

en: Show tracknumbers
nl_NL: Toon tracknummers

en: Show/Hide Section
nl_NL: Toon/verberg gedeelte

en: Show/Hide Tab Section
nl_NL: Toon/verberg tabkaarten

en: Shows 2 overlayed images with a moveable divider to show difference between images.
nl_NL: Toont 2 overlappende beelden met een beweegbare scheidingslijn om het verschil tussen de beelden te tonen.

en: Shrinking Amount
nl_NL: Hoeveelheid krimp

en: Shrinking Header
nl_NL: Header krimpt bij scrollen

en: Shuffle the playlist randomly
nl_NL: De afspeellijst willekeurig shuffelen

en: Sidebar
nl_NL: Zijbalk

en: Sidebar Flyout Menu (Classic)
nl_NL: Zijbalk uitklapmenu (klassiek)

en: Sidebar Flyout Menu (Minimal)
nl_NL: Zijbalk uitklapmenu (minimaal)

en: Sidebar On Archive Pages
nl_NL: Zijbalk op archiefpagina's

en: Sidebar On Blog Page
nl_NL: Zijbalk op blog pagina

en: Sidebar On Pages
nl_NL: Zijbalk op pagina's

en: Sidebar On Single Post Entries
nl_NL: Zijbalk op enkel-bericht-pagina's

en: Sidebar Separator Styling
nl_NL: Stijl van zijbalk scheidingslijn

en: Sidebar Setting
nl_NL: Zijbalk-instelling

en: Sidebar Settings
nl_NL: Zijbalken

en: Sidebar on Smartphones
nl_NL: Zijbalk op mobiele telefoons

en: Signup Form Styling
nl_NL: Stijl van aanmeldformulier

en: Silver
nl_NL: Zilver

en: Simple
nl_NL: Eenvoudig

en: Simple Fade in
nl_NL: Eenvoudige fade-in

en: Simple background color
nl_NL: Eenvoudige achtergrondkleur

en: Simple to use with only a few options
nl_NL: Eenvoudig te gebruiken met slechts een paar opties

en: Since 4.8.2 responsive images (e.g. for retina screens) are supported. Make sure to upload an image dimension from which WP can create the necessary scrset and sizes attributes AND you must select &quot;Full Size&quot; for image size (unless you add the attachment ID).
nl_NL: Sinds 4.8.2 worden responsive afbeeldingen (b.v. voor retina schermen) ondersteund. Zorg ervoor dat u een afbeeldingsafmeting uploadt waarvan WP de benodigde scrset en afmetingen attributen kan maken EN u moet &quot;Volledige grootte&quot; selecteren voor afbeeldingsafmetingen (tenzij u de bijlage ID toevoegt).

en: Since 4.8.6.4 (in beta) - support for svg files
nl_NL: Ondersteuning voor svg-bestanden

en: Since 5.6 in active beta. Please check your frontend carefully that it works as expected.
nl_NL: Sinds 5.6 in actieve beta. Controleer zorgvuldig of uw frontend werkt zoals verwacht.

en: Since these providers may collect personal data like your IP address we allow you to block them here. Please be aware that this might heavily reduce the functionality and appearance of our site.
nl_NL: Aangezien deze providers persoonlijke gegevens zoals uw IP-adres kunnen verzamelen, kunt u ze hier blokkeren. Houd er rekening mee dat dit de functionaliteit en het uiterlijk van onze site aanzienlijk kan verminderen.

en: Since you selected to display submenu items on click or on hover, the parent menu item does no longer navigate to the URL it contains, but toggles the visibility of its submenu items. If you want users to be able to open the parent menu URL the theme can create a clone of that item in the submenu
nl_NL: Aangezien u ervoor hebt gekozen om submenu-items weer te geven bij klikken of bij muis-over, navigeert het bovenliggende menu-item niet langer naar de URL die het bevat, maar schakelt het de zichtbaarheid van de submenu-items in. Als u wilt dat gebruikers de URL van het bovenliggende menu kunnen openen, kan het thema een kloon van dat item in het submenu maken

en: Single Author, big preview Pic (no author picture is displayed, feature image is big)
nl_NL: Enkele auteur, grote preview afbeelding (geen afbeelding van auteur)

en: Single Author, small preview Pic (no author picture is displayed, feature image is small)
nl_NL: Enkele auteur, kleine preview afbeelding (geen afbeelding van auteur)

en: Single Block
nl_NL: Enkel blok

en: Single Color
nl_NL: Enkele kleur

en: Single Entry
nl_NL: Een enkel Item

en: Single Post
nl_NL: Enkel artikel

en: Single Post Navigation
nl_NL: Enkel-bericht navigatie

en: Single Post Options
nl_NL: Enkel-bericht opties

en: Single Post Style
nl_NL: Enkel-bericht stijl

en: Single Post Swipe Support
nl_NL: Swipe-ondersteuning voor enkel bericht

en: Single Product Added To Cart Message Box For ALB Products
nl_NL: Berichtvenster bij toevoegen één product aan winkelwagen voor ALB-producten

en: Single item for %s:
nl_NL: Enkel item voor %s:

en: Single page settings will use the option settings from here when selecting theme default in the metabox options.
nl_NL: Enkele pagina instellingen zullen de optie instellingen van hier gebruiken bij het selecteren van thema standaard in de metabox opties.

en: Single post with big preview image (featured image)
nl_NL: Enkel-bericht met grote voorbeeldafbeelding (uitgelichte afbeelding)

en: Single post with small preview image (featured image)
nl_NL: Enkel-bericht met kleine voorbeeldafbeelding (uitgelichte afbeelding)

en: Site Key Version 2
nl_NL: Website sleutel versie 2

en: Site Key Version 3
nl_NL: Website sleutel versie 3

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Size Settings
nl_NL: Instellingen formaat

en: Size of Likes & Comments
nl_NL: Grootte van 'Vind-ik-leuk' & commentaren

en: Size of caption text
nl_NL: Grootte van bijschrifttekst

en: Size of the header
nl_NL: Grootte van de header

en: Size of the header:
nl_NL: Grootte van de header:

en: Size of your caption in pixel
nl_NL: Lettergrootte bijschrift in pixels

en: Sketch
nl_NL: Schets

en: Skewing
nl_NL: Scheefheid

en: Skill or Task
nl_NL: Skill of Taak

en: Skip page content entry
nl_NL: Inhoud van de pagina overslaan

en: Skype Link
nl_NL: Skype link

en: Skype Profile Link
nl_NL: Skype profiellink

en: Slanting from left to right
nl_NL: Schuin van links naar rechts

en: Slanting from right to left
nl_NL: Schuin van rechts naar links

en: Slide Animations
nl_NL: Schuif-in animaties

en: Slide Caption
nl_NL: Dia bijschrift

en: Slide Content
nl_NL: Dia inhoud

en: Slide Content goes here
nl_NL: Plaats hier de inhoud van de dia

en: Slide Margin
nl_NL: Dia marge

en: Slide Title
nl_NL: Dia titel

en: Slide Title Tabs Padding
nl_NL: Dia titel padding van tabkaarten

en: Slide sidewards
nl_NL: Slide naar opzij

en: Slide up/down
nl_NL: Slide omhoog/naar beneden

en: Slider
nl_NL: Diavoorstelling

en: Slider Animation
nl_NL: Dia animatie

en: Slider Autorotation Duration
nl_NL: Duur van diavoorstelling autoroulatie

en: Slider Control Styling
nl_NL: Stijl bediening diavoorstelling

en: Slider Controls
nl_NL: Diavoorstelling bediening

en: Slider Navigation Elements
nl_NL: Diavoorstelling navigatie-elementen

en: Slider Or Grid
nl_NL: Diavoorstelling of raster

en: Slider Width/Height Ratio
nl_NL: Breedte-/hoogte verhouding van diavoorstelling

en: Slider minimum height in pixel
nl_NL: Minimale hoogte van diavoorstelling in pixels

en: Slides
nl_NL: Dia's

en: Slides Content Padding
nl_NL: Dia's padding van inhoud

en: Slides can either be generated based on images you choose or on recent post entries
nl_NL: U kunt een diavoorstelling van afbeeldingen of van berichten maken

en: Slides/Images will be shown the selected amount of seconds and then moved to the next
nl_NL: Dia's/afbeeldingen worden het geselecteerde aantal seconden getoond en gaan dan naar de volgende

en: Slideshow
nl_NL: Diavoorstelling

en: Slideshow Autorotation
nl_NL: Diavoorstelling autoroulatie

en: Slideshow Background
nl_NL: Diavoorstelling achtergrond

en: Slideshow Background Image
nl_NL: Achtergrondafbeelding diavoorstelling

en: Slideshow Image Size
nl_NL: Diavoorstelling afbeeldingsgrootte

en: Slideshow Image and Video Size
nl_NL: Diavoorstelling afbeeldings- en video-afmeting

en: Slideshow Image scrolling
nl_NL: Diavoorstelling scrollen van afbeelding

en: Slideshow Section Top And Bottom Margin
nl_NL: Diavoorstelling marges van sectie boven- en onderkant

en: Slideshow Transition
nl_NL: Overgang diavoorstelling

en: Slideshow autorotation Settings in Seconds
nl_NL: Duur van autoroulatie diavoorstelling in seconden

en: Slideshow button
nl_NL: Diavoorstelling knop

en: Slideshow caption
nl_NL: Diavoorstelling bijschrift

en: Slideshow titles
nl_NL: Diavoorstelling titels

en: Slightly fade in effect
nl_NL: Enigszins fade-in effect

en: Slightly increase the image size
nl_NL: Vergroot de afbeelding enigszins

en: Slightly oversaturated
nl_NL: Licht over-verzadigd

en: Slightly zoom the image
nl_NL: Zoom de afbeelding enigszins in

en: Small
nl_NL: Klein

en: Small Padding
nl_NL: Kleine padding

en: Small Padding (0)
nl_NL: Kleine padding (0)

en: Small Padding (20px 20px)
nl_NL: Kleine padding (20px 20px)

en: Small Padding (20px)
nl_NL: Kleine padding (20px)

en: Small Thumbnails
nl_NL: Kleine miniaturen

en: Small bar above Main Menu
nl_NL: Subtiele balk boven het hoofdmenu

en: Small rounded borders
nl_NL: Kleine afgeronde randen

en: Small separator
nl_NL: Klein scheidingsteken

en: Small title
nl_NL: Kleine titel

en: Small with border
nl_NL: Klein met rand

en: Small: between 480px and 767px - eg: Tablet Portrait
nl_NL: Klein: tussen 480px en 767px - bijv.: Tablet rechtopstaand

en: Smallest time unit
nl_NL: Kleinste tijdseenheid

en: Smooth page transition when navigating from one page to the next. Please disable if this causes problems with plugins when navigating ajax or otherwise dynamical created content
nl_NL: Soepele pagina overgangen bij navigatie van de ene naar de andere pagina. Schakel deze a.u.b. uit als dit problemen met plugins veroorzaakt bij navigatie m.b.v. ajax of anderzijds dynamisch gecreëerde inhoud

en: Smoothen Animation On Hover
nl_NL: Animatie vloeiender maken bij muis-over

en: Smoothen Backside Background Image
nl_NL: Achtergrondafbeelding van achterkant gladmaken

en: Smoothen Front Background Image
nl_NL: Achtergrondafbeelding van voorkant gladmaken

en: Smoothen Image
nl_NL: Afbeelding gladmaken

en: Smoothen Image On Hover
nl_NL: Achtergrond gladmaken bij muis-over

en: Smoothen image ( blur() )
nl_NL: Afbeelding gladmaken ( blur() )

en: Social Buttons
nl_NL: Sociale media knoppen

en: Social Icon
nl_NL: Sociaal media icoon

en: Social Icon Hover Text
nl_NL: Social media icoon tekst bij muis-over

en: Social Icon URL:
nl_NL: Sociaal media icoon URL:

en: Social Icons
nl_NL: Sociale media-iconen

en: Social Profile And Share Buttons
nl_NL: Sociaal media profiel en deel knoppen

en: Social Profile Buttons
nl_NL: Sociale media profielknoppen

en: Social Profile Links
nl_NL: Sociale media profiellinks

en: Social Profiles
nl_NL: Sociale media-profielen

en: Social Service Font Color
nl_NL: Sociale dienst letterkleur

en: Social Service Font Color On Hover
nl_NL: Sociale dienst lettertype kleur bij muis-over

en: Solid
nl_NL: Effen

en: Some SEO plugins need to process shortcodes when building the header. As this is time consuming it is disabled by default. Also if you experience problems you can leave it disabled until you find a solution to fix it.
nl_NL: Sommige SEO plug-ins moeten shortcodes verwerken bij het opbouwen van de header. Omdat dit tijdrovend is, is het standaard uitgeschakeld. Ook als u problemen ervaart, kunt u het uitgeschakeld laten totdat u een oplossing vindt om het te repareren.

en: Some plugins (e.g. WooCommerce) do not support multiple post types when redirecting result to Search Result page.
nl_NL: Sommige plugins (bv. WooCommerce) ondersteunen geen meervoudige berichttypes bij het omleiden van het resultaat naar de zoekresultaten pagina.

en: Some server configuration make problems with ssl certificates (mostly self-signed certificates) when we check the readability of created merged files. In that case the files are not created. If you experience such problems try to disable the ssl verification during the creation process. This does not effect the protocol on frontend pageload.
nl_NL: Sommige serverconfiguraties veroorzaken problemen met SSL-certificaten (meestal zelfondertekende certificaten) wanneer we de leesbaarheid van gemaakte samengevoegde bestanden controleren. In dat geval worden de bestanden niet aangemaakt. Als u dergelijke problemen ervaart, probeer dan de SSL-verificatie uit te schakelen tijdens het aanmaakproces. Dit heeft geen invloed op de frontend-pageload.

en: Some server configurations cache internal WP data and caused by a known but not yet fixed WP bug return wrong information about the existence of a compressed file - resulting in generating a new file again on every pageload and a rapidly growing folder ../wp-content/uploads/dynamic_avia.
nl_NL: Sommige serverconfiguraties cachen interne WP-data en veroorzaken door een bekende maar nog niet opgeloste WP-bug verkeerde informatie over het bestaan van een gecomprimeerd bestand - wat resulteert in het genereren van een nieuw bestand op elke pageload en een snel groeiende map ../wp-content/uploads/dynamic_avia.

en: Sometimes the next upcoming event is not queried correctly. This is a known bug. In this case select a number of days to start the query before today. Usually 3-4 days should fix the problem.
nl_NL: Soms wordt het volgende aankomende evenement niet correct opgevraagd. Dit is een bekende bug. Selecteer in dit geval een aantal dagen om de zoekopdracht voor vandaag te starten. Gewoonlijk zou 3-4 dagen het probleem moeten oplossen.

en: Sonar Shadow Color
nl_NL: Sonar schaduwkleur

en: Sonar effect duration
nl_NL: Sonar effect duur

en: Sonar/Pulsate Effect
nl_NL: Sonar/pulsatie effect

en: Sorry, a problem occurred trying to communicate with Google reCAPTCHA API. You are currently not able to submit the contact form. Please try again later - reload the page and also check your internet connection.
nl_NL: Sorry, er is een probleem opgetreden bij de communicatie met Google reCAPTCHA API. U kunt het contactformulier momenteel niet indienen. Probeer het later nog eens - laad de pagina opnieuw en controleer ook uw internetverbinding.

en: Sorry, but the form could not be submitted - an error was found in your input. Please reload the page and try again.
nl_NL: Sorry, maar het formulier kon niet worden verzonden - er is een fout gevonden in uw invoer. Laad de pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: Sorry, but the verification failed. Please reload the page and try again.
nl_NL: Sorry, maar de verificatie is mislukt. Laad de pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: Sorry, custom element icon section does not exist currently. Please save page content and reload page to see icon for the new element.
nl_NL: Sorry, de aangepaste element icoon sectie bestaat momenteel niet. Sla de pagina-inhoud op en herlaad de pagina om het icoon voor het nieuwe element te zien.

en: Sorry, no posts matched your criteria
nl_NL: Uw zoekopdracht leverde helaas geen artikelen op

en: Sorry, no posts matched your criteria. Please try another search
nl_NL: Er werden helaas geen items gevonden. Probeer het met andere zoekwoorden

en: Sorry, the post you are looking for is not available. Maybe you want to perform a search?
nl_NL: Sorry, de post waarnaar u opzoek bent is niet beschikbaar. Misschien wilt u gebruik maken van de zoekfunctie?

en: Sorry, we are currently updating our site - please try again later.
nl_NL: Sorry, we updaten momenteel onze site - probeer het later opnieuw.

en: Sorry, you have not enough rights to perform requested action.
nl_NL: Sorry, u hebt niet genoeg rechten om de gevraagde actie uit te voeren.

en: Sort Order
nl_NL: Sorteer volgorde

en: Sort Order:
nl_NL: Sorteer volgorde:

en: Sort alphabetically
nl_NL: Alfabetisch sorteren

en: Sort by
nl_NL: Sorteer op

en: Sort by Product ID
nl_NL: Sorteer op product ID

en: Sort by average rating
nl_NL: Sorteer op gemiddelde beoordeling

en: Sort by menu order and name
nl_NL: Sorteren op menu volgorde en naam

en: Sort by most recent
nl_NL: Sorteer op meest recent

en: Sort by popularity
nl_NL: Sorteer op populariteit

en: Sort by price
nl_NL: Sorteer op prijs

en: Sort by relevance
nl_NL: Sorteer op relevantie

en: Sort randomly
nl_NL: Sorteer willekeurig

en: Sort shortcode buttons by name ascending
nl_NL: Sorteer de shortcode knoppen oplopend op naam

en: Sort shortcode buttons by name descending
nl_NL: Sorteer de shortcode knoppen aflopend op naam

en: Sort shortcode buttons by theme default sorting
nl_NL: Sorteer de shortcode knoppen volgens de thema standaard

en: Sort shortcode buttons by usage
nl_NL: Sorteer de shortcode knoppen op gebruik

en: Sortable?
nl_NL: Filteropties

en: Sorting
nl_NL: Sorteren

en: Sorting Active
nl_NL: Sorteren actief

en: Soundcloud Link
nl_NL: Soundcloud link

en: Soundcloud Profile Link
nl_NL: Soundcloud profiellink

en: Space Between Columns
nl_NL: Ruimte tussen kolommen

en: Space Between Numbers
nl_NL: Ruimte tussen de nummers

en: Space between buttons
nl_NL: Ruimte tussen knoppen

en: Space between columns (6% - theme default)
nl_NL: Ruimte tussen kolommen (6% - standaard thema)

en: Spacing
nl_NL: Marges en padding

en: Spacing:
nl_NL: Spatiëring:

en: Special Advanced Animations
nl_NL: Speciaal geavanceerde animaties

en: Special Heading
nl_NL: Speciale kop

en: Special: Email Icon (add your own URL to link to a contact form)
nl_NL: Speciaal: E-mail icoon (voeg uw eigen URL toe om uw e-mailadres of contactformulier te activeren)

en: Special: RSS (add RSS URL, leave blank if you want to use default WordPress RSS feed)
nl_NL: Speciaal: RSS (voeg RSS URL toe, laat leeg als u de standaard Wordpress RSS feed wilt gebruiken)

en: Specify a favicon for your site.
nl_NL: Upload of selecteer een favicon voor uw site.

en: Spread-Radius
nl_NL: Spreidingsradius

en: Square
nl_NL: Vierkant

en: Standalone Icon with border and optional caption
nl_NL: Vrijstaand icoon met rand en eventueel bijschrift

en: Start Date
nl_NL: Startdatum

en: Start Opacity
nl_NL: Start ondoorzichtigheid

en: Start animation value
nl_NL: Startwaarde animatie

en: Start by adding columns and rows, then add content and styling to each.
nl_NL: Start met het toevoegen van kolommen en rijen, voeg vervolgens inhoud en styling toe.

en: Start from beginning again
nl_NL: Start opnieuw vanaf het begin

en: Start manually
nl_NL: Start handmatig

en: Start on pageload
nl_NL: Start bij laden van pagina

en: Start when document is loaded
nl_NL: Afspelen zodra pagina is geladen

en: Start when it comes in viewport
nl_NL: Afspelen zodra het in beeld komt

en: Starting instructions how to work with WP_CLI you can find in our %s documentation %s.
nl_NL: Startinstructies voor het werken met WP_CLI vindt u in onze %s documentatie %s.

en: Starting with 5.4 you can decide to load your custom fonts from a CDN server. In this case you must include your own @font-face rules in head.
nl_NL: Vanaf 5.4 kunt u besluiten om uw aangepaste lettertypen van een CDN-server te laden. In dat geval moet u uw eigen @font-face regels opnemen in head.

en: State
nl_NL: Status

en: State:
nl_NL: Staat:

en: Static like count:
nl_NL: Statische 'Vind ik leuk'-teller

en: Sticky Header
nl_NL: Header vastgeplakt (sticky)

en: Sticky Sidebar Menu
nl_NL: Vastgeplakt zijbalk menu

en: Sticky Submenu
nl_NL: Vastgeplakt submenu

en: Sticky if Sidebar is smaller than the screen height, scroll otherwise
nl_NL: Vastplakken als de zijbalk kleiner is dan de schermhoogte, anders scrollen

en: Sticky with curtain effect
nl_NL: Vastgeplakt met gordijneffect

en: Stop Autorotation With Last Slide/Image
nl_NL: Stop autoroulatie bij laatste dia/afbeelding

en: Stop after playing last song
nl_NL: Stop na het afspelen van het laatste liedje

en: Stored Site Cookies
nl_NL: Opgeslagen website cookies

en: Stores information needed by Google Analytics
nl_NL: Slaat informatie op die nodig is voor Google Analytics

en: Stores the shortcode version for the element
nl_NL: Slaat de shortcode versie voor het element op

en: Stores the unique ID for the element
nl_NL: sla de unieke ID op voor het element

en: Street Address:
nl_NL: Straat adres:

en: Street address
nl_NL: Adres

en: Street and Number
nl_NL: Straat en huisnummer

en: Stretch Fullscreen
nl_NL: Uitrekken naar volledig scherm

en: Stretch Video so it covers the whole slideshow (Video must be 16:9 for this option to work properly)
nl_NL: Video uitrekken tot breedte diavoorstelling (gebruik video's met een verhouding als 16:9 voor acceptabel resultaat)

en: Stretch fullwidth
nl_NL: Uitrekken tot volledige breedte

en: Stretch image to fit the slideshow size?
nl_NL: Afbeelding uitrekken naar afmetingen diavoorstelling?

en: Stretch to fit = stretch (stretches image to cover the element)
nl_NL: Uitrekken om passend te maken (rekt afbeelding uit om het element te bedekken)

en: Stretched Or Boxed Layout
nl_NL: Gebruik uitgerekte of gekaderde lay-out?

en: Stretched layout
nl_NL: Uitgerekte lay-out

en: Striped
nl_NL: Gestreept

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Styling
nl_NL: Stijl

en: Styling of Marker
nl_NL: Stijl van markering

en: Sub-Title Font Sizes
nl_NL: Subtitel lettergroottes

en: Subheading
nl_NL: Subkop

en: Subheading Font Size
nl_NL: Subkop lettergrootte

en: Subheading Font Sizes
nl_NL: Subkop lettergroottes

en: Subheading Text
nl_NL: Tekst subkop

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: Submit Action
nl_NL: Actie na verzenden

en: Submit Button Label
nl_NL: Label verzendknop

en: Subscribe
nl_NL: Abonneer

en: Subscriber
nl_NL: Aanmelder

en: Subtitle Color
nl_NL: Ondertitel Kleur

en: Subtitle Font Color
nl_NL: Ondertitel tekstkleur

en: Subtitle below name
nl_NL: Ondertitel onder de naam

en: Success (Green)
nl_NL: Succes (groen)

en: Successful check on %s.
nl_NL: Succesvolle controle op %s.

en: Successfull: %d templates could be imported.
nl_NL: Succesvol: %d sjablonen konden worden geïmporteerd.

en: Summary of missing tags:
nl_NL: Opsomming van ontbrekende tags:

en: Support ALB Elements To Qualify Links
nl_NL: Ondersteuning van ALB-elementen om links te kwalificeren

en: Switch at 480px (smartphone portrait)
nl_NL: Schakel om bij 480px (mobiele telefoon rechtopstaand)

en: Switch at 768px (tablet portrait)
nl_NL: Schakel om bij 768px (tablet rechtopstaand)

en: Switch at 990px (tablet landscape)
nl_NL: Schakel om bij 990px (tablet liggend)

en: THESE PLUGINS DO NOT GUARANTEE TO FULFILL ANY LEGAL RULES FOR ACCESSIBILITY !!!
nl_NL: DEZE PLUGINS GARANDEREN NIET TE VOLDOEN AAN ENIGE WETTELIJKE REGELS VOOR TOEGANKELIJKHEID !!!

en: THIS OPTION IS IGNORED WHEN WP_DEBUG = true.
nl_NL: DEZE OPTIE WORDT GENEGEERD WANNEER WP_DEBUG = waar.

en: Tab Buttons Out Of Screen Behaviour
nl_NL: Gedrag van tabblad knoppen buiten het scherm

en: Tab Content
nl_NL: Tab inhoud

en: Tab Content goes here
nl_NL: Hier komt de inhoud van de tab

en: Tab Font Color
nl_NL: Tab letterkleur

en: Tab Font Color On Hover
nl_NL: Tab letterkleur bij muis-over

en: Tab Icon
nl_NL: Tabicoon

en: Tab Image
nl_NL: Tab afbeelding

en: Tab Image Style
nl_NL: Tab afbeelding stijl

en: Tab Label
nl_NL: Tabkaart label

en: Tab Padding
nl_NL: Tabkaart padding

en: Tab Position
nl_NL: Positie van tabkaarten

en: Tab Section
nl_NL: Tabkaarten

en: Tab Section content hidden. Click here to show it
nl_NL: Tabkaarten inhoud verborgen. Klik hier om deze te tonen

en: Tab Symbol
nl_NL: Tab symbool

en: Tab Title
nl_NL: Tabtitel

en: Tab Title Background Color
nl_NL: Tab titel achtergrondkleur

en: Table
nl_NL: Tabel

en: Table Builder
nl_NL: Tabel bouwer

en: Table Caption
nl_NL: Bijschrift tabel

en: Table Design
nl_NL: Tabel opmaak

en: Table Purpose
nl_NL: Doel van de tabel

en: Table Styling
nl_NL: Tabel stijl

en: Table can only be rendered in frontend.
nl_NL: De tabel kan alleen in de front-end worden weergegeven.

en: Table of Contents
nl_NL: Inhoudsopgave

en: Tablet Landscape
nl_NL: Tablet liggend

en: Tablet Portrait
nl_NL: Tablet rechtopstaand

en: Tabs
nl_NL: Tabkaarten

en: Tabs Item
nl_NL: Tabkaarten element

en: Tabs are only rendered in frontend.
nl_NL: Tabkaarten kunnen alleen in de front-end worden weergegeven.

en: Tabs:
nl_NL: Tabkaarten:

en: Tag Archive for:
nl_NL: Tag Archief van:

en: Taxonomy Overview Page
nl_NL: Taxonomie overzichtspagina

en: Teal
nl_NL: Zeegroen

en: Team Member
nl_NL: Teamlid

en: Team Member Description
nl_NL: Beschrijving teamlid

en: Team Member Description Font Color
nl_NL: Teamlid beschrijving letterkleur

en: Team Member Description Font Sizes
nl_NL: Teamlid beschrijving lettergroottes

en: Team Member Font Color
nl_NL: Teamlid letterkleur

en: Team Member Image
nl_NL: Afbeelding teamlid

en: Team Member Item
nl_NL: Teamlid element

en: Team Member Job Font Sizes
nl_NL: Teamlid functie lettergroottes

en: Team Member Job Title
nl_NL: Teamlid functietitel

en: Team Member Job Title Font Color
nl_NL: Teamlid functietitel letterkleur

en: Team Member Name
nl_NL: Naam teamlid

en: Team Member Name Font Sizes
nl_NL: Teamlid naam lettergroottes

en: Template Name must have at least 3 characters
nl_NL: Naam van sjabloon moet tenminste 3 karakters bevatten

en: Template name already in use. Please delete the template with this name first or choose a different name
nl_NL: Deze naam is al gebruikt. Kies een andere naam of verwijder het sjabloon met deze naam

en: Templates
nl_NL: Sjablonen

en: Temporarily disable and hide the item without deleting it, if its out of stock
nl_NL: Het item tijdelijk verbergen zonder te verwijderen, bijv. als het niet op voorraad is

en: Terrain
nl_NL: Terrein

en: Testimonial Content Font Sizes
nl_NL: Lettergrootte van testimonial-inhoud

en: Testimonial Grid
nl_NL: Testimonial raster

en: Testimonial Grid Columns
nl_NL: Testimonial raster kolommen

en: Testimonial Grid Style
nl_NL: Testimonial rasterstijl

en: Testimonial Item
nl_NL: Testimonial element

en: Testimonial Name Font Sizes
nl_NL: Testimonial naam lettergroottes

en: Testimonial Slider (Compact)
nl_NL: Compacte testimonial diavoorstelling

en: Testimonial Slider (Large)
nl_NL: Grote testimonial diavoorstelling

en: Testimonial Style
nl_NL: Testimonial stijl

en: Testimonial Subtitle Font Sizes
nl_NL: Testimonial subtitel lettergroottes

en: Testimonial by
nl_NL: Testimonial door

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Align
nl_NL: Tekst uitlijning

en: Text Alignment
nl_NL: Uitlijning tekst

en: Text Background Color
nl_NL: Tekst achtergrondkleur

en: Text Block
nl_NL: Tekstblok

en: Text Block Styling
nl_NL: Tekstblok opmaak

en: Text Color
nl_NL: Tekstkleur

en: Text Decoration
nl_NL: Tekstdecoratie

en: Text Font Size
nl_NL: Tekst lettergrootte

en: Text Link?
nl_NL: Tekst link?

en: Text Transform
nl_NL: Tekst transformatie

en: Text align
nl_NL: Tekst uitlijning

en: Text color of the button
nl_NL: Tekstkleur van de knop

en: Text color of the button:
nl_NL: Tekstkleur van de knop:

en: Text color of the caption
nl_NL: Tekstkleur van het bijschrift

en: Text that appears if you place your mouse above the Icon
nl_NL: Tekst die verschijnt bij muis-over over het icoon

en: Text used for the button:
nl_NL: Tekst gebruikt voor de knop:

en: Text/icon color when hovering over a photo
nl_NL: Tekst/icoonkleur als u over een foto beweegt

en: Text/icon color when hovering over a photo:
nl_NL: Tekst/icoonkleur als u over een foto beweegt:

en: Textblock
nl_NL: Tekstblok

en: Textblock Content Styling
nl_NL: Opmaak tekstblok inhoud

en: Textblock Font Colors
nl_NL: Tekstblok letterkleuren

en: Textblock Font Sizes
nl_NL: Lettergrootte tekstblok

en: Textblock shortcode created around a plain text content to keep it editable: %s
nl_NL: Tekstblok shortcode gemaakt rondom een normale tekst om het bewerkbaar te houden: %s

en: Textblock shortcode created at index %d around a text content to keep it editable: %s
nl_NL: Tekstblok shortcode gemaakt op index %d rondom een stuk tekst om het bewerkbaar te houden: %s

en: Thank you for subscribing to our newsletter!
nl_NL: Bedankt voor het abonneren op onze nieuwsbrief!

en: Thank you for your Message!
nl_NL: Bedankt voor uw bericht!

en: The 'Default Font' can't be deleted.
nl_NL: Het 'Standaard lettertype' kan niet worden verwijderd.

en: The 20 latest Blog Posts
nl_NL: De 20 meest recente blog posts

en: The 8 latest Portfolio Entries
nl_NL: De 8 meest recente portfolio items

en: The Auto importing script could not be loaded. Please use the wordpress importer and import the XML file <pre>%s</pre> manually.
nl_NL: Het automatisch importeer script kon niet geladen worden. Gelieve de WordPress importeerfunctie te gebruiken en het XML bestand <pre>%s</pre> manueel te importeren.

en: The Avia Layout Builder allows you to create unique layouts with an easy to use, drag and drop interface.
nl_NL: Met de geavanceerde Avia lay-out bewerker kunt u eenvoudig unieke lay-outs maken d.m.v. een klik-en-sleep interface.

en: The Builder is available on:
nl_NL: De Builder is beschikbaar op:

en: The Events Calendar Plugin is currently not active. Please install and activate it, then reload this page in order to be able to import this demo
nl_NL: De 'Events Calendar'-plugin is momenteel niet actief. Installeer en activeer deze en laad deze pagina opnieuw om deze demo te kunnen importeren

en: The WooCommerce Plugin is currently not active. Please install and activate it, then reload this page in order to be able to import this demo
nl_NL: De 'WooCommerce'-plugin is momenteel niet actief. Installeer en activeer deze en laad deze pagina opnieuw om deze demo te kunnen importeren

en: The XML file <pre>%s</pre> containing the demo content is not available or could not be read.<br/> You might want to try to set the file permission to chmod 777.<br/>If this doesn't work please use the wordpress importer and import the XML file (should be located in your themes folder: dummy.xml) manually <a href="/wp-admin/import.php">here.</a>
nl_NL: Het XML-bestand <pre>%s</pre> met de demo-inhoud is niet beschikbaar of kon niet worden gelezen.<br/> U kunt proberen de bestandstoegang in te stellen op chmod 777.<br/>Als dit niet werkt gebruik dan de WordPress importeerfunctie en importeer het XML-bestand (moet in uw themes map staan: dummy.xml) handmatig <a href="/wp-admin/import.php">hier.</a>

en: The background image of your
nl_NL: De achtergrondafbeelding van uw

en: The background image of your Body
nl_NL: De achtergrondafbeelding van uw body

en: The bbPress Plugin is currently not active. Please install and activate it, then reload this page in order to be able to import this demo
nl_NL: De bbPress Plugin is momenteel niet actief. Installeer en activeer het, herlaad dan deze pagina om deze demo te kunnen importeren

en: The cells in a row will switch to 50% width or fullwidth at these screen widths
nl_NL: De cellen in een rij gaan naar 50% breedte of volle breedte bij deze schermbreedtes

en: The cells in this row will switch to fullwidth at this screen width
nl_NL: De cellen in deze rij schakelen op deze schermbreedte over op volledige breedte

en: The circle may overlap other elements when not used inside column elements. This is a known restriction. Add spacing around the Animated Number element might help to prevent that depending on your layout.
nl_NL: De cirkel kan andere elementen overlappen als hij niet binnen kolomelementen wordt gebruikt. Dit is een bekende beperking. Afstand toevoegen rond het geanimeerd-getal element kan helpen om dat te voorkomen, afhankelijk van je lay-out.

en: The columns in this row will switch to fullwidth at this screen width
nl_NL: De kolommen in deze rij schakelen over naar volledige breedte op deze schermbreedte

en: The current number of cells does not allow any layout variations
nl_NL: Het ingestelde aantal cellen biedt geen alternatieve indelingen

en: The domain that should be allowed is:
nl_NL: Het domein dat moet worden toegestaan is:

en: The following buttons currently only support links to a profile.
nl_NL: De volgende knoppen ondersteunen momenteel alleen links naar een profiel.

en: The following buttons support share links (generated by theme) and links to a profile.
nl_NL: De volgende knoppen ondersteunen deellinks (gegenereerd door het thema) en links naar een profiel.

en: The following cookies are also needed - You can choose if you want to allow them:
nl_NL: De volgende cookies zijn ook nodig - U kunt kiezen of u ze wilt toestaan:

en: The following cookies are currently in use. Due to browser security we are only able to show cookies of your domain.
nl_NL: De volgende cookies zijn momenteel in gebruik. Vanwege browserbeveiliging kunnen we alleen cookies van uw domein tonen.

en: The following default text will be applied if you leave the textfields empty:
nl_NL: De volgende standaardtekst wordt toegepast als u de tekstvelden leeglaat:

en: The following options activate theme integrated support. With 4.8.8 we are at the beginning of a step by step process to enhance this. Any feedback is appreciated to improve it.
nl_NL: De volgende opties activeren thema geïntegreerde ondersteuning. Met 4.8.8 staan we aan het begin van een stap voor stap proces om dit te verbeteren. Alle feedback wordt op prijs gesteld om dit te verbeteren.

en: The heading font allows you to use a wide range of fonts for your headings. Upload your own fonts, use websave fonts (faster rendering, but not mandatory installed on all devices) or %s (more unique).
nl_NL: Met lettertype voor koppen kunt u een breed scala aan lettertypen voor uw koppen gebruiken. Upload uw eigen lettertypen, gebruik websave lettertypen (snellere rendering, maar niet verplicht geïnstalleerd op alle apparaten) of %s (unieker).

en: The height of your feed. Any number, add px (= default) or %.
nl_NL: De hoogte van je feed. Een willekeurig getal, voeg px (= standaard) of % toe.

en: The interval time between slides for autoplay in milliseconds.
nl_NL: De intervaltijd tussen de dia's voor automatisch afspelen, in milliseconden.

en: The interval time between slides for autoplay in milliseconds. Any number.
nl_NL: De intervaltijd tussen de dia's voor automatisch afspelen, in milliseconden. Een willekeurig getal.

en: The key is probably either restricted to the wrong domain or the domain syntax you entered is wrong.
nl_NL: De sleutel is waarschijnlijk beperkt tot het verkeerde domein of de door u opgegeven domeinsyntaxis is onjuist.

en: The largest unit that will be displayed
nl_NL: De grootste eenheid die wordt getoond

en: The last comment and %d other comment(s) need to be approved.
nl_NL: De laatste opmerking en %d andere opmerking(en) moeten worden goedgekeurd.

en: The last comment needs to be approved.
nl_NL: De laatste opmerking moet worden goedgekeurd.

en: The menu will use the color scheme you select. Color schemes are defined on your styling page
nl_NL: U kiest zelf het kleurenschema voor het menu. Kleurenschema's stelt u in op de stijl pagina

en: The mobile menu is usually displayed on smartphone screensize only. If you have a lot of main menu items you might want to activate it for tablet screen size as well so it doesn't overlap the logo on tablets or small screens
nl_NL: Het mobiele menu wordt meestal alleen op schermgrootte van de smartphone weergegeven. Als je veel hoofdmenu-items hebt, wil je het misschien ook activeren voor tablet schermgrootte zodat het niet overlapt met het logo op tablets of kleine schermen.

en: The number of characters of the caption to display. Any number.
nl_NL: Het aantal karakters van het bijschrift om weer te geven. Een willekeurig getal.

en: The number of columns in your feed for mobile screens.
nl_NL: Het aantal kolommen in uw feed voor mobiele schermen.

en: The number of photos/videos to display initially for mobile screens.
nl_NL: Het aantal foto's/video's dat initieel moet worden weergegeven voor mobiele schermen.

en: The number of photos/videos to display initially.
nl_NL: Het aantal foto's/video's dat initieel moet worden weergegeven.

en: The offset determines where the query begins pulling entries. Useful if you want to remove a certain number of entries because you already query them with another element.
nl_NL: De offset bepaalt op welk punt het ophalen van items (query) begint. Nuttig als u elders al items weergeeft met een query. Zoals Verder In Het Nieuws na Meest Recent Nieuws.

en: The offset determines where the query begins pulling posts. Useful if you want to remove a certain number of posts because you already query them with another blog or magazine element.
nl_NL: Een offset laat de query (het verzoek) niet blind starten met artikelen binnenhalen. Nuttig als je die (meest recente) artikelen elders al weergeeft met een andere query, in een blog of magazine element.

en: The offset determines where the query begins pulling posts. Useful if you want to remove a certain number of posts because you already query them with another element.
nl_NL: De offset bepaalt waar de query begint om berichten binnen te halen. Handig als u een bepaald aantal berichten wilt verwijderen, omdat u deze al met een ander element opvraagt.

en: The offset determines where the query begins pulling posts. Useful if you want to remove a certain number of posts because you already query them with another post slider element.
nl_NL: De offset bepaalt op welk punt het ophalen van items (query) begint. Nuttig als u elders al items weergeeft met een query. Bijvoorbeeld Verder In Het Nieuws na Meest Recent Nieuws.

en: The offset determines where the query begins pulling products. Useful if you want to remove a certain number of products because you already query them with another product grid. Attention: Use this option only if the product sorting of the product grids match and do not allow the user to pick the sort order!
nl_NL: De offset bepaalt op welk punt het ophalen van producten (query) begint. Nuttig als u elders al met een specifieke query producten ophaalt. Bijvoorbeeld: Maar Ook na Nieuwe Collectie. Gebruik deze optie alleen als beide queries op dezelfde manier sorteren en de gebruiker niet de sortering laten kiezen!

en: The offset determines where the query begins pulling products. Useful if you want to remove a certain number of products because you already query them with another product slider. Attention: Use this option only if the product sorting of the product sliders match!
nl_NL: De offset bepaalt op welk punt het ophalen van producten (een query) begint. Nuttig als elders reeds producten door een query in een product-slider worden getoond. Gebruik deze optie alleen als de manier van sorteren in de sliders overeenkomt!

en: The options here allow you to fine tune support of search engines or integration of search engine plugins.
nl_NL: Met de opties hier kunt u de ondersteuning van zoekmachines of de integratie van zoekmachineplugins fine-tunen.

en: The options here allow you to fine-tune and speed up your theme depending on your needs.
nl_NL: Met de opties hier kunt u uw thema afstemmen en versnellen, afhankelijk van uw behoeften.

en: The options on this page allow you to activate and use extended features of the theme.
nl_NL: De opties op deze pagina laten u toe om uitgebreide functies van het thema te activeren en te gebruiken.

en: The request is invalid or malformed.
nl_NL: Het verzoek is ongeldig of onjuist opgemaakt.

en: The response is no longer valid: either is too old or has been used previously.
nl_NL: Het antwoord is niet langer geldig: het is te oud of eerder gebruikt.

en: The response parameter is invalid or malformed.
nl_NL: De antwoordparameter is ongeldig of onjuist opgemaakt.

en: The response parameter is missing.
nl_NL: De antwoordparameter ontbreekt.

en: The secret parameter is invalid or malformed.
nl_NL: De geheime parameter is ongeldig of onjuist opgemaakt.

en: The secret parameter is missing.
nl_NL: De geheime parameter ontbreekt.

en: The section will use the color scheme you select. Color schemes are defined on your styling page
nl_NL: Het gedeelte gebruikt het kleurenschema dat u selecteert. Kleurenschema's staan bij de styling opties van dit thema

en: The size of the caption text. Any number.
nl_NL: De tekstgrootte van het bijschrift. Een willekeurig getal.

en: The size of the text. Any number.
nl_NL: De tekstgrootte. Willekeurig getal

en: The slider will always stretch the full available width. Here you can enter the corresponding height (eg: 4:3, 16:9) or a fixed height in px (eg: 300px)
nl_NL: De diavoorstelling zal altijd uitrekken tot de volledige beschikbare breedte. Hier kunt u de bijbehorende hoogte (bijv.: 4:3, 16:9) of een vaste hoogte in px (bijvoorbeeld: 300px) invoeren

en: The smallest unit that will be displayed
nl_NL: De kleinste eenheid die wordt getoond

en: The spacing around your photos. Any number, add px (= default) or %.
nl_NL: De ruimte rondom je foto's. Een willekeurig getal, voeg px (= standaard) of % toe.

en: The stretched layout expands from the left side of the viewport to the right.
nl_NL: De uitgerekte lay-out toont de website over de volledige breedte van de browser.

en: The text will appear beside your gallery/slideshow
nl_NL: De tekst verschijnt naast de galerij/diavoorstelling

en: The theme adds generic HTML schema markup to your template builder elements to provide additional context for search engines. If you want to add your own specific markup via plugins or custom HTML code, you can deactivate this setting
nl_NL: Dit thema koppelt generieke HTML schema markup aan de Indelingsbewerker-elementen t.b.v. extra contextuele informatie voor zoekmachines. Liever uw eigen specifieke markup via plugins of aangepaste HTML code? Schakel deze optie dan uit.

en: The theme allows you to disable template builder elements that you do not need. This reduces the amount of Javascript and CSS loaded in your frontend
nl_NL: Met dit thema kunt u elementen uit de sjabloonbouwer uitschakelen die u niet nodig hebt. Dit vermindert de hoeveelheid Javascript en CSS die in uw frontend is geladen.

en: The theme allows you to display share links to various social networks at the bottom of your blog posts. Check which links you want to display:
nl_NL: Met dit thema kun je links naar verschillende sociale netwerken onderaan je blogposts weergeven. Controleer welke links u wilt weergeven:

en: The theme bundles the LayerSlider Plugin which is activated by default if you do not have the original plugin installed.
nl_NL: Het thema bundelt de LayerSlider plug-in die standaard is geactiveerd als u de originele plug-in niet hebt geïnstalleerd.

en: The theme supports the creation of custom widget areas. Simply open your
nl_NL: Het thema ondersteunt het aanmaken van aangepaste widget gebieden. Open eenvoudig uw

en: The valid access time to Envato has expired. Please login again with your Envato Username. Thank you.
nl_NL: De geldige toegangstijd tot Envato is verlopen. Log opnieuw in met uw Envato-gebruikersnaam. Bedankt.

en: The widget preloads and caches Instagram data for better performance.
nl_NL: De widget laadt en cachet Instagram-gegevens voor betere prestaties.

en: The width of your feed. Any number, add px (= default) or %.
nl_NL: De breedte van je feed. Een willekeurig aantal, voeg px (= standaard) of % toe.

en: Theme Color
nl_NL: Themakleur

en: Theme Color Highlight
nl_NL: Themakleur markering

en: Theme Color Subtle
nl_NL: Themakleur subtiel

en: Theme Colors
nl_NL: Themakleuren

en: Theme Default
nl_NL: Thema standaard

en: Theme Extensions
nl_NL: Thema uitbreidingen

en: Theme Extensions Options
nl_NL: Thema uitbreidingen opties

en: Theme Options
nl_NL: Thema opties

en: Theme Reset All Options Button
nl_NL: Alle thema-opties terugzetten knop

en: Theme Update
nl_NL: Thema Update

en: Theme Updates
nl_NL: Thema updates

en: Theme colors
nl_NL: Themakleuren

en: Theme default
nl_NL: Thema standaard

en: Theme default (=50%)
nl_NL: Thema standaard (=50%)

en: Theme default is:
nl_NL: Thema standaard is:

en: Theme default location is:  .../themes/enfold/config-leaflet-maps/assets/leafletjs
nl_NL: De standaardlocatie van het thema is: .../themes/enfold/config-leaflet-maps/assets/leafletjs

en: Theme layerslider plugin files could not be deleted.
nl_NL: De LayerSlider pluginbestanden van het thema konden niet worden verwijderd.

en: Theme update check started
nl_NL: Thema updatecontrole gestart

en: There has been no check within the last month.
nl_NL: De afgelopen maand is er geen controle uitgevoerd.

en: Therefore it cannot be accessed directly by the general public in your frontend. (Logged in users who are able to edit this page can still see it)
nl_NL: Daarom is het niet rechtstreeks toegankelijk voor het grote publiek in uw frontend. (Ingelogde gebruikers die deze pagina kunnen bewerken, kunnen deze nog steeds zien)

en: Therefore this feature is disabled by default. Please check carefully that everything is working as you expect when you enable this feature for this element.
nl_NL: Daarom is deze functie standaard uitgeschakeld. Controleer zorgvuldig of alles werkt zoals u verwacht wanneer u deze functie voor dit element inschakelt.

en: These cookies are strictly necessary to provide you with services available through our website and to use some of its features.
nl_NL: Deze cookies zijn strikt noodzakelijk om u diensten aan te bieden die beschikbaar zijn via onze website en om sommige functies ervan te gebruiken.

en: These cookies collect information that is used either in aggregate form to help us understand how our website is being used or how effective our marketing campaigns are, or to help us customize our website and application for you in order to enhance your experience.
nl_NL: Deze cookies verzamelen informatie die in geaggregeerde vorm wordt gebruikt om ons te helpen begrijpen hoe onze website wordt gebruikt of hoe effectief onze marketingcampagnes zijn, of om ons te helpen onze website en applicatie voor u aan te passen om uw ervaring te verbeteren.

en: These free plugins provides accessibility support in frontend. You can download and activate the plugin here.
nl_NL: Deze gratis plugins bieden toegankelijkheids-ondersteuning in de frontend. U kunt de plugin hier downloaden en activeren.

en: These open source plugins allow you to easily make your site more accessible for people with disabilities.
nl_NL: Met deze open source plugins kunt u uw site gemakkelijk toegankelijker maken voor mensen met een handicap.

en: These options are only available if you select a layout that has a main menu positioned at the top. You currently have your main menu placed in a sidebar
nl_NL: Deze opties zijn alleen beschikbaar als u een indeling selecteert met bovenaan een hoofdmenu. Je hebt momenteel je hoofdmenu in een zijbalk geplaatst.

en: These options are only available if you select the 'boxed' or 'framed' layout. Your currently have a different layout selected
nl_NL: Deze opties zijn alleen beschikbaar als u de lay-out 'gekaderd' of 'vast kader' selecteert. Je hebt momenteel een andere lay-out geselecteerd.

en: These setting apply to all columns in this row and can only be set in the first column.
nl_NL: Deze instellingen zijn van toepassing op alle kolommen in deze rij en kunnen alleen in de eerste kolom worden ingesteld.

en: These settings are only available for layouts with a main menu placed at the top
nl_NL: Deze instellingen zijn er alleen als het hoofdmenu bovenaan de website staat

en: These settings are only available for stretched layout
nl_NL: Deze instellingen zijn alleen beschikbaar voor uitgerekte opmaak

en: These settings change the permalinks used for the
nl_NL: Deze instellingen veranderen de permalinks van

en: This allows you to use your custom elements as a base for another custom element.
nl_NL: Hierdoor kunt u uw aangepaste elementen gebruiken als basis voor een ander aangepast element.

en: This author has not written his bio yet.
nl_NL: Deze auteur heeft zijn bio nog niet geschreven.

en: This color fills up the progress container to 100 &percnt;. Leave empty for theme default.
nl_NL: Deze kleur vult de voortgang container tot 100 &percnt;. Leeg laten voor standaard thema.

en: This color is used as the main background color for the progress bar.
nl_NL: Deze kleur wordt gebruikt als de belangrijkste achtergrondkleur voor de voortgangsbalk.

en: This color is used as the striped color for the progress bar. Only used when option striped bars is selected.
nl_NL: Deze kleur wordt gebruikt als de gestreepte kleur voor de voortgangsbalk. Wordt alleen gebruikt als de optie gestreepte balken is geselecteerd.

en: This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
nl_NL: Dit contactformulier is gedeactiveerd omdat u weigerde de Google reCAPTCHA-service te accepteren die nodig is om alle berichten die door het formulier worden verzonden, te valideren.

en: This element can only be used on single product pages
nl_NL: Dit element kan alleen worden gebruikt op 'Enkel product'-pagina's

en: This element currently only supports basic list subscription with basic form fields (text and dropdowns). Please let us know if you would like to see more advanced features.
nl_NL: Dit element ondersteunt momenteel alleen basislijstabonnement met basisformuliervelden (tekst en vervolgkeuzelijsten). Laat het ons weten als u meer geavanceerde functies wilt zien.

en: This element has been disabled in your theme options. You can enable it in Enfold &raquo; Google Services.
nl_NL: Dit element is uitgeschakeld in uw thema-opties. U kunt dit inschakelen in Enfold &raquo; Google Services.

en: This element has been disabled in your theme options. You can enable it in Enfold -&raquo; Theme Extensions -&raquo; Leaflet Maps.
nl_NL: Dit element is uitgeschakeld in uw thema-opties. U kunt het inschakelen in Enfold -&raquo; Thema Extensies -&raquo; Leaflet kaarten.

en: This element is disabled in frontend with theme option
nl_NL: Dit element is uitgeschakeld in de frontend middels thema optie

en: This element is disabled in your theme options. You can enable it in Enfold &raquo; Performance
nl_NL: Dit element is uitgeschakeld in uw thema-opties. Je kunt het inschakelen in Enfold &raquo; Performance

en: This element only works with activated advanced layout builder
nl_NL: Dit element werkt alleen indien de geavanceerde lay-out bewerker is geactiveerd

en: This element title already exists.
nl_NL: Deze elementtitel bestaat al.

en: This element was disabled in your theme settings. You can activate it here:
nl_NL: Dit element is uitgeschakeld in je thema-instellingen. Je kunt het hier activeren:

en: This element was disabled with theme option
nl_NL: Dit element was uitgeschakeld met de thema-optie

en: This element will stretch across the whole screen by default.
nl_NL: Dit element zal standaard de volledige breedte willen benutten.

en: This email address is already subscribed, thank you!
nl_NL: Dit e-mailadres is al ingeschreven, bedankt!

en: This feature is in active BETA! We will constantly add new elements to customize and need your help: If you got any suggestions on what to add please post them here:
nl_NL: Deze functie is continu in ontwikkeling! We zullen voortdurend nieuwe elementen toevoegen om aan te passen en hebben uw hulp nodig: Als u suggesties heeft over wat u moet toevoegen, plaats ze dan hier:

en: This free plugin provides the necessary interface to interact with the Leaflet javascript library and OSM. You can download and activate the plugin here.
nl_NL: Deze gratis plugin biedt de noodzakelijke interface voor interactie met de Leaflet javascript bibliotheek en OSM. U kunt de plugin hier downloaden en activeren.

en: This installation is connected to the Mailchimp account:
nl_NL: Deze installatie is verbonden met het Mailchimp-account:

en: This is a notification of some sort.
nl_NL: Dit is zomaar een melding of notificatie.

en: This is helpful on smaller screens if you got a lot of text in your slider
nl_NL: Dit is handig op kleinere schermen als u veel tekst in uw diavoorstelling hebt

en: This is the color that is displayed behind your boxed content area
nl_NL: Dit is de kleur die getoond wordt achter uw gekaderd inhoudsgebied

en: This is the small title at the top of your notification.
nl_NL: Dit is de kleine titel aan de bovenkant van uw notificatie

en: This is the text that appears in your notification.
nl_NL: Dit is de tekst die zal worden getoond in uw notificatie.

en: This is the text that appears on your button.
nl_NL: Dit is de tekst die op knop getoond zal worden

en: This is the text that appears on your second button.
nl_NL: Dit is de tekst die verschijnt op de tweede knop.

en: This page is currently selected to be displayed as custom 404 page. (Set in Enfold &raquo; Theme Options).
nl_NL: Deze pagina is geselecteerd om als aangepaste 404-pagina te worden weergegeven. (Instellen in Enfold &raquo; Theme Options).

en: This page is currently selected to be displayed as footer. (Set in Enfold &raquo; Footer).
nl_NL: Deze pagina is momenteel geselecteerd om als footer te tonen. (Instellen in Enfold &raquo; Footer).

en: This page is currently selected to be displayed as maintenance mode page. (Set in Enfold &raquo; Theme Options).
nl_NL: Deze pagina is geselecteerd om als onderhoudsmoduspagina te worden weergegeven. (Instellen in Enfold &raquo; Theme Options).

en: This page is selected to be displayed as custom 404 page but is not active at the moment. (Set in Enfold &raquo; Theme Options).
nl_NL: Deze pagina is geselecteerd om als aangepaste 404-pagina te worden weergegeven, maar is momenteel niet actief. (Instellen in Enfold &raquo; Theme Options).

en: This page is selected to be displayed as footer but is not active at the moment. (Set in Enfold &raquo; Footer).
nl_NL: Deze pagina is geselecteerd om als footer te worden weergegeven, maar is momenteel niet actief. (Instellen in Enfold &raquo; Footer).

en: This page is selected to be displayed as maintenance mode page but is not active at the moment. (Set in Enfold &raquo; Theme Options).
nl_NL: Deze pagina is geselecteerd om als onderhoudsmoduspagina te worden weergegeven, maar is momenteel niet actief. (Instellen in Enfold &raquo; Theme Options).

en: This page is set as the default WooCommerce Shop Overview and therefore does not support the Enfold advanced layout editor
nl_NL: Deze pagina is ingesteld als de standaard WooCommerce Shop Overview en kan daarom de Enfold Geavanceerde Layout Editor niet ondersteunen

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
nl_NL: Deze post is beveiligd met een wachtwoord. Vul het wachtwoord in om de reacties te zien.

en: This removes the ability to move or delete existing template builder elements, or add new ones, for everyone who is not an administrator. The content of an existing element can still be changed by everyone who can edit that entry.
nl_NL: Dit verwijdert de mogelijkheid om bestaande elementen van de sjabloonbouwer te verplaatsen of te verwijderen of nieuwe toe te voegen voor iedereen die geen beheerder is. De inhoud van een bestaand element kan nog steeds worden gewijzigd door iedereen die dat item kan bewerken.

en: This site is protected by reCAPTCHA and the Google <a href="https://policies.google.com/privacy">Privacy Policy</a> and <a href="https://policies.google.com/terms">Terms of Service</a> apply.
nl_NL: Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het Google <a href="https://policies.google.com/privacy">Privacybeleid</a> en <a href = "https://policies.google.com/terms ">Servicevoorwaarden</a> zijn van toepassing.

en: This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.
nl_NL: Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen op de site gaat u akkoord met ons gebruik van cookies.

en: This will load animation file when element comes into viewport. This might cause the layout to shift down when the animation is displayed.
nl_NL: Dit laadt het animatiebestand wanneer het element in de viewport komt. Hierdoor kan de lay-out naar beneden verschuiven wanneer de animatie wordt weergegeven.

en: This will lock the elements for all administrators including you, to prevent accidental changing of a page layout. In order to change a page layout later, you will need to uncheck this option first
nl_NL: Dit vergrendelt de elementen voor alle beheerders, inclusief uzelf, om te voorkomen dat de pagina-indeling per ongeluk wordt gewijzigd. Om een pagina-indeling later te wijzigen, moet u deze optie eerst uitschakelen

en: Those icons can then be used in your Layout Builder.
nl_NL: Deze iconen kunnen dan gebruikt worden in uw Lay-out builder

en: Thumbnail Columns
nl_NL: Thumbnail kolommen

en: Thumbnail Image
nl_NL: Thumbnail afbeelding

en: Thumbnail fade in effect
nl_NL: Thumbnail fade-in effect

en: Thumbnail size
nl_NL: Thumbnail omvang

en: Tile Horizontally
nl_NL: Tegel horizontaal

en: Tile Horizontally = repeat-x
nl_NL: Horizontaal betegelen = herhaal-x

en: Tile Vertically
nl_NL: Tegel verticaal

en: Tile Vertically = repeat-y
nl_NL: Vertikaal betegelen = herhaal-y

en: Tilt
nl_NL: Verschuiving

en: Tilt Opacity
nl_NL: Verschuiving ondoorzichtigheid

en: Time Unit Color
nl_NL: Tijdseenheid kleur

en: Time Unit Font Sizes
nl_NL: Lettergrootte tijdseenheid

en: Timeline
nl_NL: Tijdlijn

en: Timeline Item
nl_NL: Tijdlijn element

en: Timeline Orientation
nl_NL: Tijdlijn oriëntatie

en: Timeout occurred connecting to V2 API on verifying you as human. Please try again and check your internet connection. It might be necessary to reload the page.
nl_NL: Er is een time-out opgetreden tijdens het verbinden met de V2-API om te controleren of u een mens bent. Probeer het opnieuw en controleer uw internetverbinding. Het kan nodig zijn om de pagina opnieuw te laden.

en: Timeout occurred connecting to V3 API on initial pageload
nl_NL: Time-out opgetreden bij het verbinden met V3 API bij de eerste pageload

en: Timeout occurred connecting to V3 API on verifying submit
nl_NL: Time-out opgetreden bij de verbinding met de V3-API bij de controle van de inzending.

en: Timezone
nl_NL: Tijdzone

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title + Excerpt + Read More Button
nl_NL: Titel + Samenvatting + Lees meer-knop

en: Title + Read More Button
nl_NL: Titel + Lees meer knop

en: Title 1
nl_NL: Titel 1

en: Title 2
nl_NL: Titel 2

en: Title 3
nl_NL: Titel 3

en: Title Attribut
nl_NL: Titelattribuut

en: Title Background Color
nl_NL: Titel achtergrondkleur

en: Title Bar Custom Background Color
nl_NL: Titelbalk aangepaste achtergrondkleur

en: Title Bar Settings
nl_NL: Instellingen titelbalk

en: Title Color
nl_NL: Titel kleur

en: Title Font Color
nl_NL: Titel tekstkleur

en: Title Font Size
nl_NL: Titel lettergrootte

en: Title Font Sizes
nl_NL: Titel lettergroottes

en: Title Link?
nl_NL: Titel link?

en: Title Text Color
nl_NL: Titel tekstkleur

en: Title and Excerpt
nl_NL: Titel en samenvatting

en: Title and Excerpt + Read More Link
nl_NL: Titel, samenvatting en Lees meer-link

en: Title and Read More Link
nl_NL: Titel en Lees meer link

en: Title below
nl_NL: Titel onderaan

en: Title on top
nl_NL: Titel bovenaan

en: Title will be changed to:
nl_NL: Titel zal worden veranderd in:

en: Title, Excerpt and Read More Link
nl_NL: Titel, samenvatting en Lees meer link

en: Title, Excerpt, Read More Button
nl_NL: Titel, samenvatting, Lees meer knop

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: To 50% at a screen width of 767px or lower
nl_NL: Tot 50% bij een schermbreedte van 767px of lager

en: To 50% at a screen width of 989px, to fullwidth on 767px
nl_NL: Naar 50% op een schermbreedte van 989px, naar volledige breedte op 767px

en: To add a toggle for that cookie use the following shortcodes:
nl_NL: Om een toggle voor die cookie toe te voegen, gebruik je de volgende shortcodes:

en: To avoid this you can select here to fix this WP bug. You can also supress adding the timestamp - if you wish. Depending on your hoster it may still take some time till this setting will work correctly. Disable file merging, select &quot;Delete old CSS and JS files&quot; - wait for some time, clear server cache and then reactivate your settings.
nl_NL: Om dit te voorkomen kunt u hier selecteren om deze WP-bug te repareren. U kunt het toevoegen van de tijdstempel ook onderdrukken als u dat wilt. Afhankelijk van uw hoster kan het nog enige tijd duren voordat deze instelling goed werkt. Schakel het samenvoegen van bestanden uit, selecteer &quot;Verwijder oude CSS en JS files&quot; - wacht enige tijd, wis de server cache en activeer dan uw instellingen opnieuw.

en: To be independent from any external hoster we bundle the necessary basic Leaflet js library with the theme and store it on your server.
nl_NL: Om onafhankelijk te zijn van een externe hoster bundelen we de nodige basis Leaflet js bibliotheek met het thema en slaan het op uw server op.

en: To few parameters provided - a download is not possible.
nl_NL: Te weinig parameters verstrekt - een download is niet mogelijk.

en: To fullwidth at a screen width of 767px or lower
nl_NL: Naar volledige breedte bij een schermbreedte van 767px of lager

en: To fullwidth at a screen width of 989px or lower
nl_NL: Naar volledige breedte bij een schermbreedte van 989px of lager

en: To functions.php add: add_theme_support( &quot;avia_options_extended_typography&quot; );
nl_NL: Toevoegen aan functions.php: add_theme_support( &quot;avia_options_extended_typography&quot; );

en: To hide text on this device enter &quot;hidden&quot;.
nl_NL: Om tekst op dit apparaat te verbergen, voert u &quot;hidden&quot; in.

en: To insert an Element either click the insert button for that element or drag the button onto the canvas
nl_NL: Om een element toe te voegen kunt op de knop drukken voor het gewenste element of u kunt de knop in het canvas slepen.

en: To reduce size of modal popup window locked options and their values are hidden when using element templates. Select if you want to add a checkbox to the customize tab to show the locked values when editing an element.
nl_NL: Om de grootte van het modale popup venster te verkleinen worden vergrendelde opties en hun waarden verborgen bij het gebruik van element sjablonen. Selecteer of u een selectievakje wilt toevoegen aan het tabblad 'Aanpassen' om de vergrendelde waarden te tonen bij het bewerken van een element.

en: To reflect your cookie selections we need to reload the page.
nl_NL: Om uw cookieselecties weer te geven, moeten we de pagina opnieuw laden.

en: To search the site please enter a valid term
nl_NL: Vul een geldige term in om de site te doorzoeken

en: To skip responsive font settings in ALB elements you can use %s this filter %s
nl_NL: Om responsieve lettertype-instellingen in ALB elementen over te slaan kunt u %s dit filter %s gebruiken

en: To sort and arrange your elements just drag them to a position of your choice and release them
nl_NL: Om uw elementen te sorteren en te schikken kunt u ze in positie slepen.

en: To translate Custom Elements and Pages/Posts containing Custom Elements always use the Translation Editor. Do not switch the option &quot;Use WPMLs Translation Editor&quot; to off. This might break translations.
nl_NL: Gebruik voor het vertalen van aangepaste elementen en pagina's/berichten met aangepaste elementen altijd de vertaal-editor. Zet de optie &quot;Gebruik WPMLs Vertaal-editor&quot; niet uit. Dit kan vertalingen kapot maken.

en: To translate Custom Elements you need %s. Your current version is %s. Please update.
nl_NL: Om aangepaste elementen te vertalen heb je %s nodig. Uw huidige versie is %s. Gelieve bij te werken.

en: To translate and work with Custom Elements you must install and activate %s.
nl_NL: Om aangepaste elementen te vertalen en ermee te werken, moet u %s installeren en activeren.

en: To use cookie logic without showing a message bar please check our documentation:
nl_NL: Om gebruik te maken van de cookie-logica zonder een berichtenbalk te tonen, gelieve onze documentatie te raadplegen:

en: To which page do you want the user send to?
nl_NL: Naar welke pagina wilt u de gebruiker sturen?

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Toggle Content
nl_NL: Inhoud toggle

en: Toggle Content goes here
nl_NL: Hier komt de inhoud van de toggle

en: Toggle Font Sizes
nl_NL: Toggle lettergroottes

en: Toggle Sorting Tags
nl_NL: Sorteertags toggle

en: Toggle Title
nl_NL: Titel toggle

en: Toggle Title Tag (Theme Default is &lt;%s&gt;)
nl_NL: Toggle titel tag (thema standaard is &lt;%s&gt;)

en: Toggle Titles
nl_NL: Toggle titels

en: Toggles Styling
nl_NL: Toggles stijl

en: Token to validate form already expired.
nl_NL: Het token om het formulier te valideren is reeds verlopen.

en: Token to validate form is not valid.
nl_NL: Het token om het formulier te valideren is ongeldig.

en: Too many requests at once, please refresh the page to complete geocoding
nl_NL: Te veel verzoeken tegelijkertijd; herlaad a.u.b. de pagina om het geocoderen af te ronden

en: Too many requests at once, please wait a few seconds before requesting coordinates again
nl_NL: Het is druk met verzoeken. Wacht a.u.b. een tel alvorens opnieuw de coördinaten op te vragen

en: Tooltip
nl_NL: Tekstkader

en: Tooltip On Hover
nl_NL: Tooltip bij muis-over

en: Tooltip Position
nl_NL: Positie van tekstkader

en: Tooltip Style
nl_NL: Stijl tekstkader

en: Tooltip Width
nl_NL: Breedte tekstkader

en: Tooltip will always be in a square shape.
nl_NL: Tooltip zal altijd in een vierkante vorm zijn.

en: Top
nl_NL: Boven

en: Top &amp; Bottom margin
nl_NL: Bovenkant &amp; onderkant marge

en: Top Card Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur topkaart

en: Top Card Numbers Color
nl_NL: Bovenste kaart kleur van nummers

en: Top Center
nl_NL: Bovenaan midden

en: Top Centered
nl_NL: Bovenaan midden

en: Top Header
nl_NL: Bovenaan website

en: Top Left
nl_NL: Bovenaan links

en: Top Left Corner
nl_NL: Linker bovenhoek

en: Top Margin
nl_NL: Bovenmarge

en: Top Margin in px
nl_NL: Marge bovenzijde in px

en: Top Padding
nl_NL: Bovenkant padding

en: Top Right
nl_NL: Bovenaan rechts

en: Top Right Corner
nl_NL: Rechter bovenhoek

en: Top SVG Divider
nl_NL: Bovenkant SVG verdeler

en: Top To Bottom
nl_NL: Boven naar beneden

en: Top to Bottom
nl_NL: Boven naar beneden

en: Top to bottom
nl_NL: Boven naar beneden

en: Top-Left-Radius
nl_NL: Boven-Links-Radiaal

en: Top-Right-Radius
nl_NL: Boven-Rechts-Radiaal

en: Touch Zoom
nl_NL: Zoom via aanraken

en: Tracklist
nl_NL: Lijst met nummers

en: Tracknumbers
nl_NL: Tracknummers

en: Transform
nl_NL: Overgang

en: Transform Rules
nl_NL: Transformatie regels

en: Transformations
nl_NL: Transformaties

en: Transient to verify form was missing or expired.
nl_NL: Tijdsduur om formulier te verifiëren ontbreekt of is verlopen.

en: Transition Speed
nl_NL: Overgangssnelheid

en: Translate
nl_NL: Vertalen

en: Translate Coordinates
nl_NL: Vertaal coördinaten

en: Translate Custom Element with WPML
nl_NL: Vertaal aangepaste elementen met WPML

en: Translate Element Template:
nl_NL: Vertaal elementsjabloon:

en: Translate: %s
nl_NL: Vertalen: %s

en: Translucent Buttons
nl_NL: Transparante knoppen

en: Transparency Logo
nl_NL: Transparantie logo

en: Transparency Menu Color
nl_NL: Transparantie menukleur

en: Transparency Menu Color On Hover
nl_NL: Transparantie menukleur bij muis-over

en: Transparency Options
nl_NL: Header transparantie

en: Transparent & Glassy Header
nl_NL: Transparante glazige header

en: Transparent Dark
nl_NL: Transparant donker

en: Transparent Header
nl_NL: Transparante header

en: Transparent Header with border
nl_NL: Transparante header met rand

en: Transparent Light
nl_NL: Transparant licht

en: Triangle
nl_NL: Driehoek

en: Triangle Asymmetrical
nl_NL: Driehoek asymmetrisch

en: Troubleshooting:
nl_NL: Probleemoplossing:

en: Try a similar keyword, for example: tablet instead of laptop.
nl_NL: Probeer iets wat erop lijkt. Bijvoorbeeld: hapjes in plaats van tapas.

en: Try similar keywords, for example: tablet instead of laptop.
nl_NL: Probeer soortgelijke zoekwoorden, bijvoorbeeld: tablet in plaats van laptop.

en: Try to match the default slideshow size (Video will not be cropped, but black borders will be visible at each side)
nl_NL: Optimaal passend in diavoorstelling, zonder de video te croppen maar middels zwarte balken aan beide zijden

en: Try to match the default slideshow size but stretch the video to fill the whole slider (video will be cropped at top and bottom)
nl_NL: Optimaal passend in diavoorstelling, de video uitrekkend, eventueel croppend aan onder- en bovenzijde, om gehele breedte te vullen

en: Try using more than one keyword.
nl_NL: Probeer meer dan een zoekwoord te gebruiken.

en: Trying to access protected/private property: %s::%s - will become unavailable in a future release. Check for a get method or a filter.
nl_NL: Probeert toegang te krijgen tot beschermde/privé-eigenschap: %s::%s - zal in een toekomstige release niet meer beschikbaar zijn. Controleer of er een get methode is of probeer een filter.

en: Trying to read non existing property in class %s: %s
nl_NL: Probeert niet bestaande eigenschap in klasse %s te lezen: %s

en: Trying to set non existing property in class %s: %s - please consider to define all properties before using
nl_NL: Probeert niet bestaande eigenschap in klasse %s in te stellen: %s - overweeg om alle eigenschappen te definiëren alvorens te gebruiken

en: Trying to set protected/private property: %s::%s - will become unavailable in a future release. Check for a set method or a filter.
nl_NL: Probeert beschermde/privé-eigenschap in te stellen: %s::%s - zal in een toekomstige release niet meer beschikbaar zijn. Controleer of er een set methode is of probeer een filter.

en: Tumblr Profile Link
nl_NL: Tumblr profiellink

en: Tutorial: How to create an API key
nl_NL: Handleiding: Hoe registreer ik een API-sleutel?

en: Twitter Profile Link
nl_NL: Twitter profiellink

en: Twitter Username:
nl_NL: Twitter gebruikersnaam:

en: Type Of Chart
nl_NL: Grafiektype

en: Type of Highlight:
nl_NL: Type markering:

en: Typewriter
nl_NL: Schrijfmachine

en: Typography
nl_NL: Typografie

en: Typography Input Fields
nl_NL: Typografie invoervelden

en: Unable to communicate with Instagram.
nl_NL: Niet in staat om te communiceren met Instagram.

en: Unable to communicate with gRECAPTCHA: <br /><br />%s
nl_NL: Kon niet communiceren met gRECAPTCHA: %s

en: Unable to copy the file content.
nl_NL: Kon de inhoud van het bestand niet kopiëren.

en: Unable to create cache folder "%s". Files will be loaded directly from instagram
nl_NL: Kan geen cache-map "%s" aanmaken. Bestanden worden direct vanuit Instagram geladen

en: Unable to create folder %s.
nl_NL: Kon de map %s niet aanmaken.

en: Unable to create the download folder <pre>%s</pre> for demo files.
nl_NL: Kan de download map <pre>%s</pre> voor demo bestanden niet aanmaken.

en: Unable to create the file.
nl_NL: Kon het bestand niet aanmaken.

en: Unable to delete file %s.
nl_NL: Kon het bestand %s niet verwijderen.

en: Unable to extract the file.
nl_NL: Kon het bestand niet uitpakken.

en: Unable to rename/move file %s to %s
nl_NL: Kon bestand %s niet hernoemen/verplaatsen naar %s

en: Unchecked for all users
nl_NL: Niet aangevinkt voor alle gebruikers

en: Unchecked for non admins only
nl_NL: Enkel niet aangevinkt voor niet-beheerders

en: Under the search form - overlay other content
nl_NL: Onder het zoekformulier - overlay met andere inhoud

en: Under the search form - push down other content
nl_NL: Onder het zoekformulier - duw andere inhoud naar beneden

en: Underline
nl_NL: Onderstreept

en: Undo
nl_NL: Ongedaan maken

en: Unique ID for ALB element
nl_NL: Unieke ID voor ALB element

en: Unique Timestamp Of Merged Files And WP Object Cache Bug
nl_NL: Unieke tijdstempel van samengevoegde bestanden en WP object cache bug

en: Unit
nl_NL: Eenheid

en: Unit Before
nl_NL: Eenheid Voor

en: Unit for the spacing
nl_NL: Eenheid voor de spatiëring

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unknown Custom Element Type
nl_NL: Onbekend aangepast element Type

en: Unknown element name
nl_NL: Onbekende element naam

en: Unknown error code
nl_NL: Onbekende foutcode

en: Unlock %s
nl_NL: Ontgrendel %s

en: Unset values default to rotate3d( 0, 0, 1, 0 ).
nl_NL: Niet ingestelde waarden zijn standaard rotate3d( 0, 0, 1, 0 ).

en: Unset values default to scale3d( 1, 1, 1 ).
nl_NL: Niet ingestelde waarden zijn standaard op schaal3d( 1, 1, 1 ).

en: Unset values default to skew( 0, 0 ).
nl_NL: Niet ingestelde waarden zijn standaard scheef ( 0, 0 ).

en: Unset values default to translate3d( 0, 0, 0 ).
nl_NL: Niet ingestelde waarden worden standaard vertaald naar translate3d( 0, 0, 0 ).

en: Unstick Topbar
nl_NL: Bovenste balk niet vastplakken

en: Upcoming
nl_NL: Aankomend

en: Upcoming Events
nl_NL: Aankomende evenementen

en: Update Available!
nl_NL: Update beschikbaar!

en: Update Custom Element Template Data
nl_NL: Sjabloongegevens van aangepaste elementen bijwerken

en: Update Element
nl_NL: Element bijwerken

en: Update Now!
nl_NL: Update nu!

en: Update your Theme from the WordPress Dashboard
nl_NL: Update uw thema via het WordPress Dashboard

en: Upload Layout Builder Templates File
nl_NL: Upload bestand met sjablonen van lay-out bewerker

en: Upload Theme Settings File
nl_NL: Upload thema instellingenbestand

en: Upload a BG image for your
nl_NL: Upload een achtergrondafbeelding voor uw

en: Upload a BG image for your Body
nl_NL: Upload een achtergrondafbeelding voor de body

en: Upload a Layout Builder Templates file here. The uploaded templates will be added to the existing templates. Same named templates will not be overwritten.
nl_NL: Upload hier een bestand met sjablonen van de lay-out bewerker. De geüploade sjablonen worden toegevoegd aan de bestaande sjablonen. Dezelfde benoemde sjablonen worden niet overschreven.

en: Upload a banner image or enter the URL
nl_NL: Upload een banner-afbeelding of voer de URL in

en: Upload a custom marker icon or enter the URL
nl_NL: Upload een aangepast markeringsicoon of voer de URL in

en: Upload a fallback image or enter the URL to an image to replace Google Maps or until Google Maps is loaded
nl_NL: Upload een backup-afbeelding of voer de URL in naar een afbeelding om Google Maps te vervangen of totdat Google Maps is geladen.

en: Upload a large banner image which will be displayed as a background to the shop description
nl_NL: Upload een grote bannerafbeelding die wordt weergegeven als achtergrond bij de webshop-beschrijving

en: Upload a logo image, or enter the URL or ID of an image if its already uploaded. (Leave empty to use the default logo)
nl_NL: Upload een logo afbeelding, of voer een URL of ID in van een bestaand bestand. (Laat leeg om het standaard logo te gebruiken)

en: Upload a logo image, or enter the URL or ID of an image if its already uploaded. The themes default logo gets applied if the input field is left blank
nl_NL: Upload of selecteer een logo afbeelding, of voer een URL of ID in van een bestaand bestand. Als u niets invult wordt het Enfold-logo gebruikt.

en: Upload a logo or enter the URL
nl_NL: Upload een logo of voer de URL in

en: Upload a theme configuration file here. Note that the configuration file settings will overwrite your current configuration and you can't restore the current configuration afterwards.
nl_NL: Upload hier een themaconfiguratiebestand. Merk op dat de instellingen van het configuratiebestand uw huidige configuratie zullen overschrijven en dat u de huidige configuratie achteraf niet meer kunt herstellen.

en: Upload an optional logo image for your preloader page
nl_NL: Upload of selecteer een optioneel logo/afbeelding voor uw pagina preloader

en: Upload custom icon
nl_NL: Upload aangepast icoon

en: Upload custom image
nl_NL: Aangepaste afbeelding uploaden

en: Upload or select a fallback image that is displayed instead of Google Maps or until the map is loaded
nl_NL: Upload of selecteer een reserve-afbeelding die wordt weergegeven in plaats van Google Maps of totdat de kaart is geladen

en: Upload your own seamless pattern
nl_NL: Upload je eigen naadloze patroon

en: Upload/Select Font Zip File
nl_NL: Upload/selecteer lettertype zip-bestand

en: Upload/Select Fontello Font Zip
nl_NL: Upload/selecteer Fontello lettertype Zip

en: Uploaded Fonts (located at Enfold -> Import/Export)
nl_NL: Geüploade lettertypen (zie Enfold -> Importeren/Exporteren/...)

en: Uppercase
nl_NL: Hoofdletters

en: Usage unknown
nl_NL: Gebruik onbekend

en: Use Block Editor
nl_NL: Gebruik de blok-editor

en: Use Block Editor Default Styles
nl_NL: Gebruik blok-editor standaardstijlen

en: Use Blog Metadata theme options (overrides above settings)
nl_NL: Gebruik Blog Metadata thema-opties (overschrijft bovenstaande instellingen)

en: Use Default
nl_NL: Gebruik standaard

en: Use Default (= 0)
nl_NL: Gebruik standaard (= 0)

en: Use Default Link
nl_NL: Gebruik de standaardlink

en: Use Enfold Numeric Captcha
nl_NL: Gebruik Enfold numerieke captcha

en: Use Enfold default settings
nl_NL: Gebruik Enfold standaard instellingen

en: Use Enfold default settings (recommended)
nl_NL: Gebruik Enfold standaardinstellingen (aanbevolen)

en: Use Google Maps
nl_NL: Google Maps inschakelen

en: Use Google reCAPTCHA V2 if activated
nl_NL: Gebruik Google reCAPTCHA V2 indien geactiveerd

en: Use Google reCAPTCHA V3 if activated (fallback is V2)
nl_NL: Gebruik Google reCAPTCHA V3 indien geactiveerd (V2 is reserve)

en: Use Image
nl_NL: Gebruik afbeelding

en: Use Image as Favicon
nl_NL: Gebruik afbeelding als favicon

en: Use Image as banner
nl_NL: Gebruik afbeelding als banner

en: Use Image as logo
nl_NL: Gebruik afbeelding als logo

en: Use This Element
nl_NL: Gebruik dit element

en: Use Toggle Feature
nl_NL: Gebruik schakelaars

en: Use Video
nl_NL: Gebruik video

en: Use WP Classic Editor
nl_NL: Gebruik de klassieke editor van Wordpress

en: Use a custom Image as marker. (make sure that you use a square image, otherwise it will be cropped)
nl_NL: Een eigen afbeelding gebruiken als markering (een niet-vierkante afbeelding zal worden vervormd)

en: Use a custom link
nl_NL: Gebruik een aangepaste link

en: Use a custom set
nl_NL: Gebruik een aangepaste set

en: Use a default generated link depending on the meta element (if a link exists), set a custom link or display only as text.
nl_NL: Gebruik een standaard gegenereerde link, afhankelijk van het meta-element (als er een link bestaat), stel een aangepaste link in of geef deze alleen als tekst weer.

en: Use and storage of Cookies has been accepted - restrictions set in other cookies
nl_NL: Gebruik en opslag van cookies is geaccepteerd - beperkingen ingesteld in andere cookies

en: Use as FAQ Page (SEO improvement)
nl_NL: Gebruik als FAQ pagina (SEO verbetering)

en: Use as a simple message bar without cookie logic
nl_NL: Gebruiken als een eenvoudige berichtenbalk zonder cookie-logica

en: Use both frontend and e-mail
nl_NL: Gebruik zowel frontend als e-mail

en: Use current mode screen width
nl_NL: Gebruik de huidige modus schermbreedte

en: Use custom link (fallback is image link)
nl_NL: Gebruik aangepaste link (fallback is afbeeldingslink)

en: Use custom link (fallback is no link)
nl_NL: Gebruik aangepaste link (fallback is geen link)

en: Use default
nl_NL: Gebruik standaard

en: Use default (defined at Dashboard -&gt; Customize -&gt; WooCommerce)
nl_NL: Gebruik standaard (gedefinieerd in Dashboard -&gt; Customize -&gt; WooCommerce)

en: Use default - Shop Catalog (%d*%d)
nl_NL: Gebruik standaard - winkel catalogus (%d*%d)

en: Use default - WooCommerce Thumbnail (%d*%d)
nl_NL: Gebruik standaard - WooCommerce miniatuur (%d*%d)

en: Use default WooCommerce Setting (Settings -&gt; Products -&gt; Out of stock visibility)
nl_NL: Gebruik de standaard WooCommerce-instelling (Instellingen &gt; Producten &gt; Niet op voorraad zichtbaarheid)

en: Use default portfolio layout
nl_NL: Gebruik standaard portfolio lay-out

en: Use default setting
nl_NL: Gebruik de standaard instelling

en: Use defaults that are also used for your blog (share entry)
nl_NL: Gebruik standaardwaarden die ook voor uw blog worden gebruikt (deel inzending)

en: Use either the default or minimal design
nl_NL: Gebruik ofwel de standaard of minimaal design

en: Use existing menu
nl_NL: Gebruik bestaand menu

en: Use filters
nl_NL: Gebruik filters

en: Use first slides caption as permanent caption
nl_NL: Toon overal het bijschrift van de eerste dia

en: Use image as Google Maps fallback image
nl_NL: Gebruik afbeelding als Google Maps backup afbeelding

en: Use image as banner
nl_NL: Gebruik afbeelding als banner

en: Use image as custom marker icon
nl_NL: Gebruik afbeelding als aangepast markerings-icoon

en: Use image as logo
nl_NL: Gebruik afbeelding als logo

en: Use manual added URL in settings page
nl_NL: Gebruik handmatig toegevoegde URL in instellingen pagina

en: Use minified theme CSS files without merging
nl_NL: Gebruik geminimaliseerde thema CSS-bestanden zonder samenvoegen

en: Use minified theme javascript files without merging
nl_NL: Gebruik geminimaliseerde thema Javascript-bestanden zonder samenvoegen

en: Use order of playlist as selected
nl_NL: Gebruik de volgorde van de afspeellijst zoals geselecteerd

en: Use plugin default library
nl_NL: Gebruik de standaardbibliotheek van de plugin

en: Use plugin lightbox
nl_NL: Gebruik de plugin lightbox

en: Use portrait mode screen width
nl_NL: Gebruik rechtop modus schermbreedte

en: Use selected page to display as footer (no socket)
nl_NL: Gebruik de geselecteerde pagina om als footer te tonen (geen socket)

en: Use selected page to display as footer and socket
nl_NL: Gebruik de geselecteerde pagina om als footer en socket te tonen

en: Use selected page to replace both footer and socket
nl_NL: Gebruik de geselecteerde pagina om zowel de footer alsook de socket te vervangen

en: Use selected page to replace footer and keep socket
nl_NL: Gebruik de geselecteerde pagina om de footer te vervangen en de socket te behouden

en: Use selected size or decrease to 100% width if too large
nl_NL: Gebruik de geselecteerde grootte of verminder tot 100% breedte indien te groot

en: Use size from media libary &quot;Attachment Display Settings&quot;
nl_NL: Gebruik afmeting uit de mediabibliotheek &quot;Bijlage weergave instellingen&quot;

en: Use special 1 column layout (side by side)
nl_NL: Gebruik speciale 1-koloms lay-out (naast elkaar)

en: Use ssl verification if needed for site (= default)
nl_NL: Gebruik SSL verificatie indien nodig voor website (= standaard)

en: Use the advance layout editor to build your own blog layout (simply edit the page you have chosen in Enfold->Theme Options as a blog page)
nl_NL: Gebruik de geavanceerde lay-out bewerker om uw eigen blog lay-out te maken (bewerk eenvoudig de pagina die u in Enfold-> Thema opties als blogpagina hebt gekozen)

en: Use the media manager to add/edit the copyright info.
nl_NL: Gebruik de mediabibliotheek om de auteursrechtinformatie toe te voegen/te wijzigen

en: Use the table as a Pricing Table
nl_NL: Gebruik de tabel als een prijstabel

en: Use the table to display tabular data
nl_NL: Gebruik de tabel om gegevens in tabelvorm weer te geven

en: Use theme bundled library
nl_NL: Gebruik de gebundelde bibliotheek van het thema

en: Use theme default
nl_NL: Gebruik thema standaard

en: Use theme default (1 column)
nl_NL: Gebruik thema standaard (1 kolom)

en: Use theme default (2 columns)
nl_NL: Gebruik thema standaard (2 kolommen)

en: Use theme default (3 columns)
nl_NL: Gebruik thema standaard (3 kolommen)

en: Use theme setting for responsive images
nl_NL: Gebruik thema-instellingen voor responsieve afbeeldingen

en: Use urls in captions for the photo link instead of linking to instagram.com.
nl_NL: Gebruik URL's in bijschriften voor de fotolink in plaats van een link naar Instagram.com.

en: Use with caution, be sure to have a unique value on the page and also make sure to only use allowed characters (latin characters, underscores, dashes and numbers, no special characters can be used).
nl_NL: Gebruik met voorzichtigheid, zorg ervoor dat u een unieke waarde op de pagina hebt en zorg er ook voor dat u alleen toegestane tekens gebruikt (Latijnse tekens, onderstrepingstekens, streepjes en cijfers, er kunnen geen speciale tekens worden gebruikt).

en: User Name
nl_NL: Gebruikersnaam

en: User Name:
nl_NL: Gebruikersnaam:

en: User is Admin
nl_NL: Gebruiker is Admin

en: User is Author
nl_NL: Gebruiker is Auteur

en: User is Contributor
nl_NL: Gebruiker is Contributor

en: User is Editor
nl_NL: Gebruiker is Editor

en: User is Subscriber
nl_NL: Gebruiker is Abonnee

en: User is logged in
nl_NL: Gebruiker is ingelogd

en: User is logged out
nl_NL: Gebruiker is uitgelogd

en: User must accept and can opt out, all selected by default
nl_NL: Gebruiker moet accepteren en kan zich afmelden, allemaal standaard geselecteerd

en: User must accept and must opt in, only essential cookies selected
nl_NL: Gebruiker moet accepteren en moet zich aanmelden, alleen essentiële cookies geselecteerd

en: User must accept to show Facebook page widget &quot;Share/Like&quot;
nl_NL: Gebruiker moet accepteren om Facebookwidget &quot;Vind-ik-leuk&quot; te tonen

en: User must accept to show Google Maps
nl_NL: Gebruiker moet accepteren om Google Maps te tonen

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username could not be accessed (needed for your information only)
nl_NL: Gebruikersnaam kan niet worden benaderd (alleen nodig voor uw informatie)

en: Username:
nl_NL: Gebruikersnaam:

en: Using a caching plugin: Whenever you make changes here please clear server cache to allow a rebuild of the pages to reflect the changed options.
nl_NL: Een caching-plug-in gebruiken: wanneer u hier wijzigingen aanbrengt, moet u de servercache wissen om de pagina's opnieuw op te bouwen om de gewijzigde opties weer te geven.

en: Using external services like Youtube or Vimeo is currently disabled. You can enable it in Enfold &raquo; Performance
nl_NL: Het gebruik van externe services zoals YouTube of Vimeo is momenteel uitgeschakeld. Je kunt het inschakelen in Enfold &raquo; Performance

en: Using self hosted videos is currently disabled. You can enable it in Enfold &raquo; Performance
nl_NL: Het gebruik van zelfgehoste video's is momenteel uitgeschakeld. U kunt het inschakelen in Enfold &raquo; Prestatie

en: Using this feature is reserved for Super Admins. You unfortunately don't have the necessary permissions.
nl_NL: Het gebruik van deze functie is gereserveerd voor superbeheerders. Je hebt helaas niet de benodigde rechten.

en: VK Profile Link
nl_NL: VK profiellink

en: Valid E-Mail address
nl_NL: Geldig e-mailadres

en: Valid E-Mail address with German Umlaut
nl_NL: Geldig e-mailadres met Duitse Umlaut

en: Valid E-Mail address, extended characterset
nl_NL: Geldig e-mailadres, uitgebreide tekenset

en: Valid Number
nl_NL: Geldig nummer

en: Valid Phone Number
nl_NL: Geldig telefoonnummer

en: Valid Positive Number including 0
nl_NL: Geldig positief getal inclusief 0

en: Valid drop targets will be highlighted. Some elements like fullwidth sliders and color section can not be dropped onto other elements
nl_NL: Geldige sleepgebieden worden gemarkeerd. Volledige-breedte elementen en content-secties kunnen niet in ander element worden geplaatst.

en: Valid values Angle: e.g. 45deg
nl_NL: Geldige waarden hoek: bijv. 45deg

en: Valid values x,y,z: 0-1, Angle: e.g. 45deg
nl_NL: Geldige waarden x,y,z: 0-1, Hoek: b.v. 45deg

en: Variable fonts can be uploaded, but currently only <a href="https://fonts.google.com/knowledge/glossary/instance/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">named instances</a> are supported by default.
nl_NL: Variabele lettertypes kunnen worden geüpload, maar momenteel worden alleen <a href="https://fonts.google.com/knowledge/glossary/instance/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">named instances</a> standaard ondersteund.

en: Verify....
nl_NL: Verifieer....

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: Vertical Align
nl_NL: Vertikaal uitlijnen

en: Vertical Alignment
nl_NL: Verticale uitlijning

en: Vertical Alignment Title and Content
nl_NL: Verticale uitlijning titel en inhoud

en: Vertical align
nl_NL: Verticale uitlijning

en: Very Small
nl_NL: Heel klein

en: Very Small: smaller than 479px - eg: Smartphone Portrait
nl_NL: Heel klein: kleiner dan 479px - bijv.: mobiele telefoon rechtop

en: Video Aspect Ratio
nl_NL: Video beeldverhouding

en: Video Display
nl_NL: Video vertoning

en: Video File
nl_NL: Video bestand

en: Video Format
nl_NL: Videoformaat

en: Video Settings
nl_NL: Video instellingen

en: Video Size
nl_NL: Afmetingen video

en: Video Slide
nl_NL: Video als dia

en: Video height
nl_NL: Hoogte video

en: Video on most mobile devices can't be controlled properly with JavaScript, so you can upload a fallback image which will be displayed instead. This image is also used if lazy loading is active.
nl_NL: Video op de meeste mobiele apparaten kan niet goed worden beheerd met JavaScript, dus u kunt een reserve-afbeelding uploaden die in plaats daarvan wordt weergegeven. Deze afbeelding wordt ook gebruikt als lui laden actief is.

en: Video thumbnail already exist in the media library (Attachment ID: %d)
nl_NL: Video thumbnail bestaat al in de mediabibliotheek (Attachment ID: %d)

en: Video thumbnail is now available in the media library:
nl_NL: Videominiaturen zijn nu beschikbaar in de mediabibliotheek:

en: Video width
nl_NL: Breedte video

en: Videos only
nl_NL: Alleen videos

en: View ALB Custom Element Template
nl_NL: Bekijk ALB aangepast elementsjabloon

en: View Order
nl_NL: Bekijk volgorde

en: View Portfolio Entry
nl_NL: Bekijk portfolio-item

en: View all results
nl_NL: Bekijk alle resultaten

en: Vimeo Link
nl_NL: Vimeo link

en: Vimeo Profile Link
nl_NL: Vimeo profiellink

en: Vimeo and Youtube video embeds:
nl_NL: Vimeo en Youtube video's insluiten:

en: Visibility
nl_NL: Zichtbaarheid

en: Visible on hover only
nl_NL: Alleen zichtbaar bij muis-over

en: Visit us on Yelp
nl_NL: Bezoek ons op Yelp

en: Visual layout editor
nl_NL: Visuele lay-out bewerker

en: WE DO NOT GUARANTEE TO FULFILL ANY LEGAL RULES FOR ACCESSIBILITY !!!
nl_NL: WIJ GARANDEREN NIET TE VOLDOEN AAN DE WETTELIJKE REGELS VOOR TOEGANKELIJKHEID !!!

en: WP Cron jobs are disabled. To assure a regular update of cached data and an optimal pageload in frontend and backend we recommend to activate this.
nl_NL: WP Cron jobs zijn uitgeschakeld. Om een regelmatige update van de cachegegevens en het laden van pagina in frontend en backend te optimaliseren, raden wij aan om dit te activeren.

en: WP default size
nl_NL: WP standaard afmeting

en: WP result:
nl_NL: WP resultaat:

en: WPML Options Management
nl_NL: WPML beheer van opties

en: WPML Specific Options
nl_NL: WPML specifieke opties

en: WPML Translation Management
nl_NL: WPML beheer van vertalingen

en: Wait for user interaction or for a slide with active autoplay to load the video
nl_NL: Wacht op gebruikersinteractie of voor een slide met automatisch afspelen om de video te laden

en: Wait for user interaction to load the video
nl_NL: Wacht op gebruikersinteractie om de video te laden

en: Want to join the discussion?
nl_NL: Meepraten?

en: Warning (Red)
nl_NL: Waarschuwing (rood)

en: Warning: Characters %s might break ALB backend or frontend. <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/intro-to-layout-builder/#using-special-characters" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Read more</a> if you want to use them. You can use valid HTML markup.
nl_NL: Waarschuwing: Tekens %s kunnen ALB backend of frontend breken. <a href="https://kriesi.at/documentation/enfold/intro-to-layout-builder/#using-special-characters" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Lees meer</a> als u ze wilt gebruiken.

en: Was not able to remove Font
nl_NL: Kon het lettertype niet verwijderen

en: Was not able to retrieve the Font name from your Uploaded Folder
nl_NL: Kon de naam van het lettertype niet ophalen uit uw geüploade map

en: Was not able to write a config file
nl_NL: Kon geen configuratiebestand schrijven

en: Wasn't able to create sub-folder for font files
nl_NL: Submap voor lettertypebestanden kon niet worden aangemaakt

en: Wasn't able to create temp folder
nl_NL: Kan tijdelijke map niet maken

en: Wasn't able to create the folder for font files
nl_NL: Map voor de lettertypen kon niet worden aangemaakt

en: Wasn't able to read demo files from downloaded zip file.
nl_NL: Demobestanden konden niet gelezen worden uit het gedownloade zip bestand.

en: Wasn't able to work with Zip Archive
nl_NL: Kan niet met Zip Archief werken

en: Waves
nl_NL: Golven

en: Waves Brush
nl_NL: Golven kwast

en: Waves Pattern
nl_NL: Patroon golven

en: We also use different external services like Google Webfonts, Google Maps, and external Video providers.
nl_NL: We gebruiken ook verschillende externe services zoals Google Webfonts, Google Maps en externe videoproviders.

en: We are
nl_NL: Wij zijn

en: We are unable to get the download URL for your products.
nl_NL: We kunnen de download-URL voor uw producten niet vinden.

en: We are very sorry but something went wrong. Please try again later.
nl_NL: Het spijt ons zeer, maar er is iets misgegaan. Probeer het later opnieuw.

en: We checked the token on %s and we were able to connect to Envato and could access the following information:
nl_NL: We hebben het token op %s gecontroleerd en we konden verbinding maken met Envato en hadden toegang tot de volgende informatie:

en: We could not find any lists that your customers can subscribe to. Please check if the API key you have entered in your Enfold Theme Panel is valid and also check if you have at least one list created on mailchimp
nl_NL: We konden geen lijsten vinden waarop uw klanten zich kunnen abonneren. Controleer of de API-sleutel die u hebt ingevoerd in uw Enfold-themapaneel geldig is en controleer ook of u ten minste één lijst hebt gemaakt op mailchimp

en: We do not recommend to change any plugin settings unless you know what you are doing. All supported settings can be changed per map.
nl_NL: We raden niet aan om plugin instellingen te veranderen tenzij je weet wat je doet. Alle ondersteunde instellingen kunnen per kaart worden gewijzigd.

en: We fully respect if you want to refuse cookies but to avoid asking you again and again kindly allow us to store a cookie for that. You are free to opt out any time or opt in for other cookies to get a better experience. If you refuse cookies we will remove all set cookies in our domain.
nl_NL: We respecteren volledig als u cookies wilt weigeren, maar om te voorkomen dat we u telkens opnieuw vragen vriendelijk toe te staan om een cookie daarvoor op te slaan. U bent altijd vrij om u af te melden of voor andere cookies om een betere ervaring te krijgen. Als u cookies weigert, zullen we alle ingestelde cookies in ons domein verwijderen.

en: We have detected that you are using a Child Theme. That's Great!. If you want to, we can import the settings of your Parent theme to your Child theme. Please be aware that this will overwrite your current child theme settings.
nl_NL: We hebben ontdekt dat u een subthema gebruikt. Dat is geweldig! Als u wilt, kunnen we de instellingen van uw hoofdthema importeren naar uw subthema. Houd er rekening mee dat dit uw huidige subthema-instellingen zal overschrijven.

en: We may request cookies to be set on your device. We use cookies to let us know when you visit our websites, how you interact with us, to enrich your user experience, and to customize your relationship with our website. <br><br>Click on the different category headings to find out more. You can also change some of your preferences. Note that blocking some types of cookies may impact your experience on our websites and the services we are able to offer.
nl_NL: We kunnen vragen om cookies op uw apparaat te plaatsen. We gebruiken cookies om ons te laten weten wanneer u onze websites bezoekt, hoe u met ons omgaat, om uw gebruikerservaring te verrijken en om uw relatie met onze website aan te passen.<br><br>Klik op de verschillende rubrieken voor meer informatie. U kunt ook enkele van uw voorkeuren wijzigen. Houd er rekening mee dat het blokkeren van sommige soorten cookies van invloed kan zijn op uw ervaring op onze websites en de services die we kunnen bieden.

en: We need a lightbox to show the modal popup. Please enable the built in lightbox in Theme Options Tab or include your own modal window plugin.\n\nYou need to connect this plugin in JavaScript with callback wrapper functions - see avia_cookie_consent_modal_callback in file enfold\js\avia-snippet-cookieconsent.js
nl_NL: We hebben een lightbox nodig om de modale pop-up te tonen. Schakel de ingebouwde lightbox in op het tabblad Thema-opties of neem uw eigen plug-in voor modaal venster op.\n\nU moet deze plug-in in JavaScript laden met callback wrapper-functies - zie avia_cookie_consent_modal_callback in bestand enfold\js\avia-snippet-cookieconsent.js

en: We provide you with a list of stored cookies on your computer in our domain so you can check what we stored. Due to security reasons we are not able to show or modify cookies from other domains. You can check these in your browser security settings.
nl_NL: We bieden u een lijst met opgeslagen cookies op uw computer in ons domein, zodat u kunt controleren wat we hebben opgeslagen. Om veiligheidsredenen kunnen we geen cookies van andere domeinen tonen of wijzigen. U kunt deze controleren in de beveiligingsinstellingen van uw browser.

en: We recommend to enter each option in a new line like:
nl_NL: Wij raden aan om elke optie op een nieuwe regel in te voeren, zoals:

en: We recommend to use a clean WP installation for importing a demo to avoid conflicts with existing content.
nl_NL: Wij raden aan om een schone WP installatie te gebruiken voor het importeren van een demo om conflicten met bestaande inhoud te voorkomen.

en: We strongly recommend to export your current settings now to have a fallback.
nl_NL: We raden u sterk aan om uw huidige instellingen nu te exporteren zodat u hierop kunt terugvallen.

en: We were able to connect to your Mailchimp account
nl_NL: We hebben verbinding kunnen maken met uw Mailchimp-account

en: We were able to detect a caching plugin. Great! Nothing left to do here ;)
nl_NL: We hebben een caching-plug-in kunnen detecteren. Super! Niets meer aan doen hier;)

en: We were able to detect an image optimization plugin. Great! Nothing left to do here ;)
nl_NL: We hebben een plugin voor afbeeldingsoptimalisatie kunnen detecteren. Ram cool! Niets meer aan doen hier ;)

en: We were able to detect multiple active accessibility plugins. It is recommended to use only one!
nl_NL: We hebben meerdere actieve toegankelijkheids-plugins gedetecteerd. Het is aan te raden om er slechts één te gebruiken!

en: We were able to detect multiple active caching plugins. It is recommended to use only one!
nl_NL: We hebben meerdere actieve caching plugins gedetecteerd. Het is aan te raden om er slechts één te gebruiken!

en: We were able to detect multiple active image optimization plugins. It is recommended to use only one!
nl_NL: We hebben meerdere actieve afbeeldingsoptimalisatie-plugins kunnen detecteren. Het is aan te raden om er slechts één te gebruiken!

en: We were able to detect this plugin. Nothing left to do here. <a href="%s" rel="noopener noreferrer">Plugin Settings</a>. Please keep your plugin up to date.
nl_NL: We hebben deze plugin kunnen detecteren. Niets meer te doen hier. <a href="%s" rel="noopener noreferrer">Plugin Instellingen</a>. Houdt u alstublieft uw plugin up to date.

en: We were able to detect this plugin. Nothing left to do here. Please keep your plugin up to date.
nl_NL: We hebben deze plugin kunnen detecteren. Niets meer te doen hier. Hou je plugin up-to-date.

en: We were able to properly connect and verify your API keys with Google reCAPTCHA
nl_NL: We hebben uw API-sleutels correct kunnen verbinden en verifiëren met Google reCAPTCHA

en: We were able to properly connect to google maps with your API key
nl_NL: We hebben met uw API-sleutel een goede verbinding kunnen maken met Google Maps

en: We were not able to detect an active caching plugin. It is recommended to use one to speed up your site. Here are a few suggestions:
nl_NL: We konden geen actieve caching plug-in detecteren. Het wordt aanbevolen om er een te gebruiken om uw site te versnellen. Hier zijn een paar suggesties:

en: We were not able to detect an active image optimization plugin. It is recommended to use one to speed up your site. Here are a few suggestions:
nl_NL: We konden geen actieve plug-in voor afbeeldingsoptimalisatie detecteren. Het wordt aanbevolen om er een te gebruiken om uw site te versnellen. Hier zijn een paar suggesties:

en: We were not able to detect this plugin.
nl_NL: We hebben deze plugin niet kunnen detecteren.

en: We were not able to find any Newsletter List on your Mailchimp that your visitors can subscribe to. Please create at least one in your Mailchimp back-end and refresh the list data here to use Mailchimp with this theme.
nl_NL: We konden geen nieuwsbrieflijst op uw Mailchimp vinden waarop uw bezoekers zich kunnen abonneren. Maak ten minste één in uw Mailchimp-back-end en vernieuw de lijstgegevens hier om Mailchimp met dit thema te gebruiken.

en: Websafe Fonts
nl_NL: Webveilige lettertypen

en: Website Link
nl_NL: Website link

en: Website Name
nl_NL: Naam website

en: Website Performance And Optimization
nl_NL: Website prestatie en optimalisatie

en: Week
nl_NL: Weken

en: Weeks
nl_NL: Weken

en: Welcome Stranger! This is an example Text for your fantastic Promo Box! Feel Free to delete it and replace it with your own fancy Message!
nl_NL: Welkom vreemdeling! Dit is een voorbeeldtekst voor uw geweldige promovenster! Vervang het door uw eigen tekst of bericht!

en: What Is Header Transparency
nl_NL: Wat is header transparantie?

en: What is a
nl_NL: Wat is een

en: What is a custom element?
nl_NL: Wat is een aangepast element?

en: What should be displayed once the message is sent?
nl_NL: Wat moet worden getoond zodra het bericht is verstuurd?

en: What should happen if a user clicks the product link?
nl_NL: Wat gebeurt er als gebruiker op een productlink klikt?

en: What should happen once the form gets sent
nl_NL: Wat moet er gebeuren zodra het formulier is verzonden

en: What should happen once the form gets sent?
nl_NL: Wat gebeurt er als het formullier verzonden is?

en: What you get:
nl_NL: Wat u krijgt:

en: WhatsApp Profile Link
nl_NL: WhatsApp profiellink

en: When clicking on a portfolio item you can choose to open the link to the single entry, open a preview (aka AJAX Portfolio) or show a bigger version of the image in a lightbox overlay
nl_NL: Bij klikken op portfolio-item kan de link verwijzen naar: het individuele item, een preview (aka AJAX-Portfolio), of een grote weergave van de afbeelding in een lightbox

en: When creating a new custom element you can set default values for each option. You can also lock an option so it will no longer be possible to change it once you add a new instance of the new custom element to the page canvas.
nl_NL: Wanneer u een nieuw aangepast element maakt, kunt u voor elke optie een standaardwaarde instellen. U kunt ook een optie vergrendelen zodat het niet langer mogelijk is deze te wijzigen zodra u een nieuwe instantie van het nieuwe aangepaste element toevoegt aan het pagina canvas.

en: When creating/editing a page you can select to have the header be transparent and display the content (usually a fullwidth slideshow or a fullwidth image) beneath. In those cases you will usually need a different Logo and Main Menu color which can be set here.
nl_NL: Als u een pagina maakt/bewerkt kunt u kiezen voor een transparante header met daaronder de inhoud (meestal een volledige-breedte diavoorstelling of een volledige-breedte afbeelding). In die gevallen heeft u doorgaans een ander logo en hoofdmenu-kleur nodig en die kunt u hier instellen.

en: When refusing all cookies this site might not be able to work as expected. Please check our settings page and opt out for cookies or functions you do not want to use and accept cookies. You will be shown this message every time you open a new window or a new tab.\n\nAre you sure you want to continue?
nl_NL: Bij het weigeren van alle cookies kan het zijn dat deze site niet werkt zoals verwacht. Kijk op onze instellingenpagina en meld u af voor cookies of functies die u niet wilt gebruiken en accepteer cookies. U krijgt dit bericht te zien telkens wanneer u een nieuw venster of een nieuw tabblad opent.
    
    Weet u zeker dat u wilt doorgaan?

en: When selecting &quot;Valid E-Mail address with German Umlaut&quot; or &quot;Valid E-Mail address, extended characterset&quot; keep in mind, that not all E-Mail systems support these characters properly.
nl_NL: Wanneer u kiest voor &quot;Geldig e-mailadres met Duitse Umlaut&quot; of &quot;Geldig e-mailadres, uitgebreide tekenset&quot; houd er dan rekening mee dat niet alle e-mail systemen deze tekens goed ondersteunen.

en: When should the element be displayed?
nl_NL: Wanneer moet het element worden getoond?

en: When to display the caption?
nl_NL: Wanneer het bijschrift tonen?

en: When to start the highlight pattern.
nl_NL: Wanneer moet het markeerpatroon worden gestart.

en: When to start the highlight pattern. Any number.
nl_NL: Wanneer moet het markeerpatroon worden gestart. Een willekeurig getal.

en: When using gradient colors it is only possible to select the opacity when you hover over the button. Background colors are not supported. This setting will override any other opacity settings.
nl_NL: Bij gebruik van kleurverloop kleuren is het alleen mogelijk om de ondoorzichtigheid te selecteren wanneer je met de muis over de knop beweegt. Achtergrondkleuren worden niet ondersteund. Deze instelling zal alle andere ondoorzichtigheidsinstellingen opheffen.

en: Whenever you create or make changes to a custom element it is important that you always translate it into all languages even if you only made changes to non translateable settings, because WPML must copy all your settings, translateable and non translateable, to the destination languages.
nl_NL: Wanneer u een aangepast element maakt of wijzigt, is het belangrijk dat u het altijd vertaalt in alle talen, zelfs als u alleen wijzigingen hebt aangebracht in niet-vertaalbare instellingen, omdat WPML al uw instellingen, vertaalbaar en niet-vertaalbaar, moet kopiëren naar de doeltalen.

en: Where Do You Want To Display The Blog
nl_NL: Waar wilt u het blog tonen?

en: Where do you want to apply the link?
nl_NL: Waar wilt u de link op toepassen?

en: Where do you want to display the first entry?
nl_NL: Waar wilt u het eerste item weergeven?

en: Where on the page should the message bar appear?
nl_NL: Waar op de pagina moet de berichtenbalk verschijnen?

en: Where should the Image link to?
nl_NL: Waarheen dient de afbeelding te linken?

en: Where should the button link to
nl_NL: Naar welke link moet de knop verwijzen?

en: Where should the heading link to?
nl_NL: Wilt u een link maken van de koptekst?

en: Where should the icon be displayed?
nl_NL: Waar moet het icoon worden getoond?

en: Where should the icon link to?
nl_NL: Waar moet het icoon naartoe linken?

en: Where should the image link to
nl_NL: Waar moet de afbeelding naar linken

en: Where should the image link to?
nl_NL: Waar moet de afbeelding naartoe linken?

en: Where should the image/logo link to?
nl_NL: Waarheen moet afbeelding/logo linken?

en: Where should the tabs be displayed
nl_NL: Waar moeten de tabkaarten getoond worden

en: Where should your button link to?
nl_NL: Wilt u een link maken van de knop?

en: Where should your hotspot link to?
nl_NL: Wilt u een link maken van de hotspot-link?

en: Where should your image link to?
nl_NL: Waar moet uw afbeelding naar linken?

en: Where should your item link to?
nl_NL: Wilt u een link maken van het item?

en: Where should your lottie animation link to. Selecting a link will hide the controls.
nl_NL: Waar moet je Lottie animatie naar linken. Het selecteren van een link zal de besturingselementen verbergen.

en: Where should your title link to?
nl_NL: Waarnaar dient de titel te linken?

en: Where to display the search results?
nl_NL: Waar moeten de zoekresultaten worden getoond?

en: Which Entries?
nl_NL: Welke items?

en: Which Entry?
nl_NL: Welk item?

en: Which Social Buttons do you want to display? Defaults are set in
nl_NL: Welke sociale media knoppen wilt u tonen? De standaard is ingesteld in

en: Which categories should be used for the blog?
nl_NL: Welke categorieën voor het blog te gebruiken

en: Which categories should be used for the portfolio?
nl_NL: Welke categorieën moeten worden gebruikt voor het portfolio?

en: Which kind of menu do you want to display
nl_NL: Welk soort menu wilt u tonen

en: Which post types should be included in the search
nl_NL: Welke berichttypes moeten worden opgenomen in de zoekopdracht

en: Which type of media is this?
nl_NL: Welk mediatype is dit?

en: Which type of slide is this?
nl_NL: Wat voor type dia is dit?

en: Which type of slider is this?
nl_NL: Wat voor type diavoorstelling is dit?

en: White
nl_NL: Wit

en: Whitelist Content
nl_NL: Whitelist inhoud

en: Whitespace
nl_NL: Witruimte

en: Wide Landscape
nl_NL: Breed landschap

en: Widget Area
nl_NL: Widgetruimte

en: Widget Google Maps is disabled in theme options &quot;Google Services&quot;.
nl_NL: Widget Google Maps is uitgeschakeld in thema-opties &quot;Google diensten&quot;.

en: Widget Links
nl_NL: Widget links

en: Widget Title:
nl_NL: Widget titel:

en: Widget Usage - which elements are used in the sidebar widgets
nl_NL: Widget Gebruik - welke elementen worden gebruikt in de zijbalk widgets

en: Widget based footer options
nl_NL: Widget gebaseerde footer opties

en: Widget content only rendered in frontend.
nl_NL: Inhoud van de widget wordt alleen in de front-end weergegeven.

en: Widget that displays a table of contents genereated from the headlines of the page it is viewed on
nl_NL: Widget die een inhoudsopgave toont die afkomstig is van de koppen van de pagina waarop hij wordt bekeken.

en: Widget title
nl_NL: Widget titel

en: Widgets Page
nl_NL: Widgets pagina

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Width:
nl_NL: Breedte:

en: Will be displayed if you selected a header layout that supports a submenu
nl_NL: Wordt weergegeven als u een kop lay-out hebt geselecteerd die een submenu ondersteunt

en: Will be used to seperate multiple metadata
nl_NL: Wordt gebruikt om meerdere metagegevens te scheiden

en: Will only be used for Individual Height Colums (see Row Settings tab) !!!
nl_NL: Wordt alleen gebruikt voor individuele hoogtekolommen (zie tabblad Rij-instellingen) !!!

en: With 4.8.7 we started to support stylings in menus.
nl_NL: Vanaf 4.8.7 zijn we gestart met het ondersteunen van stijlen in menu's.

en: With Border
nl_NL: Met rand

en: With border
nl_NL: Met rand

en: Without border
nl_NL: Zonder rand

en: WooCommerce 3.0 product gallery
nl_NL: WooCommerce 3.0 productgalerij

en: WooCommerce Featured Products visibility
nl_NL: WooCommerce Uitgelichte Producten zichtbaarheid

en: WooCommerce Hidden Products visibility
nl_NL: WooCommerce Verborgen Producten zichtbaarheid

en: WooCommerce Out of Stock Product visibility
nl_NL: WooCommerce Product niet meer op voorraad zichtbaarheid

en: WooCommerce Product visibility?
nl_NL: WooCommerce Product zichtbaarheid?

en: WooCommerce Sidebar Filters
nl_NL: WooCommerce Zijbalk Filters

en: WooCommerce Sorting Options
nl_NL: WooCommerce Sorteer Opties

en: WooCommerce Sorting Order
nl_NL: WooCommerce Sorteer Volgorde

en: WooCommerce displays a message box after a product had been added to cart on single product pages. Select the behaviour on single ALB product pages.
nl_NL: WooCommerce geeft een bericht weer nadat een product is toegevoegd aan de winkelwagen op enkele product pagina's. Selecteer het gedrag op enkelvoudige ALB product pagina's.

en: WordPress will convert the html tags to readable text.
nl_NL: WordPress zet de HTML-tags om in leesbare tekst.

en: Wordpress Default Editor enabled
nl_NL: Wordpress Standaard Editor ingeschakeld

en: Working examples Youtube & Vimeo:
nl_NL: Voorbeelden Youtube & Vimeo:

en: Working examples, in case you want to use an external service:
nl_NL: Werkende voorbeelden, in het geval u gebruik wilt maken van een externe dienst:

en: Working examples:
nl_NL: Werkende voorbeelden:

en: Wrap your code into a html tag (i.e. pre or code tag). Insert the tag without <>
nl_NL: Zet de code in een HTML-tag (pre of code-tag). Voeg de tag in zonder <>

en: Wrong link - page does not exist
nl_NL: Verkeerde link - pagina bestaat niet

en: Wrong parameter $which for get_userdata:
nl_NL: Foutieve parameter $which voor get_userdata:

en: X Large
nl_NL: Zeer groot

en: X-Alignment
nl_NL: X-uitlijning

en: X-Axis
nl_NL: X-as

en: X-Axis Labels
nl_NL: X-as labels

en: X-Axis Legend Color
nl_NL: X-as legendakleur

en: X-Axis distortion Angle
nl_NL: X-as vervormingshoek

en: Xing Link
nl_NL: Xing link

en: Xing Profile Link
nl_NL: Xing profiellink

en: Y-Alignment
nl_NL: Y-uitlijning

en: Y-Axis
nl_NL: Y-as

en: Y-Axis Legend Color
nl_NL: Y-as legendakleur

en: Y-Axis distortion Angle
nl_NL: Y-as vervormingshoek

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Years
nl_NL: Jaren

en: Yelp Profile Link
nl_NL: Yelp profiellink

en: Yelp Share Link
nl_NL: Yelp delen link

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yes - display everywhere
nl_NL: Ja, overal tonen

en: Yes - display, but remove title on mobile devices
nl_NL: Ja - Laat zien, maar geen titel op mobiele apparaten

en: Yes - show first gallery image on hover
nl_NL: Ja - toon eerste galerij afbeelding bij hover

en: Yes, always display copyright info
nl_NL: Ja, toon altijd de auteursrechtinformatie

en: Yes, apply link to icon and title
nl_NL: Ja, pas link toe op icoon en titel

en: Yes, apply link to icon only
nl_NL: Ja, pas link toe op het icoon

en: Yes, display Icon
nl_NL: Ja, toon icoon

en: Yes, display Icon to the left
nl_NL: Ja, toon icoon links

en: Yes, display Icon to the left of the title
nl_NL: Ja, toon icoon links van de titel

en: Yes, display Icon to the right
nl_NL: Ja, toon icoon rechts

en: Yes, display Icon to the right of the title
nl_NL: Ja, toon icoon rechts van de titel

en: Yes, display a Close Button - Set Cookie for the current Session
nl_NL: Ja, toon een sluiten knop - Zet cookie voor de huidige sessie

en: Yes, display a Close Button - Set Cookie with a custom Lifetime
nl_NL: Ja, toon een Sluiten Knop - Zet Cookie met een aangepaste Levensduur

en: Yes, display a banner image
nl_NL: Ja, toon een banner afbeelding

en: Yes, display an icon after the number
nl_NL: Ja, toon een icoon na het getal

en: Yes, display an icon in front of number
nl_NL: Ja, toon een icoon voor het getal

en: Yes, display icon and reveal copyright info on hover
nl_NL: Ja, icoon weergeven en auteursrechtinformatie weergeven bij muis-over

en: Yes, display sort options
nl_NL: Ja, toon filteropties

en: Yes, display sort options and currently active categories
nl_NL: Ja, toon filteropties en de actieve categorieën

en: Yes, display sort options and currently active taxonomy
nl_NL: Ja, toon filteropties en de dan actieve taxonomie

en: Yes, force same size on all Big Preview images, even if they use a different aspect ratio
nl_NL: Ja, hetzelfde formaat voor de preview-beelden, zelfs als hun verhoudingen verschillen

en: Yes, stretch the image
nl_NL: Ja, rek de afbeelding uit

en: You added a Post/Page Content Element to this entry that tries to display itself. This would result in an infinite loop. Please select a different entry or remove the element.
nl_NL: U hebt een bericht-/pagina inhoudselement toegevoegd aan dit bericht dat zichzelf probeert weer te geven. Dit zou resulteren in een oneindige lus. Selecteer een ander item of verwijder het element.

en: You are here:
nl_NL: U bevindt zich hier:

en: You can add a link to any (external) page here.
nl_NL: Hier kunt u een link toevoegen naar een willekeurige (externe) pagina.

en: You can add a scale animation to the image (enlarge or reduce the image) once the slide is visible. This is the starting size. 0&percnt; is unscaled image.
nl_NL: U kunt een schaalanimatie toevoegen aan de afbeelding (vergroten of verkleinen van de afbeelding) zodra de dia zichtbaar is. Dit is de begin grootte. 0&percnt; is de ongeschaalde afbeelding.

en: You can also place a video as background for your section. Enter the URL to the Video. Currently supported are Youtube, Vimeo and direct linking of web-video files (mp4, webm, ogv)
nl_NL: U kunt ook een video als achtergrond instellen. Voeg de Video-URL in. Op dit moment worden Youtube, Vimeo, en een directe link naar web-videobestanden (.mp4, .webm, .ogv) ondersteund

en: You can also use the message bar to display a one time message not related to cookies if you do not need to inform your customers about the use of cookies.
nl_NL: U kunt de berichtenbalk ook gebruiken om een eenmalig bericht te tonen dat niet gerelateerd is aan cookies als u uw klanten niet hoeft te informeren over het gebruik van cookies.

en: You can change that setting
nl_NL: U kunt die instelling wijzigen

en: You can change the scale direction to reverse when you move to the next image. This only works when moving with arrows or swipe, not with dots when switching randomly.
nl_NL: U kunt de schaalrichting veranderen in omgekeerd wanneer u naar het volgende beeld gaat. Dit werkt alleen als je beweegt met pijlen of vegen, niet met stippen als je willekeurig wisselt.

en: You can choose if you want a sticky sidebar that does not scroll with the content
nl_NL: U kunt kiezen of u een vastgeplakte zijbalk wilt die niet met de inhoud mee scrollt

en: You can choose if you want to display title and/or excerpt
nl_NL: Kies hier of u de titel en/of samenvatting wilt tonen

en: You can choose the appearance of the cart icon here
nl_NL: Hier kunt u de weergave van het winkelwagen-icoon kiezen

en: You can choose the appearance of your product gallery here
nl_NL: Hier kunt u de weergave van uw productgalerij kiezen

en: You can choose the appearance of your products here
nl_NL: Hier kunt u de weergave van uw producten kiezen

en: You can choose the styling for the title and excerpt here
nl_NL: U kunt hier de stijl voor de titel en de samenvatting kiezen

en: You can choose to apply the link to the whole image
nl_NL: U kunt ervoor kiezen om de link toe te passen op de hele afbeelding

en: You can choose to apply the link to the whole image or to add 'Call to Action Buttons' that get appended to the caption
nl_NL: De link wordt geactiveerd bij het klikken op de afbeelding, of voeg 'Call to Action Knoppen' toe bij het bijschrift

en: You can choose to display a parallax banner with description on the shop page
nl_NL: U kunt ervoor kiezen om een parallaxbanner met beschrijving weer te geven op de webshop-pagina

en: You can choose to hide the video entirely on Mobile devices and instead display the Section Background image
nl_NL: U kunt kiezen om de video in zijn geheel te verbergen op mobiele apparaten en in plaats daarvan de achtergrondafbeelding van de sectie tonen

en: You can choose to show or hide some of the default blog meta elements here:
nl_NL: U kunt ervoor kiezen om hier een aantal van de standaard blog-elementen te verbergen:

en: You can choose to use the main menu area to also display widget areas
nl_NL: U kunt ervoor kiezen om ook het hoofdmenu als widgetgebied te gebruiken

en: You can choose various different logo and main menu positions here
nl_NL: U kunt hier verschillende logo- en hoofdmenuposities selecteren

en: You can choose whether to always display Title and Excerpt or only on hover
nl_NL: U kunt kiezen om de titel en samenvatting altijd te tonen of enkel bij muis-over

en: You can create any number of buttons/links for your message bar here:
nl_NL: U kunt hier een willekeurig aantal knoppen/links voor uw berichtenbalk aanmaken:

en: You can create new menus in
nl_NL: U kunt nieuwe menu's creëren in

en: You can define a custom E-Mail Subject for your form here. If left empty the subject will be
nl_NL: Stel voor uw formulier een eigen e-mailonderwerp in. Laat u dit leeg, dan is het onderwerp

en: You can either choose a predefined layout or build your own blog layout with the advanced layout editor
nl_NL: Je kunt een vooraf gedefinieerde lay-out kiezen of je eigen blog lay-out bepalen met de geavanceerde lay-out bewerker

en: You can either define a fixed height in pixel like '300px' or enter a width/height ratio like 16:9
nl_NL: Stel een vaste hoogte in, zoals '300px', of voer een breedte/hoogte verhouding in, zoals 16:9

en: You can either make sure that the whole video is visible and no cropping occurs or that the video is stretched to display full screen
nl_NL: Kies voor het tonen van het volledige videobeeld (zonder afsnijden van beeld) of kies voor uitrekken tot volledige breedte

en: You can enable the shop banner for all categories as well. You can also set individual banners by editing the category
nl_NL: U kunt de webshop-banner ook voor alle categorieën inschakelen. U kunt ook individuele banners instellen door de categorie te bewerken

en: You can enter a link to a video on youtube or vimeo that will open in a lightbox when the fallback image is clicked by the user. Links to self hosted videos will be opened in a new browser window on your mobile device or tablet
nl_NL: U kunt een link naar een video op youtube of vimeo invoeren die wordt geopend in een lightbox wanneer op de fallback-afbeelding wordt geklikt door de gebruiker. Links naar zelfgehoste video's worden geopend in een nieuw browservenster op uw mobiele apparaat of tablet

en: You can enter links to your social profiles here. Afterwards you can choose where to display them by activating them in the respective area
nl_NL: U kunt hier links naar uw sociale profielen invoeren. Daarna kunt u kiezen waar u ze wilt weergeven door ze in het betreffende gebied te activeren

en: You can enter up to 22 colors, enter each color in a new line in the order you like, either &quot;#efefef&quot; or &quot;rgba(0,0,0,0.3)&quot;.
nl_NL: U kunt tot 22 kleuren invoeren, voer elke kleur in een nieuwe regel in de volgorde die u wilt, ofwel &quot;#efefef&quot; of &quot;rgba(0,0,0,0.3)&quot;.

en: You can enter your API key here
nl_NL: U kunt hier uw API-sleutel invoeren

en: You can find your API key here
nl_NL: U kunt hier uw API sleutel vinden

en: You can hide it depending on the device: Tab Advanced -&gt; Responsive
nl_NL: U kunt het verbergen afhankelijk van het apparaat: Tabblad Geavanceerd -&gt; Responsive

en: You can only hide form fields that are not required
nl_NL: U kunt enkel formuliervelden verbergen die niet verplicht zijn

en: You can order the result by various attributes like creation date, title, author etc
nl_NL: Resultaten zijn te rangschikken op bijvoorbeeld aanmaakdatum, titel, auteur, etc.

en: You can place your logo and main menu at the top of your site or within a sidebar
nl_NL: U kunt uw logo en hoofdmenu bovenaan uw site of in een zijbalk plaatsen

en: You can read a description on how to create and enter that key here:
nl_NL: U kunt hier een beschrijving lezen over het maken en invoeren van die sleutel:

en: You can read about our cookies and privacy settings in detail on our Privacy Policy Page. <br><br> [av_privacy_link]
nl_NL: U kunt meer lezen over onze cookies en privacy-instellingen op onze Privacybeleid-pagina.<br><br> [av_privacy_link]

en: You can remove the default space between columns here or select a custom space (not used when fullwidth breakpoint active)
nl_NL: U kunt de standaard ruimte tussen de kolommen hier verwijderen of een aangepaste ruimte selecteren (niet gebruikt wanneer breekpunt over de volle breedte actief is)

en: You can select multiple categories here
nl_NL: U kunt hier meerdere categorieën selecteren

en: You can select multiple categories here. The Page will then show posts from only those categories.
nl_NL: U kunt meerdere categorieën selecteren. De pagina laat dan enkel items zien van de gekozen categorieën

en: You can set when the gallery thumbnail animation starts
nl_NL: U kunt instellen wanneer de animatie van de thumbnail start

en: You can upload additional Iconfont Packages generated with
nl_NL: U kunt extra iconfont-pakketten uploaden die zijn gegenereerd met

en: You can upload your custom Font zip files. Intended for <a href="https://fonts.google.com/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Google Webkit Fonts</a>.
nl_NL: U kunt uw eigen lettertype zip-bestanden uploaden. Bedoeld voor <a href='https://fonts.google.com/' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Google Webkit Fonts</a>.

en: You can use the default font colors or use a custom font colors for the element (in case you use a background image for example)
nl_NL: Gebruik de standaard tekstkleuren en -stijlen, of gebruik een aangepaste kleur (nuttig bij o.a. een gekleurde achtergrondafbeelding)

en: You cannot select the current edited element as a template. Please use another template or no template. Your selection has been reset.
nl_NL: U kunt het huidige bewerkte element niet als sjabloon selecteren. Gebruik een ander sjabloon of geen sjabloon. Uw selectie is teruggezet.

en: You did not enter an address. Please enter at least a City to fetch the coordinates.
nl_NL: U heeft geen adres ingevoerd. Voer ten minste een stad in om de coördinaten te verkrijgen.

en: You got content in your editor that can't be convert to Layout Builder content. Click OK if you want to proceed and lose this content.
nl_NL: Je hebt inhoud in je editor die niet kan worden geconverteerd naar Layout Builder-inhoud. Klik op OK als u wilt doorgaan en deze inhoud wilt verliezen.

en: You have not sufficient rights to perform this operation.
nl_NL: U heeft onvoldoende rechten om deze bewerking uit te voeren.

en: You have to enter a site key and a secret key to verify it.
nl_NL: U moet een sitesleutel en een geheime sleutel invoeren om deze te verifiëren.

en: You might also like
nl_NL: Misschien ook iets voor u

en: You might also want to check your internet connection and make sure that mailchimp.com is available
nl_NL: Misschien moet u ook uw internetverbinding controleren en controleren of mailchimp.com beschikbaar is

en: You might want to consider some of our suggestions to get better results:
nl_NL: Suggesties voor mogelijk betere resultaten:

en: You must acknowledge and agree to the privacy policy
nl_NL: Ga eerst akkoord met de privacy policy.

en: You must acknowledge and agree to the privacy policy to register
nl_NL: U moet erkennen en akkoord gaan met het privacybeleid om u te registreren

en: You need to add at least one cell
nl_NL: U dient minimaal 1 cel toe te voegen

en: You need to add at least one element to the canvas to save this entry as a template
nl_NL: U moet tenminste 1 element toevoegen om dit als sjabloon te kunnen opslaan

en: You need to remove at least one cell
nl_NL: U dient minimaal 1 cel te verwijderen

en: You need to specify an Instagram username.
nl_NL: U moet een Instagram gebruikersnaam opgeven.

en: You selected to use the social share buttons used for your blog selected on theme options page . No options available here at the moment.
nl_NL: U hebt gekozen om de sociale media deelknoppen te gebruiken voor uw blog geselecteerd op thema-opties pagina . Geen opties beschikbaar hier op dit moment.

en: YouTube Link
nl_NL: YouTube link

en: YouTube Profile Link
nl_NL: YouTube profiellink

en: Your E-Mail Address
nl_NL: Uw e-mailadres

en: Your E-Mail:
nl_NL: Uw E-mail:&nbsp;

en: Your From Address
nl_NL: Uw 'Van' adres

en: Your Instagram User Name. This must be from a connected account on the &quot;Configure&quot; tab of the plugin.
nl_NL: Uw Instagram-gebruikersnaam. Deze moet afkomstig zijn van een aangesloten account op het &quot;Configure&quot; tabblad van de plugin.

en: Your Message:
nl_NL: Uw bericht:

en: Your PHP version: %s
nl_NL: Uw PHP versie: %s

en: Your Themeforest API Key
nl_NL: Uw Themeforest API sleutel:

en: Your Themeforest API Key (will be deprecated and removed in future) - hidden
nl_NL: Uw Themeforest API-sleutel (is verouderd en zal in de toekomst worden verwijderd) - verborgen

en: Your Themeforest User Name (will be deprecated and removed in future) - hidden
nl_NL: Uw Themeforest gebruikersnaam (is verouderd en zal in de toekomst worden verwijderd) - verborgen

en: Your Themeforest User Name:
nl_NL: Uw Themeforest gebruikersnaam:&nbsp;

en: Your comment is awaiting moderation.
nl_NL: Uw reactie is in afwachting op moderatie.

en: Your message has been sent!
nl_NL: Uw bericht is verstuurd!

en: Your private token is invalid.
nl_NL: Uw persoonlijke token is ongeldig.

en: Your purchases
nl_NL: Uw aankopen

en: Your session timed out. Simply reload the page and try again
nl_NL: Uw sessie geeft een time out. Ververs de pagina en probeer het opnieuw

en: Your social profiles
nl_NL: Uw sociale profielen

en: Your username:
nl_NL: Uw gebruikersnaam:&nbsp;

en: Z-Axis
nl_NL: Z-as

en: Z-Index
nl_NL: Z-index

en: Z-Index For Fold Overlay
nl_NL: Z-index voor vouw overlay

en: Zoom
nl_NL: Zoomen

en: Zoom Control
nl_NL: Zoom besturing

en: Zoom Level
nl_NL: Zoomniveau

en: Zoom Level:
nl_NL: Zoom niveau:

en: Zoom in
nl_NL: Inzoomen

en: [av_privacy_custom_cookie cookie_name=""]Your text here[/av_privacy_custom_cookie]
nl_NL: [av_privacy_custom_cookie cookie_name=""]Zet hier uw tekst[/av_privacy_custom_cookie]

en: a new version %s is available.
nl_NL: een nieuwe versie %s is beschikbaar.

en: a subitem of %s
nl_NL: Een subelement van %s

en: activated here
nl_NL: hier geactiveerd

en: added by a plugin
nl_NL: door een plugin toegevoegd

en: added by theme
nl_NL: door thema toegevoegd

en: allow to preprocess shortcodes
nl_NL: Shortcodes in header verwerken

en: allows a user to opt out from essential theme and all other cookies (except 2 from av_privacy_allow_cookies)
nl_NL: staat een gebruiker toe om zich af te melden voor het essentiële thema en alle andere cookies (behalve 2 voor av_privacy_allow_cookies)

en: allows a user to refuse cookies and hides message bar (needs 2 cookies for that, others are removed)
nl_NL: sta een gebruiker toe om cookies te weigeren en verbergt de berichtenbalk (heeft daarvoor 2 cookies nodig, andere worden verwijderd)

en: and add a new Sidebar Area. Afterwards you can choose to display this Widget Area in the Edit Page Screen.
nl_NL: en voeg een nieuw zijbalk-gebied toe. Daarna kunt u ervoor kiezen om dit widget gebied weer te geven bij het bewerken van de pagina.

en: at General Layout
nl_NL: bij Algemene lay-out

en: auto (= default)
nl_NL: automatisch (= standaard)

en: available add-ons
nl_NL: beschikbare add-ons

en: below the menu
nl_NL: onder het menu

en: block
nl_NL: blok

en: built in
nl_NL: ingebouwd

en: by
nl_NL: door

en: by:
nl_NL: door:

en: columns
nl_NL: kolommen

en: couldn't be found by Google, please add them manually
nl_NL: werden niet gevonden door Google; voor a.u.b. handmatig toe

en: currently updating database
nl_NL: werkt momenteel de database bij

en: custom pixel value
nl_NL: Aangepaste waarde in pixels

en: default or valid CSS
nl_NL: standaard of geldige CSS

en: default setting - used for all screen sizes (no media query)
nl_NL: standaard instelling - gebruikt voor alle schermformaten (geen media query)

en: display title and excerpt
nl_NL: toon titel en samenvatting

en: documentation
nl_NL: documentatie

en: draft
nl_NL: concept

en: e.g:
nl_NL: bijv.:

en: edit
nl_NL: bewerken

en: fallback
nl_NL: Reserve

en: fast
nl_NL: snel

en: fat
nl_NL: dik

en: for large screens (wider than 990px - Desktop)
nl_NL: voor grote schermen (breder dan 990px - Desktop)

en: for medium sized screens (between 768px and 989px - eg: Tablet Landscape)
nl_NL: voor middelgrote schermen (tussen 768px en 989px - bv.: Tablet liggend)

en: for small screens (between 480px and 767px - eg: Tablet Portrait)
nl_NL: voor kleine schermen (tussen 480px en 767px - bv: Tablet rechtopstaand)

en: for very small screens (smaller than 479px - eg: Smartphone Portrait)
nl_NL: voor zeer kleine schermen (kleiner dan 479px - bijv. Smartphone rechtopstaand)

en: for:
nl_NL: van:

en: gRECAPTCHA returned error %d (= %s).
nl_NL: gRECAPTCHA retourneerde fout %d (= %s).

en: great
nl_NL: geweldig

en: here
nl_NL: hier

en: if
nl_NL: als

en: image %s
nl_NL: afbeelding %s

en: image with no title
nl_NL: afbeelding zonder titel

en: in your socket
nl_NL: in uw socket

en: is up to date
nl_NL: is up-to-date

en: large
nl_NL: Groot

en: left sidebar
nl_NL: linker zijbalk

en: minimum Version %s
nl_NL: minimale versie %s

en: move down
nl_NL: Verplaats omlaag

en: move left
nl_NL: Verplaats naar links

en: move right
nl_NL: Verplaats naar rechts

en: move up
nl_NL: Verplaats omhoog

en: needed to remove cookie %s (%s)
nl_NL: cookie %s (%s) moest worden verwijderd

en: no
nl_NL: nee

en: no repeat
nl_NL: geen herhaling

en: no sidebar
nl_NL: geen zijbalk

en: none
nl_NL: geen

en: on Twitter
nl_NL: op Twitter

en: option1="value1"
nl_NL: optie1="waarde1"

en: option2="value2"
nl_NL: optie2="waarde2"

en: optional
nl_NL: optioneel

en: or the Enfold Child theme.
nl_NL: of gebruik het Enfold subthema

en: or use monocolored icon sets from
nl_NL: of gebruik een monotone iconen-set van

en: pending review
nl_NL: in afwachting van herziening

[ctx: portfolio]
en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: portfolio_entries
nl_NL: portfolio_items

[ctx: post type singular name]
en: Portfolio Entry
nl_NL: Portfolio Item

en: reCAPTCHA V2 Theme Color
nl_NL: reCAPTCHA V2 thema kleur

en: reCAPTCHA V2 Theme Size
nl_NL: reCAPTCHA V2 thema omvang

en: reCAPTCHA Version 2
nl_NL: reCAPTCHA Versie 2

en: reCAPTCHA Version 3 (needs V2 as fallback verification)
nl_NL: reCAPTCHA Versie 3 (heeft V2 als backup verificatie nodig)

en: reCAPTCHA version in transient differs from selected version in element.
nl_NL: reCAPTCHA-versie verschilt van geselecteerde versie in element.

en: replies
nl_NL: antwoorden

en: reply
nl_NL: antwoord

en: required
nl_NL: vereist

en: right sidebar
nl_NL: rechter zijbalk

en: says:
nl_NL: zegt:

en: search result for:
nl_NL: zoekresultaat voor:

en: search results for:
nl_NL: zoekresultaten voor:

en: sent by contact form at
nl_NL: Verstuurd via contactformulier op

en: show title only
nl_NL: toon enkel de titel

en: slim
nl_NL: Klein

en: smart
nl_NL: slim

en: subitem of an unknown Custom Element type
nl_NL: subitem van een onbekend aangepast element type

en: swap
nl_NL: wissel

en: thin
nl_NL: dun

en: this option
nl_NL: deze optie

en: to RSS Feed
nl_NL: naar RSS feed

en: trashed
nl_NL: weggegooid

en: unknown
nl_NL: onbekend

en: viewBox
nl_NL: kijkvenster

en: was added to the cart
nl_NL: is toegevoegd aan de winkelwagen

en: were detected parsing the shortcodes.
nl_NL: werden gedetecteerd bij het ontleden van shortcodes.

en: yes
nl_NL: ja
